Universiti Teknologi Malaysia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه آموزش حرفه ای و ادامه تحصیل، یا بهتر است به عنوان UTMSpace شناخته شود ، یک مرکز مسئولیت پذیر است که به عنوان یک شرکت دولتی مسئول برنامه ریزی، مدیریت و اجرای برنامه های یادگیری مادام العین برای Universiti Teknologi Malaysia .

در سالهای اولیه تاسیس آن ، دانشکده تربیت بدنی و حرفه ای (UTMSPACE) ، Universiti Teknologi Malaysia ، برنامه های توسعه حرفه ای مانند دوره های کوتاه، سمینارها، کارگاه ها و آموزش های داخلی را پیشنهاد داد. با این حال، با توجه به تقاضای فراگیر برای برنامه های آموزشی نیمه وقت و تمام وقت در هر دو بخش خصوصی و عمومی، UTMSPACE ابتکار ارائه برنامه های آموزشی اصلی را از سال تحصیلی 1995/96 آغاز کرد. در حال حاضر برنامه های تحصیلی دوره های دیپلم و کارشناسی ارشد را با دوره های ارائه شده توسط دانشکده های مختلف در UTM ارائه می دهد. برای راحتی مشتریان، کلاس ها در 17 مرکز آموزش در سراسر کشور انجام می شود.

برنامه های حرفه ای UTMSPACE مهارت های نرم افزاری مختلف و مهارت های فنی دوره های کوتاه را ارائه می دهند. دوره های کوتاه مدت طراحی شده بر اساس نیازهای خاص سازمان نیز در دسترس هستند. برنامه های گواهینامه مهارت های حرفه ای UTM برای پاسخگویی به نیازهای صنعت برای فارغ التحصیلانی که در همه جنبه ها صلاحیت دارند، ارائه می شود. این برنامه ها دوره های ارزش افزوده برای فارغ التحصیلان آینده است، در حالی که آنها در بازار کار مشغول به کار هستند. UTMSPACE همچنین خدمات مدیریت رویداد را ارائه می دهد، مجموعه ای از سمینارها و کنفرانس ها را در سطح ملی و بین المللی سازماندهی می کند.

UTMSPACE با همکاری ماموریت خود برای ارائه خدمات به کیفیت خدمات آموزش مداوم، برنامه های دیپلم حرفه ای و برنامه های زبان انگلیسی را نیز ارائه می دهد. برنامه های حرفه ای دیپلم برای کارکنانی که می خواهند دانش و مهارت های خود را بهبود ببخشند، هدف قرار می گیرند. برنامه های زبان انگلیسی به منظور کمک به دانش آموزان محلی و بین المللی برای بهبود مهارت زبان انگلیسی خود به عنوان آمادگی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی در دانشکده ها است. برنامه زبان نیز برای همه اعضای محلی و بزرگسالان کار می کند که مایلند مهارت های ارتباطی انگلیسی خود را در محل کار ارتقا دهند.

با توجه به دیدگاه UTMSPACE به عنوان مرکز برتری در آموزش مداوم، از زمان به زمان UTMSPACE شناسایی و تلاش برای برآورده کردن خواسته های جامعه است. تبلیغات و بازاریابی به شدت به عنوان یک تلاش برای تقویت مارک های UTM و UTMSPACE انجام می شود. در سال 2010، با ارتقاء UTM به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی ، UTMSPACE به تصرف و مدیریت کالج علمی و فناوری UTM (KST) و واحد مدیریت برنامه های مشترک (UPPK) سپرده شده است . با بازسازی ادغام مدیریت، UTMSPACE کاملا مسئول اجرای برنامه های دیپلم تمام وقت و برنامه های دیپلم مشترک با همکاری 17 کالج خصوصی است.

در تاریخ 28 ژانویه 2011، UTMSPACE تاریخ خود را مشخص کرد، زمانی که آن را به طور رسمی به عنوان یک شرکت محدود با ضمانت ثبت نام کرد. با این تغییر وضعیت، UTMSPACE در حال حاضر به عنوان یک شاخه کسب و کار UTM که تمرکز بر توسعه یادگیری مادام العمر است. در راستای ماموریت خود، UTMSPACE قصد دارد که توسعه سرمایه انسانی خلاق و خلاق را از طریق آموزش مادام العمر کیفیتی هدایت کند.

مکان ها

کوالالامپور

Address
Residensi UTM Kuala Lumpur,
Level 2 (Podium),
No. 8, Jalan Maktab

54000 کوالالامپور, سرزمین فدرال کوالالامپور, مالزی

اسکودای

Address
اسکودای, جوهور, مالزی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

BBA
کارشناسی
این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: