Savonia University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در یک محیط مدرن و بین المللی که از جاه طلبی های حرفه ای و یادگیری مداوم شما پشتیبانی می کند!

Savonia University of Applied Sciences Savonia (Savonia UAS) یکی از بزرگترین و همه کاره ترین دانشگاههای علوم کاربردی فنلاند است. سازمان متخصصان ما متخصصان قوی را در شش زمینه مختلف تحصیلی آموزش می دهد. برنامه های همه کاره ما این فرصت را به دانشجویان می دهد که به عنوان دانشجوی تمام وقت یا در کنار شغل خود (کارشناسی ارشد و تحصیلات تخصصی) یا انعطاف پذیر در دانشگاه علوم کاربردی آزاد تحصیل کنند. دانشگاه های ما در Kuopio ، Iisalmi و Varkaus واقع شده اند.

140247_Opus2020.jpg

Savonia UAS آرزو دارد که به طور فعالانه به زندگی کاری اطراف خدمت کند. فعالیت های تحقیق و توسعه ما خدمات با کیفیت بالا و راه حل های متناسب با نیازهای توسعه مشاغل و جوامع کاری را ارائه می دهد. همکاری ، شبکه سازی و بین المللی سازی از عوامل اساسی موفقیت ما هستند. در Savonia ، فرا رشته ای با سازماندهی RDI در محورهای اصلی به نام شبکه های توانمندی تأمین می شود. این شبکه ها محصولات و خدمات رفاهی ، انرژی ، محیط زیست و ایمنی و طراحی صنعتی هستند.

Savonia University of Applied Sciences Savonia University of Applied Sciences توسط Savonia University of Applied Sciences Ltd. اداره می شود. مدیر شرکت با مسئولیت محدود و رئیس Savonia UAS خانم مروی ویدگرن است.

هزینه های TUITION

Savonia University of Applied Sciences تصمیم به ارائه شهریه دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA گرفته است. شهریه شهریه برای دانشجویانی که تحصیلات خود را از اول آگوست 2017 یا بعد از آن شروع می کنند ، اعمال می شود. شهریه برای هر سال تحصیلی پرداخت می شود و باید تا 31 اوت پرداخت شود.

هزینه ها:

  • برای تحصیلات لیسانس ، 5000 یورو در هر سال تحصیلی
  • برای تحصیلات کارشناسی ارشد 6000 یورو در هر سال تحصیلی

همه دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA Savonia University of Applied Sciences پس از پذیرش در برنامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد با شارژ هزینه و ثبت نام خود به عنوان یک هدیه ، می توانند برای بورس تحصیلی اقدام کنند. در اولین سال تحصیلی بورس تحصیلی 70٪ از هزینه تحصیل را پوشش می دهد. در سالهای تحصیلی بعدی ، بورس تحصیلی 50٪ از هزینه تحصیل را پوشش می دهد. برای واجد شرایط شدن برای بورس تحصیلی پس از اولین سال تحصیلی ، دانش آموزان باید حداقل 55 اعتبار تحصیل را که در برنامه تحصیلات شخصی خود شرح داده شده است در هر سال تحصیلی کسب کنند.

مکان ها

كوپيو

Savonia University of Applied Sciences

Address
Savonia University of Applied Sciences
Mail: P.O. Box 6 FI-70201 KUOPIO
Street adress: Microkatu 1, KUOPIO
Tel. +358 17 255 6000
Fax. +358-17-255 5014

FI-70201 كوپيو, فنلاند
تلفن
+358 17 2556000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید