LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

دانشگاه LUNEX در لوکزامبورگ یک مدرسه خصوصی است که در زمینه های ورزشی، بهداشت، درمان و پزشکی پیشگیرانه تخصص دارد. LUNEX به عنوان یک مدرسه بین المللی گرا، برنامه های تحصیلی شناخته شده در سراسر اروپا را ارائه می دهد و کاملا با بازار جهانی سازگار است.

مجموعه برنامه های ما برای پایداری و ارتباطات اجتماعی قابل توجه است و دانش آموزان را با روش ها و دیدگاه های جدید در زمینه های در حال ظهور ورزش و سلامت به دانشجویان می آموزد. هر برنامه تحصیلی 100٪ به زبان انگلیسی توسط یک تیم آکادمیک بین المللی از موسسات سراسر جهان آموزش داده می شود. دانش آموزان LUNEX از طریق ترکیبی از دوره های نظری و تجربه درمانی، برای تبدیل شدن به کارشناسان و رهبران در زمینه خود و تکامل در یک جهان جهانی، آموزش دیده اند.

 • یک مدرسه بین المللی با یک تماس انسانی
 • 6 برنامه مطالعاتی در زمینه سلامت و ورزش (به علاوه یک برنامه مقدماتی)
 • دوره های انگلیسی 100٪
 • یک تیم بین المللی و چند فرهنگی

برنامه های مطالعاتی 3 و 5 ساله ما در ورزش و سلامت

امروز ، LUNEX 3 مدرک لیسانس را ارائه می دهد ، که پس از حداقل 12 سال تحصیلات در مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن و همچنین 3 دوره کارشناسی ارشد قابل دسترسی است. این برنامه های مطالعاتی مطابق با فرآیند بولونیا برای مشاغل و حرفه های عملی در سراسر اروپا تدوین شده اند و توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات عالی (MESR) در لوکزامبورگ به رسمیت شناخته شده اند.

ما برنامه های ما را به دو حوزه مجزا تقسیم کرده ایم: علوم بهداشتی از یک سو و مدیریت از سوی دیگر.

دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد LUNEX در علوم بهداشتی

 • لیسانس و کارشناسی ارشد فیزیوتراپی فارغ التحصیلان آینده را برای حرفه فیزیوتراپیست به منظور بهبود سلامت افراد آماده می کنند.
 • ورزش و ورزش علمی و کارشناسی لیسانس دانشجویان را قادر می سازد تا از اصول علمی مرتبط با یادگیری حرکتی ، فیزیولوژی ، تغذیه ، بیومکانیک یا حتی روانشناسی ، دانش و تجارب دست و پا گیر کسب کنند.
 • استاد علوم ورزش و ورزش به دانشجویان این امکان را می دهد تا دانش خود را عمیق تر کرده و بتوانند عملکرد و سلامتی ورزشکاران و بیماران و غیره را ارزیابی و بهینه کنند.

دوره های لیسانس و کارشناسی ارشد مدیریت LUNEX

 • کارشناسی مدیریت ورزشی بین المللی دانش و درک درستی از مدیریت مشاغل مرتبط با ورزش ارائه می دهد تا دانش آموزان را به کلیه دانش لازم در اختیار شما قرار دهد تا بتوانند در محیط بین المللی پیرامون سازمان های ورزشی فعالیت کنند.
 • استاد بین المللی مدیریت ورزشی * دانش آموزان را قادر می سازد دانش و مهارت های پیشرفته ای را در تجارت ورزشی کسب کنند.

برنامه مقدماتی ما: برنامه بنیاد

علاوه بر مقاطع لیسانس ، ما یک برنامه مقدماتی با عنوان "برنامه بنیاد" را با هدف کمک به دانشجویان برای بهبود سطح انگلیسی و / یا تقویت دانش خود در علوم (از جمله شیمی ، فیزیک و زیست شناسی) طراحی کرده ایم. دانشجویان می توانند قبل از اینکه یکی از مدارک کارشناسی ما را شروع کنند ، تحصیلات خود را با برنامه بنیاد شروع کنند.

پردیس مدرن و منحصر به فرد ما در لوکزامبورگ

LUNEX در قلب اروپا قرار دارد و موقعیت جغرافیایی ایده آل دارد که به بازارهای جدید در سراسر جهان دسترسی پیدا می کند و یک شبکه حرفه ای جالب را ارائه می دهد. این شامل سازمان های ورزشی، باشگاه ها و فدراسیون ها و یا حتی مراکز آموزشی و فعالیت های درمانی است. همانطور که برای پردیس ما در Differdange (به نام ورزشی ورزشی شهر 2018)، آن را در چند متر از یک ورزشگاه و امکانات ورزشی است. علاوه بر این، محوطه دانشگاه به طور کامل بازسازی شده و در حال حاضر با فناوری های پیشرفته و همچنین محیط مدرن و دیجیتال مجهز شده است که دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور مطلوب همه مطالعات موردی و عملیات عملی را انجام دهند.

116173_Photo_LUNEX_2.png

در LUNEX، دانش آموزان فرصتی برای مطالعه در یک محیط یادگیری منحصر به فرد دارند. در واقع، محوطه دانشگاه به جای شنا استخر قدیمی Differdange ساخته شده است و ساختگاه استخر به یک سالن اجتماع تبدیل شده است. علاوه بر این، مسیرهای پرواز با آب و هوا بر روی زمین طراحی شده است تا دانش آموزان را به کلاس های مختلف هدایت کند و همچنین مناطق آرامش بخش برای دانش آموزان نیز موجود است.

چرا در دانشگاه LUNEX تحصیل می کنید؟

 • برنامه های تحصیلی متناسب با بازار کار جهانی
 • پشتیبانی فردی و شخصی برای هر دانش آموز
 • ترکیبی مطلوب از تئوری و تجربه در دست
 • برنامه های انعطاف پذیر برای ورزش و حرفه ای با کارایی بالا
 • تجهیزات پیشرفته کشور
 • محیط یادگیری بین المللی
 • مبادلات بین رشته ای

چگونه می توان برای یک برنامه تحصیلی LUNEX درخواست داد

برای درخواست یکی از برنامه های ما، شما باید حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن داشته باشید. اگر شما این الزام را برآورده می کنید، فقط باید فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و برای شرکت در یکی از روزهای برنامه های ما (تست پذیرش).

برای اطلاعات شما، هیچ مهلت قانونی وجود ندارد، ممکن است در تمام طول سال اعمال شود.

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما یافت می شود.

بخشی از آن باشید! بخشی از LUNEX باشید!

* در حال حاضر در اعتبارنامه

مکان ها

تفرقه

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 تفرقه, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: