Latvian Academy of Sport Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیتوانی آکادمی آموزش ورزش (LASE) یک موسسه آموزشی و پژوهشی علمی و حرفه ای است که در تاریخ 6 سپتامبر سال 1921 تاسیس شد و طبق قانون آموزش عالی، قانون اساسی LSA و قوانین و مقررات مربوط به فعالیت ها عمل می کند. LASE تنها موسسه ورزشی عالی در کشور است که وحدت مطالعه و تحقیقات علمی در زمینه علوم ورزشی و مراقبت های بهداشتی در ورزش را مطابق با "برنامه توسعه ملی لندن 2014-2020"، "علم، توسعه فناوری و نوآوری" تضمین می کند. راهنمای 2014-2020 "،" استراتژی های تخصصی هوشمند 2014-2020 "،" دستورالعمل های توسعه آموزش و پرورش برای 2014-2020 "و" سیاست های ورزشی ورزشی 2014-2020 "برای دانش آموزان برای به دست آوردن مدارک علمی و علمی، مدارک حرفه ای و ارتقاء نوآوری در علوم ورزشی و مراقبت های بهداشتی در ورزش LASE یک موسسه علمی است که در تاریخ 9 می 2006 ثبت شده است و در ثبت نام موسسات علمی با شماره 172075 ثبت شده است. گزارشات فعالیت LASE در وب سایت آکادمی lspa.lv نشان داده شده است: گزارشات خود ارزیابی سالانه در دسترس عموم. چشم انداز LASE: بین المللی شناخته شده و یکی از دانشگاه های برجسته ورزشی در کشورهای بالتیک، آموزش ورزش و متخصصان مراقبت های بهداشتی در ورزش، تقویت LASE علمی، علمی و مالی پتانسیل.

مأموریت LASE

برای ارائه مطالعات کیفی شناخته شده بین المللی، تحقیق نوآورانه در علوم ورزشی و مراقبت های بهداشتی در ورزش را توسعه می دهد، آن را در فرآیند مطالعه، که تهیه متخصصان ورزشی رقابتی، ترویج توسعه دولت و جامعه لتونی، ترویج پیشرفت تکنولوژیکی از اقتصاد ملی. برای اطمینان از مشارکت LASE به عنوان دانشگاه ملی و بین المللی آموزش و پرورش، علم و ورزش دانشگاه به توسعه پایدار ورزش و مراقبت های بهداشتی در ورزش است. هدف اولیه LASE این است که دانش آموزان فرصت تحصیل و آموزش عالی و تحصیلی عالی، تحصیلات ورزشی و تحقیق در زمینه مراقبت های بهداشتی در ورزش را فراهم آورند تا فرهنگ را برای حفظ توانایی فکری و فیزیکی لازم برای جمهوری لتونی (LR)، ترویج و تضمین توسعه هماهنگ ملت

90 سال سابقه

در تاریخ 6 سپتامبر 2011، آکادمی آموزش و پرورش در آموزش و پرورش لتونی 90 ساله آموزش عالی ورزشی لیتوانی به طور کلی و بنیاد آن به طور خاص برگزار شد. ضرورت ایجاد یک موسسه آموزشی ویژه در بهار 1919 هنگامی رخ داد که مطبوعات مترقی آن زمان اشاره کردند که مسائل نظری تربیت بدنی و اشکال آن سازمان ها به پایه های علمی خود نیاز دارند. وزارت آموزش و پرورش لتونی این ضرورت جامعه را پذیرفت و در 6 سپتامبر سال 1921، کابینه وزیران تصمیم به تاسیس موسسه تربیت بدنی (LFII) لتونی کرد. آموزش نظری دانشجویی در خیابان ریگا، نیکولایا (در حال حاضر: ولدمارا) آغاز شد و جلسات تمرینی در ورزشگاه ها و استادیوم های مدرسه برگزار شد. هدف این موسسه آموزش معلمان تربیت بدنی بود، مسائل نظری و عملی تربیت بدنی، نظارت بر توسعه جسمانی و تربیت بدنی در کشور را آموزش داد. اولین رهبر این موسسه معلم مدرسه Rumpmuiža بود مارتین کروزی (مارتین کروز) . آموزش موسسه به مدت دو سال ادامه یافت و شامل 1400 ساعت دوره های نظری و عملی بود. در متخصص، تمرکز عملی بر تمرینات تمرینی تمرکز شد که 3/65٪ از حجم مطالعه را تشکیل می داد. به نوبه خود، در آمادگی عملی ژیمناستیک و فعالیت های جسمانی، مرتبط با ژیمناستیک، غالب شد. این تاکید تحت تأثیر این واقعیت بود که در آن زمان در آموزش و پرورش مدارس، ژیمناستیک نامیده شد، اما معلمان - معلمان ژیمناستیک. در نوامبر 3، سال 1922، برنامه مطالعاتی که در انستیتو تحقق یافت، مورد بررسی قرار گرفت و شرایطی را که در پایان دانشجویان تحصیل در هر یک از 21 مورد مورد بررسی قرار خواهد گرفت، مورد بررسی قرار می دهد. در 15 نوامبر 1922 دکتر دکتر یعقوب دیل رئیس این موسسه بود. در سال 1923 کمیته آموزش و پرورش مورد نیاز و محتوای آزمون تعیین شده و سند دریافت شده توسط فارغ التحصیلان از آن زمان را تایید کرد. اولین امتحان نهایی امتحان شبیه به الزامات امروز بود و یکی از بخش های اصلی این بود که درس هایی برای کودکان مدرسه ای و دفاع از فعالیت های مدیریتی خود انتخاب کنید. اولین امتحان نهایی از 23 جولای تا 27 ژوئیه 1923 برگزار شد و در 8 اوت همان سال شورای LFII که طبق تصمیم کابینه وزیران 6 سپتامبر سال 1921 عمل می کرد، تصمیم گرفت که به فارغ التحصیلی اعطا کند یا نه دیپلم، اعطای یا عدم صدور حق کار به عنوان یک معلم. LFII فعالیت خود را در سال 1925 متوقف کرد و طی 5 سال عمر خود (1925-1921) 79 آموزگاران ژیمناستیک (تربیت بدنی) آماده و تأیید شدند. با توجه به اهمیت تربیت بدنی و نیاز به معلمان تربیت بدنی در مدارس، در 2 اکتبر 1926 در دانشگاه لتونی، موسسه تربیت بدنی (LTU FAI) افتتاح شد. بر اساس فعالیت LTU FAI، سازمان، شخصیت کلی مطالعات و الزامات مؤسسه سابق مورد استفاده قرار گرفت. این موسسه با توجه به برنامه ها و برنامه های وزارت آموزش و پرورش تأیید شد، مدت زمان مطالعه 3 سال بود. Voldemārs Cekuls، بازرس تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد به عنوان رئیس LTU FAI. در طول زمان (1940-1929) LTU FAI 189 متخصص تربیت بدنی را تهیه کرد، که 179 مدرک دیپلم را دریافت کرد و فارغ التحصیل انستیتو را تأیید کرد، اما 10 نفر در مورد حضور در کلاس ها به عنوان شنوندگان. LTU FAI کار خود را در سال 1940 متوقف کرد و سر او Voldemars Cekuls از لتونی در 14 ژوئن 1941 اخراج شد. در دوره زمانی 1921 تا 1940، این موسسه 267 معلم تربیت بدنی فارغ التحصیل شد.

موسسه فرهنگی جغرافیایی لتونی (LVFKI) فعالیت خود را در 1 ژانویه 1946 توسط شورای کمیساریای قوای LSSR آغاز کرد. مطالعات عملی در LVFKI در ژانویه 1946 در ریگا، 6 Aspazija (سپس Padomju) بلوار، که در آن هیچ اتاق خاصی وجود نداشت و محل باید برای تحصیل اجاره شود، آغاز شد. وضعیت در اکتبر 21 سال 1946 کمی بهبود یافت، زمانی که ساختمان های اضافی در 3 خیابان کالیکو قرار گرفتند. در مقابل، در سال 1951، موسسه در 10 کلیپک (سپس Komunāru) بلوار و 4 خیابان تاریخی محل. بهبود زیربناها در سال 1959 هنگامی که مطالعه LVFKI و مجموعه ورزشی در 333 خیابان Brīvības (سپس لنین) ساخته شد. به عنوان بخشی جدایی ناپذیر دانشگاه ورزشی در همه زمان ها باشگاه ورزشی (SKIF)، که در 4 اکتبر سال 1946 تاسیس شد و در طول تمام سال هایش، کارکنان آن سازمان دهندگان فعالیت های ورزشی و دانشجویی بود. در تمام مراحل، دانش آموزان ما در سطح بین المللی موفق به کسب موفقیت های فراوانی شده اند، حضور و حضور در لتونی و دانشگاه در مسابقات جهانی و اروپا و همچنین در مسابقات دانشجویی مختلف. در سال 1959 یک ساختمان مطالعه 6 طبقه ساخته شد. مدارک معتبر که در دانشگاه به دست آمد و رشد تعداد دانش آموزان در ارتباط با آن، باعث ایجاد ساختمان دیگری برای تحصیلات و ورزش در سال 1982 و در سال 1986 - Athletic Arena شد. در سال 1989 دانشجویان این موسسه سخنرانی و دفاتر بیشتری را کسب کردند. در سال 1994، محل آزمایشگاه های علمی و تیراندازی در کنار ورزشگاه افتتاح شد. در طول سال تحصیلی تا سال 1992، LVFKI 5522 متخصص را با آموزش عالی آماده کرده و 151 - با آموزش متوسطه ویژه. در تاریخ 5 نوامبر 1991، وزارت آموزش و پرورش جمهوری لتونی با سفارش شماره 459 اعلام می کند که در آینده برای بهتر بازنمایی وضعیت و مشخصات موسسه آموزش عالی، نام آن خواهد شد آکادمی آموزش و پرورش لیتوانی (LASE) . اولین قانون اساسی آکادمی در شورای عالی جمهوری لتونی در تاریخ 10 مارس 1992 تأیید شد. برای انجام وظایف برای آکادمی آموزش و پرورش آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، آموزش و پرورش در آکادمی مشغول به کار بود، و در طول دوره از 1983 تا 1991 نیز دانشکده مربیان. تعداد دانشجویان آکادمی در مقايسه با ارقام سال 1946 چندین بار افزایش یافته است: از 2 گروه مطالعه در سال 1946 تا 27 گروه در ابتدای سال تحصیلی 2011/2012.

 • تعداد کارکنان آموزش نیز کمی و کیفی افزایش یافته است: 3
 • 8 نفر از اعضای هیات علمی، از جمله 1 استاد، 16 استادان، 7 استادان ارشد، 14 استاد و همکاران در سال تحصیلی سال 1946/1947 در این محل کار کردند.
 • در سال تحصیلی 2011/2012، کار تحصیلی در آکادمی 78 نفر از اعضای هیات علمی، از جمله 18 استاد، 15 اساتید، 22 استادیار، 14 استاد، 9 دستیار، از جمله 42 نفر از اعضای هیات علمی دارای درجه علمی .

تمام دانشآموزان آکادمی و فارغ التحصیلان موفق تحصیلات عالی دریافت کردند و برای کار با مدارک بسیار متفاوت، مربوط به دوره زمانی آموزش دیده بودند، مانند:

 • ورزش (آموزش فیزیکی) معلمان؛
 • معلمان زیست شناسی؛
 • معلمان علوم اجتماعی (آموزش بهداشت)؛
 • معلمان آناتومی و فیزیولوژی؛
 • معلمان آموزش نظامی؛
 • مربیان ورزشی؛
 • معلمان فرهنگی (آموزش)؛
 • مدیران آموزش و پرورش و ورزش؛
 • مدیران گردشگری فعال؛
 • فیزیوتراپیست ها؛
 • ماساژورها

LASE تنها موسسه آموزش عالی در لتونی است که هماهنگی و انجام تحقیقات در ورزش را انجام می دهد و همچنین متخصصان علوم ورزشی را آموزش می دهد. تا کنون، فعالیت علمی عمدتا در بخش های آکادمی انجام شده است، اما در حال حاضر چندین موسسه پژوهشی علمی با آزمایشگاه های خود تشکیل داده اند، مانند موسسه علوم ورزشی، موسسه بازسازی و محیط زیست، موسسه توسعه آموزش معلم، موسسه جنبش ارگونومی به عنوان یک سنت برای سال های بسیاری، کنفرانس سالانه دانشکده و کنفرانس دانشجویی، در چارچوب است که دانشجویان و پژوهش های دانشجویی مورد تایید قرار می گیرد. نتیجه منطقی این کنفرانس ها یک نسخه سالانه علوم ورزشی است. مقالات علمی LASE. ورزش برای تقریبا هر دانش آموز LASE بخش جدایی ناپذیر زندگی است. سبک زندگی فعال دانشجویی کیفیت زندگی و آمادگی حرفه ای آنها را تعیین می کند. هدف دیگری از آکادمی ورزشی آموزش و پرورش لتونی، ارائه یک مطالعه با کیفیت بالا در سطح بین المللی است، تحقیق نوآورانه در علوم ورزشی را توسعه و آن را در فرآیند مطالعه، یکپارچه سازی آن را در فرآیند مطالعه، که تضمین آموزش متخصصان ورزشی متخصص و رقابتی مناسب برای زبان لاتین و بازار کار بین المللی.

مکان ها

ریگا

Address
Brivibas gatve 333,
LV-1006 ریگا, لتونی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: