توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Warsaw Film School - 15 سال در فیلم و نوآوری

WarsawFS102

Warsaw Film School در سال 2004 توسط کارگردان لهستانی، تهیه کننده و فیلمنامهنویس Maciej Slesicki و یکی از محبوب ترین بازیگران کشور، بوگسولو لیندا - شخصیت اصلی اینستاگرام آندریچ وایدا، "Afterimage"، تاسیس شد.

این آکادمی یک موسسه فیلم منحصر به فرد است که یکی از سه کشور در این کشور است که دیپلم های BA و مدرسه هنری تحت حمایت وزارت فرهنگ را برای تحصیل در رشته بین المللی مطالعات انگلیسی به زبان انگلیسی تدارک دیده است.

Warsaw Film School در مرکز آموزشی ویبولیتین واقع در پایتخت لهستان است که شامل یک دبیرستان، دانشکده دبیرستان، کالج حرفه ای، سینمای هنری Kino Elektronik و یک شرکت تولیدی است.

سخنرانان Warsaw Film School مانند کریستوف زانوسی کولرر و Bartosz Konopka نامزد جایزه اسکار هستند که از مشهورترین فیلمسازان لهستانی و بین المللی هستند، متخصصان در زمینه فیلم و رسانه های جدید. در سال 2010، Warsaw Film School به یک محوطه جدید با ظرفیت 2600 متر مربع نقل مکان کرد، فضا برای فیلم ها و عکس های عکاسی، اتاق های تاریک، امکانات پس از تولید و استودیوی صدایی عالی ارائه شده است.

فارغ التحصیل Dorota Kobiela ما برای اسکار 2018 برای "دوست داشتن وینسنت" نامزد شده است. این دومین نامزدی اسکار بود که فارغ التحصیلان مدرسه ما می توانست از آن غافل شود. اولین قسمت در سال 2015 به توماس سلیوینسکی برای موضوع کوتاه مدت مستند «نفرین ما» داده شد.

Warsaw Film School در قلب لهستان است، که در حدود 60 فیلم در سال تولید می کند و در 20 تا 30 پروژه تولید مشترک بین المللی در سال فعالیت می کند. ما در وسط یک بازار صوتی و تصویری در حال توسعه در حال توسعه است که سنت فیلم قوی و دلبستگی صادقانه به فیلم را به عنوان حالت بیان شخصی و سیاسی دارد.

Warsaw Film School مجموعه ای از رویدادهای آموزشی، هنری و حرفه ای را برگزار می کند، از جمله Script Fiesta - تنها جشنواره ی کاملا آزاد اروپا که به هنر نوشتن روی صفحه نمایش اختصاص دارد. هر سال صدها نفر از متخصصان برای یک هفته از استاد کلاس، کارگاه، جلسات پچینگ و رویدادهای اجتماعی جمع می شوند. لیست مهمان های ویژه شامل جو ایزترهاس، پیلار الساندرا، لیندا آرونسون، جین کمپین و برنده ی ساندنس 2016 از اسرائیل - Elite Zexer است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Warsaw Film School

این دوره BA به بررسی شیوه های مختلفی که فیلمبردار در فرایند مشارکت در ترجمه سینما به فیلم های معنی دار و تحریک کننده می پردازد، بررسی می کند. ما در پیش تولید، بر روی مجمو ... [+]

مراجعه برای سال تحصیلی 2019-2020دوره دوم از اول آگوست 2019 تا 31 آگوست 2019برنامه آموزشی نوآورانه

Warsaw Film School ی منحصر بهفرد، دوره کارشناسی ارشد فیلم و چند رسانه ای را راه اندازی کرده است که در میان دانش آموزان خارجی بسیار محبوب است. برنامه نوآورانه برای تخصص جدید ما در سینما و تولید پس از تولید بر اساس دانش و تجربه متخصصان چند رسانه ای در سطح جهانی و همچنین سازندگان فیلم ساز فعال است.

دانش آموزان از این فرصت استفاده خواهند کرد که از تجهیزات پر فروش موجود در بازار استفاده شود.... [-]

لهستان Warsaw
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Warsaw Film School

این دوره 3 ساله کارگردانی فیلمبرداری BA، تئوری علمی را با مهارتهای عملی ترکیب می کند تا دانش آموزان را با دانش جامع مورد نیاز خود برای یافتن شغلی در حوزه رقابت صنایع فیلم ... [+]

مراجعه برای سال تحصیلی 2019-2020دوره دوم از اول آگوست 2019 تا 31 آگوست 2019برنامه آموزشی نوآورانه

Warsaw Film School ی منحصر بهفرد، دوره کارشناسی ارشد فیلم و چند رسانه ای را راه اندازی کرده است که در میان دانش آموزان خارجی بسیار محبوب است. برنامه نوآورانه برای تخصص جدید ما در فیلم برداری و بازی های ویدئویی بر اساس دانش و تجربه متخصصان چند رسانه ای در سطح جهانی، و همچنین فیلمسازان فعال، سازندگان و تولید کنندگان بازی های ویدئویی است.... [-]

لهستان Warsaw
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Warsaw Film School
7 gen. Zajączka st.

Warsaw, Masovian Voivodeship, 01-518 PL