University of Southampton Malaysia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک دانشگاه جهانی

پردیس مالزی ما در توسعه EduCity در اسکندر پوتری، جوهور، دانش آموزان را قادر می سازد تا تحصیلات دانشگاهی دانشگاه ساوتهمپتون را در حدود 60 درصد از هزینه های مشابه در انگلستان تجربه کنند.

دریافت آموزش منحصر به فرد "Southampton" در مالزی: دو سال تحصیل در مالزی و دو سال تحصیل در انگلستان است. ما بیش از 50 سال از دانشجویان مالزی تحصیل کرده ایم و از ارتباطات خوبی با آسیای جنوب شرقی برخوردار هستیم که شامل بسیاری از رشته ها، سطح تحصیلات و تحقیقات است.

مشارکت های ما در منطقه شامل دانشگاه مالایا، Universiti Teknologi مالزی، Universiti Teknologi پتروناس، دانشگاه ملی سنگاپور و دانشگاه تکنولوژی Nanyang است. به ما بپیوندید تا بخشی از یک موسسه روانشناسانه ای باشید که نوآوری و اکتشاف را در مرکز آموزش خود حفظ می کند؛ برای پیروی از یک آینده جهانی موفق به ما بپیوندید.

 • جامعه مسلمانان ما یک شبکه غنی و متنوع دانشجویان سابق است که جهان را پوشش می دهد
 • دانش آموزان کلاس جهانی ما در حال پیشرفت در رشته های خود هستند، و تاثیر مثبتی بر روی هر قاره ای می گذارند
 • شرکای تجاری ما، دولت و غیر دولتی در سراسر جهان قرار دارد
 • ما بخشی از شبکه های دانشگاهی سراسر جهان هستیم، همکاری دانش از سراسر جهان

امکانات کلاس جهانی

در ساوتهمپتون، شما می توانید فرصتی برای تفکر اصلی، فرسایش و ایجاد راه حل هایی برای چالش های جهانی با استفاده از تسهیلاتی که به عنوان تفکر ما پیشرفته است، داشته باشید.

از آنجای که ما پیشگام تحقیقاتی بودیم که پایه های ایجاد وب را ایجاد کرد، ما در حال توسعه درک دانش های کامپیوتری هستیم. موسسه علمی وب ما جایی است که دانش آموزان و محققان می خواهند این موضوع را بررسی کنند که چگونه وب برای تغییر جهان ادامه خواهد یافت.

ما مرزهای عملکرد ورزشی را تحت فشار قرار می دهیم. با استفاده از ترکیبی از امکانات گسترده ما، از جمله تونل های باد و تانک های بکسل، تحقیقات مهندسی ما کمک به ورزشکاران نخبه به دست آوردن مزیت رقابتی حیاتی است.

ما 8 میلیون پوند را در آزمایشگاه های کارشناسی و آزمایشگاه های پروژه برای مهندسی برق به همراه امکانات محاسباتی گسترده سرمایه گذاری کرده ایم. اتاق تمیز ما بزرگترین اتاق تمیزکاری چند منظوره در نوع خود در انگلستان است و امکانات کلاس جهانی را برای دانش آموزان دوره کارشناسی ارائه می دهد.

مرکز مهندسی، طراحی و تولید (EDMC) یک کارگاه مهندسی حرفه ای است که توسط دانش آموزان و محققان مورد استفاده قرار می گیرد. امکانات گسترده آن شامل چاپگرهای 3D، تجهیزات سی ان سی، نرم افزار CAD / CAM و یک کارگاه آموزشی است.

زندگی دانشجویی شما در مالزی

محوطه دانشگاه

پردیس مالزی ما در EduCity قرار دارد - یکی از مهمترین تحولات در اسکندر مالزی. این یک مفهوم پیشگام از بهترین همکاران آموزشی در زمینه آموزش و پرورش است، از جمله دانشگاه های شناخته شده در سراسر جهان از قبیل ساوتهمپتون، نیوکاسل و ریدینگ، که همه امکانات ورزشی و تفریحی بین المللی را به اشتراک می گذارند. در محوطه دانشگاه، شما در محل زندگی مدرن باقی خواهد ماند، که مجهز به یک کافه تریا، شستشو، اتاق نماز، اتاق بازی داخل سالن، بدمینتون در فضای باز، بسکتبال و یک تراس سونای زیبا با منظره از مناطق اطراف آن است.

108131_Capture.JPG

منطقه اطراف

در قلب منطقه اقتصادی مالزی، EduCity 8 کیلومتر از پل عبور دوم به سنگاپور است. این آسان است از طریق بزرگراه ساحلی که به طور مستقیم Medini با جوهور بهرو و مالزی سنگاپور Second-Link Expressway پیوند می دهد. هوانوردی منطقه ای سنگاپور، فرودگاه بین المللی چانگی، در فاصله 60 دقیقه با رانندگی است و ما فقط 30 دقیقه از فرودگاه بین المللی سنای می گذرد.

ورزش

دانشجویان دانشگاه مالزی ما دسترسی به تفریحی فیزیکی استثنایی و امکانات ورزشی در EduCity دارند که شامل 6000 ورزشگاه ورزشی با زمین فوتبال / راگبی و یک مسابقه ورزشی 400 متر است که مطابق با استانداردهای انجمن فدراسیون دوچرخه سواری است. همچنین یک مرکز آبزی با استخر شنا المپیک است که با استانداردهای فدراسیون بین المللی شنا برای قطب های آب و شنا کردن همزمان هماهنگ است.

زندگی دانشجویی شما در انگلستان

سال های سه و چهار در دانشگاه ما در بریتانیا صرف می شود، که فضای دوستانه، پر جنب و جوش و متنوع برای کار و اوقات فراغت ارائه می دهد. هر کدام از هفت دانشگاه ما دارای احساس متمایزی هستند، اما همه آنها یک احساس جامعه را در بر می گیرند که در آن مطالعات شما و زندگی اجتماعی می توانند شکوفا شوند.

شکل آینده شما

فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک ساوتهمپتون با موفقیت در سازمان های برجسته ای مانند: استون مارتین لاگوندا، BAE Systems، Deloitte، Dyson، Ford، Fujitsu، GE Aviation، GlaxoSmithKline، Jaguar Land Rover، JP Morgan، Lloyds، Airlines Malaysia، McLaren Automotive، پاناسونیک، ریکاردو، رولز رویس، تیم فرمول 1 تیم Sahara Force هند، زیمنس

108132_Capture.JPG

ما هستیم:

 • عضو بنیانگذار گروه راسل
 • 20 دانشگاه برتر انگلستان (راهنمای دانشگاه خوب تایمز و یکشنبه تایمز 2019)
 • 100 دانشگاه برتر جهانی (رتبه بندی دانشگاه جهانی QS 2019)
 • شماره 4 برای مهندسی مکانیک - (راهنمای دانشگاه خوب تایمز ، 2020)
 • شماره 3 برق
 • شماره 6 در انگلستان برای هوانوردی و فضانوردی - (راهنمای کامل دانشگاه 2020)
 • مورد هدف کارفرمایان برتر

مکان ها

جوهور بهرو

Address
No. 3, Persiaran Canselor 1, Kota Ilmu EduCity, 79200 Iskandar Puteri, Johor,
جوهور بهرو, جوهور, مالزی

ساوتهمپتون

Address
SO14 0DA ساوتهمپتون, انگلستان, بریتانیا