توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج مدیریت حمل و نقل هوایی با هدف اصلی "افزودن ارزش" به بریتانیا هواپیمایی در مالزی تاسیس شده است . ما می خواهیم مرکز دانش و اطلاعات مربوط به مدیریت حمل و نقل هوایی در مالزی باشیم. ما می خواهیم به رشد صنایع هوایی در مالزی کمک کنیم. همانطور که شما ممکن است آگاه باشید، صنعت حمل و نقل هوایی در حال رشد است در مناطق آسیا و اقیانوس آرام (از جمله مالزی) با رشد ظهور اقتصادهای چین و هند.

با توجه به ارزش های اصلی ما: رضایت مشتری، بهبود مستمر، حرفه ای بودن و کار تیمی، دانش آموزان و شرکت کنندگان ما "رضایت ما نگرانی اصلی ما است. سلامت آموزشی و آموزشی ما تمرکز اصلی ما است.

هدف دیگر ما تولید فارغ التحصیلان نه تنها با دانش است بلکه مهارت هایی است که با دیگران ارتباط برقرار کرده و با دیگران ارتباط برقرار می کنند و از این طریق مهارت های حل مسئله را که در صنعت ضروری است، به دست می آورند. همانطور که توماس بیشتر گفت، "آموزش و پرورش مستلزم یادگیری، اطلاعات، داده ها، واقعیت ها یا توانایی ها نیست - یعنی آموزش یا آموزش - اما در عوض می تواند چیزی را که به عنوان یک دانه پنهان شده است را قابل مشاهده کند".

در حال حاضر، محصول اصلی ما این است که دیپلم در مدیریت هواپیمایی و دیپلم در مدیریت عملیات پرواز - اول از نوع خود در مالزی، با هدف تولید فارغ التحصیلان که قادر به افزایش صنعت حمل و نقل هوایی مالزی به بالاترین ارتفاع. قبلا، بسیاری از استخدام های صنعت حمل و نقل هوایی از فارغ التحصیلان عمومی بود و چند سال قبل از اینکه آنها بتوانند به طور کامل تولید شوند، آنها نیاز به دانستن در مورد دانش حمل و نقل هوایی در هنگام کار دارند. فارغ التحصیلان ما می توانند بلافاصله کار خود را انجام دهند، در حالی که در معرض این همه دانش هستند، در حالی که دوره دیپلم در کالج را تحت پوشش قرار می دهند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Aviation Management College

صنعت حمل و نقل هوایی و صنعتی یکی از مهمترین صنایع است که دارایی های ارزشمندی و رشد اقتصادی کشور را به خود اختصاص می دهند. این فرودگاه یک دروازه برای حمل و نقل هوایی مردم ... [+]

صنعت حمل و نقل هوایی و صنعتی یکی از مهمترین صنایع است که دارایی های ارزشمندی و رشد اقتصادی کشور را به خود اختصاص می دهند. این فرودگاه یک دروازه برای حمل و نقل هوایی مردم محلی، گردشگران و سفرهای تجاری است. با بسیاری از شرکت های هواپیمایی که مقصد های مختلف، بین المللی و داخلی را ارائه می دهند. در مالزی، رشد صنعت هواپیمایی و فرودگاه با پیشرفت های بهتر و مدیریت با توجه به تکنولوژی افزایش می یابد. بنابراین، جامعه مديريت نقش مهمی را در حصول اطمينان از امنيت و کارآمدی اداره فرودگاه و خطوط هوایی ایفا می کند.... [-]

مالزی Shah Alam
ژانویه 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی