توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره APIIT

موسسه فناوری اطلاعات آسیا پاسیفیک مجموعه ای از برنامه هایی را ارائه می دهد که برای تولید فارغ التحصیلان بسیار کارآموز طراحی شده اند، با ارائه دانش آموزان ما به یک تجربه علمی بین المللی معادل که با شرایط صنعت منطبق است. به عنوان یک عضو جدایی ناپذیر از گروه آموزشی APIIT - که شامل دانشگاه آسیا و اقیانوسیه است

برنامه های APIIT همراه با شرکای قدیمی ما، دانشگاه استافوردشایر، انگلستان ارائه می شود. تحت این موافقت نامه همکاری تایید، APIIT ارائه مدارس دانشگاه استافوردشایر با استفاده از برنامه درسی مشابه و مطابق با همان آموزش، فرآیند یادگیری و ارزیابی کیفیت مانند UK، با هدف اطمینان از مقایسه تجربه دانشجویی و استانداردهای علمی است.

صنایع خلاق در مالزی و منطقه راه را با دوره های دانشگاه Staffordshire در آینده پیش می رود @ APIIT در زمینه نوآوری های طراحی

در واقع سیستم آموزش APIIT، فارغ التحصیلان را تشکیل می دهد که تعهد Staffordshire را برای تولید فارغ التحصیلان Staffordshire - فارغ التحصیلان که دارای مهارت های کلیدی قابلیت های اشتغال، سرمایه گذاری و کارآفرینی - و توانایی ایستادگی در بازار کار هستند، تجسم می دهد. به عنوان دانشجویان APIIT که در رشته های دانشگاه استافوردشایر تحصیل می کنند، دانش آموزان ما خیلی بیشتر از درک مطلب خود را دریافت می کنند، اما با مجموعه ای از ویژگی هایی که کارفرمایان آینده نگر نه تنها به دنبال آن هستند، بلکه به ارزش و احترام می پردازند. در عین حال، برنامه های بنیاد و دیپلم خود APIIT نیز از سوی دانشگاه استافوردشایر کیفیت بالایی را تضمین می کنند، که این اطمینان را می دهد که دانش آموزان از شرایط معیارهای بین المللی برخوردار شوند، در حالی که پیشرفت موفقیت را به درجه انتخاب خود می رسانند.

این رویکرد در ارائه آموزش بین المللی معیار نیز فراتر از مرزهای مالزی است و در خانواده ما از محوطه های شعبه APIIT که در سریلانکا و هند فعالیت می کنند، تکرار می شود. APIIT در میان اولین موسسات MSC در مالزی، در زمینه تحقیق، توسعه و تجاری سازی، موفق به کسب بیش از 50 جایزه مالزی و بین المللی برای نوآوری ها، محصولات و پروژه های دانشجویی شده است. گروه آموزشی APIIT در شناخت تمرکز خود بر کیفیت آموزش و پرورش، جایزه برتر نخست وزیر را در سال 2011 و همچنین جایزه کیفیت صادرات از وزارت تجارت و صنعت بین المللی مالزی دریافت کرد.

برنامه های آکادمیک APIIT توسط وزارت آموزش مالزی تایید شده است و مدارک تحصیلی توسط سازمان ملل متحد (MQA) به طور کامل یا به طور موقت تایید شده است.

چرا تحصیل در کوالالامپور، مالزی

چیزی برای همه وجود دارد

کوالالامپور (KL) برای انتخاب دانش آموزان از اندونزی، چین، هند، پاکستان، آسیای مرکزی، اروپا، خاورمیانه، مالدیو، آفریقا و کشورهای منطقه آسیای جنوب شرقی انتخاب شده است. علاوه بر کشور زیبای مالزی، جمعیت متنوع آن و شرایط پایدار، انواع مختلفی که ما ارائه می دهیم - از فناوری اطلاعات و فن آوری به بیوتکنولوژی و رسانه ها - فرصت های یادگیری مادام العمر برای همه دانش آموزان فراهم می آورد.

استانداردهای علمی بالا و شناخت بین المللی

آموزش و پرورش سرمایه گذاری است، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که یک معیار خوب و یک استاندارد عالی از یادگیری را دریافت کنید. در طول سالها، ما با روش های تدریس و امکانات مدرن سازگار شده ایم، بدون اینکه ارزش های روش های یادگیری سنتی را کنار بگذاریم. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که شما مدارک تحصیلی دریافت می کنید که از استانداردهای بین المللی و شناختی برخوردار است. این مدارک تحصیلی قابل انتقال هستند و توسط دانشگاه های دیگر از جمله انگلستان و استرالیا به رسمیت شناخته شده است. البته هدف نهایی ما این است که مدارک و تحصیلات شما قابل انتقال و ارزش در نیروی کار است.

شما انگلیسی خود را بهبود میبخشید

مالزی فرصتی عظیم برای یادگیری و تسلط بر زبان های جدید فراهم می کند. تنوع و جمعیت چند فرهنگی ما شامل سخنرانان انگلیسی، بهااسا ملایو، ماندارین، گویش های چینی، تامیل و تعدادی دیگر است. شما با دانشجویان سراسر منطقه آشنا خواهید شد و به شما فرصت صحبت کردن و تمرین زبانهای جدید را می دهد. اکثر دانش آموزان انگلیسی صحبت می کنند و کلاس های ما به زبان انگلیسی انجام می شود. شما همچنین می توانید کلاس های اضافی انگلیسی را قبل از تحصیل در رشته خود شروع کنید.

یک گزینه مقرون به صرفه

هزینه کل تحصیل و زندگی در مالزی به طور کلی پایین تر از اکثر کشورها است که برنامه های تحصیلی قابل اطمینان بین المللی را تأیید می کنند.

مرکز فناوری و چندرسانه ای

سوپر کورلیدور چند رسانه ای دولت مالزی (MSC) در سال 1996 راه اندازی شد تا کشور را به عصر اطلاعات تبدیل کند و از طریق مجموعه ای از برنامه ها یا برنامه های پیشرو که شامل دولت الکترونیکی، مدارس هوشمند، Telemedicine، Research
مالزی همچنین ثابت می کند که در تاریخ معماری از قدیمی تا جدید است. بیا و ببینید یکی از بلندترین برج های بتنی در جهان! ایستاده در 421 متر، برج کوالالامپور توسط یک شرکت محلی ساخته شده است که به عنوان یک مخابرات و پخش برج عمل می کند. به غیر از معماری پیچیده، شما همچنین می توانید در یکی از چهار آسانسور بیان به سمت بالا و تحسین نمای از عرشه مشاهدات.
برج های دوچرخه پتروناس 452 متری در ارتفاع بالای خط کوالالامپور، یک بنای یادبود ملی و نماد غرور کشور است. ساختمان 88 طبقه از جنس شیشه و فولاد جذاب، یکپارچه سازی با تجاری، خرده فروشی، هتل، کنوانسیون، امکانات تفریحی و خواص مسکونی است.

به راحتی در دسترس است

مالزی به راحتی با پرواز از سراسر جهان رسیده است. این دریا همچنین از کشورهای همسایه مثل اندونزی، سنگاپور و تایلند قابل دسترسی است. فرودگاه بین المللی KL، KLIA، محیط زیستی فرودگاهی با جاذبه های فن آوری بالا است. این یک فرودگاه مشغول میزبانی وب و حمل و نقل پرواز است که ترک و فرود زمین از سراسر جهان است.
اگر شما علاقه مندان به مسابقات اتومبیل رانی هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید که مسابقه فرمول یک در نزدیکی فرودگاه واقع است که فرمول یک مسابقه در هر ماه مارس برگزار می شود. این مسیر همچنین برای فعالیت های موتور سیکلت و مسابقات رالی در طول سال خدمت می کند.

