Cyprus West University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cyprus West University در سال 2015 تأسیس شد و در قبرس شمالی واقع شده است. به عنوان یک موسسه آموزش عالی ، نمادی از جنبه معاصر قبرس است که یک مرکز تاریخی و فرهنگی مدیترانه است.

این دانشگاه دارای 8 برنامه (4 دانشکده و 1 مدرسه) است که دارای مدرک دانشگاهی می باشند. رسانه راهنما به زبان ترکی و انگلیسی است. علاوه بر این ، مدرسه آمادگی انگلیسی برای دانش آموزانی که نیاز به بهبود زبان انگلیسی خود دارند ، در دسترس است. این دانشگاه به عنوان مثال مرکز خدمات و مشاوره دانشجویی ، مرکز بهداشت ، مشاوره روانشناسی و مرکز راهنمایی اتوبوس ، کتابخانه و آزمایشگاه رایانه خدمات زیادی ارائه می دهد. این خدمات به دانش آموزان اجازه می دهد تا با فرهنگ های مختلف ارتباط برقرار کنند و آنها را بشناسند.

تعلیم و تربیتی که بر زندگی واقعی و بخش متمرکز شده است

دنیای تجارت و دانشجویان می خواهند تحصیلات نزدیک به زندگی واقعی داشته باشند.

افزایش تأکید بر کارآموزی و پروژه ها در دانشگاه ها و افزایش تعداد برنامه های تعاونی در ترکیب زندگی کاری و تحصیلی.

آموزش بین المللی

با توجه به اهمیت تجربه بین المللی در جهان جهانی و افزایش تحرک دانشجویان ، Cyprus West University روابط جدیدی را با مؤسسات خارجی و سایر دانشگاه ها برپایه اصل برنده دوجانبه برای حمایت از ارز و دو یا سه برنامه شریک برقرار می کند. و همچنین دوره های دوگانه ، برنامه های جزئی.

آموزش فردی

Cyprus West University برای ارائه طیف وسیعی از برنامه های آموزشی متشکل از یک مدرک تحصیلی دوگانه ، جزئی ، صرافی ، دوگانه و بسیاری از دوره های انتخابی ، برای کمک به دانشجویان در جهت توسعه صلاحیت و توانایی شخصی خود اختصاص داده است. در آینده ، کیفیت و کمیت این برنامه های جایگزین امیدوارم مطابق با خواسته های نسل جدید افزایش یابد.

اهمیت گواهینامه ها و نشان ها به جای دیپلم

امروز و در آینده موسسات به جای مدرک دانشگاهی کلاسیک بر اساس مهارت و مهارت استخدام می شوند. تعداد موسساتی که نشان ها و گواهینامه ها را ارائه می دهند افزایش می یابد و آموزش باید به بسته های کوچک تقسیم شود. به عنوان مثال ، جستجو برای "مهندس رایانه" برای شرکتی که می خواهد یک برنامه آیفون یا یک برنامه Android تولید کند ، مشکل آن را برطرف نمی کند. دانشجوی دانشگاه که خود را متمایز می کند ، جهان را متفاوت می کند.

برنامه تمرکز کارآفرین

بیکاری در سراسر جهان بسیار مهم است (حدود 3 میلیارد نفر می خواهند کار کنند ، اما فقط 1.2 میلیارد نفر کار می کنند.)

هر سال فرصت های شغلی باید در کشورهای در حال توسعه ایجاد شود. به عنوان مثال ، سالانه 750 هزار فرصت شغلی جدید برای کشور ما ایجاد می شود. تنها راه برای دستیابی به این هدف ، ایجاد ابتکارات فنی ارزش افزوده بالا است. دانشگاه ها باید کارآفرینان و همچنین پروژه های تحقیقاتی را هدف قرار دهند.

مدل آموزش با سیال زمان

در حال حاضر یک تقویم دقیق علمی در حال اجرا است. این دوره آموزشی که در ماه سپتامبر آغاز شده است به عنوان 14 هفته طراحی شده است ، هر برنامه 8 ترم طول می کشد.

در آینده دانش آموز می تواند طبق برنامه زمانی خود دوره ها و امتحانات را در هر زمان (ترم ، روز و ساعت) طی کند. هر کس می تواند در دوره زمانی طولانی تر یا در 3 یا 2.5 سال لیسانس دریافت کند.

قابلیت تقسیم و قابلیت حمل برنامه ها

یک برنامه معمولی در مقطع کارشناسی شامل 240 اعتبار از همان دانشگاه است. اما در آینده دانشجو ممکن است سال اول خود را در دانشگاه A ، سال دوم در دانشگاه B و نیمسال دوم با یک برنامه تبادل در دانشگاه C در اروپا گذرانده باشد.

از نیمسال دوم سال سوم خود می تواند در دانشگاه D در چین و در سال چهارم خود در کانادا یا دبی تحصیل کند. سپس وی می تواند از برنامه تحصیلات تکمیلی در سال پنجم در نیویورک فارغ التحصیل شود. (آموزش در پنج دانشگاه ، 3 قاره و 7 پردیس می تواند تکمیل شود.)

انتقال و انسجام بین دانشگاه ها و برنامه ها ایده آل ترین مدل های آموزشی در آینده را فراهم می کند و تمایل در کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته را کاهش می دهد.

مدل های دوره ای ترکیبی و جدید

دوره های آنلاین باز چند ثبت شده به طور فزاینده ای محبوب می شوند. بسیاری از دانشگاه ها مدل های ترکیبی را ترجیح می دهند که سیستم های آنلاین و غیر خطی با توجه به موضوع و دوره با یکدیگر در نسبت های مختلف آمیخته می شدند. در الگوی آموزش ، دوره بخشی از بخش شناختی را که قبل از درس آسانتر است ، به سیستم خارج از خط و قسمت های دشوار تر به دوره تغییر می دهد و نقش معلمان را به یک مربی تبدیل می کند تا یک مدرس پخش فیلم و هولوگرام با کیفیت بالا ، که انتظار می رود در آینده به طور مؤثرتری مورد استفاده قرار گیرد ، ابعاد جدیدی را به آموزش در دانشگاه ها می بخشد.

در آینده شاهد آموزش های آنلاین بیشتر ، آموزش های شلوغ تر ، دوره های ترکیبی بیشتر و دوره های متداول تر خواهیم بود. آرامش فوق العاده ای تمام روح من را به خود اختصاص داده است ، مانند این صبحهای شیرین بهار که با تمام وجود از آنها لذت می برم. من تنها هستم و افسون وجود را حس می کنم.

پردیس CWU

پردیس در یک تور طراحی شده برای دانشجویان آینده نگر. خواهید دید که دانشگاه ما چگونه امکانات ، دانشجویان و زندگی را در این دانشگاه دوست دارد. با نمایندگان پذیرش ما ملاقات کنید تا در مورد برنامه های ما بیشتر بدانید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما بهتر است.

دیدگاه های ما در مورد آموزش

این کارآفرینان خواهد بود ، نه ایالتی یا شرکتهای بزرگ که به جهانیان اجازه می دهند از افسردگی اقتصادی که در آن سقوط کرده است بیرون بیایند. اما برای کارآفرینی موفق ، دانشجویان باید دارای تحصیلات بالایی باشند و شخصیت های قابل تشخیصی را در دنیای دانشگاهی برقرار کنند. برخی از فارغ التحصیلان دانشگاه مایل به دنبال شغل شخصی خود هستند در حالی که برخی دیگر می توانند برای ایجاد شغل برای دیگران ابتکار عمل را دنبال کنند. با این حال ، هدف از تحصیل دانشگاه فراتر از مرزهای محدود برای پیدا کردن شغل یا شروع کار است و شامل کمک به دانشجو برای جستجوی حقیقت ، پیشرفت شخصی و باز کردن افق های جدید است.

ارزش های ما

ارزش های اصلی Cyprus West University ، کمک به رفاه اجتماعی از طریق ساخت دانش آزادانه ، مشارکتی و پروژه محور است که به اعتقادات و تنوع احترام می گذارد. Cyprus West University در رابطه با همه سهامداران اجتماعی ارتباطات شفاف ، پاسخگو ، قابل احترام ، انعطاف پذیر و دو جهته برقرار می کند. Cyprus West University فارغ از زمان و شرایط ، برتری علم و فناوری را مطرح می کند و استقلال و استقلال فعالیت های آموزشی و آموزشی را در همه زمینه های سیاسی و اقتصادی مطرح می کند.

Cyprus West University محیط هایی را فراهم می کند که از خلاقیت ، یادگیری و کاوش حمایت می کند و با فراهم کردن محیطی که دانشجویان و اعضای هیئت علمی بین المللی بتوانند با هم همکاری کنند ، تفاوت های فرهنگی را غنای می دانند. با توجه به علم مثبت و ارزشهای فرهنگی سنتی ، دانشجویان Cyprus West University دانش و مهارت های حرفه ای را در محیط اجتماعی خود به دست می آورند و یاد می گیرند که با ساختار پیچیده و مشکلات دنیای امروز کنار بیایند.

132228_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpgBrooke Cagle / Unsplash

مأموریت

Cyprus West University متعهد است با دانشجویان خودباوری و کارمندان دانشگاهی که مسئولیت اجتماعی در سایه تفکر فردی دارند و رویکرد بین رشته ای را نیز باز می دارد ، به افرادی که می توانند در زمینه های علمی ، تولید هنری و نوآوری های فناوری در سطح ملی و بین المللی کمک کنند ، به جامعه خدمات ارائه دهند. مرحله.

چشم انداز

دانشگاه ما فعالیت های دانشگاهی را با یک طرح آموزشی نوآورانه ، بین رشته ای انجام می دهد که به نیازهای مردم کشور ما حساس است ، با یک فرهنگ سازمانی لیبرال و مشارکتی که به تنوع و عقاید احترام می گذارد. اطلاعات تولید شده در این زمینه فرصتی را برای دانش آموزان ما فراهم می کند که می توانند آموزش کلاس جهانی دریافت کنند و از دانش و مهارت لازم برای رقابت در مشاغل حرفه ای خود در سراسر جهان برخوردار باشند.

پیام رکتور

دانش آموزان عزیز،

Cyprus West University یکی از Cyprus West University پیشرو در بین دانشگاه های برتر قبرس است که به تعالی دانشگاهی در آموزش و پرورش متعهد است. مأموریت Cyprus West University با داشتن کادر علمی بسیار ماهر ، آماده سازی دانشجویان مجهز از نظر مهارت های علمی ، دانشگاهی ، فنی و اجتماعی - فرهنگی و آموزش آنها به افراد ماهر و مجرب است که نگاهی به آنها می اندازد. آینده با امید

Cyprus West University با هدف خدمت به جامعه از طریق دانشجویان خود اطمینان یافته و کارمندان دانشگاهی که به عقاید و رویکردهای بین رشته ای گشوده اند ، مایل است سهم بسزایی در نوآوری های فناوری ، علمی و تولیدات هنری داشته باشد و از مسئولیت اجتماعی آگاه باشد. در پرتو افکار آزاد

Cyprus West University یک دانشگاه بین المللی است که در یکی از زیباترین شهرهای قبرس واقع شده است و چشم انداز آن شکل دادن آینده در بافت تاریخی شهر است.

Cyprus West University با داشتن یک جایگاه معتبر در مطالعات دانشگاهی و علمی و همچنین فعالیت های خارج از برنامه فعال ، دانشجویان را قادر می سازد که از داشتن بخشی از چنین موسسه ای برجسته احساس افتخار کنند.

با احترام،

Prof.Dr. Cammer Camcı

مکان ها

فاماگوستا

Address
İsmet İnönü Bulvarı, 29
Cyprus West University

99450 فاماگوستا, قبرس

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید