توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه از اقیانوس آرام جنوبی (USP) ارائه دهنده برتر آموزش عالی در منطقه اقیانوس آرام و یک مرکز بین المللی تعالی برای آموزش، مشاوره تحقیق و آموزش در همه جنبه های فرهنگ اقیانوس آرام، محیط زیست و نیازهای توسعه منابع انسانی است.

درباره دانشگاه

USP - مقدمه

دانشگاه جنوب اقیانوس آرام نهاد برتر آموزش عالی در منطقه اقیانوس آرام، منحصر به فرد در منطقه ای از تنوع فیزیکی، اجتماعی و اقتصادی فوق العاده ای قرار داده شده است.

تاسیس در سال 1968، USP یکی از تنها دو دانشگاه از نوع خود در جهان است. جزایر کوک، فیجی، کیریباتی، جزایر مارشال، نائورو، نیوئه، جزایر سلیمان، توکلائو، تونگا، تووالو، وانواتو و ساموآ: این است که به طور مشترک توسط دولت های 12 کشور عضو متعلق به. این دانشگاه دارای شعبه در تمام کشورهای عضو. پردیس اصلی، Laucala، در فیجی است. پردیس Alafua در ساموآ است که در آن دانشکده کشاورزی و صنایع غذایی واقع شده است، و پردیس Emalus در وانواتو محل برای دانشکده حقوق است.

مدارس علمی، موسسات و مراکز در دانشگاه جنوب اقیانوس آرام به سه دانشکده سازمان یافته و توسط رؤسای منجر شده است.

آنها عبارتند از: دانشکده هنر، حقوق و آموزش و پرورش؛ دانشکده کسب و کار و اقتصاد؛ و دانشکده علوم، تکنولوژی و محیط زیست. هر دانشکده شامل تعدادی از مدارس که ارائه طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی و دوره های آموزشی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح.

دانشگاه نیز ارائه می دهد برنامه ها از طریق راه دور و آموزش های انعطاف پذیر در انواع حالت های و فن آوری در سراسر 14 دانشگاه USP است.

فن آوری های ارتباطی پیشرفته از طریق USPNet استفاده می شود برای رسیدن به دانش آموزان راه دور و آموزش انعطاف پذیر در سراسر وسعت گسترده ای از اقیانوس آرام.

ماهیت چند فرهنگی کارکنان و دانشجویان بدن را USP یک شخصیت استثنایی است. این موسسه با کیفیت تولید درجه مقایسه با کسانی که اعطا شده توسط دانشگاه در استرالیا، نیوزیلند و انگلستان است. فارغ التحصیلان از USP در سمت های اجرایی مهم در سراسر بخش های دولتی و خصوصی در تمام کشورهای عضو و در کشورهای متعدد در سراسر جهان یافت می شود.

دانشگاه یک استاندارد بالا برای کیفیت در تحقیقات خود تعیین کرده است. تعهدات تحقیقات عمده شامل مدیریت کسب و کار، آموزش معلمان، مطالعات اقیانوس آرام، مطالعات دریایی، کشاورزی، علم و فن آوری است.

منطقه دانشگاه

دانشگاه منطقه جنوبی اقیانوس آرام گسترش در سراسر 33 میلیون کیلومتر مربع از اقیانوس، یک منطقه بیش از سه برابر اندازه از اروپا است. در مقابل، جرم کل زمین به مساحت دانمارک برابر است. جمعیت در اندازه از توکلائو با 1600 نفر به فیجی با بیش از 800،000 است متفاوت باشد. کل جمعیت حدود 1.3 میلیون نفر است.

خطوط هوایی بین المللی پرواز مسیرهای بین استرالیا، ژاپن، کره، نیوزیلند و ایالات متحده پیوند تعدادی از کشورهای جزیره. همچنین خطوط هوایی که خدمات منطقه وجود دارد. در داخل کشورها، بین جزیره حمل و نقل استفاده می شود برای رسیدن به جزایر کوچکتر بدون خدمات هوایی.

به دلیل موقعیت و امکانات استراتژیک آن، USP جذب محققان و کارکنان برجسته از سراسر جهان است.

اداره دانشگاه

USP است شورای خود را، که شامل نمایندگان دولت کشور عضو، هیات علمی، دانشجویان، رهبران جامعه و کسب و کار اداره، جزایر اقیانوس آرام انجمن دبیرخانه، دبیرخانه جامعه اقیانوس آرام، شورای آمریکایی آموزش و پرورش، شورای خبرگان، استرالیا و نیوزیلند.

مجلس سنا اقتدار علمی از دانشگاه، مسئول اموری همچون آموزش و پژوهش است.

شورا و مجلس سنا توسط کمیته های کار در زمینه هایی مانند امور مالی، مدیریت منابع انسانی و برنامه ریزی علمی خدمت کرده است. کمیته های دیگر پروژه های خاص و کار روز به روز از دانشگاه رسیدگی کند.

رئیس تشریفاتی از دانشگاه صدراعظم است. روسای USP اند از رهبران دولت های عضو این دانشگاه کشیده شده است و شامل نخست وزیران، روسای جمهور و سران دولت. نرم افزار صدراعظم رئیس شورای است و مدیر اجرائی از دانشگاه معاونت است. معاونت است که توسط دو معاون معاون رئیس دانشگاه و دو نرم افزار معاون رئیس دانشگاه کمک کرده است.

تیم مدیریت ارشد مسئول رفاه جامعه دانشگاه است. مدیر اجرایی مالی با کنترل امور مالی دانشگاه، نگران است. اجرایی مدیر منابع انسانی مدیریت منابع انسانی دانشگاه. در مجموع، USP استخدام بیش از 1500 کارکنان.

چشم انداز، ماموریت و ارزش های USP است

چشم انداز ما

دستیابی به تعالی و نوآوری برای توسعه پایدار کشورهای جزیره اقیانوس آرام

ماموریت ما

 • برای ارائه به مردم اقیانوس آرام با گستره ای از مدارک عالی بسیار عالی و مرتبط؛
 • برای ارائه مزایای تحقیقات پیشرفته و کاربردهای آن است.
 • به منظور ارائه جوامع و کشورها در منطقه اقیانوس آرام با مرتبط، هزینه راه حل های موثر و پایدار، از جمله کارآفرینی، به چالش های اصلی خود؛ و
 • برای مثال اعلای آموزش عالی جزایر اقیانوس آرام در کیفیت، حکومت، استفاده از فن آوری و همکاری با موسسات عالی ملی است.

ارزشهای ما

 • تعهد و وفاداری کارکنان و دانش آموزان به موسسه و منطقه؛
 • بالاترین استانداردهای حکومت، رهبری، آزادی آکادمیک، صداقت و شفافیت؛
 • بالاترین استانداردهای خلاقیت، نوآوری، کار تیمی و انعطاف پذیری در دستیابی به تعالی؛
 • سرمایه گذاری در کارکنان، پاداش تعالی کارکنان، و توانمندسازی از تمام تیم های USP؛
 • احترام به تمایز و تنوع در میراث اقیانوس آرام ما و توسعه، حفظ و انتشار آن؛
 • تعهد به همکاری های منطقه ای و یکپارچه سازی؛
 • یادگیری و زندگی محیط مثبت و فراگیر برای تعالی دانش آموز؛
 • پشتیبانی برای زبان آموزان انعطاف پذیر در تمام نقاط برای موفقیت در کار، زندگی و شهروندی؛
 • حفاظت و پرورش محیط زیست؛
 • روابط قوی جهت تعامل با دولت ها، جوامع و اقیانوس آرام، و شرکای توسعه؛
 • فروتنی در عملکرد، یادگیری از دیگران، ارزش اعتماد داده می شود، و افتخار اقیانوس آرام دانش، زمینه ها و آرمان.

در نهایت، هر دو چشم انداز و ماموریت این طرح راهبردی خواهد شد از طریق سهم و صفات فارغ التحصیلان و کارکنان USP تحقق یابد. این از محرک های اصلی طرح راهبردی هستند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

University of the South Pacific USP

کارشناسی بازرگانی یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره که هشت دوره در سطح 100 می باشد، هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 از جمله دو سطح 100 و دو سطح 200 می دور ... [+]

کارشناسی بازرگانی یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره که هشت دوره در سطح 100 می باشد، هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 از جمله دو سطح 100 و دو سطح 200 می دوره های دانشگاه.

رشته های مجاز به عنوان عمده برای کارشناسی بازرگانی در رشته 2017:

حسابداری مدیریت تجارت بین الملل مدیریت منابع انسانی مدیریت گردشگری بانکداری اقتصاد مدیریت، گردشگری

حسابداری

ارائه شده توسط دانشکده حسابداری و امور مالی (SOAF) است که بزرگترین از هفت مدرسه در دانشکده کسب و کار و اقتصاد. اهداف اصلی این مدرسه شامل ارائه دوره های در حسابداری و امور مالی که در دسترس و به همه دانش آموزان در منطقه هستند، با بالاترین کیفیت تدریس، یادگیری و خدمات پشتیبانی. و به شرکت در تحقیقات است که سهم مهمی در نظم و انضباط حسابداری و پیامدهای سیاست مرتبط است.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

کارشناسی بازرگانی در حسابداری حرفه ای یک برنامه تعیین شده است و برای دانش آموزانی که در حال حاضر در زمینه حسابداری و یا تجربه کاری قبلی در حسابداری، و مایل به دنبال کار خ ... [+]

کارشناسی بازرگانی در حسابداری حرفه ای یک برنامه تعیین شده است و برای دانش آموزانی که در حال حاضر در زمینه حسابداری و یا تجربه کاری قبلی در حسابداری، و مایل به دنبال کار خود را در یک شرکت حسابداری حرفه ای وجود دارد.

این برنامه شامل 24 دوره، که هشت در سطح 100 هستند، هشت در سطح 200 و هشت در سطح 300 می باشد.

[-]
فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

کارشناسی بازرگانی در رشته گردشگری و مدیریت هتلداری طراحی شده است به دیدار با خواسته های کارفرمایان برای مهارت های استراتژیک، مدیریتی و تکنولوژیکی در این صنعت هیجان انگیز ... [+]

کارشناس بازرگانی در گردشگری و مدیریت هتلداری برنامه تحصیلی طراحی شده است به دیدار با خواسته های کارفرمایان برای مهارت های استراتژیک، مدیریتی و تکنولوژیکی در این صنعت هیجان انگیز و پویا لازم در نظر گرفته.

این برنامه دارای تئوری و دانش شما از یک برنامه درجه به دست خواهد آورد در مطالعات مدیریت کسب و کار و گردشگری، همراه با یادگیری تجربی در بخش های صنعت گردشگری. در طول برنامه، شما در تجزیه و تحلیل یک سری از کسب و کار و مدیریت سناریوهای برای شما خواهد شد توصیه ها و راه حل های آماده درگیر خواهد شد. این برنامه همچنین چشم انداز بین المللی از طریق مطالعات موردی که منعکس کننده ماهیت جهانی صنعت گردشگری فراهم می کند... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

محاسبات شبکه محور شامل طیف وسیعی از تخصص فرعی از جمله: مفاهیم ارتباطات شبکه های کامپیوتری و پروتکل، سیستم های چند رسانه ای، استانداردهای وب و فن آوری، امنیت شبکه، یک کامپ ... [+]

پیشرفت های اخیر در کامپیوتر و ارتباطات از راه دور شبکه اهمیت شبکه فن آوری در رشته محاسبات افزایش یافته است. محاسبات شبکه محور یک شاخه نسبتا جدیدی از محاسبات است، و آن را نشان دهنده یک تغییر پارادایم به مدل محاسبات اینترنت.

محاسبات شبکه محور شامل طیف وسیعی از تخصص فرعی از جمله: مفاهیم ارتباطات شبکه های کامپیوتری و پروتکل، سیستم های چند رسانه ای، استانداردهای وب و فن آوری، امنیت شبکه، یک کامپیوتر بی سیم و تلفن همراه، و سیستم های توزیع شده است. پس از فارغ التحصیلی، فارغ التحصیلان ما می توانید انتظار برای پیدا کردن فرصت های اشتغال در بخش های خصوصی و دولتی که در آن فناوری اطلاعات و ارتباطات استفاده می شود. طیف گسترده ای از گزینه های شغلی عبارتند از اما برای اینترنت و محیط های تلفن همراه به، مدیر شبکه، تحلیلگر شبکه، مشاور، و برنامه های کاربردی توسعه محدود نمی شود. USP ارائه می دهد مدرک کارشناسی از محاسبات شبکه محور. این به درجه حرفه ای چهار سال است.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

کارشناسی رشته مهندسی یک برنامه چهار ساله شامل سی و دو دوره، هشت در سطح 100، هشت در سطح 200، شانزده در سطح 300 به همراه یک ضمیمه و عمل کارگاه جزء صنعتی است. ... [+]

برنامه های مهندسی، ارائه شده توسط دانشکده مهندسی و فیزیک (سپتامبر) فراهم می کند آموزش با توجه به نیازهای نیروی کار در منطقه به ویژه برای کشورهای عضو USP.

کارشناسی مهندسی برق و الکترونیک در

مجوز رسمی از دریافت کرده اند موسسه مهندسین حرفه ای نیوزیلند (IPENZ)

درجه مهندسی معتبر توسط IPENZ به عنوان جلسه مورد نیاز دانشگاهی اولیه برای مهندسین حرفه ای شناخته شده است.

کارشناسی رشته مهندسی یک برنامه چهار ساله شامل سی و دو دوره، هشت در سطح 100، هشت در سطح 200، شانزده در سطح 300 به همراه یک ضمیمه و عمل کارگاه جزء صنعتی است. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

کارشناسی رشته مهندسی یک برنامه چهار ساله شامل سی و دو دوره، هشت در سطح 100، هشت در سطح 200، شانزده در سطح 300 به همراه یک ضمیمه و عمل کارگاه جزء صنعتی است. ... [+]

برنامه های مهندسی، ارائه شده توسط دانشکده مهندسی و فیزیک (سپتامبر) فراهم می کند آموزش با توجه به نیازهای نیروی کار در منطقه به ویژه برای کشورهای عضو USP.

کارشناسی مهندسی مکانیک در

مجوز رسمی از دریافت کرده اند موسسه مهندسین حرفه ای نیوزیلند (IPENZ)

درجه مهندسی معتبر توسط IPENZ به عنوان جلسه مورد نیاز دانشگاهی اولیه برای مهندسین حرفه ای شناخته شده است.

کارشناسی رشته مهندسی یک برنامه چهار ساله شامل سی و دو دوره، هشت در سطح 100، هشت در سطح 200، شانزده در سطح 300 به همراه یک ضمیمه و عمل کارگاه جزء صنعتی است. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

کارشناسی مهندسی نرم افزار (BSE) در نظر گرفته شده برای تولید با کیفیت، فارغ التحصیلان در سطح جهانی در این رشته به سرعت در حال توسعه است. درجه شده است به خصوص در پاسخ به تق ... [+]

مهندسی نرم افزار یک روش سیستماتیک و منظم به توسعه نرم افزار است. این اصول و شیوه های هر دو علوم کامپیوتر و مهندسی به ایجاد، بهره برداری و تعمیر و نگهداری از سیستم های نرم افزاری اعمال می شود.

کارشناسی مهندسی نرم افزار (BSE) در نظر گرفته شده برای تولید با کیفیت، فارغ التحصیلان در سطح جهانی در این رشته به سرعت در حال توسعه است. درجه شده است به خصوص در پاسخ به تقاضای صنعت برای تولید مهندسین نرم افزار تحصیلات تکمیلی با قابلیت سیستم های نرم افزاری پروژه طراحی شده است. فارغ التحصیلان که می توانید مهارت های در این مناطق ارائه در خواست شده توسط سازمان کسب و کار و دولت در رابطه با توسعه نرم افزار می باشد. دانش آموختگان خواهد شد برای مشاغل در تمام صنایع به عنوان مهندسین نرم افزار، نرم افزار توسعه دهندگان، متخصصان برنامه نویسی و تحلیلگر سیستم آماده شده است. USP ارائه می دهد مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار. این به درجه حرفه ای چهار سال است.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BA)

University of the South Pacific USP

به غیر از کارشناسی تجویز برنامه قوانین (LLB)، قانون نیز به عنوان یک نظم و انضباط است که می تواند در ترکیب با رشته از مناطق مختلف مورد علاقه گرفته شده ارائه شده است. ارائه ... [+]

کارشناسی برنامه انسانی (BA) شامل 24 دوره از آن 8 دوره در سطح 100، 8 البته در سطح 200 و 8 دوره در سطح 300 از جمله 2 دوره های دانشگاه X-100 و 2 * 200- هستند دوره های دانشگاه سطح. رشته های مجاز به عنوان عمده برای مدرک کارشناسی در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی هنر در قانون

به غیر از کارشناسی تجویز برنامه قوانین (LLB)، قانون نیز به عنوان یک نظم و انضباط است که می تواند در ترکیب با رشته از مناطق مختلف مورد علاقه گرفته شده ارائه شده است. ارائه شده توسط دانشکده حقوق (SOL) به شما با یک تجربه غنی و با ارزش در آموزش و پرورش قانونی است. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

ارائه شده توسط مدرسه آموزش و پرورش (SOE) تحت برنامه های مختلف برای دیدار با اهداف آموزشی و توسعه فعلی و در حال ظهور از کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام است. مدرسه ارائه می د ... [+]

کارشناسی برنامه انسانی (BA) شامل 24 دوره از آن 8 دوره در سطح 100، 8 البته در سطح 200 و 8 دوره در سطح 300 از جمله 2 دوره های دانشگاه X-100 و 2 * 200- هستند دوره های دانشگاه سطح. رشته های مجاز به عنوان عمده برای مدرک کارشناسی در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در آموزش و پرورش

ارائه شده توسط مدرسه آموزش و پرورش (SOE) تحت برنامه های مختلف برای دیدار با اهداف آموزشی و توسعه فعلی و در حال ظهور از کشورهای جزیره ای اقیانوس آرام است. مدرسه ارائه می دهد برنامه های در رشته های زیر: آموزش خردسالان، ویژه و آموزش فراگیر، تحصیلات ابتدایی و متوسطه، کتابخانه مطالعات / اطلاعات، آموزش غیر رسمی، ارزشیابی آموزشی، رهبری آموزشی و تغییر و ترشیاری آموزش. برنامه های آموزش و پرورش معلم به طور مداوم توجیه و توسعه یافته برای اطمینان حاصل شود که آنها ارزشهای اقیانوس آرام، اخلاق، سیستم های دانش و آموزش بومی که در آن امکان پذیر است. همچنین این را به حساب بهترین و شیوه های "هوشمند" توسعه منطقه ای و جهانی را می گیرد.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

تحصیل در رشته تاریخ کمک می کند تا شما را به تبدیل شدن به یک متفکر انتقادی، یک محقق مستقل، و شهروند جهانی با وجدان. به عنوان یک مورخ شما در مورد جوامع گذشته را یاد بگیرند، ... [+]

کارشناسی برنامه انسانی (BA) شامل 24 دوره از آن 8 دوره در سطح 100، 8 البته در سطح 200 و 8 دوره در سطح 300 از جمله 2 دوره های دانشگاه X-100 و 2 * 200- هستند دوره های دانشگاه سطح. رشته های مجاز به عنوان عمده برای مدرک کارشناسی در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در تاریخ

تحصیل در رشته تاریخ کمک می کند تا شما را به تبدیل شدن به یک متفکر انتقادی، یک محقق مستقل، و شهروند جهانی با وجدان. به عنوان یک مورخ شما در مورد جوامع گذشته را یاد بگیرند، و به بررسی فرآیندهای که زمینه ساز رویدادهای جهانی و محلی است. شما یاد بگیرند که چگونه به دقت شواهد وزن و به نتیجه گیری به خوبی پشتیبانی می شوند. همچنین یاد بگیرند که چگونه به انتقادی به استدلال دیگران را پاسخ می دهند. شما خواهید پاسخ به برخی از سوالات بزرگ، مانند چرا چین ساخت آیا دیوار بزرگ می دانید؟ چرا کارل مارکس فکر می کنم همه کارگران در زنجیر بود؟ سوال و سوالات دیگر مهم مربوط به تاریخچه جزایر اقیانوس آرام. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

جامعه شناسی است که توسط دانشکده علوم اجتماعی ارائه شده، و مجهز به دانش آموزان با مهارت های تحلیلی منحصر به فرد و جامد و شایستگی به نفع مشاغل آینده خود را در مناطق مختلف ا ... [+]

کارشناسی برنامه انسانی (BA) شامل 24 دوره از آن 8 دوره در سطح 100، 8 البته در سطح 200 و 8 دوره در سطح 300 از جمله 2 دوره های دانشگاه X-100 و 2 * 200- هستند دوره های دانشگاه سطح. رشته های مجاز به عنوان عمده برای مدرک کارشناسی در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در رشته جامعه شناسی

جامعه شناسی است که توسط دانشکده علوم اجتماعی ارائه شده، و مجهز به دانش آموزان با مهارت های تحلیلی منحصر به فرد و جامد و شایستگی به نفع مشاغل آینده خود را در مناطق مختلف از جمله سیاست های اجتماعی، آموزش و پرورش، عدالت کیفری، جنس، بهداشت عمومی، برنامه ریزی شهری، رفاه اجتماعی، مدیریت عمومی، روابط بین الملل، مدیریت، و غیره ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

ارائه شده توسط دانشکده علوم اجتماعی، روانشناسی شامل مطالعه افراد و گروه ها - چگونه ما فکر می کنیم، عمل، واکنش نشان می دهند و تعامل. استفاده از آن به بر دو اصل اساسی، یعنی ... [+]

کارشناسی برنامه انسانی (BA) شامل 24 دوره از آن 8 دوره در سطح 100، 8 البته در سطح 200 و 8 دوره در سطح 300 از جمله 2 دوره های دانشگاه X-100 و 2 * 200- هستند دوره های دانشگاه سطح. رشته های مجاز به عنوان عمده برای مدرک کارشناسی در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در رشته روانشناسی

ارائه شده توسط دانشکده علوم اجتماعی، روانشناسی شامل مطالعه افراد و گروه ها - چگونه ما فکر می کنیم، عمل، واکنش نشان می دهند و تعامل. استفاده از آن به بر دو اصل اساسی، یعنی، بهبود فرد، گروه و جامعه زندگی و عدم آسیب است. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

دانشکده جغرافیا، علوم زمین، و محیط زیست (SGESE) ارائه می دهد کارشناسی (مدیریت زیست محیطی) همراه با سایر برنامه ها، به ارائه یک درک یکپارچه از زمین، محیط زیست بیوفیزیکی و ... [+]

دانشکده جغرافیا، علوم زمین، و محیط زیست (SGESE) ارائه می دهد کارشناسی هنر (مدیریت زیست محیطی) همراه با برنامه های دیگر، به ارائه یک درک یکپارچه از زمین، محیط زیست بیوفیزیکی و افرادی که در آن ساکن است. این هم هیجان انگیز برای کسانی که در این زمینه است. عواقب ناشی از تغییرات زیست محیطی گسترش به دورترین گوشه و زمین و دارای تاثیر بر روی تمام ساکنان آن است. ارتباط بین فعالیت های انسانی و محیط طبیعی قوی تر از هر زمان دیگری در تاریخ است. و مقیاس فضایی شده است به خط مقدم تحقیقات زیست محیطی محوری است. در چنین زمینه، کسانی که با درک درستی از رفتار های محیط فیزیکی، تعامل انسان با محیط زیست، و ظرفیت برای درک عملکرد سیستم جهانی در مقیاس سینوپتیک و فراتر از محدودیت های از رشته های سنتی در تقاضای بالا هستند.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

University of the South Pacific USP

این نظم و انضباط، ارائه شده توسط دانشکده جغرافیا، علوم زمین و محیط زیست، دانش آموزان را به مطالعه محیط زیست زمین بیوفیزیکی، زمینه گسترده ای از جغرافیای انسانی، و همچنین د ... [+]

کارشناسی علوم یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. که هشت دوره در سطح 100 هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 هستند. رشته های مجاز به عنوان یک بزرگ و یا کوچک برای مدرک لیسانس علوم در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در جغرافیا

این نظم و انضباط، ارائه شده توسط دانشکده جغرافیا، علوم زمین و محیط زیست، دانش آموزان را به مطالعه محیط زیست زمین بیوفیزیکی، زمینه گسترده ای از جغرافیای انسانی، و همچنین دوره های دیگر که آموزش جغرافیا با تاکید بر جزایر اقیانوس آرام مانند معرفی طبیعت و توزیع منابع گیاهی و حیوانی در جهان در اقیانوس آرام. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

یک مطالعه در ریاضیات یک مطالعه در اصولی که همه به اشتراک گذاشته است، و در ابزارهایی که در دسترس هستند همه برای توصیف و تجزیه و تحلیل جهان است. فارغ التحصیلان با تحصیل در ... [+]

کارشناسی علوم یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. که هشت دوره در سطح 100 هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 هستند. رشته های مجاز به عنوان یک بزرگ و یا کوچک برای مدرک لیسانس علوم در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در ریاضیات

ریاضیات نظر گرفته می شود پایه و اساس تمام علوم است. این زبان مورد استفاده توسط مهندسی، علوم کاربردی، علوم زندگی، علوم اجتماعی، و کسب و کار است.

تقاضای بالا برای افراد با یک درک قوی ریاضی وجود دارد، و ریاضیدانان با مردم در همه زمینه ها کار می کنند.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

بخش زیست شناسی فراهم می کند دوره های زیست شناسی برای برنامه های مطالعه کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده علوم و فناوری. دوره های ارائه شده توسط بخش اعتصاب تعادل بین مطا ... [+]

کارشناسی علوم یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. که هشت دوره در سطح 100 هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 هستند. رشته های مجاز به عنوان یک بزرگ و یا کوچک برای مدرک لیسانس علوم در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی در زیست شناسی

بخش زیست شناسی فراهم می کند دوره های زیست شناسی برای برنامه های مطالعه کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشکده علوم و فناوری. دوره های ارائه شده توسط بخش اعتصاب تعادل بین مطالعات سنتی در زیست شناسی و پیشرفت های مدرن در تحقیقات بیولوژیکی در سطوح مختلف از مولکول به جوامع.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

این برنامه به برنامه های مورد نیاز معمول برای رشته های اصلی و فرعی را دنبال نمی کند اما به جای دارند مجموعه تجویز از دوره ها، در سراسر مرزهای نظم و انضباط. ... [+]

کارشناسی علوم - تجویز برنامه یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. هشت دوره در سطح 100، هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300.

مدرک لیسانس در علوم دریایی

این برنامه به برنامه های مورد نیاز معمول برای رشته های اصلی و فرعی را دنبال نمی کند اما به جای دارند مجموعه تجویز از دوره ها، در سراسر مرزهای نظم و انضباط. این برنامه ها توسط دانشکده مطالعات دریایی (اس ام اس) ارائه شده، با یک ماموریت برای: ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

علوم رایانه (CS) دهانه وسیعی از نظریه از طریق برنامه نویسی به توسعه برش، لبه از راه حل های محاسباتی. علوم کامپیوتر ارائه می دهد یک پایه است که فارغ التحصیلان اجازه برای ا ... [+]

کارشناسی علوم یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. که هشت دوره در سطح 100 هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 هستند. رشته های مجاز به عنوان یک بزرگ و یا کوچک برای مدرک لیسانس علوم در سال 2017 عبارتند از:

مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر

علوم رایانه (CS) دهانه وسیعی از نظریه از طریق برنامه نویسی به توسعه برش، لبه از راه حل های محاسباتی. علوم کامپیوتر ارائه می دهد یک پایه است که فارغ التحصیلان اجازه برای انطباق با فن آوری های جدید و ایده های جدید. کار از دانشمندان کامپیوتر می افتد را به سه دسته: الف) طراحی و ساخت نرم افزار؛ ب) در حال توسعه راه های موثر برای حل مشکلات محاسبات، از قبیل ذخیره سازی اطلاعات در پایگاه داده، ارسال اطلاعات از طریق شبکههای یا ارائه روش های جدید برای مشکلات امنیتی؛ و ج) ابداع راه های جدید و بهتر از استفاده از کامپیوتر و مقابله با چالش های خاص در زمینه هایی مانند هوش مصنوعی. اکثر برنامه های علوم کامپیوتر نیاز به برخی از زمینه ریاضی.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

این برنامه به برنامه های مورد نیاز معمول برای رشته های اصلی و فرعی را دنبال نمی کند اما به جای دارند مجموعه تجویز از دوره ها، در سراسر مرزهای نظم و انضباط. ... [+]

کارشناسی علوم - تجویز برنامه یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. هشت دوره در سطح 100، هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300.

کارشناسی در مدیریت دریایی

این برنامه به برنامه های مورد نیاز معمول برای رشته های اصلی و فرعی را دنبال نمی کند اما به جای دارند مجموعه تجویز از دوره ها، در سراسر مرزهای نظم و انضباط. این برنامه ها توسط دانشکده مطالعات دریایی (اس ام اس) ارائه شده، با یک ماموریت برای: ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

شیمی علم مرکزی است. تمام جنبه های توسعه فنی نیاز افراد با تخصص در شیمی. تحصیلات شیمیایی اصلی توسط پزشکان، دندانپزشکان، مهندسان، کشاورزان، جنگل، مدیران کارخانه، و غیره مور ... [+]

کارشناسی علوم یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. که هشت دوره در سطح 100 هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 هستند. رشته های مجاز به عنوان یک بزرگ و یا کوچک برای مدرک لیسانس علوم در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی شیمی

شیمی علم مرکزی است. تمام جنبه های توسعه فنی نیاز افراد با تخصص در شیمی. تحصیلات شیمیایی اصلی توسط پزشکان، دندانپزشکان، مهندسان، کشاورزان، جنگل، مدیران کارخانه، و غیره مورد نیاز است بنابراین، نیاز ادامه برای معلمان شیمی در منطقه وجود دارد. علاوه بر این نیاز افزایش برای فارغ التحصیلان با برخی از زمینه شیمی برای کار در صنعت به عنوان کارکنان کنترل کیفیت، مدیران تولید و در طیف وسیعی از دولت و تحقیقاتی خصوصی آزمایشگاه، به عنوان مثال اکتشافات معدنی، کنترل آلودگی محیط زیست، کشاورزی وجود دارد. سهم شیمی فارغ التحصیلان به توسعه منطقه قابل توجه است. ... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of the South Pacific USP

دانشجویان کارشناسی علاقه مند به مطالعه فیزیک توانید انتخاب کنید به فیزیک به عنوان یک عمده تنها، دو بزرگ و یا کوچک. دانش آموزان ممکن است تخت فیزیک دوم عمده خود را انتخاب ن ... [+]

کارشناسی علوم یک برنامه سه ساله شامل بیست و چهار دوره است. که هشت دوره در سطح 100 هشت دوره در سطح 200 و هشت دوره در سطح 300 هستند. رشته های مجاز به عنوان یک بزرگ و یا کوچک برای مدرک لیسانس علوم در سال 2017 عبارتند از:

کارشناسی فیزیک

فیزیک یک علم بنیادین ما فراهم می کند که با درک کمی از محیط فیزیکی ما است. فیزیک است پایه و اساس مهندسی و فن آوری. درک درستی از قوانین اساسی فیزیک در طیف گسترده ای از مشاغل مهم است. برای مثال، یک مدرک تحصیلی در فیزیک است کاربرد مستقیم در آموزش علوم، هواشناسی، ارتباطات، علوم محیط زیست، کامپیوتر و الکترونیک. کلیک اینجا به دلایل که چرا شما باید فیزیک تحصیل می کنند. مهارت های عمومی به دست آورد با مطالعه فیزیک - مهارت های تحلیلی، تفکر منطقی، اندازه گیری، حل مسئله و تکنیک های تجربی - به دانش آموزان آماده سازی منحصر به فرد و گسترده، قابل اجرا در بسیاری از حوزه های.... [-]

فیجی Suva
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
The University of the South Pacific
Suva, Central Division, فیجی
وب سایت