AUM American University of Malta

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

چرا AUM؟

دانشگاه آمریکایی مالت (AUM) یک دانشگاه به سبک آمریکایی است که به بالاترین سطح برای آموزش عالی و تحقیقات برای جامعه بین المللی اختصاص یافته است. برنامه های درجه ، فعالیت های تحقیقاتی و خدمت به جامعه با آموزش شهروندان با دانش اخلاقی ، ایجاد دانش و ایجاد دانش در زمینه های جهانی ، زندگی و خدمت به جامعه را تغییر می دهد.

AUM بدنه دانشجویی متنوعی را آموزش می دهد تا در یک محیط یادگیری چالش برانگیز به شهروندان جهانی ، متفکران منتقد و رهبران آینده تبدیل شوند. تلاش می شود به طور مداوم در نوآوری و افزایش کیفیت در آموزش ، تحقیق ، خدمات عمومی و توسعه اقتصادی فعالیت کند.

نحوه ارائه برنامه های درجه AUM ، پایه و اساس هویت خود را به یک ساختمان مهم تبدیل می کند. هر برنامه دانش آموزان را راهنمایی می کند تا دانش خود را از زمین به بالا بکشند و دانش را به روشی منسجم و منسجم ساختار دهند. این دانشجویان از آخرین اصول اساسی تا دستیابی به تمرین با آخرین فن آوری های صنعت مرتبط با رشته های خود ، تمام طول می کشد.

چرا تحصیل در مالت؟

مالت مالت کوچکترین کشور عضو اتحادیه اروپا است که در مرکز مدیترانه ، بین اروپا و آفریقای شمالی واقع شده است. مالت به دلیل تاریخ 7000 ساله و 300 روز تابش آفتاب ، به عنوان یکی از مهمترین داستانهای موفقیت در منطقه یورو ظهور کرده است. این کشور به دلیل برخورداری از زیربنای حرفه ای ، زیرساخت های پیشرفته و هزینه های متوسط برای انجام کار ، به عنوان کشوری برای کارآفرینان با رشد و شرکت های چند ملیتی شناخته شده است.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

اعتباربخشی

دانشگاه آمریکایی مالت (AUM) از نظر استانداردهای دانشگاهی و اعتبارنامه بهترین ها را در هر دو جهان ادغام می کند. کلیه برنامه ها توسط یک هیئت علمی حرفه ای طراحی شده است تا مطابق با استانداردهای آموزش آمریکایی در سطح عالی باشد. به دنبال بررسی های کمیسیون ملی آموزش بیشتر و بالاتر (NCFHE) مالت ، هر مدرک معتبر دریافت کرده است. به نوبه خود ، این بدان معناست که تمام درجات ارائه شده در AUM نیز به طور کامل در سراسر اروپا و فراتر از آن شناخته می شوند. نحوه ارائه برنامه های مدرک ما پایه ای مهم از هویت ما در AUM را تشکیل می دهد. آموزش به سبک آمریکایی همراه با یک محیط اروپایی و یک کالج دانشجویی چند فرهنگی ، محیطی مناسب و ارزش افزوده را برای یادگیری شما فراهم می کند.

برنامه های ما

برنامه های کارشناسی

این که آیا شما می خواهید یک استارتاپ نوآورانه و موفق اقتصادی ایجاد کنید ، نسل بعدی بازی های ویدیویی را طراحی کنید یا طرح یک شهر آینده نگر را برنامه ریزی کنید ، به جای مناسب خود رسیده اید.

ما 10 برنامه کارشناسی را ارائه می دهیم:

 • کارشناسی در مدیریت بازرگانی
 • لیسانس در تجارت و امور مالی
 • BS در حسابداری
 • کارشناسی در توسعه بازی
 • لیسانس مهندسی الکترونیک و ارتباطات
 • لیسانس مهندسی صنایع
 • لیسانس مهندسی مکانیک
 • لیسانس مهندسی عمران
 • لیسانس در طراحی گرافیک و انیمیشن
 • لیسانس زبان و فرهنگ چینی

برنامه های تحصیلات تکمیلی

از میان سه برنامه تحصیلات تکمیلی ما در زمینه های تجاری و مهندسی انتخاب کنید. این برنامه درسی با موضوعات مختلف و معاصر مطابقت دارد ، با توجه به نظریه و عمل جلب توجه می کند. این برنامه با نظارت دانشکده های مجرب از دانشگاه های معتبر در سراسر جهان ، بالاترین استانداردهای بین المللی را برآورده می کند.

ما سه برنامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم:

 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
 • کارشناس ارشد مدیریت مهندسی
 • کارشناسی ارشد در امنیت سایبری

انگلیسی برای برنامه آموزشی هدف

برنامه EAP در دانشگاه آمریکایی مالت به منظور کمک به دانشجویانی که کلیه شرایط لازم برای قبولی را به جز تسلط در زبان را برآورده می کنند ، لازم است تا مهارت های زبان انگلیسی خود را برای شروع برنامه مدرک خود بهبود بخشند. این برنامه به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های خود را در گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن مهارت های خود را بهبود بخشند تا بتوانند به محض شروع مدرک خود موفق شوند.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

بورس تحصیلی

بورسیه تحصیلی مالتی و اتحادیه اروپا

AUM بورس های تحصیلی کاملی را به متقاضیان کارشناسی ارشد که از مالتی یا شهروندان اتحادیه اروپا ساکن مالت در 5 سال گذشته هستند ، ارائه می دهد. متقاضیان باید درخواست پذیرش خود را تکمیل کنند که مورد توجه قرار گیرد.

زندگی دانشجویی در AUM

نه فقط به یکنواخت بروید و از آن نهایت استفاده را ببرید در AUM ، ما دانشجویان خود را تشویق می کنیم در لیست طولانی از فعالیتهای تحت حمایت دانشگاه شرکت کنند. از مکانهای تفریحی ساحلی گرفته تا سفرهای فرهنگی فرهنگی در سراسر جزیره ، ما به شما اطمینان می دهیم که دانش آموزان ما فرصت های زیادی برای تفریح دارند. هدف ما نه تنها تجربه کلاس مثبت است بلکه فرصتهای زیادی برای توسعه دوستی های ماندگار دارد.

پردیس ما

AUM در بورملا واقع شده است ، همچنین به نام Cospicua ، یکی از نمادهای سه شهر مالت مشهور است. این منطقه سرشار از فرهنگ ، تاریخ متنوع و رستوران ها و کافه های کنار آبشار زیبا است. پردیس ما که ابتدا توسط ویلیام اسکامپ طراحی شده بود ، در طول جنگ جهانی دوم به عنوان پایگاه دریایی انگلیس مورد استفاده قرار گرفت. در طی این مدت بمباران شدیدی صورت گرفت ، این بنا سالها در ویرانه مانده بود. روند ترمیم شامل تلاش برای حفظ تاریخی آثار باستانی در داخل ساختمان بود.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

مکان ها

Cospicua

Address
BML 1013 Cospicua, مالت

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید