Almaty Management University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ AlmaU در سال 1988 با یک مدرسه کوچک مدیریت آغاز شد که اولین نشانه نسل جدیدی از مدیران برای کشور جوان ما بود. در سال 1996 ، زمانی که مرحله اول توسعه با موفقیت به پایان رسید، دانشکده مدرسه های آلماتی (ASM) به آکادمی بین المللی (IAB) تبدیل شد. و 25 سال پس از ایجاد خلقت، دانشگاه در مرحله بعدی رشد مارپیچ وارد شد - آکادمی وضعیت دانشگاه بود . بر طبق استراتژی جدید AlmaU، در سال 2014 ، دانشگاه دوره ای را برای ایجاد یک مدل از یک دانشگاه کارآفرینی گذراند.

این دانشگاه با تدریس مدیریت اولین کارآفرینان قزاقستان، اولین برنامه های MBA و DBA در قزاقستان، بهترین معلمان و فارغ التحصیلان محبوب است.

AlmaU می تواند یک راننده آموزش و پرورش قزاقستان نامیده شود، یک دانشگاه که همیشه در اوج نوآوری های آموزشی و حرکت به جلو است، پذیرش چالش های جدید و تسخیر ارتفاعات جدید است. این با جوایز متعددی از دانشگاه تایید شده است.

طبق ارزیابی سازمان بین المللی رتبه بندی بین المللی (فرانسه)، Almaty Management University در رتبه بندی TOP 3 از بهترین مدارس تجاری در آسیای مرکزی و جنوب آسیا قرار دارد. TOP-3 در رتبه بندی ملی "بهترین دانشگاه های علوم انسانی قزاقستان"، رهبر توسعه بین المللی و فناوری های اینترنتی با استفاده و ارتقاء دانشگاه در فضای اینترنت بر اساس رتبه بندی IQAA - آژانس مستقل قزاقستان برای تضمین کیفیت در آموزش و پرورش، قزاقستان .

AlmaU یک دانشگاه است که معانی ایجاد می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • روسی

بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

برنامه کارشناسی: بازاریابی، امور مالی، مدیریت، تجزیه و تحلیل کسب و کار و داده های بزرگ، مهندسی نرم افزار

Online Campus تمام وقت September 2019 قزاقستان Almaty + {تعداد} بیشتر

برنامه های کارشناسی برنامه های حرفه ای تحصیلات عالی را برای دوره 4 ساله با مدرک لیسانس در یک رشته خاص به عهده دارند. در AlmaU مدارس (دانشکده ها) رشته های تحصیلی وجود دارد که می تواند کارآمدتر و متمرکز تر برای آموزش حرفه ای در مناطق مختلف باشد. [+]

برنامه های کارشناسی برنامه های حرفه ای تحصیلات عالی را برای دوره 4 ساله با مدرک لیسانس در یک رشته خاص به عهده دارند. در AlmaU مدارس (دانشکده ها) رشته های تحصیلی وجود دارد که می تواند کارآمدتر و متمرکز تر برای آموزش حرفه ای در مناطق مختلف باشد.

این برنامه برای چه کسی است؟

فارغ التحصیلان دبیرستانفارغ التحصیلان کالج

آموزش و پرورش در یکی از 3 زبان ارائه می شود: قزاق، روسی یا انگلیسی.

فرم مطالعه - تمام وقت (پس از مدرسه و کالج) و فاصله (پس از کالج برای تخصص مرتبط).... [-]


ویدئو ها

Welcome to Almaty!

Eduniversal ENG

Student anthem of Almaty Management University