School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی در مدرسه فرم

دانشکده فرم دوره آموزشی تمام وقت 3.5 ساله را ارائه می دهد که پس از آن دانشجویان مدرک کارشناسی را از دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی (SWPS) دریافت می کنند. هر سال شامل 30 هفته، به 2 ترم تقسیم می شود - زمستان و تابستان. اکثر کلاس ها به صورت یک ماژول موضوعی انجام می شود که می تواند یک روز، یک هفته یا حتی دو ماه طول بکشد.

مدرسه فرم:

  • بهترین برنامه آموزشی لهستان با توجه به وزارت علوم و آموزش عالی؛
  • یک تیم عالی و مشهور استادان؛
  • کارگاه ها و استودیوهای مدرن و مجهز
  • یک روابط همکاری عالی با بسیاری از شرکت های لهستانی و بین المللی.

برنامه مطالعات منحصر به فرد شامل کار پروژه و آموزش در علوم انسانی است که توسط تیم ما از کارشناسان توسعه یافته Lidewij Edelkoort ، رئیس آکادمی طراحی در Eindhoven (1999-2008)، مدیر استراتژیک و مربی دانشکده فرم.

مدرسه فرم برای هر کس - متخصصان، تحلیلگران، برنامه نویسان کامپیوتر، افرادی که دوست دارند برای DIY - باز است و به شما کمک می کند تا مهارت ها و منافع خود را توسعه داده، به آنها اضافه کنید، بهبود و استفاده کنید.

اگر میخواهید تغییرات در جهان را تحت تاثیر قرار دهید، برای بهبود کیفیت زندگی مردم، و درک و برآورده ساختن نیازهای جامعه امروز، مدرسه فرم برای شما مناسب است.

چه اتفاقی می افتد پس از اتمام تحصیل؟

وزارت علوم و آموزش عالی تصمیم به اضافه کردن برنامه "طراحی" به لیست برنامه های مطالعاتی "خواست" کرد . این احساس می کرد که اقتصاد لهستان از تعداد بیشتری از طراحان با کیفیت بهتر بهره مند خواهد شد.

پس از اتمام تحصیلات خود در مدرسه فرم، شما به یک گروه انتخاب شده از متخصصان مورد نیاز می پیوندید که به خوبی برای کار حرفه ای در طراحی، در بزرگترین معنای کلمه و همچنین زمینه های مرتبط با آن، بسته به منطقه خود از تخصص

دانش آموزان مدرسه فرم را آموزش داده و آماده به کار به تنهایی و در تیم های طراحی، کمک به شما در پیدا کردن مسیر خود را در دنیای طراحی پیدا کنید.

مکان ها

پوزناچ

Address
School of Form,
Głogowska Street 18

60-734 پوزناچ, Lublin Voivodeship, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها