توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ AlmaU در سال 1988 با یک مدرسه کوچک مدیریت آغاز شد که اولین نشانه نسل جدیدی از مدیران برای کشور جوان ما بود. در سال 1996 ، زمانی که مرحله اول توسعه به طور موفقیت آمیز بود، دانشکده مدرسه های آلماتی (ASM) به آکادمی بین المللی (IAB) تبدیل شد. و 25 سال پس از ایجاد، دانشگاه وارد مرحله بعدی رشد مارپیچ شد - آکادمی وضعیت دانشگاه بود . با توجه به استراتژی جدید AlmaU، در سال 2014 ، دانشگاه دوره ای را برای ایجاد یک مدل دانشگاهی کارآفرینی آغاز کرد.

این دانشگاه با تدریس مدیریت اولین کارآفرینان قزاقستان، اولین برنامه MBA و برنامه های DBA در قزاقستان، بهترین معلمان و فارغ التحصیلان محبوب است.

AlmaU می تواند یک راننده آموزش و پرورش قزاقستان نامیده شود، یک دانشگاه که همیشه در اوج نوآوری های آموزشی و حرکت به جلو است، پذیرش چالش های جدید و تسخیر ارتفاعات جدید است. این با جوایز متعددی از دانشگاه تایید شده است.

Almaty Management University در رتبه بندی TOP-3 از بهترین مدارس کسب و کار در آسیای مرکزی و جنوب آسیا قرار دارد و بر اساس رتبه بندی سازمان بین المللی Eduniversal International (فرانسه)؛ TOP-3 در رتبه بندی ملی "بهترین دانشگاه های اقتصادی انسانی قزاقستان"، رهبر توسعه بین المللی و فناوری های اینترنتی با استفاده از و ارتقاء دانشگاه در فضای اینترنت بر اساس رتبه بندی IQAA - آژانس مستقل قزاقستان برای تضمین کیفیت در آموزش و پرورش، قزاقستان .

AlmaU یک دانشگاه است که معانی ایجاد می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • روسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Almaty Management University

برنامه های کارشناسی برنامه های حرفه ای تحصیلات عالی را برای دوره چهار ساله با مدرک لیسانس در یک رشته خاص به عهده دارند. در AlmaU مدارس (دانشکده ها) رشته های تحصیلی وجود د ... [+]

برنامه های کارشناسی برنامه های حرفه ای تحصیلات عالی را برای دوره 4 ساله با مدرک لیسانس در یک تخصص خاص به عهده دارند. در AlmaU مدارس (دانشکده ها) رشته های تحصیلی وجود دارد که می تواند کارآمدتر و متمرکز تر برای آموزش حرفه ای در مناطق مختلف باشد.

این برنامه برای چه کسی استفارغ التحصیلان دبیرستانفارغ التحصیلان کالج

آموزش و پرورش در یکی از 3 زبان ارائه می شود: قزاق، روسی یا انگلیسی.

فرم مطالعه... [-]
قزاقستان Almaty
سپتامبر 2019
انگلیسی,روسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University