International School of Law and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به ISLB خوش آمدید

ISLB ارائه می دهد برنامه های دوره کارشناسی معاصر که اجازه می دهد دانش آموزان به منظور توسعه دانش، توانایی و نگرش مورد نیاز در بازار کار جهانی و ضروری برای مقابله در جهان گسترده تر در آینده است. روند آموزشی است به سمت مطالعات عمل گرا و آموزش حرفه ای است که روش مشارکتی و تجربی آموزش و یادگیری به عنوان بازتابی از رویکرد دانش آموز محور را تشکیل می دهند طراحی شده است. برنامه درسی شامل دو کارآموزی مبتنی بر صنعت است که به دانش آموزان تجربه دست در در محل های کار واقعی است. لینک های صنعت قوی ISLB کمک برای اطمینان از مطالعات معاصر و مرتبط و اشتغال فارغ التحصیل.

دانشکده مدیریت دارای بیش از 2000 دانش آموزان با سهم بیشتری از دانشجویان بین المللی از 12 کشور مختلف جهان است. برای دانشجویان بین المللی ISLB ارائه می دهد برنامه درجه چهار زبان انگلیسی، از جمله حقوق بین الملل کسب و کار، گردشگری و مدیریت هتل، مدیریت کسب و کار و بازاریابی با انواع تخصص های کسب و کار گرا متفاوت است. دانشکده شامل دانشگاهیان به رسمیت شناخته شده و پزشکان که تضمین توسعه پایه های قوی نظری و مهارت های عملی جامع است.

ISLB ارائه می دهد دو حالت مطالعات: مطالعات تمام وقت (3 سال) و مطالعات پاره وقت (4 سال). فرصت های یادگیری الکترونیکی ارائه شده برای رفع نیازهای فردی دانش آموزان. دانش آموزان می توانند راحت ترین راه تحصیل در ISLB را انتخاب کنید.

به لیتوانی خوش آمدید

لیتوانی کشوری است در مرکز اروپا، یکی از سه کشورهای بالتیک، واقع در چهارراه بین شرق و غرب است.

لیتوانی بزرگترین از سه کشورهای بالتیک است، پوشش مساحت 65 200 متر مربع. کیلومتر لیتوانی مرز مشترکی با لتونی، بلاروس، لهستان، و منطقه کالینینگراد از فدراسیون روسیه.

لیتوانی نگه می دارد یک منطقه 99 کیلومتر طول از سواحل دریای بالتیک.

Aukštaitija، Dzūkija، Suvalkija و Žemaitija: لیتوانی به چهار منطقه فرهنگی و زبانی متمایز تقسیم شده است.

در سال 1989، یک دانشمند موسسه نشنال جئوگرافیک فرانسوی، ژان-گریگوری Affholder، مشخص شد که مرکز جغرافیایی اروپا در لیتوانی شمالی از پایتخت ویلنیوس قرار گرفته است، 24 کیلومتر است.

از سال 2004 لیتوانی عضو اتحادیه اروپا و ناتو، و بخشی از منطقه شنگن از سال 2007 تبدیل شده است.

جمعیت. جمعیت جمهوری لیتوانی 3،35 میلیون است.

زبان. زبان لیتوانیایی زبان رسمی دولت است و به عنوان یکی از زبانهای رسمی اتحادیه اروپا شناخته شده است. زبان لیتوانیایی یکی از دو زندگی زبانهای بالتیک است، همراه با لتونی. لیتوانیایی، از AKK زبانهای هند و اروپایی است، بهترین حفظ سیستم صوتی باستانی و مورفولوژیک مختصات متعدد است. در این رابطه، آن را بسیار شبیه به زبان سانسکریت، یونانی باستان و لاتین است. مطالعات در زمینه زبان شناسی تطبیقی ​​نشان داده اند آن را به عوضی زبان باستانی ترین هند و اروپایی.

ارز. litas در (LT) تا به واحد پول ملی از سال بوده است ژوئن 25، 1993. 1 لیتاس (LT) به 100 سنت برابر است. litas در به یورو در نرخ ثابت 3،4528.

زمان: GMT + 2، ویلنیوس پایتخت لیتوانی با جمعیتی حدود 600000.

سرعت در حال تغییر و توسعه شهرستان چند فرهنگی با شهرت از یکی از امن ترین و صمیمی شهرستانها در اروپا است.

سریعترین شهرستان در حال رشد در لیتوانی با تمام مراکز مهم سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

شهر قدیمی معتبر با معماری منحصر به فرد و متنوع، ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو.

مکان ها

ویلنیوس

Address
Laisves Ave. 58,
LT-05120 ویلنیوس, شهرستان ویلنیوس, لیتوانی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید