توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه جهانی

پردیس مالزی ما در توسعه EduCity در اسکندر پوتری، جوهور، دانش آموزان را قادر می سازد تا تحصیلات دانشگاهی دانشگاه ساوتهمپتون را در حدود 60 درصد از هزینه های مشابه در انگلستان تجربه کنند.

دریافت آموزش منحصر به فرد "Southampton" در مالزی: دو سال تحصیل در مالزی و دو سال تحصیل در انگلستان است. ما بیش از 50 سال از دانشجویان مالزی تحصیل کرده ایم و از ارتباطات خوبی با آسیای جنوب شرقی برخوردار هستیم که شامل بسیاری از رشته ها، سطح تحصیلات و تحقیقات است.

مشارکت های ما در منطقه شامل دانشگاه مالایا، Universiti Teknologi مالزی، Universiti Teknologi پتروناس، دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه تکنولوژی Nanyang است. به ما بپیوندید تا بخشی از یک موسسه روانشناسانه ای باشید که نوآوری و اکتشاف را در مرکز آموزش خود حفظ می کند؛ برای پیروی از یک آینده جهانی موفق به ما بپیوندید.

  • جامعه مسلمانان ما یک شبکه غنی و متنوع دانشجویان سابق است که جهان را پوشش می دهد
  • دانش آموزان کلاس جهانی ما در حال پیشرفت در رشته های خود هستند، و تاثیر مثبتی بر روی هر قاره ای می گذارند
  • شرکای تجاری ما، دولت و غیر دولتی در سراسر جهان قرار دارد
  • ما بخشی از شبکه های دانشگاهی سراسر جهان هستیم، همکاری دانش از سراسر جهان

امکانات کلاس جهانی

در ساوتهمپتون، شما می توانید فرصتی برای تفکر اصلی، فرسایش و ایجاد راه حل هایی برای چالش های جهانی با استفاده از تسهیلاتی که به عنوان تفکر ما پیشرفته است، داشته باشید.

از آنجای که ما پیشگام تحقیقاتی بودیم که پایه های ایجاد وب را ایجاد کرد، ما در حال توسعه درک دانش های کامپیوتری هستیم. موسسه علمی وب ما جایی است که دانش آموزان و محققان می خواهند این موضوع را بررسی کنند که چگونه وب برای تغییر جهان ادامه خواهد یافت.

ما مرزهای عملکرد ورزشی را تحت فشار قرار می دهیم. با استفاده از ترکیبی از امکانات گسترده ما، از جمله تونل های باد و تانک های بکسل، تحقیقات مهندسی ما کمک به ورزشکاران نخبه به دست آوردن مزیت رقابتی حیاتی است.

ما 8 میلیون پوند را در آزمایشگاه های کارشناسی و آزمایشگاه های پروژه برای مهندسی برق به همراه امکانات محاسباتی گسترده سرمایه گذاری کرده ایم. اتاق تمیز ما بزرگترین اتاق تمیزکاری چند منظوره در نوع خود در انگلستان است و امکانات کلاس جهانی را برای دانش آموزان دوره کارشناسی ارائه می دهد.

مرکز مهندسی، طراحی و تولید (EDMC) یک کارگاه مهندسی حرفه ای است که توسط دانش آموزان و محققان مورد استفاده قرار می گیرد. امکانات گسترده آن شامل چاپگرهای 3D، تجهیزات سی ان سی، نرم افزار CAD / CAM و یک کارگاه آموزشی است.

زندگی دانشجویی شما در مالزی

محوطه دانشگاه

پردیس مالزی ما در EduCity قرار دارد - یکی از مهمترین تحولات در اسکندر مالزی. این یک مفهوم پیشگام از بهترین همکاران آموزشی در زمینه آموزش و پرورش است، از جمله دانشگاه های شناخته شده در سراسر جهان از قبیل ساوتهمپتون، نیوکاسل و ریدینگ، که همه امکانات ورزشی و تفریحی بین المللی را به اشتراک می گذارند. در محوطه دانشگاه، شما در محل زندگی مدرن باقی خواهد ماند، که مجهز به یک کافه تریا، شستشو، اتاق نماز، اتاق بازی داخل سالن، بدمینتون در فضای باز، بسکتبال و یک تراس سونای زیبا با منظره از مناطق اطراف آن است.

108131_Capture.JPG

منطقه اطراف

در قلب منطقه اقتصادی مالزی، EduCity 8 کیلومتر از پل عبور دوم به سنگاپور است. این آسان است از طریق بزرگراه ساحلی که به طور مستقیم Medini با جوهور بهرو و مالزی سنگاپور Second-Link Expressway پیوند می دهد. هوانوردی منطقه ای سنگاپور، فرودگاه بین المللی چانگی، در فاصله 60 دقیقه با رانندگی است و ما فقط 30 دقیقه از فرودگاه بین المللی سنای می گذرد.

ورزش

دانشجویان دانشگاه مالزی ما دسترسی به تفریحی فیزیکی استثنایی و امکانات ورزشی در EduCity دارند که شامل 6000 ورزشگاه ورزشی با زمین فوتبال / راگبی و یک مسابقه ورزشی 400 متر است که مطابق با استانداردهای انجمن فدراسیون دوچرخه سواری است. همچنین یک مرکز آبزی با استخر شنا المپیک است که با استانداردهای فدراسیون بین المللی شنا برای قطب های آب و شنا کردن همزمان هماهنگ است.

زندگی دانشجویی شما در انگلستان

سال های سه و چهار در دانشگاه ما در بریتانیا صرف می شود، که فضای دوستانه، پر جنب و جوش و متنوع برای کار و اوقات فراغت ارائه می دهد. هر کدام از هفت دانشگاه ما دارای احساس متمایزی هستند، اما همه آنها یک احساس جامعه را در بر می گیرند که در آن مطالعات شما و زندگی اجتماعی می توانند شکوفا شوند.

شکل آینده شما

فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک ساوتهمپتون با موفقیت در سازمان های برجسته ای مانند: استون مارتین لاگوندا، BAE Systems، Deloitte، Dyson، Ford، Fujitsu، GE Aviation، GlaxoSmithKline، Jaguar Land Rover، JP Morgan، Lloyds، Airlines Malaysia، McLaren Automotive، پاناسونیک، ریکاردو، رولز رویس، تیم فرمول 1 تیم Sahara Force هند، زیمنس

108132_Capture.JPG

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

University of Southampton Malaysia

دنیای هواشناسی و فضانوردی یکی است که فوق العاده پویا است و شامل طراحی پیشرفته و روش تحقیق دقیق است. یک مین هوانوردی و فضانوردی با University of Southampton Malaysia شما ر ... [+]

فارغ التحصیلان هواشناسی و فضانوردی ما تقاضای زیادی از برخی از شرکت های پیشرو در جهان هستند. در اینجا چیزی است که شما می توانید از تجربه تحصیلی خود کسب کنید:

دسترسی به امکانات کلاس جهانی از جمله مجموعه تونل باد ما توسط فرمول یک و ورزشکاران المپیک مورد استفاده قرار می گیرد.تجربه دستي در طراحي پروژه ها در هر سال تحصيل براي توسعه توانايي هاي شما به عنوان يک مهندس آينده.مسیری به وضعیت انجنیر (CEng) که توسط سازمان های بین المللی از جمله هیئت مهندسین مالزی توسط توافق نامه بین المللی به نام واشنگتن تایید شده است.مدارک تحصیلی که توسط انجمن حمل و نقل هوایی Royal (RAeS) و موسسه مهندسان مکانی (IMechE) تأیید شده است.فرصت های پرواز از طریق اتحادیه دانشجویان در انگلستان.قرار گرفتن در معرض چند کشور از طریق برنامه تقسیم دانشگاه (2 سال در مالزی و 2 سال در انگلستان).شرایط ورودمتقاضیان موفق معمولا AAA یا بالاتر در سطح A در ریاضیات، فیزیک و یکی دیگر (به استثنای مطالعات عمومی و تفکر انتقادی) هستند.در صورت لزوم، ارزیابی عملی علمی لازم است. معادل آن IB : 36 امتیاز کلی، 18 در سطح عالی از جمله 6 در هر دو ریاضیات عالی و فیزیک عالیSijil Tinggi Persekolahan Malaysia (STPM): AA در ریاضیات و فیزیک و A در یک موضوع دیگرگواهینامه ی یکپارچه ی آزمون (UEC) - سطح میانی ارشد: دانش آموزان در رشته ی علمی در انگلیس با حداقل 4 مورد از جمله ریاضیات I و II و فیزیک (از جمله هنر، چینی، مالایی یا ریاضیات)دیپلم در مهندسی مکانیک (Aeronautics)، Universiti... [-]
مالزی Johor Bahru
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southampton Malaysia

مهندسی برق و الکترونیک بر بسیاری از جنبه های زندگی مدرن، از انرژی، مراقبت های بهداشتی، سرگرمی و تجارت، به ارتباطات، تولید و محیط زیست تأثیر می گذارد. مهندسی برق و الکترون ... [+]

مهندسی برق و الکترونیک فن آوری های اساسی کلمه متصل امروز را در اختیار دارد. هر منطقه زندگی ما، از منبع انرژی و انتقال، پزشکی و مراقبت های بهداشتی به برنامه های کاربردی صنعتی، تجارت جهانی، حمل و نقل، ارتباطات، سرگرمی و امنیت، وابسته به فناوری های الکتریکی و الکترونیکی است. در نتیجه، این زمینه در حال حاضر یکی از سریع ترین زمینه های کار در حال رشد در جهان است و مهندسین برق و الکترونیک ماهر تقریبا در تقاضا هستند. در اینجاست که چرا ساوتهمپتون باید بهترین انتخاب شما باشد:... [-]

مالزی Johor Bahru
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Southampton Malaysia

مهندسی مکانیک خلاقیت و طراحی را با اصول ریاضی و علمی و اثرات در گستره وسیعی از صنایع به ارمغان می آورد. مهندسان مکانیک از مهارت های خلاقانه، مدیریتی، فنی و تحلیلی خود برا ... [+]

مهندسی مکانیک یک فوران پویا از مطالعات است که مهندسی، فیزیک، ریاضیات و علم مواد علمی را دربر می گیرد. این مساله باعث می شود که مهندسان بتوانند طراحی، تجزیه و تحلیل، ساخت و نگهداری سیستم های مکانیکی را انجام دهند. تا امروز امروز یکی از قدیمی ترین و وسیع ترین زمینه های مهندسی است و در رابطه با جامعه همیشه سبز است. بهترین مسیر برای تبدیل شدن به یک مهندس با ساوتهمپتون است زیرا:

شما به امکانات کلاس جهانی از جمله مجموعه تونل باد ما، که توسط تیم های فرمول یک و ورزشکاران المپیک مورد استفاده قرار می گیرد، اعطا می شود.مدارک ما توسط موسسه مهندسان مکانیک (IMechE) در انگلستان مورد تأیید قرار گرفته است.شما در هر سال تحصیلی به پروژه های طراحی اختصاص داده می شود تا بتوانید توانایی های مهندسی ارزشمند را توسعه دهید.برنامه های مهندسی مکانیک ما یک مسیر را به وضعیت انجنیر (CEng) ارائه می دهد، که توسط سازمان های بین المللی از جمله هیئت مهندسین مالزی از طریق توافقنامه بین المللی تحت عنوان واشنگتن واشنگتن به رسمیت شناخته شده است.دانش آموزان در برنامه دانشگاه اسپلیت (2 سال در مالزی و 2 سال در انگلستان) محتوای دوره ای و کیفیت آموزشی را به عنوان دانشجویان در انگلستان برای چهار ساله ارائه می دهندشرایط ورودمتقاضیان موفق معمولا AAA یا بالاتر در سطح A در ریاضیات، فیزیک و یکی دیگر (به استثنای مطالعات عمومی و تفکر انتقادی) هستند.در صورت لزوم، ارزیابی عملی علمی لازم است. معادل آن IB : 36 امتیاز کلی، 18 در سطح عالی از جمله... [-]
مالزی Johor Bahru
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی