توضیحات رسمی را مطالعه کنید

WSPA - قدیمی ترین در لوبلین!

دانشگاه کالج پروژه و اداره در لوبلین (WSPA) در سال 1998 به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی تاسیس اولین برنامه تحصیلی خود را "مدیریت شرکت" با 415 دانشجوی پذیرفته شده در سال اول تاسیس شد. در سال تحصیلی 1999/2000، کالج دانشگاه بیش از 1 400 دانش آموز داشت.

دانشگاه کالج پروژه و اداره بر اساس مجوز ارائه شده توسط وزیر آموزش و پرورش ملی و مطابق با قانون آموزش عالی از 27 ژوئیه 2005 (مجله قانون شماره 164، آیتم 1365 با اصلاح) و مقررات قانونی صادر مطابق با قانون، و همچنین بر اساس اساسنامه. مدرسه تحت نظارت موسس و وزیر صلاحیت برای تحصیلات عالی مطابق با قانون آموزش عالی است.

مأموریت کالج دانشگاه این است که دانش آموزان را به خلاقیت ترغیب کند، مشاغل خود را توسعه دهند و به آنها کمک کنند تا جای خود را در جهان جهانی شدن پیدا کنند. WSPA توسعه مهارت های بین المللی و بین فرهنگی دانش آموزان را از طریق ایجاد محیط بین المللی در دانشگاه و از طریق تحرک بین المللی دانش آموزان و استادان. کالج دانشگاه همکاری نزدیکی با تعداد زیادی از دانشگاه ها و کالج ها، انجمن ها، شرکت ها و نهادهای بازار کار اروپایی و غیر اروپایی دارد.

WSPA دارای تجربه در پروژه های تامین مالی توسط صندوق های سرمایه گذاری اتحادیه اروپا و برنامه های یادگیری درازمدت - اراسموس، لئوناردو داوینچی، Grundtvig، Study Visit، STF. از سال 2007، WSPA برنده بیست کمک مالی توسط صندوق های سرمایه گذاری اتحادیه اروپا به مبلغ تقریبی 8 میلیون یورو، 200 هزار یورو از بورس تحصیلی و صندوق آموزش، LLP-Erasmus و Erasmus به مبلغ 1 میلیون یورو شده است. WSPA جایزه دانشگاهی رهبران و عنوان رهبری تحرک در پروژه های تأمین شده توسط صندوق های نروژی را دریافت کرد. WSPA جایزه اول را در رده بزرگترین آموزش برای کارکنان در کمک های مالی EEA - نروژ در لهستان به دست آورد.

آموزش حرفه ای WSPA است اولویت قاطع (کارآموزی، ملاقات، شرکای کسب و کار و مدیریت دولتی، تمرینکنندگان به عنوان اعضای هیئت علمی). روش های آموزشی عبارتند از: مطالعه در گروه های کوچک، آموزش، رویکرد دستکاری، پروژه های فردی و گروهی، پروژه های جامعه. WSPA فرصت های متنوع زیادی برای دانش آموزان ارائه می دهد: تحرک بین المللی در کوتاهمدت و بلند مدت، دفتر شغلی، کارآموزی، پروژه های کار و قرار دادن در شرکای تجاری محلی و منطقه ای، دولت دانشجویان، نمایشگاه های شغلی دو سالانه، انکوباتور تجاری برای دانشجویان. مدرسه نیز ارتباطات نزدیکی با جامعه تجاری محلی و منطقه ای دارد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

WSPA University College of Enterprise and Administration

به عنوان فارغ التحصیل نشریات و ارتباطات اجتماعی، شما برای کار به عنوان روزنامه نگار، خبرنگار یا سردبیر آماده خواهید شد برای استفاده از ابزار ارتباطی شبکه؛ جمع آوری، ویرای ... [+]

درباره برنامه

به عنوان فارغ التحصیل نشریات و ارتباطات اجتماعی، شما برای کار به عنوان روزنامه نگار، خبرنگار یا سردبیر آماده خواهید شد برای استفاده از ابزار ارتباطی شبکه؛ جمع آوری، ویرایش و انتخاب اخبار ایجاد گزارش های رادیویی و مستندهای تلویزیونی؛ مونتاژ و همچنین برای کمپین های تبلیغاتی سیاسی و تبلیغاتی! ما مطالعات تمام وقت و نیمه وقت را ارائه می دهیم.

ما شما را برای کار آماده خواه... [-]
لهستان Lublin
اکتبر 2019
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
WSPA University College of Enterprise and Administration

به عنوان یک فارغ التحصیل مدیریت، شما برای مدیریت فرایندها و مشاغل در سازمان های کسب و کار و مدیریت آماده خواهید شد. شما مهارت های حل مسئله را به دست خواهید آورد، به عنوان ... [+]

درباره برنامه

به عنوان یک فارغ التحصیل مدیریت، شما برای مدیریت فرایندها و مشاغل در سازمان های کسب و کار و مدیریت آماده خواهید شد. شما مهارت های حل مسئله را به دست خواهید آورد، به عنوان مثال در طراحی فرآیندهای جدید و سیستم های مدیریت و بازسازی موجود. شما برای سازماندهی و مدیریت پروژه ها، کیفیت، نوآوری و روش های لجستیک مجهز خواهید بود. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود از سیستم های کامپیوتری که از پروسه تصمیم گیری پشتیبانی می کنند استفاده کنید.... [-]

لهستان Lublin
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی