Alfa International College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از زمان تأسیس آن در سال 1998، کالج ALFA به عنوان یکی از اولین کالج های طراحی در مالزی شناخته شده است. در حالی که با ریشه های آن به عنوان یک آکادمی طراحی مواجه شد، کالج دیپلم خود را گسترش داد تا آموزش ابتدایی کودک (ECE) را در سال 2010 گسترش دهد. کالج ALFA در حال حاضر برنامه های دیپلم و گواهینامه را در:

 • علم حسابداری
 • معماری
 • هنر و طراحی
 • طراحی گرافیک
 • طراحی چند رسانه ای
 • معماری داخلی
 • مدیریت تجارت
 • آموزش ابتدایی کودک (ECE)

محیط یادگیری

کالج ALFA یک محیط یادگیری منحصر به فرد و نزدیک برای دانش آموزان خود فراهم می کند. از آنجا که نسبت دانشجویان به مدرس در کلاس های درس کم است، دانش آموزان قادر به همکاری با استادان هستند در حالی که از توجه شخصی و مربیگری لذت می برند. اما این بیشتر از اعداد است که منحصر به فرد ALFA است. کیفیت سخنرانان و یک فلسفه تدریس که آموزش های مبتنی بر تمرین را بر عهده می گیرد، دو دلیل عمده برای اینکه خانواده ها ALFA را انتخاب کنند، است. استادان در اینجا با تجربه هستند، متخصصان صنعت مربوط به رفاه افراد تحت اختیار آنها هستند، و شیوه تدریس در طول زمان اثبات شده است. در سال 2012، کالج ALFA جایزه NAPEI برای تعالی تعلیم و تربیت و رتبه «درجه 5 عالی» توسط MyQuest را برای 2012/2013 ارائه کرد.

دوره های عملی و دست راست

برنامه درسی دانشگاهی شامل دوره های مربوط به صنعت با تمرکز بر آمادگی حرفه ای است. 70٪ از این دوره ها حاوی مطالب عملی و مفید هستند. دوره کار طراحی شده است برای آموزش بهترین شیوه های صنعت است که فارغ التحصیلان ALFA با مزیت قابل توجهی که آنها وارد بازار کار می کنند. کارفرمایان محلی کشف فارغ التحصیلان ALFA را به متخصصان برجسته می کنند که قادر به انجام کارهایی هستند که به طور معمول به اعضای ارشد تیم اعطا می شوند. کالج دانش آموزان را تشویق می کند تا رویکرد های جدید و تفکر مستقل را کشف کنند و در عین حال، یک ذهنیت را به سوی حل مسئله و راه حل های عملی هدایت کنند. دانشجویان ALFA توانسته اند به وضوح دیدگاه های منحصر به فرد خود را بیان کنند در حالی که در یک زمینه ی مبتنی بر تیم به عنوان آمادگی برای زندگی در عرصه حرفه ای کار می کنند. در نتیجه، فارغ التحصیلان ALFA قادر به تولید راه حل های مرتبط با صنعت در حین انجام در سطوح بهینه یا به طور مستقل و یا در تنظیمات تیم مبتنی بر.

دانشجویان برنده جایزه

دانش آموزان ALFA برای کارهای برجسته طراحی خود به طور مداوم شناخته شده اند و افتخارات زیادی در مسابقات کشور به شمار می روند مانند:

 • مسابقه هنر میراث Tanjong
 • مسابقه طراحی مبلمان Batik
 • جایزه استعدادهای درخشان Dulux
 • جوایز طراحی طراحان جوان Nippon Paint
 • جوایز کانچی
 • و خیلی بیشتر

هر کدام از این برندها، تظاهرات واضح مهارت فنی و درک طراحی دانش آموزان را نشان می دهد و همچنان الهام بخش دانش آموزان و مربیان ALFA به طور یکسان است.

پیوست صنعتی

یکی از نشانه های برنامه درسی ALFA، برنامه "Attachment Industrial" است که در طول سال تحصیلی گذشته دانش آموز اتفاق می افتد. این برنامه دانش آموزان تجربه کار عملی و قرار گرفتن در معرض نیازهای و فرصت های صنعتی فعلی را فراهم می کند و دانش آموزان را برای ورود به حرفه حرفه ای خود انتخاب می کند. استادان ALFA دستورالعمل های دقیقی را برای دانش آموزان (و کارفرمایان) در طول آموزش های صنعتی خود به منظور به حداکثر رساندن ارزش تجربه برای همه طرف های درگیر تنظیم کرده اند.


سفرهای آموزشی آموزشی

سفرهای تحصیلی سفارشی - چه محلی و چه بین المللی - فرصتی دیگر برای افزایش در معرض و وسعت تجربه دانشجویان خود است. سفرهای آموزشی به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا از تاریخچه فرهنگ غنی خود در مالزی قدردانی کنند و همچنین با فرهنگ های طراحی خارجی مواجه می شوند که به دانش آموزان به عنوان طراحان کمک می کند. طراحی در شرایط آزمایشگاهی نمی تواند رشد کند، زمانی که جهان به عنوان کلاس نهایی به منظور ایجاد ایده های خلاقانه عمل می کند. دانش آموزان فرصت دارند تا مطالعات خود را با دانشگاه های برجسته در استرالیا، انگلستان و نیوزیلند ادامه دهند. فارغ التحصیلان ما از طریق بورس تحصیلی و روش های شناخت اعتبار به خاطر جایگاه آکادمیک آنها توسط دانشگاه های شریک شناخته شده بین المللی شناخته شده اند. در نهایت، دستاوردهای فارغ التحصیلان ALFA به عنوان یک تظاهرات مناسب از کالیبراسیون برنامه های آموزشی ALFA خدمت می کنند. بسیاری از فارغ التحصیلان ALFA در حال حاضر در زمینه های موفقیت آمیز در سطح محلی و خارج از کشور کار می کنند. برخی از آنها صاحب کسب و کار هستند، در حالی که دیگران نقش حیاتی در سازمان های چند ملیتی ایفا می کنند. برای خدمت به نیازهای مداوم جامعه مجاز، کالج سازماندهی می کند برای اهداف شبکه و اهداف حمایت از فارغ التحصیلان. این راه روابط قوی میان فارغ التحصیلان را ترویج می دهد در حالیکه یک ارتباط حیاتی میان آکادمی و اعضای فعال صنعت ایجاد می کند. در مجموع، تجربه ALFA یک مسیر غنی برای جوانان در مسیر زندگی حرفه ای خلاق و هدفمند ارائه می دهد. آموزش و تجارب به دست آمده در اینجا به خوبی موفق فارغ التحصیل در طول زندگی خدمت می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Certificates » بازدید کنید Diplomas »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

لیسانس (مدیریت) در مدیریت کسب و کار

Campus تمام وقت January 2019 مالزی Shah Alam

لیسانس (Hons) در برنامه مدیریت امور اداری طراحی شده است تا به دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت های علمی و فنی به طوری که آنها قادر به گرفتن نقش مدیریت در آینده طراحی شده است. [+]

لیسانس (Hons) در برنامه مدیریت امور اداری طراحی شده است تا به دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت های علمی و فنی به طوری که آنها قادر به گرفتن نقش مدیریت در آینده طراحی شده است.

اهداف این دوره عبارتند از:

1. توسعه مهارت ها و توانایی های لازم برای نشان دادن توانایی های رهبری قوی و توانایی های مدیریت در محیط پیچیده جهانی و تغییر کسب و کار با ارائه دانش آموزان در درک از رشته های مدیریت حسابداری و مالی، بازاریابی و مدیریت مردم است. افراد انتخابی می توانند این دانش را گسترش دهند تا بتوانند به نیاز دانشجو و نیازهای حرفه ای متوسل شوند.... [-]


لیسانس علوم رایانه ای (فنون شبکه و امنیت سایبری)

Campus تمام وقت January 2019 مالزی Shah Alam

فارغ التحصیلان این دوره مهارت لازم لازم برای مدیریت شبکه و حفظ امنیت آن را به دست خواهند آورد. ما همچنین امکانات آزمایشگاهی را برای مطالعه مناطق کلیدی مانند سیستم عامل های شبکه، مدیریت شبکه و اجرای شبکه فراهم می کنیم. [+]

فارغ التحصیلان این دوره مهارت لازم لازم برای مدیریت شبکه و حفظ امنیت آن را به دست خواهند آورد. ما همچنین امکانات آزمایشگاهی را برای مطالعه مناطق کلیدی مانند سیستم عامل های شبکه، مدیریت شبکه و اجرای شبکه فراهم می کنیم. دانش آموزان این دوره مهارت های لازم مورد نیاز برای مدیریت شبکه و حفظ امنیت آن را به دست خواهند آورد. ما همچنین امکانات آزمایشگاهی را برای مطالعه مناطق کلیدی مانند سیستم عامل های شبکه، مدیریت شبکه و اجرای شبکه فراهم می کنیم.... [-]


کارشناسی(BSc)

کارشناسی علوم (مدیریت) در مدیریت مهمان نوازی

Campus تمام وقت January 2019 مالزی Shah Alam

لیسانس علوم (Hons) در برنامه مدیریت مهمانداری دانش و مهارت های لازم را برای دانشجویان ارائه می دهد که در این صنعت خدمات حرفه ای را انتخاب کرده اند. دانش آموزان می توانند تخصص هتل یا گردشگری را انتخاب کنند. یادگیری تجربی، رویکرد مبتنی بر پروژه و آموزش عملی دانش آموزان را به صلاحیت لازم برای کارکردن به طور موثر به عنوان رهبران در صنعت فراهم می کند. [+]

لیسانس علوم (Hons) در برنامه مدیریت مهمانداری دانش و مهارت های لازم را برای دانشجویان ارائه می دهد که در این صنعت خدمات حرفه ای را انتخاب کرده اند. دانش آموزان می توانند تخصص هتل یا گردشگری را انتخاب کنند. یادگیری تجربی، رویکرد مبتنی بر پروژه و آموزش عملی دانش آموزان را به صلاحیت لازم برای کارکردن به طور موثر به عنوان رهبران در صنعت فراهم می کند.

لیسانس علوم در برنامه مدیریت مهمانداری دانش آموزان را در درک کامل از عملیات مهمان نوازی و مدیریت می دهد. دانش آموزان در تصمیم گیری و تفکر انتقادی از طریق دوره های آموزشی، در گروه ها و به عنوان افراد آموزش می بینند.... [-]


تماس

آدرس CT-11 & CT-12, Corporate Tower, Subang Square, Jalan SS15/4G, 47500 Subang Jaya
47500 Shah Alam, Selangor, مالزی
وب سایت http://www.alfa.edu.my/
تلفن +60146975220