تنوع فرهنگی را تجربه کنید

شما یک همجوشی لذت بخش از قدیمی ترین تمدن های آسیایی - مالایی، چینی، هند را با جشن های فراوان جشنواره ها، آداب و رسوم و سنت ها و مجموعه ای از غذاهای چند فرهنگی خواهید کشید.
غذا خوردن در مالزی یک ماجراجویی برای دوستداران غذا است. انواع مختلفی از غذای تایلندی مالایی، انواع غذاهای چینی بی نظیر، غذاهای عجیب و غریب از هند، غذاهای غربی، نیونیا و غذای پرتقال وجود دارد. از غذاهای محبوب مالزیایی مانند ساتای، ناسای لامک، رندانگ، روتی کانای، مارتاباک، لاکسا و برنج مرغ لذت ببرید. زنجیره های فست فود بین المللی نیز در شهرها به طور گسترده ای در دسترس هستند.
مالزیایی ها یک سری از تعطیلات و جشنواره ها را جشن می گیرند - Deepavali یا جشنواره نور، هاری رایی، سال نو چینی، کریسمس، روز ملی یا روز مردها، فانوس و جشنواره کیک ماه، فقط چند نفر را معرفی می کنند.

آب و هوای معتدل و آب و هوا

مالزی دارای آب و هوای گرمسیری و مرطوب است و درجه حرارت آن به طور متوسط ​​29 درجه سانتی گراد در طول سال و کولر در مناطق کوهستانی است. از لحاظ جغرافیایی، در خورشید گرمسیر گرم گرم، با 3000 کیلومتر از خط ساحلی، یک رشته از استراحتگاه های تپه سرد، قدیمی ترین جنگل های بارانی در جهان و بالاترین کوه آسیای جنوبی واقع شده است. آب و هوای روشن و گرمسیری تضمین می کند که اکثر ورزش ها و فعالیت ها در طول سال می توانند لذت ببرند.

فعالیت های ورزشی و ماجراجویی

بسیاری از ورزش ها در مالزی انجام می شود. از جمله آنهایی که محبوب هستند، فوتبال، بدمینتون، هاکی، تنیس و اسکواش هستند. دیگر موارد مورد علاقه ی شما دوچرخه سواری، کریکت، بولینگ، گلف، راگبی، تنیس روی میز، اسباب بازی و مسابقه ی بزرگ است.
اگر شما عاشق ماجراجویی طبیعی هستید، بسیار سرگرم کننده خواهد بود! با خط ساحلی طولانی و جزایر دریای خزر، میتوانید در کنار سیستم رودخانه بزرگ، اسکی روی آب، بادبادک، اسکیپ و غواصی در جزایر و پارکهای دریایی، همچنین قایقرانی، قایقرانی سفارشی، سافاری رودخانه و کروز را انجام دهید.
این همه نیست غارهای کاوش، کوهنوردی، رانندگی جاده ای، دوچرخه سواری در کوهستان، پیاده روی جنگل، پیاده روی، غواصی، ماهیگیری، تماشای پرندگان و پاراگلایدر نیز در میان فعالیت های محبوب در مالزی هستند.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

جایزه VFX برای متقاضیانی است که به دنبال حرفه ای در صنایع فیلم، صنایع پس از تولید و بازی هستند - گرچه بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است در تجسم معماری، آژانس های مجاور / آگ ... [+]

بررسی اجمالی

جایزه VFX برای متقاضیانی است که به دنبال حرفه ای در صنایع فیلم، صنایع پس از تولید و بازی هستند - گرچه بعضی از فارغ التحصیلان ممکن است در تجسم معماری، آژانس های مجاور / آگهی های تبلیغاتی یا تحصیلات تکمیلی حرکت کنند.

VFX عمدتا درباره ایده ها و مفهوم تولید برای فیلم یا بازی است، پوشش شخصیت ها، وسایل نقلیه، محصولات، لباس، مجموعه ها و محیط ها - در نهایت این ایده ها را از طریق آثار هنری مفهومی و یا مدل های 3D در نظر گرفته است.بیش از هر زمان دیگر، صنایع فیلم و بازی ها نیاز به نمایشنامه ها / سناریوهای قابل ملاحظه و هیجان انگیز با شخصیت ها، محیط ها و غرفه ها دارند تا آنها را مطابقت دهند. دانش آموزان گاهی بعنوان مفاهیم آثار هنری 2D، به همراه مدل سازی دقیق دیجیتالی دیجیتال، همراه با تکنیک های سبز / ترکیب، تکمیل می شوند. روش طراحی، مفهوم سازی، طراحی سوداگری، مهارت های تجسم، طراحی زندگی، طرح فیزیکی و مدل سازی فاکس، مهارت های طراحی سنتی را ارائه می دهند.کار پروژه به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از یک تیم انجام می شود. کارکنان ما دارای (و گسترش) ارتباطات صنعتی هستند. در صورت امکان، آنها از کار تحقیقاتی یا تجاری خود برای اطلاع رسانی و شکل دادن به برنامه درسی استفاده می کنند، که نتیجه آن فارغ التحصیلان بیشتری در صنعت است.شرایط ورود... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

این برنامه با هدف شما را به عنوان یک انیماتور خلاق توسعه می دهد. مسیر انیمیشن ارائه می دهد که در ایجاد مدل سازی، انیمیشن و برنامه های کاربردی مبتنی بر کامپوزیت در ایجاد ش ... [+]

بررسی اجمالیاین برنامه با هدف شما را به عنوان یک انیماتور خلاق توسعه می دهد. مسیر انیمیشن ارائه می دهد که در ایجاد مدل سازی، انیمیشن و برنامه های کاربردی مبتنی بر کامپوزیت در ایجاد شخصیت فیلم سازی تخصص می دهد.این برنامه بر روی بسیاری از جنبه های فرآیند انیمیشن پایه تمرکز دارد و توسط مجموعه ای از استادان، تظاهرات و سمینارهای تخصصی ارائه می شود که دانشجویان را به حرفه، طراحی و فرایند خلاق معرفی می کند.سال اول یک ساختار برای یادگیری اصول اصلی انیمیشن فراهم می کند. شما طیف وسیعی از تکنیک های شامل عناصر 2D و CG را خواهید آموخت.سال 2 شامل توسعه شخصیت ها در عمق بیشتری می شود. این شامل تقویت گفتگوی صوتی و ژست بدن، مقدمه ای برای یکپارچه سازی عمل و نورپردازی پیشرفته و کار دوربین برای ترکیب شات بیشتر است. و همچنین ساخت مدل به عنوان یک ماژول هسته ای با تمرکز بر مجموعه ساختمان. شما همچنین می توانید از مطالعه انیمیشن تجربی استفاده کنید.در سال 3 انتظار میرود که مجموعه ای از انیمیشن های کوتاه ارائه شود که انیمیشن متحرک مبتنی بر عملکرد را نشان دهد. تمرکز بر روی تمرین حرفه ای در آماده سازی برای فارغ التحصیلی و چشم انداز اشتغال بیشتر از طریق انیمیشن قرار داده شده است.شرایط ورود... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

رویکرد 360 درجه ما به تبلیغات خلاقانه و استراتژیک و مدیریت برند، متخصصان را با مجموعه وسیعی از مهارت ها، فرصت های کارآفرینی خود را توسعه می دهد. محیط استودیوی خلاق ما محی ... [+]

بررسی اجمالیرویکرد 360 درجه ما به تبلیغات خلاقانه و استراتژیک و مدیریت برند، متخصصان را با مجموعه وسیعی از مهارت ها، فرصت های کارآفرینی خود را توسعه می دهد. محیط استودیوی خلاق ما محیط آژانس را آشکار می سازد، مناطق کاری و فضاهای پروژه را با نرم افزار استاندارد صنعتی ایجاد می کند.برنامه های تبلیغاتی پویا، ایده های ما، شما را با مهارت و فهم برای ایجاد یک حرفه در صنایع خلاق تجهیز خواهد کرد. این که آیا شما می خواهید در یک تیم خلاق کار کنید، یک کپی رایتنت، برنامه ریز حساب کاربری یا مدیر برند هستید، تجربه کسب و کار بسیار مهم را برای کارفرمایان آینده بسیار جذاب خواهید یافت.تیم برنامه دارای تجارب صنعت است و معلمان همکار ما مدیران خلاق و متخصصان آژانس هستند. ما تفکر خلاق و ایده ها را در مرکز رویکرد ما 360 درجه به مطالعه تبلیغات از طریق سیستم های تبلیغاتی دیجیتال و سنتی، کشف رسانه های اجتماعی، بازاریابی ویروسی و تبلیغات محیطی، قرار می دهیم.قرار دادن صنایع و بازدیدکنندگان نمایندگی به توسعه شما افزوده خواهد شد. شما یاد خواهید گرفت که با ایجاد بخش های کلیدی تفکر، استراتژی و برنامه ریزی، و همچنین تولید ایده، ارتباطات یکپارچه، مسیر هنری و کپی رایت، چگونگی ایجاد کمپین های تبلیغاتی را یاد بگیرید.شرایط ورودمسیر 1: ورود به سال 1تکمیل موفقیت آمیز STPM با 2 پاس کامل یا معادل آن با حداقل CGPA 2.0 و تکمیل SPM یا معادل آن؛ یاتکمیل موفقیت آمیز سطح A با حداقل یک گذر در 2 موضوع و تکمیل موفقیت آمیز... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

BA (Hons) در روابط بین الملل با هدف ایجاد فارغ التحصیلان، یادگیرندگان بازتابنده و انتقادی، با چشم انداز جهانی، و کسانی که برای جهان کار آماده می شوند. ... [+]

بررسی اجمالیBA (Hons) در روابط بین الملل با هدف ایجاد فارغ التحصیلان، یادگیرندگان بازتابنده و انتقادی، با چشم انداز جهانی، و کسانی که برای جهان کار آماده می شوند. این از طریق تعدادی از اقدامات به دست آمده است:به منظور بهره بردن از دانش و درک اینکه درجه اهداف توسعه، ارتباط موثر و توانایی کار در تیم ها و با ذینفعان مختلف، به عنوان ویژگی های ضروری فارغ التحصیلان ما دیده می شود. توسعه ارتباطات، ارائه و مهارت های تیمی کار در قلب درجه است و از اصول اولیه به سطح بالایی از مهارت در بسیاری از ماژول های موضوعی و به ویژه از طریق برنامه های آموزشی پرورش می شود.کارفرمایان همچنین به استقلال فکر و توانایی خلاقانه برای یافتن راه حل ها اهمیت می دهند. این درجه دانشجویان را قادر می سازد تا مالکیت یادگیری خود را - به تنهایی یا به صورت گروهی - تقویت کنند و استقلال تفکر و حل مسئله را در طیف فعالیت ها تشویق می کنند: در انجام پایان نامه تحقیق؛ در خواندن و نوشتن انتقادی در ماژول های موضوعی؛ یا در بحث های آموزشی و سخنرانی ها.علاوه بر این، درجه بررسی مسائل مربوط به پایداری و محیط زیست است. اتمسفر و بسیاری از آلودگی های دیگر به طور ناگزیر مسائل جهانی هستند زیرا آنها مرزهای خود را نمی دانند و در اینجا به آن اشاره می شود؛ زیرا پایداری و محیط زیست مسائل جهانی به طور فزاینده مهم هستند، از جمله رقابت بین المللی برای منابع کمیاب مانند نفت و آب.شرایط ورودمسیر 1:... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

فرصت های هیجان انگیز به عنوان طراحان داخلی و خارجی در شرکت های خودرو و حمل و نقل و مشاوران طراحی وجود دارد. برخی از فارغ التحصیلان تصمیم می گیرند تا کسب و کار خود را راه ... [+]

بررسی اجمالیفرصت های هیجان انگیز به عنوان طراحان داخلی و خارجی در شرکت های خودرو و حمل و نقل و مشاوران طراحی وجود دارد. برخی از فارغ التحصیلان تصمیم می گیرند تا کسب و کار خود را راه اندازی کنند دانش آموزان طیف وسیعی از مهارت های قابل انتقال را می توانند به پروژه های زمین، دریا و هوا اعمال کنند.دانش آموزان در پروژه های حمل و نقل و طراحی صنعتی در محیط استودیویی خلاق و دوستانه کار می کنند. آنها دسترسی به کارگاه های عالی و امکانات مدل سازی دارند، از نرم افزار استاندارد صنعت استفاده می کنند و انتظار می رود که کار خود را به یک استاندارد حرفه ای ارائه دهند.مهارت های اصلی از طریق پروژه های ساختاری و عملی طراحی شده، شامل تولید ایده، طراحی و ارائه، مدل سازی خاک رس و نرم افزار مربوطه است. این برنامه با نزدیک شدن به طراحان که در سراسر آن مشغول به کار هستند، کار می کند. تکنیک های تدریس و یادگیری متنوع هستند و شامل کارگاه های آموزشی فردی و گروهی، آموزش ها، سمینارها و سخنرانی ها می باشند.دانش آموزان از دانشکده های هنر و فن آوری های خلاق در تمام برنامه های فنی و مهندسی CAD مهم هستند و یک طرح بزرگ طراحی در سال 3 را در زمینه ای از منافع شخصی تکمیل می کنند. این انعطاف پذیری به معنی جذب تفکر واقعی و ابتکاری است.هدف ما این است که دانش آموزان را با طیف گسترده ای از مهارت های تخصصی و قابل انتقال آماده سازیم.... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

این درجه یک کل دنیای فرصت های شغلی و مشاوره ای را باز می کند. فارغ التحصیلان در زمینه هایی مانند کامپیوتر، کالاهای ورزشی، تجهیزات ورزشی، طراح ساعت، طراحی خودرو و بسته بند ... [+]

بررسی اجمالیاین درجه یک کل دنیای فرصت های شغلی و مشاوره ای را باز می کند. فارغ التحصیلان در زمینه هایی مانند کامپیوتر، کالاهای ورزشی، تجهیزات ورزشی، طراح ساعت، طراحی خودرو و بسته بندی کار می کنند. برخی از فارغ التحصیلان، کسب و کار خود را راه اندازی می کنند و یا به بازاریابی، ساخت مدل، گرافیک، طراحی بازی های کامپیوتری، مدیریت طراحی و آموزش می پردازند.این برنامه شامل پروژه های هیجان انگیز و متنوع مانند اسباب بازی ها، محصولات داخلی، حمل و نقل، تجهیزات ورزشی و نورپردازی است. دسترسی به کارگاههای عالی، امکانات و نرم افزارهای مدل سازی، دانش آموزان را قادر می سازد تا کار خود را به یک استاندارد حرفه ای ارائه دهند.مهارت های اصلی از طریق طرح های ساختاری و عملی طراحی شده، شامل تولید ایده، طراحی و ارائه، ساخت مدل و کار کامپیوتری معرفی می شوند. ماژول های اضافی شامل نسل مفهوم، ارگونومی و قابلیت استفاده، مواد و تولید و زیبایی شناسی است. این برنامه برای پوشش پروژه های پیشرفته تر CAD و نقش پروتوتایپ Rapid پیشرفت می کند.هنگامی که فرصت ایجاد می شود، دانش آموزان ممکن است در پروژه های همکاری با دانش آموزان و کارکنان از طراحی حمل و نقل، تبلیغات و مدیریت برند و برنامه های دیگر کار می کنند.در سال 3، شما یک پروژه طراحی بزرگ را در یک منطقه از علاقه شخصی خود خواهید کامل کرد. این انعطاف پذیری به دانش آموزان کمک می کند تا تفکر واقعا اصلی را تحریک و نوآور باشند. دانش آموزان نیز ممکن است طرح... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

امنیت سایبری یک منطقه مهم و رو به رشد برای کارکنان محاسباتی است. هر سازمانی که دارای یک شبکه کامپیوتری یا از اینترنت استفاده می کند، یک خطر بالقوه امنیتی دارد و به افراد ... [+]

بررسی اجمالی

امنیت سایبری یک منطقه مهم و رو به رشد برای کارکنان محاسباتی است. هر سازمانی که دارای یک شبکه کامپیوتری یا از اینترنت استفاده می کند، یک خطر بالقوه امنیتی دارد و به افراد با مهارت های تخصصی برای کمک به حفاظت از سیستم ها و داده های خود نیاز دارد. شما همچنین می توانید خود را برای یک شرکت مشاوره متخصص آماده کنید که چنین خدماتی را برای سازمان های کوچک تر فراهم می کند.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

در دنیای تجارت رقابتی امروز، IT نقش مهمی در بهره برداری از پتانسیل تجاری ایفا می کند. مقصد فارغ التحصیل شما از این برنامه احتمالا در سطح مدیریتی در بخش فناوری اطلاعات، در ... [+]

بررسی اجمالی

در دنیای تجارت رقابتی امروز، IT نقش مهمی در بهره برداری از پتانسیل تجاری ایفا می کند. مقصد فارغ التحصیل شما از این برنامه احتمالا در سطح مدیریتی در بخش فناوری اطلاعات، در حال توسعه سیستم های فناوری اطلاعات و خدمات نیازهای تعدادی از ادارات تجاری است. شما می توانید حرفه ای را در توسعه سیستم های فناوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های فناوری اطلاعات یا مدیریت شبکه IT بگذرانید.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

همانطور که کامپیوترها یک بخش ذاتی زندگی عادی هستند، آنها نیز به عنوان یک ابزار در فعالیت جنایی مهم هستند. از این رو، آنها می توانند منبع حیاتی شواهد ارائه دهند. این جایزه ... [+]

بررسی اجمالی

همانطور که کامپیوترها یک بخش ذاتی زندگی عادی هستند، آنها نیز به عنوان یک ابزار در فعالیت جنایی مهم هستند. از این رو، آنها می توانند منبع حیاتی شواهد ارائه دهند. این جایزه زمینهی محکمی را در مهارتهای لازم برای پیگیری حرفه ای در تحقیقات قانونی سیستم های کامپیوتری و زمینه های مرتبط با امنیت فراهم می آورد. همان مهارت هایی که شما را قادر به پیگیری شواهد نیز می کند توانایی های لازم را برای کمک به سازمان ها و افراد اطلاعات / اطلاعاتی که ممکن است در نتیجه فعالیت های تصادفی یا مخرب گم شده یا خراب شده را بازیابی کنند. شما نه تنها می توانید فعالیت های جنایی را شناسایی کنید بلکه همچنین به نجات افراد از عواقب چنین فعالیت هایی کمک کنید.... [-]

مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

این جایزه شما را با مهارت هایی برای کار در فیلم، تلویزیون و رسانه های جدید تجهیز خواهد کرد. متخصصین در محصولات استاندارد صنعتی، از ویرایش فیلم های دیجیتال و ویدئو به مهار ... [+]

بررسی اجمالیاین جایزه شما را با مهارت هایی برای کار در فیلم، تلویزیون و رسانه های جدید تجهیز خواهد کرد. متخصصین در محصولات استاندارد صنعتی، از ویرایش فیلم های دیجیتال و ویدئو به مهارت های انیمیشن مورد نیاز برای تولید عناوین و اثرات استاندارد پخش، شما همچنین می توانید مهارت های پس از تولید را که همه متخصصان پس از تولید نیاز دارند، به دست آورید.این برنامه ترکیبی از مطالعه تولید ویدئو های ویدئویی و پس از تولید در تعدادی از زمینه های مختلف، از جمله فیلم، ویدئو، تلویزیون، انیمیشن، طراحی و تصویربرداری دیجیتال است. شما یاد خواهید گرفت که از نرم افزارهای استاندارد صنعتی مانند Final Cut Pro Studio و Adobe Creative Suite استفاده کنید. تمام مهارت های تولید پس از تولید دانش فیلم پشتیبانی می شود، تمام سردبیران و متخصصان پس از تولید نیاز دارند.سال اول، تمام مهارت های اولیه تولید پس از تولید شامل گرافیک و مبانی تولید و ویرایش فیلم را شامل می شود، با گزینه هایی برای ضبط صدا و CGI.در سال های 2 و 3 شما در حال ویرایش، انیمیشن و تولید ویدیو با کیفیت بالا خواهید آموخت. این مهارت ها با درجه بندی رنگ برای فیلم و تلویزیون، ترکیب سازی (صفحه سبز) و بازیابی اجسام متحرک در صحنه های متحرک و ویدئویی ترکیب خواهد شد.این امر با فرصتی برای مطالعه سایر موضوعات مربوط به فیلم، فیلمبرداری، تولید صوتی، ترکیب و طراحی و تولید موزیک ویدئوی متحد خواهد شد. ترکیبی از مهارت های به دست آمده فارغ التحصیلان لبه در صنعت فیلم، تلویزیون و... [-]
مالزی Kuala Lumpur
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی