LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

دانشگاه LUNEX در لوکزامبورگ یک مدرسه خصوصی است که در زمینه های ورزشی، بهداشت، درمان و پزشکی پیشگیرانه تخصص دارد. LUNEX به عنوان یک مدرسه بین المللی گرا، برنامه های تحصیلی شناخته شده در سراسر اروپا را ارائه می دهد و کاملا با بازار جهانی سازگار است.

مجموعه برنامه های ما برای پایداری و ارتباطات اجتماعی قابل توجه است و دانش آموزان را با روش ها و دیدگاه های جدید در زمینه های در حال ظهور ورزش و سلامت به دانشجویان می آموزد. هر برنامه تحصیلی 100٪ به زبان انگلیسی توسط یک تیم آکادمیک بین المللی از موسسات سراسر جهان آموزش داده می شود. دانش آموزان LUNEX از طریق ترکیبی از دوره های نظری و تجربه درمانی، برای تبدیل شدن به کارشناسان و رهبران در زمینه خود و تکامل در یک جهان جهانی، آموزش دیده اند.

 • یک مدرسه بین المللی با یک تماس انسانی
 • 4 برنامه درسی در سلامت و ورزش (شامل ترم آمادگی)
 • دوره های انگلیسی 100٪
 • یک تیم بین المللی و چند فرهنگی

3 مورد ما

امروز LUNEX 3 مدرک لیسانس را ارائه می دهد که پس از حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن قابل دسترسی است. این برنامه های تحصیلی مطابق با فرآیند بولونیا برای حرفه های حرفه ای در سراسر اروپا و توسط وزارت آموزش و تحقیقات و آموزش عالی در لوکزامبورگ تأیید شده است.

ما برنامه های ما را به دو حوزه مجزا تقسیم کرده ایم: علوم بهداشتی از یک سو و مدیریت از سوی دیگر.

لیسانس LUNEX

 • فیزیوتراپی کارشناسی
 • ورزش و علوم ورزشی B.Sc. دانش آموزان را قادر می سازد تا از اصول علمی مربوط به یادگیری حرکتی، فیزیولوژی، تغذیه، بیومکانیک یا حتی روانشناسی بهره ببرند.
 • علوم ورزشی و ورزش کارشناسی ارشد به دانش آموزان این امکان را می دهد تا دانش خود را عمیق تر کرده و قادر به ارزیابی و بهینه سازی عملکرد و سلامتی برای ورزشکاران و بیماران و غیره باشند.

مدرک کارشناسی LUNEX در مدیریت

 • مديريت ورزش بين الملل BA به دانش و درک مديريت بازرگاني مربوط به ورزش مي پردازد تا دانش آموزان را به تمام مهارت هاي لازم براي کار در محيط بين المللي اطراف سازمان هاي ورزشي بسپارد.

برنامه مقدماتی ما: برنامه بنیاد

علاوه بر مقاطع لیسانس ، ما یک برنامه مقدماتی به نام "برنامه بنیاد" را با هدف کمک به دانشجویان برای بهبود سطح انگلیسی و / یا تقویت دانش خود در علوم (از جمله شیمی ، فیزیک و زیست شناسی) طراحی کرده ایم. دانش آموزان می توانند قبل از پیگیری فیزیوتراپی (کارشناسی) یا ورزش ، مطالعه خود را با برنامه بنیاد شروع کنند

پردیس مدرن و منحصر به فرد ما در لوکزامبورگ

LUNEX در قلب اروپا قرار دارد و موقعیت جغرافیایی ایده آل دارد که به بازارهای جدید در سراسر جهان دسترسی پیدا می کند و یک شبکه حرفه ای جالب را ارائه می دهد. این شامل سازمان های ورزشی، باشگاه ها و فدراسیون ها و یا حتی مراکز آموزشی و فعالیت های درمانی است. همانطور که برای پردیس ما در Differdange (به نام ورزشی ورزشی شهر 2018)، آن را در چند متر از یک ورزشگاه و امکانات ورزشی است. علاوه بر این، محوطه دانشگاه به طور کامل بازسازی شده و در حال حاضر با فناوری های پیشرفته و همچنین محیط مدرن و دیجیتال مجهز شده است که دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور مطلوب همه مطالعات موردی و عملیات عملی را انجام دهند.

116173_Photo_LUNEX_2.png

در LUNEX، دانش آموزان فرصتی برای مطالعه در یک محیط یادگیری منحصر به فرد دارند. در واقع، محوطه دانشگاه به جای شنا استخر قدیمی Differdange ساخته شده است و ساختگاه استخر به یک سالن اجتماع تبدیل شده است. علاوه بر این، مسیرهای پرواز با آب و هوا بر روی زمین طراحی شده است تا دانش آموزان را به کلاس های مختلف هدایت کند و همچنین مناطق آرامش بخش برای دانش آموزان نیز موجود است.

چرا در دانشگاه LUNEX تحصیل می کنید؟

 • برنامه های تحصیلی متناسب با بازار کار جهانی
 • پشتیبانی فردی و شخصی برای هر دانش آموز
 • ترکیبی مطلوب از تئوری و تجربه در دست
 • برنامه های انعطاف پذیر برای ورزش و حرفه ای با کارایی بالا
 • تجهیزات پیشرفته کشور
 • محیط یادگیری بین المللی
 • مبادلات بین رشته ای

چگونه می توان برای یک برنامه تحصیلی LUNEX درخواست داد

برای درخواست یکی از برنامه های ما، شما باید حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن داشته باشید. اگر شما این الزام را برآورده می کنید، فقط باید فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و برای شرکت در یکی از روزهای برنامه های ما (تست پذیرش).

برای اطلاعات شما، هیچ مهلت قانونی وجود ندارد، ممکن است در تمام طول سال اعمال شود.

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما یافت می شود.

بخشی از آن باشید! بخشی از LUNEX باشید!

مکان ها

تفرقه

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 تفرقه, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: