WSEI College of Economics and Computer Science Krakow

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره WSEI

کالج اقتصاد و علوم کامپیوتر یا WSEI در سال 2000 تأسیس شد و در این روز کالج وارد ثبت نام موسسات غیر دولتی آموزش عالی شد. بنیانگذار و بنیانگذار WSEI موسسه مشاوره و آموزش با مسئولیت محدود ، یک شرکت مشاوره و آموزش خوب مستقر در کراکو بود ، که سالها تجربه کاری وی الهام بخش از جهت گیری قوی در صنعت و تمرکز شغلی برنامه های دانشگاهی است که در WSEI ارائه می شود.

ارتباط تجاری قوی

WSEI همواره با صنعت و تجارت ، با یک هیئت فعال مشاوران صنعت و مشارکت های متعدد با شرکت های موفق ، رهبران تجارت و همچنین سازمان ها و سازمان های حرفه ای ارتباط برقرار کرده است. این تعهد طولانی مدت در زمینه تهیه متخصصان باکیفیت در شرکت های محلی و بین المللی موجب شده است تا WSEI در بین مشاغل به عنوان یک مؤسسه عالی در آموزش عالی شناخته شود.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

ماموریت ما

ما یک آموزش عمیق و عمیق با محوریت که بر توسعه مستمر متمرکز است ، ارائه می دهیم. ما یک موسسه آموزش عالی هستیم که توسط افراد پرشور برای افراد پرشور ایجاد شده است. برای ما ، آموزش عالی تلاش برای برتری حرفه ای و تحقق زندگی است.

ما در تعهد خود برای تجهیز دانش آموزان خود به مهارت های مناسب و طرز فکر درست به زمین افتاده ایم ، و با این حال معتقدیم که روند آموزشی باید سرگرم کننده ، استقلال ، هیجان و خلاقیت باشد.

استانداردهای ما

  • پلاگین
  • استقلال و شجاعت برای ایجاد و نوآوری: ما اطمینان حاصل می کنیم که شما آماده هستید تا به سفر کارآفرینی خود بپردازید و قادر هستید خود خلاقیت خود را بر جامعه جهانی تحمیل کنید.
  • برنامه های متمرکز و انعطاف پذیر نیاز به صنعت: ما اطمینان حاصل می کنیم که دانشگاه را با مهارت های ارزشمند و به دنبال خود ترک می کنید. ما هرگز کالیبراسیون و تنظیم برنامه های دانشگاهی خود را برای رفع نیازهای صنعت و همچنین نیازهای اجتماعی متوقف نمی کنیم.
  • محیط باز بودن ، دوستی ، اشتیاق ، کار گروهی و خلاقیت: ما اطمینان می دهیم که شما آماده هستید که جزئی از کار و جوامع محلی خود باشید و با سخاوتمندانه انرژی ها ، ایده ها و مهارت های خود را با افرادی که با آنها ارتباط برقرار کرده اید ، حرفه ای و اجتماعی باشید. سطوح
  • آمادگی جهانی: ما اطمینان حاصل می کنیم که شما آماده پذیرش تنوع هستید و خود را به عنوان شهروند جامعه جهانی ، دارایی در محل کار جهانی و کارآفرین در فضای بازار جهانی می بینید.130822_pexels-photo-1438072.jpeg هزاره ساله Buro / Pexels

نتایج استراتژیک دانشجویی

آموزش عالی همانطور که در WSEI آن را می بینیم ابزاری برای دستیابی به اهداف فردی ، حرفه ای و شخصی است. ما محیطی را ایجاد می کنیم که بتوانیم از طریق هر یک از این اهداف پشتیبانی کنیم و از آنها کمک کنیم ، خواه:

  • ایجاد یک حرفه شغلی در کشور خود یا سایر نقاط جهان؛
  • تبدیل شدن به یک فرد موفق ، و در بین همسالان محترم؛
  • احساس احساس دستاورد و نشاط.
  • یادگیری رسیدن به استقلال در زندگی.

مکان ها

کراکوف

Address
ul. Św. Filipa 17, 31-150 Krakow, Poland
30 کراکوف, Voivodeship کمتر لهستان, لهستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید