توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج لارناکا یکی از کالج پر جنب و جوش ترین در لارناکا قبرس راه اندازی است و ارائه می دهد استانداردهای بالای آموزش خصوصی در طیف گسترده ای از برنامه به دانش آموزان از سراسر جهان است. کالج لارناکا بموقع ثبت و به رسمیت شناخته از وزارت، آموزش و پرورش و فرهنگ قبرس. کالج برای تخصص خود را در منطقه مدیریت کسب و کار، مهمان نوازی و گردشگری، فناوری اطلاعات و ارتباطات مشهور است. کالج لارناکا مرکز تایید شده از دانلود Athe در انگلستان، کنفدراسیون گردشگری و مهمان نوازی از بریتانیا و همچنین شورای شمالی آموزش و پرورش علاوه بر این از انگلستان است. دانشجویان لارناکا می توانید به انگلستان برای مطالعات بیشتر در هر زمان انتقال، در صورتی که مایل به انجام این کار.

دانشکده متشکل از مدرسان دانشگاهی مجرب، پزشکان با تجربه و محققان که می دانند چگونه به غنی سازی تجربه آموزشی دانش آموزان است.

امکانات، تعداد و استاندارد از استادان و هماهنگی دوره مطابق با نظام آموزش و پرورش اروپا نوآورانه، همه به به لارناکا کالج اعتبار و ویژگی های منحصر به فرد از یک کالج اروپا کمک می کند.

این کالج شعار 'دانش حکمت-موفقیت' زمینه فلسفه از دانشگاه است. این فرمت از اخلاق از کالج است که توسط یک آب و هوا دموکراتیک و مثبت، احترام به یکدیگر، درک و همکاری مشخص می شود.

کالج می ایستد در ساختمان جدید خود، واقع در مرکز لارناکا در میان تمام امکانات شهرستانها. طبقه همکف شامل ورودی اصلی و خانه تمام کابینت شخصی دانش آموزان. طبقه اول ارائه می دهد تحت پوشش، پارکینگ کافی برای کارکنان و دانش آموزان. طبقه دوم شامل قسمت پذیرش، دفاتر اداری، دفاتر دانشکده، PC-آزمایشگاه، کافه تریا، کتابخانه و دفتر مدیران. همه اتاق های سخنرانی و سالن در طبقه سوم می باشد. هر دو طبقه سوم و دوم ارائه توالت کافی و امکانات اتاق شستشو.

با در نظر گرفتن افزایش تقاضا از دانش آموزان سراسر جهان، ما در حال تلاش برای نمایندگان دانشگاهی تاسیس به منظور هماهنگی تلاش استخدام در کالج است. بنابراین، ما خواهد شد بسیار خوشحالم به دست در دست برای بهره مندی از دانش آموزان ما و سازمان ما بیش از حد.

ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما به زودی. دریغ نکنید با ما تماس بگیرید برای هر گونه اطلاعات بیشتر مورد نیاز است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
یونانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Larnaca College

این یک فرصت هیجان انگیز به ترکیب مطالعات خود را در مدیریت مهمان نوازی با مطالعه و حرفه ای تمرکز بر مدیریت هتل است. ... [+]

این یک فرصت هیجان انگیز به ترکیب مطالعات خود را در مدیریت مهمان نوازی با مطالعه و حرفه ای تمرکز بر مدیریت هتل است. مسیر ما تساوی بر هر دو دانش نظری گسترده و روز به روز می دانند که چگونه است و برای افرادی که می خواهند به توسعه و ارتقاء شغلی خود در صنعت هتل طراحی شده است. فارغ التحصیلان این برنامه، بنابراین، سود از طیف وسیعی از فرصت های شغلی جذاب از مهمان نوازی و گردشگری زمینه سریع ترین بخش اشتغال در حال رشد در اقتصاد قبرس است.... [-]

قبرس Larnaca پاکستان Islamabad بنگلادش Dhaka  + 2 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Larnaca College

لارناکا مدرسه دانشکده کسب و کار آموزش افراد در مدیریت کسب و کار و مدیریت کسب و کار در سطح دانشگاه. ... [+]

لارناکا مدرسه دانشکده کسب و کار آموزش افراد در مدیریت کسب و کار و مدیریت کسب و کار در سطح دانشگاه.

مدیریت کسب و کار (کارشناسی هنر)

مدیریت کسب و کار (4 سال، به علاوه یک اختیاری بنیاد سال، کارشناسی هنر)

ساختار دوره: MGT 101 مقدمه ای بر مدیریت 2. MTH 102 ریاضی 3. ACC 103 حسابداری من 4. ECO 104 اقتصاد خرد 5. CSC 105 کامپیوتر مقدمه 6. BUS 201 محیط کسب و کار 7. MGT 202 سازمان و رفتار 8. ACC 203 حسابداری دوم 9. MTH 204 آمار 10. ECO 205... [-]
قبرس Larnaca پاکستان Islamabad بنگلادش Dhaka  + 2 بیشتر
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی