توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

منابع UCM برای رویکردهای یادگیری نوآورانه در سطح جهانی، تفسیر و ارائه آنها را به دانش آموزانی که قصد دارند بخشی از روند جدید شغلی بین المللی باشند.

ما متخصصان کسب و کار بین المللی و پیشگامان در نوآورانه ترین تکنیک های آموزش بین رشته ای را برای اطمینان از بالاترین سطح آموزش می پذیریم.

UCM در تقریبا بیست سال تجربه تحصیلی در سوئیس، که یکی از آن در محوطه دانشگاه است، استفاده می کند.

UCM توسط کمیسیون ملی آموزش عالی و تحصیلات تکمیلی با پروانه شماره ثبت شده است. 2015-011. *

چشم انداز

UCM، یک ارائه کننده آموزشی بوتیک، بر آخرین روندها، نیچه ها و نیازهای بازار کار تمرکز می کند و UCM را قادر می سازد تا به سرعت روش های آموزشی و دوره های خود را با زمان حال مطابقت دهد. UCM از یک ساختار انعطاف پذیر و آکادمیک دانشگاهی برخوردار است که ارزش افزوده دانشجویان را فراهم می کند.

UCM چشم انداز بنیانگذار پروفسور پائولو Sotgiu، با تمرکز بر سلامت عمومی هر دانش آموز، خود احساسی، فکری، علمی و اجتماعی خود را اجرا می کند. بنابراین UCM تاکید بر روش های آموزشی و محیط های آموزشی است که جوامع یادگیری غنی را ایجاد می کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی
  • فرانسوی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

BBA

United Campus of Malta

BBA در کارآفرینی - توسعه یافته با حمایت Tiimiakatemia JAMK دانشگاه علوم کاربردی، یک مدرک منحصر به فرد از مدیریت کسب و کار است. این برای سه سال کار در پایان نامه سه ساله ا ... [+]

بررسی اجمالی

BBA در کارآفرینی - توسعه یافته با حمایت Tiimiakatemia JAMK دانشگاه علوم کاربردی، یک مدرک منحصر به فرد از مدیریت کسب و کار است. این برای سه سال کار در پایان نامه سه ساله است و بر مبنای یادگیری با انجام رویکرد است.

دانش آموزان دانش آموزان را در نظر نمی گیرند بلکه کارآفرینان را تشکیل می دهند، شرکت واقعی خود را ایجاد می کنند و یاد می گیرند که چگونه آن را رهبری کنند.

در ابتدای فرایند مطالعه، یک قرارداد یادگیری بین دانشجویان، شرکت های تیم و مربی آنها تهیه شده است. تیم های چند فرهنگی و خود مدیریتی در محیط کار نوآور انگلیسی زبان کار خواهند کرد.... [-]

مالت Saint Julian's
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
42 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی

United Campus of Malta

درجه دیپلم آنلاین در جرم شناسی، علوم تحقیقاتی و امنیتی فارغ التحصیلان را قادر می سازد برای تبدیل شدن به حرفه ای قادر به علمی درمان چه به ظهور هزاره سوم نامیده شده است: ام ... [+]

درجه سه ساله لیسانس در رشته علوم جرم شناسی، تحقیقی و امنیت فارغ التحصیلان را قادر می سازد برای تبدیل شدن به حرفه ای قادر به علمی درمان چه به ظهور هزاره سوم نامیده شده است: امنیت.

هدف این دوره آماده سازی دانش آموزان با رویکرد میان رشته ای، رشته های حرفه ای حقوقی، امنیتی، تحقیقی و اجتماعی است.

دانش آموزان دوره ترک پس از اخذ:

30 ECTS، یا بیشتر، یک گواهی کارشناسی رسیدن به؛... [-]

مالت Saint Julian's
درخواست اطلاعات
ایتالیایی
تمام وقت
3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
United Campus of Malta

روانشناسی در مورد انسان ها است، همه ما در اطراف ما قرار دارد و بر روی تمام جنبه های زندگی ما تاثیر می گذارد. درجه شگفت انگیز رفتار اجتماعی و ذهن را بررسی می کند. اگر شما ... [+]

روانشناسی در مورد انسان ها است، همه ما در اطراف ما قرار دارد و بر روی تمام جنبه های زندگی ما تاثیر می گذارد. درجه شگفت انگیز رفتار اجتماعی و ذهن را بررسی می کند. اگر شما تعجب می کنید که چرا ما رفتار ما را انجام می دهیم، چه چیزی باعث افکار و احساسات ما می شود، شما به حوزه های مناسب مطالعات نگاه می کنید!

روانشناسی یکی از زمینه های متنوع و پویای علم است و برنامه دانشجویان را برای طیف گسترده ای از فرصت ها برای تحصیلات تکمیلی و انتخاب های هیجان انگیز حرفه ای آماده می کند.... [-]

مالت Saint Julian's
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Why study Criminology? (IT lang)

Address
Business Labs Office Centre, Level 1 Dun Karm Street, Birkirkara, Malta
Saint Julian's, مالت