توضیحات رسمی را مطالعه کنید

RETI تنها موسسه آموزشی خصوصی است که آموزش و پرورش و آموزش را با هم ترکیب یک برنامه دیپلم با انتخاب های مختلف گواهی های ایمنی صنعتی فراهم می کند.

گواهینامه های ایمنی صنعتی توسط سازمان دریایی بین المللی، گروه ایمنی شغلی تأیید شده است

Ranaco در یک محوطه دانشگاهی 7.1 هکتار، آموزش و پرورش Ranaco را تاسیس کرد

در RETI، ما متوجه می شویم که صنایع می خواهند فارغ التحصیلان را با دانش، مهارت ها، مهارت های نرم و مهارت های ایمنی پیشگیرانه بکار گیرند. با این حال، صنایع منابع کافی برای آموزش کارکنان خود ندارند.

برای اصلاح این، پیوند RETI و مطابقت دادن برنامه های آموزشی و آموزشی با نیازهای صنایع داخلی و خارجی ما.

RETI در مجاورت 19 تاسیسات پتروشیمی، 5 بندر و پایانه اصلی، 1500 سایت صنعتی کوچک و متوسط ​​و بیش از 100 سیستم عامل دریایی قرار دارد.

ارزش های مشترک

تمرکز صنعتی

ما بر این باوریم که تمرکز بر رفع نیازهای صنعتی برای هر مشارکت موفق دراز مدت ضروری است.

کار گروهی

ما به استفاده از مهارت ها، دانش و تجربه های جمعی ما برای برآورده ساختن نیازهای دانش آموزانمان اعتقاد داریم. از طریق کار گروهی و تعهد، ما باید نیروی خود را برای تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل و به دست آوردن بینش مشترکمان بنا کنیم.

ارتباطات

ما بر این باوریم که برقراری ارتباط آزاد برای ایجاد اعتماد و درک با دانش آموز، مردم ما، سهامداران ما و کشور ما در خدمت است. فقط پس از آن، ما می توانیم نیازهای صنعتی، آرمان های مردم و سهامداران را برآورده کنیم.

نوآوری

ما به خلاقیت مردممان و توانایی ما برای کمک به ایده های جدید برای بهبود، اعتقاد داریم. ما دائما به دنبال راه های ابتکاری برای ایجاد ارزش برای دانش آموزانمان هستیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Ranaco Education & Training Institute

اهداف این برنامه عبارتند از ایجاد فارغ التحصیلان آگاه و صالح در زمینه های مدیریت و مدیریت. دانش آموز در معرض رویه واقعی حوزه مدیریت قرار می گیرد و آنها قادر به شناسایی مش ... [+]

اهداف این برنامه عبارتند از ایجاد فارغ التحصیلان آگاه و صالح در زمینه های مدیریت و مدیریت. دانش آموز در معرض رویه واقعی حوزه مدیریت قرار می گیرد و آنها قادر به شناسایی مشکلات در حوزه مدیریت، جمع آوری داده ها و فرمول مربوطه و نیز اجرای سیاست و برنامه ریزی خواهند بود.

شغل

هر چشم انداز حرفه ای در مدیریت و مدیریت. این برنامه شامل موضوعات زیر است:

معرفی کسب و کارمقدمه ای بر مدیریتتمرین ... [-]
مالزی Kijal
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی