Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه در OAMK

بیش از 9،000 دانش آموز، از جمله بیش از 300 دانشجوی بین المللی، اطمینان می دهند که Oulu University of Applied Sciences (OAMK) یک مکان حیاتی و ابتکاری برای مطالعه است.

مطالعات در OAMK عمر گرا و ترکیب مطالعات نظری با مهارت های حرفه ای است. ما حرفه ای های بسیار ارزشمند را آموزش می دهیم تا به نیازهای زندگی کاری در فنلاند و بین المللی برسیم.

ما در مجموع 28 برنامه تحصیلی لیسانس داریم که سه نفر آن را به زبان انگلیسی تدریس می کنند. برنامه های دوره ای به شما می دهد مهارت ها و دانش هایی که شما نیاز دارید که به عنوان یک متخصص حرفه ای کار کنید، به دنبال و ترویج آخرین روند توسعه در زمینه تخصص خود و ایجاد یادگیری طول عمر است.

شهر اوول پر از امکانات است

دانشگاه علوم کاربردی ( OAMK ) یکی از جذاب ترین دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است. منطقه اوولو واقع در شمال از هلسینکی یکی از سریعترین مناطق رو به رشد در کشور است. فقط یک ساعت پرواز از هلسینکی و اتصال قطار به شما مستقیم به مرکز شهر اطمینان حاصل کنید که شهر اوولو دسترسی آسان از جنوب فنلاند است. این منطقه با 200،000 ساکن آن، مرکز مهمی از صنایع با تکنولوژی پیشرفته، دانشگاهی، علم، خدمات و فرهنگ است.

اوول دارای امکانات عالی و تحصیلی و تدریس با انواع فعالیت های آزاد و طبیعت زیبا است. منطقه اوولو برای دانشجویان، استادان و کارشناسان، از فنلاند و خارج از کشور، جالب و جالب است. فقط چند ساعت از عجیب و غریب لاپلند و امکانات پیاده روی Oulu محل عالی برای دوستداران طبیعت است. اتصال روزانه اتوبوس به یکی از بزرگترین اسکی در فنلاند، رکا، در فصل زمستان باعث می شود که همه بتوانند از دامنه های برفی و مسیرهای اسکی لذت ببرند.

حقایق سرگرم کننده در مورد Oulu

  • نظام آموزشی فنلاندی در بهترین سیستم های آموزشی جهان قرار دارد.
  • چندین رئیس جمهور فنلاند مسیر آموزشی خود را در اوولو آغاز کرده اند، از جمله مارتتی آتیسیاری، رئیس جمهور برنده جایزه صلح نوبل. OAMK افتخار دارد که این میراث آموزش عالی OAMK .
  • اوول دارای طیف گسترده ای از تخصص های ICT است. چندین سال است که این شهر در میان هفت جوامع هوشمند که توسط انجمن انجمن هوشمند انتخاب شده اند، نامگذاری شده است.

مکان ها

اوولو

OAMK

Address
Yliopistokatu 9,
90570 OULU

90570 اوولو, فنلاند
تلفن
+358 20 611 0200

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید