توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه در OAMK

بیش از 9،000 دانش آموز، از جمله بیش از 300 دانشجوی بین المللی، اطمینان می دهند که Oulu University of Applied Sciences (OAMK) یک مکان حیاتی و ابتکاری برای مطالعه است.

مطالعات در OAMK عمر گرا و ترکیب مطالعات نظری با مهارت های حرفه ای است. ما حرفه ای های بسیار ارزشمند را آموزش می دهیم تا به نیازهای زندگی کاری در فنلاند و بین المللی برسیم.

ما در مجموع 28 برنامه تحصیلی لیسانس داریم که سه نفر آن را به زبان انگلیسی تدریس می کنند. برنامه های دوره ای به شما می دهد مهارت ها و دانش هایی که شما نیاز دارید که به عنوان یک متخصص حرفه ای کار کنید، به دنبال و ترویج آخرین روند توسعه در زمینه تخصص خود و ایجاد یادگیری طول عمر است.

شهر اوول پر از امکانات است

دانشگاه علوم کاربردی ( OAMK ) یکی از جذاب ترین دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است. منطقه اوولو واقع در شمال از هلسینکی یکی از سریعترین مناطق رو به رشد در کشور است. فقط یک ساعت پرواز از هلسینکی و اتصال قطار به شما مستقیم به مرکز شهر اطمینان حاصل کنید که شهر اوولو دسترسی آسان از جنوب فنلاند است. این منطقه با 200،000 ساکن آن، مرکز مهمی از صنایع با تکنولوژی پیشرفته، دانشگاهی، علم، خدمات و فرهنگ است.

اوول دارای امکانات عالی و تحصیلی و تدریس با انواع فعالیت های آزاد و طبیعت زیبا است. منطقه اوولو برای دانشجویان، استادان و کارشناسان، از فنلاند و خارج از کشور، جالب و جالب است. فقط چند ساعت از عجیب و غریب لاپلند و امکانات پیاده روی Oulu محل عالی برای دوستداران طبیعت است. اتصال روزانه اتوبوس به یکی از بزرگترین اسکی در فنلاند، رکا، در فصل زمستان باعث می شود که همه بتوانند از دامنه های برفی و مسیرهای اسکی لذت ببرند.

حقایق سرگرم کننده در مورد Oulu

  • نظام آموزشی فنلاندی در بهترین سیستم های آموزشی جهان قرار دارد.
  • چندین رئیس جمهور فنلاند مسیر آموزشی خود را در اوولو آغاز کرده اند، از جمله مارتتی آتیسیاری، رئیس جمهور برنده جایزه صلح نوبل. OAMK افتخار دارد که این میراث آموزش عالی OAMK .
  • اوول دارای طیف گسترده ای از تخصص های ICT است. چندین سال است که این شهر در میان هفت جوامع هوشمند که توسط انجمن انجمن هوشمند انتخاب شده اند، نامگذاری شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

برنامه مدرک بین المللی کسب و کار، یا DIB همانطور که ما آن را می نامیم، طراحی شده است که به نیازهای شرکت های کوچک و متوسط بین المللی گرایش پیدا کرده و به طور کامل به زبان ... [+]

برنامه 9-23 ژانویه 2019

هزینه تحصیل 8000 € / سال تحصیلی

بورس تحصیلی در دسترس است

برنامه مدرک بین المللی کسب و کار، یا DIB همانطور که از آن نام برده شده است، برای دانش آموزان فنلاندی و بین المللی مورد نظر است که مایل به دنبال کردن راه های حرفه ای در تجارت بین المللی، فروش و بازاریابی، مدیریت و یا کارآفرینی هستند.

این برنامه بر تعامل در محیط یادگیری چند فرهنگی تاکید می کند و ابتکار، تعامل و نوآوری را تشویق می کند. این برنامه مهارت های دانش آموزان را برای ارزیابی تفاوت های فرهنگ ملی، سازمانی و حرفه ای توسعه می دهد. شما با شرکت در سخنرانی ها و بحث ها، انجام کار گروهی، ارائه سخنرانی، شرکت در پروژه های مختلف و مطالعات موردی و بازدید از شرکت ها یاد می گیرید. بسیاری از دوره ها در همکاری با بازدید از سخنرانان دانشگاه های شریک خارجی تحویل داده می شود. همکاری نزدیک با زندگی کاری باعث می شود دانش آموزان بتوانند نظریه را به عمل بگذارند. مطالعات شامل آموزش عملی است که دانشجویان را قادر می سازد تا با زندگی کاری در فنلاند و خارج از کشور کار کنند.... [-]

فنلاند Oulu
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
42 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

فناوری اطلاعات در هر حوزه زندگی انسان ضروری است. نیاز به حرفه های ICT به طور مداوم در حال رشد است. شما به عنوان مهندس ICT قادر به طراحی و پیاده سازی راه حل های مختلف نرم ... [+]

برنامه درسی در فناوری اطلاعات، BEng

برنامه 9-23 ژانویه 2019

هزینه تحصیل 8000 € / سال تحصیلی

بورس تحصیلی در دسترس است

نیاز به حرفه های ICT به طور مداوم در حال رشد است. شما به عنوان مهندس ICT قادر به طراحی و پیاده سازی راه حل های مختلف نرم افزاری و برنامه های کاربردی می باشید. شما همچنین می توانید به عنوان یک عضو فعال جامعه کار خود و حرفه خود کار کنید.... [-]

فنلاند Oulu
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, فنلاند
وب سایت
تلفن
+358 20 611 0200