توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با بیش از 1،7 میلیون نفر جمعیت، بوداپست پایتخت و بزرگترین شهرستان از مجارستان است. این شهرستان در طول دو بانک از دانوب واقع شده است، در دست چپ به سمت مبارزه با آفات و در سمت راست بودا می توان یافت.

دانشگاه از دانشگاه کاروینوس بوداپست قرار دارد بودا و سمت آفات است. ساختمان اصلی دانشگاه را می توان در سمت جغرافیایی تخت آفات پیدا شده است، در حالی که ساختمان دانشکده علوم و صنایع غذایی می کنار بودا در یک باغ گیاهی فوق العاده در Gellért هیل واقع شده است.

ساختمان دانشگاه به راحتی می توان با حمل و نقل عمومی از هر بخشی از بوداپست رسیده است. در اینجا در بوداپست، در این کلان شهر رنگارنگ شما ممکن است جاذبه های منحصر به فرد از جمله کاخ سلطنتی بودا، مجلس مجلس شورای اسلامی، کلیسای ماتیاس و میدان دلاوران پیدا کنید. با استناد به پانوراما بی نظیر در شهرستان، یونسکو اعلام بوداپست، پایتخت مجارستان، "مروارید دانوب"، یک سایت میراث جهانی.

روابط بین الملل

دانشکده علوم و صنایع غذایی قرارداد با بیش از 20 دانشگاه های اروپا و کالج ها، موسسات که از این فرصت برای دانش آموزان در کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا سطح به تحصیل در خارج ارائه و برای استادان برای شرکت در مبادلات تحرک. دانشکده مختصات شبکه CEEPUS از کشورها از مرکزی اروپا و آن را در برنامه سقراط، اراسموس شرکت می کند.

ما همچنین یک عضو این برنامه ISEKI-غذایی سازماندهی شده توسط موسسات آموزشی اروپایی علوم و صنایع غذایی می باشد. هر سال 20-25 دانشجویان خارجی را انتخاب کنید تا در برنامه های آموزشی یا تحقیقاتی دانشکده ما را برای یک دوره بین یک ماه و یک ترم. در اراسموس، دانشکده نیز در برنامه های درسی اروپا توسعه (پروژه CDA) و برنامه های فشرده (IP) در ایمنی مواد غذایی، مدیریت کیفیت مواد غذایی، تغذیه و علم مصرف کننده درگیر شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

Szent István University, Faculty of Food Science

هدف این برنامه به آموزش مهندسین صنایع غذایی ... [+]

طول دوره: 7 (6 + 1) ترم

برنامه درسی (زمینه های دانش برای احراز صلاحیت ضروری):

رشته های علوم طبیعی (ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی) پایه و اساس ارائه به حرفه مهندسی مواد غذایی، 20-30 اعتبارات آموزش های حرفه ای به طور کلی با توجه به درک فرآیندهای در طول پردازش مواد غذایی و ذخیره سازی (بیوشیمی، شیمی مواد غذایی، شیمی فیزیک، میکروبیولوژی عمومی، 15-25 اعتبارات دانش پایه در مهندسی و فن آوری (تکنولوژی، مهندسی، و مهارت های پردازش مواد غذایی، اندازه گیری و اتوماسیون، electotechnics، انفورماتیک)، 30-40 واحد knwledge تخصصی در ایمنی مواد غذایی (تجزیه و تحلیل ترافیک مواد غذایی، میکروبیولوژی مواد غذایی و بهداشت مواد غذایی، امنیت غذایی، کنترل کیفیت در صنایع غذایی) 10/20 اعتبار مهارت های دانش اقتصادی و ارتباطات (اقتصاد، اقتصاد صنایع غذایی، بازاریابی مواد غذایی، مدیریت فرایند، مقررات قانونی تولید مواد غذایی و فرآوری مواد غذایی، مهارت های مذاکره) 15-25 اعتبارات دانش حرفه ای بخش مواد غذایی عرضه تخصص ویژه ای برای تولید مواد غذایی و دست زدن به مواد غذایی (فن آوری از دست زدن به محصولات، فن آوری محصولات حیوانی، فن آوری از شراب و نوشابه تولید، فن آوری شیرینی و تولید چربی خوراکی، فن آوری از دم و تقطیر، فن آوری، غلات، فن آوری حفظ، تجارت مواد غذایی)، 50-75 اعتبارات ... [-]
مجارستان بوداپست
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی