AHE - The University of Humanities and Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخچه

این دانشگاه علوم انسانی و اقتصاد در Lodz در سال 1993 تاسیس شد. این بزرگترین نهاد غیر دولتی آموزش عالی در لهستان است. زبان شناسی در گروه علوم انسانی، فناوری اطلاعات در گروه علوم فنی و هنرهای تجسمی در دانشگاه هنرهای زیبا: در سال 2007، دانشگاه این حق را برای دکترا جایزه در موضوعات زیر به دست آورد. در سال 2009، دانشگاه وضعیت برجسته آکادمی دست یافته است.

آموزش و پرورش و روش های جدید

این دانشگاه دارای بیش از 20 دانشکده است و موضوعات وسیعی را شامل می شود، از جمله 4 دوره به زبان انگلیسی. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به مطالعه هر یک از بیش از 100 دوره. برنامه آموزشی دوره به طور مداوم با توجه به تقاضای بازار به روز شد. با توجه به الزامات استاندارد آموزشی اروپا AHE در Lodz پیاده سازی یک پارادایم جدید از آموزش و پرورش، است که با مشخصه: روش های جدید، مطالب جدید، کارکنان آموزش های جدید است.

یکی از ویژگی های متمایز ترین از دانشگاه علوم انسانی و اقتصاد این است که هر دانش آموز از مزایای یک رویکرد فردی به نیازهای یادگیری. آن را در حل وظایف و مشکلات آنها چهره با در راه های خلاق و نوآورانه کمک می کند. برای هر سال از مطالعه با استفاده از روش پروژه ها و کارگاه های آموزشی، به موجب آن دانش آموزان توسعه صلاحیتهای خود، و شکل دادن به نگرش مورد نیاز برای موفقیت در زندگی و کار. با تشکر از مدل های جدید از دانش آموزان آموزش و پرورش نیز شخصیت خود را توسعه دهد. در طول مطالعات کارگاه انجام شده است، که به افزایش مهارت در ارتباطات، حل درگیری های، همکاری، و یا مذاکره هستند. در زمینه کارآفرینی، پروژه طرفدار اجتماعی، پروژه با تمرکز بر توسعه شخصی، و پروژه هنری پروژه: بهترین پروژه ها در چهار دسته تعلق می گیرد.

کارکنان آموزش جدید

این برنامه های جدید آموزشی ما می توانیم تنها خاطر شور و شوق و تعهد کارکنان جوان مشغول به کار در AHE لودز را درک کنند. آنها با استفاده از روش پروژه و کارگاه های آموزشی کلاس انجام می دادند. آنها با کارآفرینان، آماده سازی پروژه های گرفته شده از عمل از زندگی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است. در میان پروژه های سازماندهی شده توسط دانش آموزان می تواند نمایشگاه های متعدد، کنسرت ها، سخنرانی های آموزشی، برنامه های فرهنگی، رقص نشان می دهد و یا موسسات خیریه پیدا شده است. موفقیت این پروژه ها در توصیه های مثبت از کارآفرینان است. دانش آموزان در پروژه خود مشکلات را حل میکند واقعی و در نتیجه نمونه کارها خود را تایید صلاحیت به دست آورد ایجاد کنید.

مرکز دانشگاه و محیط زیست

دانشگاه علوم انسانی و اقتصاد در Lodz در سایت های کارخانه قرن 19 واقع شده است. در آن به خوبی حفظ شده، ترمیم دیوار با یک فضای صنعتی منحصر به فرد رویدادهای آموزشی، فرهنگی و کسب و کار سازمان یافته است. دانشجویان و اساتید ما را در اختیار خود به خوبی مجهز اتاق های سخنرانی، کتابخانه، کامپیوتر و چند رسانه ای آزمایشگاه، یک استودیو رادیو، استودیوهای تلویزیونی، کارگاه های آموزشی علمی و گالری های این نمایشگاه است. همچنین یک غذاخوری وجود دارد.

این لهستانی دانشگاه مجازی (گرینویچ Uniwersytet Wirtualny) بخشی از AHE است. پلت فرم های آموزشی PUW فراهم می کند فرصت برای به دست آوردن مدارک و بدون نیاز به رفت و آمد و اخلال در وظایف روزمره و یا تعهدات خانوادگی.

AHE آکادمی فن آوری های مدرن با داشتن خانه چاپ و نشر حرفه ای مجهز، استودیو های تلویزیونی، درمانگاه و چاپخانه و همچنین به عنوان بزرگترین، در میان مدارس غیر دولتی در منطقه، کتابخانه دسترسی آزاد است. ما اولین مدرسه و فقط در لهستان ارائه می دهد که تخصص در سیستم های پردازنده مرکزی - مجازی سازی، معامله، تبدیل جرم و غیره

بیش از 20 سال تجربه

سال 2013 استثنایی بود، چرا که دانشگاه شد جشن بیستمین سالگرد خود را. این دو دهه اجازه داده اند در دانشگاه علوم انسانی و اقتصاد در Lodz یکی از بزرگترین دانشگاه های خصوصی در لهستان است.

مکان ها

źdź

AHE - The University of Humanities and Economics

Address
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
(University of Humanities and Economics in Lodz)
ul. Sterlinga 26

90-212 źdź, Voivodeship لهستان بزرگ, لهستان
تلفن
+48 800 080 888

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: