توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه LUNEX

116172_Photo_LUNEX_1.jpg

دانشگاه LUNEX در لوکزامبورگ یک مدرسه خصوصی است که در زمینه های ورزشی، بهداشت، درمان و پزشکی پیشگیرانه تخصص دارد. LUNEX به عنوان یک مدرسه بین المللی گرا، برنامه های تحصیلی شناخته شده در سراسر اروپا را ارائه می دهد و کاملا با بازار جهانی سازگار است.

مجموعه برنامه های ما برای پایداری و ارتباطات اجتماعی قابل توجه است و دانش آموزان را با روش ها و دیدگاه های جدید در زمینه های در حال ظهور ورزش و سلامت به دانشجویان می آموزد. هر برنامه تحصیلی 100٪ به زبان انگلیسی توسط یک تیم آکادمیک بین المللی از موسسات سراسر جهان آموزش داده می شود. دانش آموزان LUNEX از طریق ترکیبی از دوره های نظری و تجربه درمانی، برای تبدیل شدن به کارشناسان و رهبران در زمینه خود و تکامل در یک جهان جهانی، آموزش دیده اند.

 • یک مدرسه بین المللی با یک تماس انسانی
 • 4 برنامه درسی در سلامت و ورزش (شامل ترم آمادگی)
 • دوره های انگلیسی 100٪
 • یک تیم بین المللی و چند فرهنگی

برنامه های تحصیلی 3 ساله ما در ورزش و سلامتی

امروز LUNEX 3 مدرک لیسانس را ارائه می دهد که پس از حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن قابل دسترسی است. این برنامه های تحصیلی مطابق با فرآیند بولونیا برای حرفه های حرفه ای در سراسر اروپا و توسط وزارت آموزش و تحقیقات و آموزش عالی در لوکزامبورگ تأیید شده است.

ما برنامه های ما را به دو حوزه مجزا تقسیم کرده ایم: علوم بهداشتی از یک سو و مدیریت از سوی دیگر.

لیسانس لیسانس در علوم بهداشتی

 • فیزیوتراپی B.Sc. برای بهبود سلامت افراد، فارغ التحصیلان آینده را برای حرفه فیزیوتراپیست آماده می کند.
 • ورزش و علوم ورزشی B.Sc. دانش آموزان را قادر می سازد تا از اصول علمی مربوط به یادگیری حرکتی، فیزیولوژی، تغذیه، بیومکانیک یا حتی روانشناسی بهره ببرند.

مدرک کارشناسی LUNEX در مدیریت

 • مديريت ورزش بين الملل BA به دانش و درک مديريت بازرگاني مربوط به ورزش مي پردازد تا دانش آموزان را به تمام مهارت هاي لازم براي کار در محيط بين المللي اطراف سازمان هاي ورزشي بسپارد.

ترم تهیه شده ما: نیمه پایه

علاوه بر مدرک لیسانس ما، ما ترم تهیه شده به نام "نیمه پایه" را با هدف کمک به دانش آموزان برای بهبود سطح زبان انگلیسی و یا تقویت دانش خود در علوم (از جمله شیمی، فیزیک و زیست شناسی) طراحی کرده ایم. دانش آموزان می توانند شروع به تحصیل خود را با نیمه پایه قبل از پیگیری فیزیوتراپی (B.Sc.) و یا ورزش

علاوه بر این، دانشگاه LUNEX پیش بینی می کند که مجموعه برنامه های خود را به منظور ارائه دانش آموزان خود در مقطع کارشناسی ارشد در آینده نزدیک فراهم کند.

پردیس مدرن و منحصر به فرد ما در لوکزامبورگ

LUNEX در قلب اروپا قرار دارد و موقعیت جغرافیایی ایده آل دارد که به بازارهای جدید در سراسر جهان دسترسی پیدا می کند و یک شبکه حرفه ای جالب را ارائه می دهد. این شامل سازمان های ورزشی، باشگاه ها و فدراسیون ها و یا حتی مراکز آموزشی و فعالیت های درمانی است. همانطور که برای پردیس ما در Differdange (به نام ورزشی ورزشی شهر 2018)، آن را در چند متر از یک ورزشگاه و امکانات ورزشی است. علاوه بر این، محوطه دانشگاه به طور کامل بازسازی شده و در حال حاضر با فناوری های پیشرفته و همچنین محیط مدرن و دیجیتال مجهز شده است که دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور مطلوب همه مطالعات موردی و عملیات عملی را انجام دهند.

116173_Photo_LUNEX_2.png

در LUNEX، دانش آموزان فرصتی برای مطالعه در یک محیط یادگیری منحصر به فرد دارند. در واقع، محوطه دانشگاه به جای شنا استخر قدیمی Differdange ساخته شده است و ساختگاه استخر به یک سالن اجتماع تبدیل شده است. علاوه بر این، مسیرهای پرواز با آب و هوا بر روی زمین طراحی شده است تا دانش آموزان را به کلاس های مختلف هدایت کند و همچنین مناطق آرامش بخش برای دانش آموزان نیز موجود است.

چرا در دانشگاه LUNEX تحصیل می کنید؟

 • برنامه های تحصیلی متناسب با بازار کار جهانی
 • پشتیبانی فردی و شخصی برای هر دانش آموز
 • ترکیبی مطلوب از تئوری و تجربه در دست
 • برنامه های انعطاف پذیر برای ورزش و حرفه ای با کارایی بالا
 • تجهیزات پیشرفته کشور
 • محیط یادگیری بین المللی
 • مبادلات بین رشته ای

چگونه می توان برای یک برنامه تحصیلی LUNEX درخواست داد

برای درخواست یکی از برنامه های ما، شما باید حداقل 12 سال تحصیلات مدرسه یا آموزش قبلی معادل آن داشته باشید. اگر شما این الزام را برآورده می کنید، فقط باید فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و برای شرکت در یکی از روزهای برنامه های ما (تست پذیرش).

برای اطلاعات شما، هیچ مهلت قانونی وجود ندارد، ممکن است در تمام طول سال اعمال شود.

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما یافت می شود.

بخشی از آن باشید! بخشی از LUNEX باشید!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

LUNEX International University of Health, Exercise and Sports

برنامه بین المللی مدیریت ورزش (BA) دانش آموزان را قادر می سازد تا درک عمیق از مدیریت کسب و کار و اقتصاد را به منظور آماده سازی آنها برای موفقیت در ورزش بین المللی. ... [+]

امروزه ورزش یک صنعت منحصر به فرد، جهانی و رشد یافته است. دیگر فعالیت ساده ای نیست، بلکه سرگرمی و همچنین یک کسب و کار است که تبدیل به یک چالش واقعی در بین سازمان ها شده است. بنابراین، نیاز به مدیران ورزشی ماهر در حال حاضر مهمتر از همیشه است.

مدرک بین المللی مدیریت ورزش، دانش آموزان را در مورد دانش های اقتصادی و جنبه های مدیریت کسب و کار در مورد ورزش بین المللی ارائه می دهد . این مدرک لیسانس در مدیریت ورزشی با هدف آمادگی مسئولان و مدیران حرفه ای در زمینه های ورزشی که قادر به هدایت، مدیریت و اجرای کسب و کار، سازمان های ورزشی و امکانات هستند، آماده می شود.... [-]

لوکزامبورگ Differdange
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
6 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

LUNEX University - Be part of it.

Address
50 Avenue du Parc des Sports
4671 Differdange, Luxembourg District, لوکزامبورگ