توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه LUNEXدانشگاه LUNEX در لوکزامبورگ یک مدرسه خصوصی است که در زمینه های ورزشی، بهداشت، درمان و پزشکی پیشگیرانه تخصص دارد . LUNEX به عنوان یک مدرسه بین المللی گرا، برنامه های تحصیلی شناخته شده در سراسر اروپا را ارائه می دهد و کاملا با بازار جهانی سازگار است .

مجموعه برنامه های ما برای پایداری و ارتباطات اجتماعی قابل توجه است و دانش آموزان را با رویکردهای جدید و دیدگاه های جدید در مورد زمینه های در حال توسعه ورزش و سلامت قرار می دهد. هر برنامه تحصیلی 100٪ به زبان انگلیسی توسط یک تیم علمی بین المللی از موسسات در سراسر جهان آموزش داده می شود. دانش آموزان LUNEX از طریق ترکیبی از دوره های نظری و تجربه درمانی، برای تبدیل شدن به کارشناسان و رهبران در زمینه خود و تکامل در یک جهان جهانی، آموزش دیده اند.

 • یک مدرسه بین المللی با یک تماس انسانی
 • 4 برنامه درسی در سلامت و ورزش (شامل ترم آمادگی)
 • دوره های انگلیسی 100٪
 • یک تیم بین المللی و چند فرهنگی


برنامه های تحصیلی 3 ساله ما در ورزش و سلامتی

امروزه LUNEX 3 مدرک لیسانس را ارائه می دهد که پس از حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن قابل دسترسی است. این برنامه های تحصیلی با توجه به فرایند بولونیا برای حرفه های حرفه ای در سراسر اروپا و توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات (MESR) در لوکزامبورگ تأیید شده است.

برنامه های ما به دو رشته متمایز تقسیم می شوند: علوم بهداشتی از یک سو و مدیریت از سوی دیگر.

لیسانس لیسانس در علوم بهداشتی

 • فیزیوتراپی B.Sc. برای بهبود سلامت افراد، فارغ التحصیلان آینده را برای حرفه فیزیوتراپیست آماده می کند.
 • ورزش و علوم ورزشی B.Sc. دانش آموزان را قادر می سازد تا از اصول علمی مربوط به یادگیری حرکتی، فیزیولوژی، تغذیه، بیومکانیک یا حتی روانشناسی بهره ببرند.

مدرک کارشناسی LUNEX در مدیریت

 • مديريت ورزش بين الملل BA به دانش و درک مديريت بازرگاني مربوط به ورزش مي پردازد تا دانش آموزان را به تمام مهارت هاي لازم براي کار در محيط بين المللي اطراف سازمان هاي ورزشي بسپارد.


ترم تهیه شده ما: نیمه پایه

علاوه بر مدرک لیسانس ما، ما ترم تهیه شده به نام " نیمه پایه " را با هدف کمک به دانش آموزان برای بهبود سطح زبان انگلیسی و یا تقویت دانش خود در علوم (از جمله شیمی، فیزیک و زیست شناسی) طراحی کرده ایم. دانش آموزان می توانند شروع به تحصیل خود را با نیمه پایه قبل از پیگیری فیزیوتراپی (B.Sc) یا ورزش

علاوه بر این، دانشگاه LUNEX پیش بینی می کند که مجموعه برنامه های خود را به منظور ارائه دانش آموزان خود در مقطع کارشناسی ارشد در آینده نزدیک فراهم کند.


پردیس مدرن و منحصر به فرد ما در لوکزامبورگ

LUNEX در قلب اروپا قرار دارد و موقعیت جغرافیایی ایده آل دارد که به بازارهای جدید در سراسر جهان دسترسی پیدا می کند و یک شبکه حرفه ای جالب را ارائه می دهد. این شامل سازمان های ورزشی، باشگاه ها و فدراسیون ها و یا حتی مراکز آموزشی و فعالیت های درمانی است. همانطور که برای پردیس ما در Differdange (به نام Sports City 2018 نامیده می شود)، چند متر از استادیوم و امکانات ورزشی وجود دارد. علاوه بر این، محوطه دانشگاه به طور کامل بازسازی شده و در حال حاضر با فن آوری های پیشرفته و همچنین محیط مدرن و دیجیتال مجهز شده است که دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور مطلوب همه مطالعات موردی و عملیات عملی را انجام دهند.

در LUNEX، دانش آموزان فرصت دارند تا در محیط یادگیری منحصر به فرد تحصیل کنند. در حقیقت، محوطه دانشگاه به جای شنا استخر قدیمی Difdange ساخته شده است و ساختگاه استخر به یک سالن اجتماع تبدیل شده است. علاوه بر این، تراک های تمام آب و هوا بر روی زمین طراحی شده اند تا دانش آموزان را به کلاس های مختلف هدایت کنند و مناطق آرام نیز برای دانش آموزان فراهم شده است.


چرا در دانشگاه LUNEX تحصیل می کنید؟

 • برنامه های تحصیلی متناسب با بازار کار جهانی
 • اندازه کلاس های کوچک (حداکثر 20 تا 40 دانش آموز در کلاس)
 • پشتیبانی فردی و شخصی برای هر دانش آموز
 • ترکیبی مطلوب از تئوری و تجربه در دست
 • برنامه های انعطاف پذیر برای ورزش و حرفه ای با کارایی بالا
 • تجهیزات پیشرفته کشور
 • محیط یادگیری بین المللی
 • مبادلات بین رشته ای


چگونه می توان برای یک برنامه تحصیلی LUNEX درخواست داد

برای درخواست یکی از برنامه های ما، شما باید حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن داشته باشید . اگر این الزام را برآورده می کنید، فقط باید فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و برای شرکت در یک روز از برنامه های ما (تست پذیرش).

هیچ مهلت اعطایی وجود ندارد، ممکن است در طول سال استفاده شود.

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما یافت می شود.

بخشی از آن باشید! بخشی از LUNEX باشید!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

برنامه بین المللی مدیریت ورزش (BA) دانش آموزان را قادر می سازد تا درک عمیق از مدیریت کسب و کار و اقتصاد را به منظور آماده سازی آنها برای موفقیت در ورزش بین المللی. ... [+]

امروزه ورزش یک صنعت منحصر به فرد، جهانی و رشد یافته است. دیگر فعالیت ساده ای نیست، بلکه سرگرمی و همچنین یک کسب و کار است که تبدیل به یک چالش واقعی در بین سازمان ها شده است. بنابراین، نیاز به مدیران ورزشی ماهر در حال حاضر مهمتر از همیشه است.

مدرک بین المللی مدیریت ورزش، دانش آموزان را در مورد دانش های اقتصادی و جنبه های مدیریت کسب و کار در مورد ورزش بین المللی ارائه می دهد . این مدرک لیسانس در مدیریت ورزشی با هدف آمادگی مسئولان و مدیران حرفه ای در زمینه های ورزشی که قادر به هدایت، مدیریت و اجرای کسب و کار، سازمان های ورزشی و امکانات هستند، آماده می شود.... [-]

لوکزامبورگ Differdange
اکتبر 2019
تمام وقت
6 semesters
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

LUNEX University - Be part of it.

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, لوکزامبورگ