توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طراحی در مدرسه فرم

دانشکده فرم دوره آموزشی تمام وقت 3.5 ساله را ارائه می دهد که پس از آن دانشجویان مدرک کارشناسی را از دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی (SWPS) دریافت می کنند. هر سال شامل 30 هفته، به 2 ترم تقسیم می شود - زمستان و تابستان. اکثر کلاس ها به صورت یک ماژول موضوعی انجام می شود که می تواند یک روز، یک هفته یا حتی دو ماه طول بکشد.

مدرسه فرم:

  • بهترین برنامه آموزشی لهستان با توجه به وزارت علوم و آموزش عالی؛
  • یک تیم عالی و مشهور استادان؛
  • کارگاه ها و استودیوهای مدرن و مجهز
  • یک روابط همکاری عالی با بسیاری از شرکت های لهستانی و بین المللی.

برنامه مطالعات منحصر به فرد شامل کار پروژه و آموزش در علوم انسانی است که توسط تیم ما از کارشناسان توسعه یافته Lidewij Edelkoort ، رئیس آکادمی طراحی در Eindhoven (1999-2008)، مدیر استراتژیک و مربی دانشکده فرم.

مدرسه فرم برای هر کس - متخصصان، تحلیلگران، برنامه نویسان کامپیوتر، افرادی که دوست دارند برای DIY - باز است و به شما کمک می کند تا مهارت ها و منافع خود را توسعه داده، به آنها اضافه کنید، بهبود و استفاده کنید.

اگر میخواهید تغییرات در جهان را تحت تاثیر قرار دهید، برای بهبود کیفیت زندگی مردم، و درک و برآورده ساختن نیازهای جامعه امروز، مدرسه فرم برای شما مناسب است.

چه اتفاقی می افتد پس از اتمام تحصیل؟

وزارت علوم و آموزش عالی تصمیم به اضافه کردن برنامه "طراحی" به لیست برنامه های مطالعاتی "خواست" کرد . این احساس می کرد که اقتصاد لهستان از تعداد بیشتری از طراحان با کیفیت بهتر بهره مند خواهد شد.

پس از اتمام تحصیلات خود در مدرسه فرم، شما به یک گروه انتخاب شده از متخصصان مورد نیاز می پیوندید که به خوبی برای کار حرفه ای در طراحی، در بزرگترین معنای کلمه و همچنین زمینه های مرتبط با آن، بسته به منطقه خود از تخصص

دانش آموزان مدرسه فرم را آموزش داده و آماده به کار به تنهایی و در تیم های طراحی، کمک به شما در پیدا کردن مسیر خود را در دنیای طراحی پیدا کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • لهستانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

School of Form at the University of Social Sciences and Humanities - SWPS

اگر شما مایل به ایجاد تفاوت در این دنیا، به منظور بهبود کیفیت زندگی مردم، به درک و ارضای نیازهای جامعه امروز، پس از آن دانشکده فرم است برای شما و شما ایم یک تصمیم درست ا ... [+]

دانشکده فرم ارائه می دهد 4 زمینه های تخصص: طراحی صنعتی، طراحی ارتباطات، مد طراحی طراحی داخلی. کلاس ها در اشکال مختلف در چارچوب زیر انجام:

کارگاه نظری - کلاس های مربوط به مناطق خاصی از علوم انسانی: تئوری طراحی، تاریخ هنر و فرهنگ. هدف از این دوره است به معرفی مفاهیم اساسی و گروه تم ها، که پس از آن در طول کارگاه خواهد توسعه استودیو طراحی - کلاس با هدف توسعه و بهبود مهارت های عملی در ارتباط... [-]
لهستان Poznań
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Welcome to School of Form