University of the South Pacific USP

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه از اقیانوس آرام جنوبی (USP) ارائه دهنده برتر آموزش عالی در منطقه اقیانوس آرام و یک مرکز بین المللی تعالی برای آموزش، مشاوره تحقیق و آموزش در همه جنبه های فرهنگ اقیانوس آرام، محیط زیست و نیازهای توسعه منابع انسانی است.

درباره دانشگاه

USP - مقدمه

دانشگاه جنوب اقیانوس آرام نهاد برتر آموزش عالی در منطقه اقیانوس آرام، منحصر به فرد در منطقه ای از تنوع فیزیکی، اجتماعی و اقتصادی فوق العاده ای قرار داده شده است.

تاسیس در سال 1968، USP یکی از تنها دو دانشگاه از نوع خود در جهان است. جزایر کوک، فیجی، کیریباتی، جزایر مارشال، نائورو، نیوئه، جزایر سلیمان، توکلائو، تونگا، تووالو، وانواتو و ساموآ: این است که به طور مشترک توسط دولت های 12 کشور عضو متعلق به. این دانشگاه دارای شعبه در تمام کشورهای عضو. پردیس اصلی، Laucala، در فیجی است. پردیس Alafua در ساموآ است که در آن دانشکده کشاورزی و صنایع غذایی واقع شده است، و پردیس Emalus در وانواتو محل برای دانشکده حقوق است.

مدارس علمی، موسسات و مراکز در دانشگاه جنوب اقیانوس آرام به سه دانشکده سازمان یافته و توسط رؤسای منجر شده است.

آنها عبارتند از: دانشکده هنر، حقوق و آموزش و پرورش؛ دانشکده کسب و کار و اقتصاد؛ و دانشکده علوم، تکنولوژی و محیط زیست. هر دانشکده شامل تعدادی از مدارس که ارائه طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی و دوره های آموزشی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد سطح.

دانشگاه نیز ارائه می دهد برنامه ها از طریق راه دور و آموزش های انعطاف پذیر در انواع حالت های و فن آوری در سراسر 14 دانشگاه USP است.

فن آوری های ارتباطی پیشرفته از طریق USPNet استفاده می شود برای رسیدن به دانش آموزان راه دور و آموزش انعطاف پذیر در سراسر وسعت گسترده ای از اقیانوس آرام.

ماهیت چند فرهنگی کارکنان و دانشجویان بدن را USP یک شخصیت استثنایی است. این موسسه با کیفیت تولید درجه مقایسه با کسانی که اعطا شده توسط دانشگاه در استرالیا، نیوزیلند و انگلستان است. فارغ التحصیلان از USP در سمت های اجرایی مهم در سراسر بخش های دولتی و خصوصی در تمام کشورهای عضو و در کشورهای متعدد در سراسر جهان یافت می شود.

دانشگاه یک استاندارد بالا برای کیفیت در تحقیقات خود تعیین کرده است. تعهدات تحقیقات عمده شامل مدیریت کسب و کار، آموزش معلمان، مطالعات اقیانوس آرام، مطالعات دریایی، کشاورزی، علم و فن آوری است.

منطقه دانشگاه

دانشگاه منطقه جنوبی اقیانوس آرام گسترش در سراسر 33 میلیون کیلومتر مربع از اقیانوس، یک منطقه بیش از سه برابر اندازه از اروپا است. در مقابل، جرم کل زمین به مساحت دانمارک برابر است. جمعیت در اندازه از توکلائو با 1600 نفر به فیجی با بیش از 800،000 است متفاوت باشد. کل جمعیت حدود 1.3 میلیون نفر است.

خطوط هوایی بین المللی پرواز مسیرهای بین استرالیا، ژاپن، کره، نیوزیلند و ایالات متحده پیوند تعدادی از کشورهای جزیره. همچنین خطوط هوایی که خدمات منطقه وجود دارد. در داخل کشورها، بین جزیره حمل و نقل استفاده می شود برای رسیدن به جزایر کوچکتر بدون خدمات هوایی.

به دلیل موقعیت و امکانات استراتژیک آن، USP جذب محققان و کارکنان برجسته از سراسر جهان است.

اداره دانشگاه

USP است شورای خود را، که شامل نمایندگان دولت کشور عضو، هیات علمی، دانشجویان، رهبران جامعه و کسب و کار اداره، جزایر اقیانوس آرام انجمن دبیرخانه، دبیرخانه جامعه اقیانوس آرام، شورای آمریکایی آموزش و پرورش، شورای خبرگان، استرالیا و نیوزیلند.

مجلس سنا اقتدار علمی از دانشگاه، مسئول اموری همچون آموزش و پژوهش است.

شورا و مجلس سنا توسط کمیته های کار در زمینه هایی مانند امور مالی، مدیریت منابع انسانی و برنامه ریزی علمی خدمت کرده است. کمیته های دیگر پروژه های خاص و کار روز به روز از دانشگاه رسیدگی کند.

رئیس تشریفاتی از دانشگاه صدراعظم است. روسای USP اند از رهبران دولت های عضو این دانشگاه کشیده شده است و شامل نخست وزیران، روسای جمهور و سران دولت. نرم افزار صدراعظم رئیس شورای است و مدیر اجرائی از دانشگاه معاونت است. معاونت است که توسط دو معاون معاون رئیس دانشگاه و دو نرم افزار معاون رئیس دانشگاه کمک کرده است.

تیم مدیریت ارشد مسئول رفاه جامعه دانشگاه است. مدیر اجرایی مالی با کنترل امور مالی دانشگاه، نگران است. اجرایی مدیر منابع انسانی مدیریت منابع انسانی دانشگاه. در مجموع، USP استخدام بیش از 1500 کارکنان.

چشم انداز، ماموریت و ارزش های USP است

چشم انداز ما

دستیابی به تعالی و نوآوری برای توسعه پایدار کشورهای جزیره اقیانوس آرام

ماموریت ما

 • برای ارائه به مردم اقیانوس آرام با گستره ای از مدارک عالی بسیار عالی و مرتبط؛
 • برای ارائه مزایای تحقیقات پیشرفته و کاربردهای آن است.
 • به منظور ارائه جوامع و کشورها در منطقه اقیانوس آرام با مرتبط، هزینه راه حل های موثر و پایدار، از جمله کارآفرینی، به چالش های اصلی خود؛ و
 • برای مثال اعلای آموزش عالی جزایر اقیانوس آرام در کیفیت، حکومت، استفاده از فن آوری و همکاری با موسسات عالی ملی است.

ارزشهای ما

 • تعهد و وفاداری کارکنان و دانش آموزان به موسسه و منطقه؛
 • بالاترین استانداردهای حکومت، رهبری، آزادی آکادمیک، صداقت و شفافیت؛
 • بالاترین استانداردهای خلاقیت، نوآوری، کار تیمی و انعطاف پذیری در دستیابی به تعالی؛
 • سرمایه گذاری در کارکنان، پاداش تعالی کارکنان، و توانمندسازی از تمام تیم های USP؛
 • احترام به تمایز و تنوع در میراث اقیانوس آرام ما و توسعه، حفظ و انتشار آن؛
 • تعهد به همکاری های منطقه ای و یکپارچه سازی؛
 • یادگیری و زندگی محیط مثبت و فراگیر برای تعالی دانش آموز؛
 • پشتیبانی برای زبان آموزان انعطاف پذیر در تمام نقاط برای موفقیت در کار، زندگی و شهروندی؛
 • حفاظت و پرورش محیط زیست؛
 • روابط قوی جهت تعامل با دولت ها، جوامع و اقیانوس آرام، و شرکای توسعه؛
 • فروتنی در عملکرد، یادگیری از دیگران، ارزش اعتماد داده می شود، و افتخار اقیانوس آرام دانش، زمینه ها و آرمان.

در نهایت، هر دو چشم انداز و ماموریت این طرح راهبردی خواهد شد از طریق سهم و صفات فارغ التحصیلان و کارکنان USP تحقق یابد. این از محرک های اصلی طرح راهبردی هستند.

مکان ها

سووا

Address
The University of the South Pacific

سووا, بخش مرکزی, فیجی
وب سایت

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها