Al Akhawayn University (in Ifrane)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره الخوائین

دانشگاه علامه طباطبایی در سال 1995 توسط پادشاه حسن دوم و پرنس عبدالله بن عبدالعزیز عربستان سعودی، مجددا تجربه آموزشی هنری لیبرال های کلاسیک آمریکایی را در یک مجتمع مدرن معماری خیره کننده در میان زیبایی کوه های اطلس میانه در مراکش به دست می دهد.

این ویژگی دارد:

  • برنامه هسته ای مشترک بین المللی برای همه دانش آموزان دوره کارشناسی، مبنایی برای آموزش جامع جهانی است.
  • دانشگاهیان غنی، به زبان انگلیسی، تشویق انتخاب و آزمایش در همه مدارس و برنامه های تحصیلی.
  • یک دانشجوی زندگی راحت، امن و هیجان انگیز در محوطه دانشگاه، شامل صدها فعالیت دانشجویی دانشجویی، با بیش از 96 درصد دانشجویان کارشناسی ارشد در محوطه دانشگاه همراه با هم اتاقی از سراسر مراکش و چهار گوشه جهان است.
  • صلح و لذت بردن از ایروان، مرکز برای کاوش در فضای باز از کوه ها، رودخانه ها، دریاچه ها و بیشتر با امکانات سرگرمی و دسترسی آسان به شهرهای بزرگ مانند رباط، کازابلانکا، فیز، مکنس و غیره است.
پریسیکلا دو پریز / Unsplash

چرا AUI؟

دانشگاه آلفا آخوین در ایروان (AUI) رهبران شهروندان آینده مراکش و جهان را از طریق یک برنامه آموزشی هنرهای تجسمی در سطح جهانی بر اساس نظام آمریکای شمالی آموزش می دهد. جامعه دانشگاهی متشکل از دانشجویان، استادان و کارکنان با همکاری یکدیگر برای ارتقای تعالی و هویت از طریق تدریس و یادگیری مطلوب برای توسعه عدالت و مسئولیت اجتماعی. خانه به 1353 دانش آموز از سراسر جهان، پردیس 75 هکتار خانه های دانشجویی شامل 7 ساختمان دانشگاهی، یک کتابخانه، 21 خوابگاه دانشجویی، 4 سالن غذاخوری، مغازه ها، مراکز ورزشی و آزمایشگاه های تحقیقاتی است.

اولین دانشگاه معتبر NEASC در آفریقا است

در سال 2017، AUI توسط کمیسیون جدید آموزش عالی انگلستان (NECHE، قبلا NEASC)، یکی از معتبرترین موسسات اعتبار دهنده در سراسر جهان، مورد تأیید قرار گرفت. اعتباربخشی به عنوان وسیله ای برای ارزش گذاری موسسه در سطح جهان شناخته می شود. در مورد NECHE، مهر تایپ مهر تایید شده سخت خود را نشان می دهد استانداردهای بالا در تمام سطوح آموزش و پرورش، اعطای دیپلم دانشگاه معادل آن از صادر شده در ایالات متحده است. اعتبار نامه AUI نشان دهنده نتیجه یک فرآیند 9 ساله است که در آن ما تلاش می کنیم کیفیت کلی موسسه ما را از کلاس درس تا خوابگاه ها افزایش دهیم. این همچنین تعهد مادام العمر ما را به خودسازی، بهبود و تضمین می دهد که بهترین آموزش ممکن را که موسسه ما می تواند ارائه دهد، به شما نشان می دهد.

جان اسنوبریچ / Unsplash

از آموزش عالی با کیفیت استفاده کنید

مدل آزادی های آمریکایی برای ارائه دانش آموزان به هر دو ابعاد و عمق وجود دارد: به شما امکان می دهد تا پس از ثبت نام خود تخصص داشته باشید، به طوری که ممکن است احساسات شما را توسعه داده و در عین حال به دنبال راه های دیگر دانشگاهی نیز باشید. به همین دلیل ما "الزامات اصلی" را به برنامه درسی ما معرفی کردیم: برای تشویق دانشجویان ما برای ادامه تحصیلات تکمیلی. در حالی که ما دانشجویانمان را برای گسترش افق هایمان فشار می دهیم، ما تاکید می کنیم تا آنها بتوانند چگونگی انطباق خود را مشخص کنند. برداشت ما از هنر لیبرال به روش علمی به علم دانشگاهی می انجامد: ما معتقدیم که همه موضوعات در ارتباط هستند و یکدیگر را در اختیار دارند. کلاس های ما به تنوع ذهن بستگی دارد و کلاس تک نفره را توسط دانش آموزان، مهندسان و فیلسوفان کسب و کار می کند. بدین ترتیب، در شکل دادن به دانش آموزان، امیدواریم که هر دو از معلمان خود و از یکدیگر یاد بگیرند، در یک محفل دانشگاه ما یک شبکه روشنفکرانه ایجاد کنند.

توان مالی

هزینه تحصیل، هزینه و اتاق / هیئت مدیره AUI در بازار مارکوک و بین المللی، مخصوصا برای تحصیلات با کیفیت بالا که معتبر ایالات متحده است، رقابت دارد.

متقاضیان متقاضیان ملیت مراکش و یا دارای یک والد مروک، برای واجد شرایط بودن نرخ تحصیل ملی، از آنجا که AUI یک دانشگاه عمومی مراکش است، واجد شرایط است.

مکان ها

ایفران

Al Akhawayn University (in Ifrane)

تلفن
+212 (0)-535-862-000

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید