Wroclaw University of Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

 • بیش از 17000 دانش آموز
 • بیش از 780 معلم دانشگاهی
 • بیش از 73000 فارغ التحصیل
 • بیش از 300 دانشجوی خارجی در هر سال تحصیلی
 • اولین سخنرانی در دانشگاه در فوریه 1947 داده شد.

امکانات

این دانشگاه دارای 31 محل برای تدریس، پژوهش، مدیریت و اهداف اجتماعی است. کلاس ها در اتاق های سخنرانی و اتاق های ورزشی، و همچنین در آزمایشگاه های کامپیوتری، شیمیایی و فن آوری انجام می شود. اتاق ها با همکاران مدرن صوتی و تصویری مجهز شده اند. بعضی از اتاق ها دارای امکاناتی هستند که می توانند فعالیت های مستقیم تلویزیونی و تلوزیون را فعال کنند.

دانشگاه Wrocław در رتبه بندی ملی و بین المللی

دانشگاه Wrocław در میان مدارس عالی اقتصادی تحصیلات عالی در لهستان، مرکز مهم آموزش و پرورش، علم و پژوهش قرار گرفته است. فعالیت های آن با هدف حفظ و تقویت موقعیت دانشگاه در سطح منطقه ای، ملی، اروپایی و بین المللی، بهبود مزیت رقابتی و شکل دادن به تصویر آن از یک موسسه مدرن، باز و دوستانه به کارکنان، دانشجویان و محیط زیست است. دانشگاه ما به طور کامل مجاز به ارائه آموزش های علمی در زمینه علوم اقتصادی و مدیریت است.
دانشگاه Wrocław یک موسسه عالی دولتی است که در نظر سنجی های ملی رتبه بندی شده است.
 • در رتبه بندی محبوب ترین مدارس عالی تحصیلی در لهستان در سال 2015 توسط بنیاد آموزشی Perspektywy (Perspectives)، دانشگاه ما در رتبه چهارم در میان دانشگاه های اقتصادی قرار گرفت و در رتبه 33 دانشگاه های لهستانی با پروفیل های آموزشی مختلف، هر دو عمومی و خصوصی (رتبه بندی شامل 187 مدرسه عالی در لهستان). پتانسیل آموزشی ما، کارآیی علمی و همچنین شرایط تدریس به ویژه در رتبه بندی قرار گرفت.
 • با توجه به رتبه بندی آماده شده توسط هفته نامه «Wprost" مجله نظر تشکیل، دانشگاه ما در محل 12th در سال 2015 در میان تمام موسسات آموزش عالی در لهستان قرار داده شد.
 • طبق یک نشریه مجله "Polityka" در هفته هفتم، در سال 2015 دانشگاه اقتصاد ورولوف در رتبه دوم دانشگاه های اقتصادی قرار گرفت و 54 دانشگاه برتر دانشگاه های لهستانی رتبه بندی شد. در طول یک سال، شاخص H ما از 24 به 28 افزایش یافته است.
 • بر طبق رتبه بندی وب مدارس کسب و کار، دانشگاه ما در جایگاه 19 در میان مدارس اقتصادی در جهان و در جایگاه 10 در میان مدارس اروپایی قرار گرفت.
 • طبق گزارش وزارت علوم و آموزش عالی در سال 2015/2016، دانشگاه ما اولین بار در میان دانشگاه های انتخاب شده اقتصادی دانشگاه لهستان قرار داشت (حفظ موقعیت رهبری از سال 2009).
هر سال بیش از 8000 داوطلب خواهان پذیرش در دانشگاه می شوند، تعدادی که به وضوح فراتر از ظرفیت فعلی ما است. همچنین ممکن است ارزشمند باشد که 43 درصد از نامزدها ما خارج از منطقه سیلسیای شمالی هستند، که به وضوح به نفع نظر این است که دانشگاه ما یک نام تجاری شناخته شده در سطح ملی در آموزش و پرورش است.
در سال 2016 رتبه بندی بهترین مدارس عمومی تحصیلات عالی در لهستان (منتشر شده توسط مجله Wiadomości Turystyczne)، دانشکده اقتصاد، مدیریت و گردشگری در بخش گردشگری در رتبه اول قرار گرفت.
رتبه های دیگر نیز موقعیت خوبی در دانشگاه ما را تایید می کنند. در سال 2016، "خانه
دانشگاه Wrocław در سال 2015 در رقابت ملی GMC در رتبه پنجم قرار گرفت. چالش مدیریت جهانی بزرگترین آزمون جهانی توانایی های مدیریت استراتژیک است که براساس شبیه سازی پیشرفته عددی محیط کسب و کار است. نسخه لهستانی رقابت GMC سالانه توسط صدها تیم مدیریت (هر دو تمرینکنندگان کسب و کار و دانش آموزان) شرکت می کند، که درمورد مدیریت یک شرکت مجازی در محیط آزمایش، رقابت می کنند. از مجموع 270 تیم برای واجد شرایط برای نسخه 15 GMC لهستان، 15 نفر از نمایندگان جامعه دانشجویی WUE بودند.
دانشگاه، از طریق استراتژی بین المللی سازی و همچنین فعالیت های تبلیغاتی و بهبود کیفیت آموزش، در محیط بین المللی دائما در حال حاضر و قابل مشاهده است. ما یک دانشگاه همگانی به بسیاری از دانشگاه های اروپایی و جهانی (از جمله ایالات متحده آمریکا، روسیه، چین و مالزی) هستیم. ما به بسیاری از مشارکت های استراتژیک وابسته به همکاری بین المللی نهادهای آموزشی (یعنی آلمان، فرانسه، اسلواکی، جمهوری چک یا فنلاند) می پردازیم.
دانشگاه ما همچنین مدرسه انتخابی برای بسیاری از دانشجویان خارجی است که از کشور ما در چارچوب برنامه اریسماس دیدن می کنند. در سال 2015، دانشگاه ما در مجموع 294 دانشجوی دانشجوی پذیرفته را پذیرا می شود تا در بیش از 120 دوره تحصیلی که در زبان های خارجی ارائه می شوند شرکت کنند. ما همچنین میزبان 19 معلم علمی - نمایندگان دانشگاه های همکار - ارائه دانش آموزان ما ca. 60 ساعت آموزش علمی دانش آموزان خارجی نیز بیشتر و بیشتر تمایل دارند در پیشنهاد ما سه مدرسه تابستانی شرکت کنند، زیرا این پروژه ها فرصتی برای ترکیب مطالعات اقتصاد و فناوری اطلاعات با دانش عملی شهر و کشور ما می دهد.
فارغ التحصیلان Wroclaw University of Economics بهترین علامت موفقیت ما هستند. جامعه همچنین در ارائه بازخورد در مورد نیازهای بازار و انتظارات فعال است.
واحدهای سازمانی اختصاصی ما به دنبال پیشرفت حرفه ای فارغ التحصیلان ما هستند و گزارش های منظم از یافته های آنها را ارائه می دهند. این گزارش ها نشان می دهد که فارغ التحصیلان ما آماده هستند تا با چالش های بازار کار مدرن مواجه شوند:
• 76٪ در 3 ماه پس از فارغ التحصیلی، اشتغال پیدا کرده اند
• 75 درصد در زمینه تخصص خود کار می کنند
• 84 درصد گزارش شده با وظایف حرفه ای خود راضی
• 85 درصد در شرکت ها مشغول به کار هستند
• 7٪ کسب و کار خود را اجرا می کنند
دانشگاه Wrocław در زمینه فعالیت ها و ابتکارات به عنوان بخشی از همکاری با فارغ التحصیلانی که دارائی زیادی برای دانشگاه است، فعالیت می کند. برای این منظور، دانشگاه Wrocław دانشگاه تحصیلات تکمیلی ایجاد شده است. هدف دفتر این است که با فارغ التحصیلان ارتباط برقرار کرده و روابط خود را تقویت کرده و به ادغام آنها در جامعه کمک کنند، که به وضوح نشان می دهد که اعضای جامعه به طور قابل توجهی در توسعه شهر، منطقه و کشور کمک می کنند.

اعتبارات ملی و بین المللی توسط WUE به دست آمده است

تمامی اعضای هیئت Wroclaw University of Economics در سال های بعد مورد ارزیابی قرار گرفته و اعتبار کمتری از کمیته اعتباربخشی لهستان را کسب کرده اند (کمیته اعتباربخشی لهستان یک متخصص ارزیابی کیفیت آموزش در دانشگاه های لهستان است):
 • 2010 - اعتبار برنامه برای دانشکده مهندسی و اقتصاد؛
 • 2010 - اعتبار برنامه برای دانشکده اقتصاد، مدیریت و گردشگری در Jelenia Gora؛
 • 2013 - اعتبار سازمانی برای دانشکده مدیریت، سیستم های اطلاعاتی و مالی؛
 • 2014 - اعتبار سازمانی برای دانشکده علوم اقتصادی.
در حال حاضر ما در حال دریافت پروانه اعتبار برای دانشکده مهندسی و اقتصاد هستیم.
یکی از عناصر استراتژی بین المللی سازی، اخذ اعتبارات بین المللی است که پوشش کل موسسه را پوشش می دهد. تا به حال اعتبارات بین المللی برای برنامه های آموزشی خاص به دست آمده است. دانشگاه ACCA (انجمن حسابداران مجاز خبره) اعتبار بخشی برای برنامه کارشناسی و حسابداری با تخصص حسابداری و حسابرسی، و همچنین برای تحصیلات عالی در امور مالی و حسابداری با تخصص حسابداری بین المللی به دست آورده است. اعتبار نامه ACCA نیز به مطالعات تحصیلات تکمیلی در امور مالی و حسابداری اعطا شده است. دانش آموزان برنامه ACCA معتبر، در چارچوب دوره استاندارد مطالعات، دوره های معتبر و امتحانات را در استاندارد ACCA گذراندند، که آنها را از بخشی از آزمون های ACCA معاف می کند (سطح مبانی). دانش آموزانی که دوره ACCA معتبر را در دانشکده مدیریت، سیستم های اطلاعاتی و مالی در دوره مطالعات کارشناسی در امور مالی به پایان رسانند، به 6 معافیت از آزمون های ACCA (F1-F3، F5، F7، F9) از کارشناسی ارشد در امور مالی به 4 معافیت از امتحانات ACCA (F1-F3، F6) واجد شرایط خواهد بود. دانش آموزانی که با تخصص حسابداری و حسابرسی به عنوان بخشی از مطالعات چرخه در دانشکده مدیریت، سیستم های اطلاعاتی و مالی با موضوع معتبر فارغ التحصیل می شوند، مالیات های حسابداری به 5 معاف از آزمون های ACCA (F1-F4، F6 ) کسانی که با تخصص مدیریت بین المللی به عنوان بخشی از مطالعات چرخه دوم فارغ التحصیل خواهند شد، به 7 معاف از امتحانات ACCA (F1-F5، F7-F8) خواهند رسید.
در سال 2015، برنامه های مطالعات لیسانس مالی و استاد مطالعات مالی، یک مجوز رسمی EPAS به دست آوردند که ما را تنها دانشگاهی در لهستان می گذارد که دو برنامه را با این اعتبار معتبر ارائه می دهد. EPAS یک سیستم اعتباربخشی بین المللی است که بنیاد اروپایی EFMD برای توسعه مدیریت ارائه شده است. این کیفیت با کیفیت بالا برنامه های ما را تایید می کند، تضمین همه دانش آموزان ما را به رسمیت شناختن بین المللی از دیپلم خود. استانداردها و معیارهای EPAS برای تمام جنبه های مطالعات مورد استفاده قرار می گیرند و بالاترین استانداردهای بین المللی برنامه درسی و روش های تدریس و همچنین ارائه و کنترل کیفیت آن را تضمین می کنند. اعتباربخشی بر منحصر به فرد بودن ما تأثیر میگذارد و از آمادگی عملی برای تمرین حرفه و همچنین سطح بالای همکاری با کسب و کار و بینالمللی تأکید میکند. در حال حاضر تنها 97 بهترین برنامه از هزاران نفر در سراسر جهان دارای این نشانه از بالاترین کیفیت است.
برنامه های مطالعات کارشناسی ما در امور مالی و کارشناسی ارشد در امور مالی تنها در لهستان و یکی از چند برنامه در اروپا در زبان انگلیسی بر اساس همکاری با موسسه حسابداران مدیریت (CIMA) است. این برنامه به دانش آموزان ما فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن گواهینامه یا دیپلم CIMA (گواهی در حسابداری کسب و کار در سطح کارشناسی و دیپلم در حسابداری مدیریت در سطح کارشناسی ارشد) به عنوان بخشی از دوره دوره خود را از مطالعات است.
علاوه بر این، دانشگاه دانشجویان ما را فرصتی برای کسب گواهینامه حرفه ای معتبر و حرفه ای متخصص مالی حرفه ای (CFA)، یک استاندارد بین المللی کیفیت برای تحلیلگران مالی و متخصصان مدیریت سرمایه گذاری سرمایه گذاری ارائه می دهد. در دسامبر 2009، دانشگاه امضا قرارداد مشارکت با موسسه CFA و اولین و تنها دبیرستان در مرکز اروپا برای شرکت در دو برنامه مربوط به CFA در دانشکده مدیریت، فن آوری اطلاعات و مالی: تحصیلات لیسانس در امور مالی و استاد مطالعات در امور مالی - به عنوان آماده شدن برای امتحانات صدور گواهینامه رسمی. ما همچنین راه حل هایی برای پوشش جزئی هزینه های آزمون CFA برای دانش آموزانمان ارائه می دهیم.

مکان ها

وروشلاو

Address
Komandorska 118-120, 53-345
وروشلاو, Voivodeship پست الکترونیکی سیلزی, لهستان