توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج

Internapa College یک موسسه خصوصی آموزش عالی است که در وزارت آموزش و پرورش ثبت شده است

انتخاب کالج مناسب بعضی اوقات می تواند بسیار زیاد باشد. ما در زیر ویژگی های مشخص کالج خود را برای شما ارائه می دهیم که می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا این بهترین گزینه برای شما است و با انتخاب Internapa College می توانید چه چیزی را از تحصیلات عالی خود به دست Internapa College .

برنامه های اعتباری
 • برنامه های معتبر ما می توانند به شما در انتقال اعتبار خود به هر دانشگاهی در جهان کمک کنند
ارزش هزینه های پول
 • با توجه به امکانات و خدماتی که به دانشجویانمان ارائه می دهیم ، یک بسته هزینه کالج بسیار رقابتی را ارائه می دهیم.
دوره های معتبر کارآموزی
 • نمایشگاه شغلی سالانه ما سازمانهای مشهور میهمان نوازی و گردشگری را جذب می کند که در آن دانشجویان فرصت کسب تجربه از رهبران صنعت را کسب می کنند.
محل مطلوب
 • بین دو مقصد مهم گردشگری اروپا واقع شده است: آییا نپا
فرصت های انتقال
 • مشارکت جدی ما با دانشگاه های پیشرو به این معنی است که فارغ التحصیلان ما می توانند هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی کنند.

ماموریت

پیام مدیر عامل

مأموریت INC این است که با تقویت یک محیط یادگیری ، در جایی که دانشجویان ، اساتید ، کارمندان و ذینفعان در جهت دستیابی به اهداف خود و تحقق مسئولیتهای اجتماعی خود تلاش می کنند ، همچنان به عنوان دانشکده آموزش عالی توسعه یابد. ما در INC تمام تلاش خود را برای ارائه پشتیبانی شخصی دانشجویان به برتری علمی ، حرفه ای و اجتماعی برای امروز و آینده خواهیم کرد.

مأموریت INC بر پایه هفت مؤلفه اصلی بنا شده است:

 • محیط یادگیری استثنایی
 • دانشکده و دانشجویی
 • موفقیت حرفه ای
 • ادغام چند فرهنگی و تنوع
 • صداقت و تمدن
 • یادگیری مادام العمر
 • مسئولیت اجتماعی شرکت
فلسفه

INC به ارائه برنامه های آموزشی برای توسعه توانایی های فردی ، تقویت روابط انسانی ، تقویت رفاه جامعه و افزایش آگاهی با اختصاص تنوع به عنوان منبع تجدید و سرزندگی اختصاص دارد.

با داشتن آزادی آکادمیک به عنوان یک اصل راهنما ، برنامه های INC با استانداردهای آموزشی آمریکایی و اروپایی الگوبرداری شده و امکان انتقال متنوع را در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

در ارزیابی INC و سازگاری ابزاری اساسی برای دستیابی به کیفیت آموزشی ، بهره وری و بهبود مستمر و رشد است.

اهداف

اهداف استراتژیک دانشکده تصمیماتی را برای پیشرفت آینده موسسه راهنمایی می کند.

"هدف اصلی INC انتقال دانش ، دنبال کردن حقیقت و صداقت و ترغیب به پیشرفت فکری و اخلاقی است."

 • ارائه برنامه های با کیفیت که هنرها و علوم لیبرال را با آمادگی حرفه ای ادغام می کند
 • آماده سازی دانش آموزان برای عملکرد مؤثر در یک محیط چند فرهنگی
 • برای دستیابی به هدف علمی از طریق تدریس ، فعالیت علمی ، تجزیه و تحلیل ، بحث ، مطالعه و خدمت
 • انتخاب و حفظ دانشکده واجد شرایط و حمایت از پیشرفت آنها
 • حمایت از برنامه های آموزشی از طریق منابع انسانی کافی ، جسمی و مالی کافی
 • کفایت مالی برای حمایت از رشد آینده موسسه
 • عمل به عنوان جوجه کشی ایده ها و کمک به جامعه و جامعه تجارت از طریق برنامه هایی که از توسعه عمومی و رفاه قبرس پشتیبانی می کند.
 • به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی معتبر که دارای طیف وسیعی از برنامه های دانشگاهی و حرفه ای است ، شناخته شود120336_pexels-photo-1595391.jpeg

اینتر نپا با یک نگاه

نمایه ما

Internapa College یک موسسه خصوصی آموزش عالی است که در وزارت آموزش و پرورش ثبت شده است

Internapa College به عنوان کالج آموزشی G. Takkas در سال 2003 تاسیس شد تا آموزش عالی را به صورت گسترده ، لیبرال و مدرن ارائه دهد و بدون تمایز جنسیت ، مذهب و نژاد برای همه باز است. در سال 2007 کالج در تلاش برای تحول به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی مدرن منطقه ، نام خود را به " Internapa College " (INC) تغییر داد تا از نزدیک با منطقه جغرافیایی وسیع تری شناخته شود.

کالج برنامه های معتبر در مهمان نوازی را ارائه می دهد

اماکن

Internapa College در دو مکان نزدیک ، Marthelenio و Yiorkios برگزار می شود که به ترتیب از فعالیت های دانشگاهی و اداری پشتیبانی می کنند.

مارتلنیو

ساختمان اصلی ، ساختمان Marthelenio ، از دفاتر دانشکده ، بخش امور دانشگاهی ، سالن سخنرانی ، آزمایشگاه آشپزخانه ، آزمایشگاه رایانه ، آزمایشگاه کارگران پشتیبانی شخصی و رستوران غذاخوری و آموزشی تشکیل شده است.

امکانات

ساختمان اصلی ، ساختمان Marthelenio ، از دفاتر دانشکده ، بخش امور دانشگاهی ، سالن سخنرانی ، آزمایشگاه آشپزخانه ، آزمایشگاه رایانه ، آزمایشگاه کارگران پشتیبانی شخصی و رستوران غذاخوری و آموزشی تشکیل شده است.

* یک طبقه اضافی در حال ساخت است که قرار است ظرفیت ما را به 1100 دانش آموز گسترش دهد .

یورکیوس

ساختمان تازه بازسازی شده Yiorkios در فاصله 100 متری ساختمان مارتلنیو قرار دارد و کتابخانه را در طبقه همکف و در طبقه اول دفاتر مدیر عامل ، حساب ها و پذیرش ها قرار داده است.

کتابخانه

این کتابخانه بخش مهمی از محیط آموزشی ما است و برای دانشجویان ، اساتید و اعضای کالج و همچنین جامعه محلی باز است. این کتابخانه توسط یک کتابدار تمام وقت واجد شرایط و با تجربه در زمینه فعالیت کتابخانه تشکیل شده است و زمینه مطالعه و تحقیق و دسترسی به رایانه و اینترنت را دارد.

این کتابخانه شامل بیش از 5000 کتاب و مجله است که دسترسی آسان به اطلاعات را برای همه دانشجویان و دانشکده ها فراهم می کند. همه كتابها مطابق سيستم طبقه بندي اعشاري داوي سازماندهي شده و توسط يك شبكه رايانه مخصوصاً پشتيباني مي شوند. اطلاعات كتابشناختی برای هر كتاب در نرم افزار كتابخانه ABEKT وارد شده است. این کتابخانه می تواند به بانکهای اطلاعاتی الکترونیکی که منبع دیگری برای تحقیقات آنلاین دارند ، دسترسی داشته باشد و امکان دسترسی اساتید و پرسنل به مجموعه ای از مقالات نظیر همکار را از تعدادی نشریه فراهم می کند.119937_pexels-photo-1438072.jpeg

محل کالج

جمهوری قبرس سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است و در قسمت شرقی آن واقع شده است. قبرس از سال 2004 عضو اتحادیه اروپا بوده است. این کشور مدرن جهان وطنی است که با فرهنگ اروپایی با تاریخ غنی ازدواج می کند. جزیره آفرودیت ، همانطور که مشخص است ، دارای موقعیت جغرافیایی بین سه قاره: اروپا ، آسیا و آفریقا است.

این کالج در قسمت شرقی جزیره در شهرداری ستیرا واقع شده است ، بسیار نزدیک به دو مقصد محبوب توریستی اروپا یعنی ایا نپا و پروتاراس. این مکان برای مطالعات در مدیریت مهمان نوازی ، هنرهای آشپزی و مدیریت تجارت ایده آل می باشد. دانشجویان دانشکده از این مزیت که دارند می توانند دوره کارآموزی تابستانی خود را در هتل ها و رستوران های شناخته شده انجام دهند.

اسکان کالج

اسکان دانشجویی در اییا نپا واقع شده است و محیطی پر جنب و جوش را برای دانشجویان فراهم می کند که بتوانند در طول تحصیل در اینجا بگذرانند. چندین اتصال اتوبوس به دانشگاه وجود دارد که حدود سی دقیقه طول می کشد.120608_pexels-photo-Cyprus1.jpeg

چرا قبرس

آب و هوای زرق و برق دار - تمام سال

قبرس با داشتن تابستان های خشک از ماه مه تا اکتبر و زمستان های معتدل از دسامبر تا فوریه از آب و هوای مطبوع مدیترانه ای برخوردار است. تابستانها گرم هستند و دمای هوا به ارتفاعات 32-38 درجه سانتیگراد می رسد و آسمان بی ابر و نسیم دریا باعث ایجاد جو مطبوع در مناطق ساحلی می شوند. دمای هوا در طول روز بین 12 تا 18 درجه سانتی گراد تغییر می کند.

مقصد مهم گردشگری

قبرس به عنوان یک جزیره توسط ساحل احاطه شده است و سواحل آن هر یک شما را با ویژگی های منحصر به فرد خارق العاده خودشان متحیر می کند. قبرس دارای برخی از استراحتگاه های گردشگری پیشرو در اروپا است که آن را به مکانی مناسب برای تحصیل در مهمان نوازی تبدیل می کند

ایمنی

براساس بررسی های اخیر ، قبرس یکی از امن ترین کشورها در جهان است. به ویژه ، این یکی از پایین ترین میزان جرم و برخی از بهترین آمار برای پلیس است.

سطح تحصیلات

قبرس سطح بالایی از آموزش را با کیفیت آموزش عالی و برنامه هایی در قبرس فراهم می کند که توسط آژانس تضمین کیفیت و اعتبار در قشر عالی آموزش عالی تأمین می شود. آژانس مراحل و معیارهای ارزیابی و اعتبار سنجی استانداردها و دستورالعمل های اروپایی را که الزامات شبکه تضمین کیفیت اروپا (ENQA) است ، دنبال می کند.

از مطالعه خود لذت ببرید (و زمان خود را در قبرس)

تاريخچه: تاريخ و فرهنگ قبرس از قديمي ترين دنياست. قدمت این کاوش های باستان شناسی حدود 9000 سال قدمت دارد. چشم انداز فرهنگی غنی این جزیره صدها مکان باستان شناسی پراکنده در سراسر جزیره را در بر می گیرد که دوره های مختلف تاریخی را در تکامل جزیره نشان می دهد.

هزینه زندگی: هزینه زندگی در قبرس نسبتاً پایین است و قیمت ها بسیار پایین تر از بیشتر کشورهای اروپای شمالی است. قبرس استاندارد زندگی بالایی را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می دهد. قیمت اسکان در خوابگاه های دانشجویی در منطقه Ayia Napa بسیار مقرون به صرفه است.

تاریخ

تاریخ و فرهنگ قبرس از قدیمی ترین های جهان است. قدمت این کاوش های باستان شناسی حدود 9000 سال قدمت دارد. چشم انداز فرهنگی غنی این جزیره صدها مکان باستان شناسی پراکنده در سراسر جزیره را در بر می گیرد که دوره های مختلف تاریخی را در تکامل جزیره نشان می دهد.

خرج زندگی

هزینه زندگی در قبرس نسبتاً پایین است و قیمت ها بسیار پایین تر از اکثر کشورهای اروپای شمالی است. قبرس استاندارد زندگی بالایی را با هزینه ای مقرون به صرفه ارائه می دهد. قیمت اسکان در خوابگاه های دانشجویی در منطقه Ayia Napa بسیار مقرون به صرفه است.

مهمان نوازی قبرس

مهمان نوازی قبرس به اندازه خورشید و دریا این جزیره مشهور است. قبرس ها به طور طبیعی قومی گرم و دوست داشتنی هستند که بلافاصله بازدید کنندگان از قبرس را تحت تأثیر قرار می دهند. جو در همه جا آرامش و استقبال است. قبرس ها جمعیتی بسیار انگلیسی زبان هستند ، بنابراین آشنایی با مردم همیشه آسان است.120609_pexels-photo-Cyprus.jpeg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Internapa College

هدف از این برنامه فراهم آوردن صلاحیت های دانشگاهی ، حرفه ای و مدیریتی مورد نیاز دانشجویان در صنعت هتلداری و گردشگری گسترده تر است. دانش آموزان در معرض یک یادگیری خلاق و ی ... [+]

هدف برنامه

هدف از این برنامه فراهم آوردن صلاحیت های دانشگاهی ، حرفه ای و مدیریتی مورد نیاز دانشجویان در صنعت هتلداری و گردشگری گسترده تر است. دانش آموزان در معرض یک یادگیری خلاق و یک محیط کارآفرینی به منظور توسعه ویژگی های قدرتمند رهبری و فرهنگ حرفه ای مهمان نوازی قرار خواهند گرفت. این برنامه از طریق یادگیری بازتابنده و تفکر انتقادی در دوره های تئوری و حرفه ای ، اصول دانشگاهی را تحریک می کند و به عنوان محرک ، دانشجویان را در استفاده از رویکردهای چند رشته ای در مدیریت ، حل مسئله ، تصمیم گیری مؤثر و بهترین شیوه های کسب و کار پشتیبانی می کند. در کنار کارآموزی و تجربه کار ، این برنامه فرصتی را برای شبکه های حرفه ای به منظور پیشرفت حرفه ای آینده خود در اختیار دانشجویان قرار می دهد. فارغ التحصیلان انتظار دارند که در پست های نظارتی / مدیریتی استخدام شوند و در سازمان های مختلفی در صنعت میهمان نوازی و گردشگری کار کنند.... [-]

قبرس Sotira
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی