A-STATE Queretaro

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فرصت منحصر به فرد در سطح جهانی

ایالتی آرکانزاس ماموریت خود را از ایجاد فرصت های رقابتی در سطح جهانی برای اعضای هیات علمی و دانشجویان با هدایت و توسعه و مدیریت از اولین پردیس دانشگاه ایالات متحده در مکزیک تشدید می شود.

در همکاری با دانشگاه ایالتی آرکانزاس دانشگاه CQ AC (ASUCQ)، یک پایه مکزیک، و رهبران دولت در Queretaro، آرکانزاس دولت این پروژه ابتکاری برای نفوذ در مسیر آموزش عالی در کشور بلند پروازانه برای یک دموکراسی پایدار و پیشرفت اقتصادی اجتماعی منجر شود. پردیس درآمد جدید تولید، فراهم کردن دسترسی به شرکت های چند ملیتی برای همکاری های استراتژیک، و توسعه فرصت های تحصیلی منحصر به فرد و مبادلات حرفه ای.

بیانیه ماموریت

ایالتی آرکانزاس آموزش رهبران، موجب افزایش رشد فکری و به زندگی.

هایلایت

  • رویداد تهداب در فوریه 2014 برگزار شد و کلاس ها برای شروع در سال 2017 برنامه ریزی شده.
  • پردیس خواهد شد در حدود ساخته شده است. 370 جریب خصوصی به ASUCQ عنوان بخشی از یک طرح جامع توسعه اهدا کرد.
  • فاز اول 75 میلیون $ توسعه 87 جریب، از جمله 17 جریب رشته های ورزشی و 800.000 فوت مربع از فضای دانشگاهی و مسکونی.
  • پردیس با نام تجاری A-دولت و آرم و برنامه درسی این دانشگاه ترکیب. آن را به یک بودجه عملیاتی به طور کامل خود حمایت در درجه اول بر درآمد حاصل از شهریه دانشجویی و هزینه های مبتنی بر. A-دولت بودجه تولید شده از هدایای خصوصی برای هزینه های راه اندازی استفاده و ASUCQ هر گونه کسری عامل تا سه سال پس از ارائه دوره آغاز تعهد.
  • A-دولت انتظار دارد برای تولید 8 میلیون $ در درآمد خالص سالانه که ثبت نام در مدت پنج سال می رسد 5000.
  • این پروژه از طریق دانش آموزان جدید، دسترسی به اهدا کنندگان فردی خصوصی جدید، و روابط با شرکت های چند ملیتی گسترش بازار A-دولت است.
  • ASUCQ به همان برنامه آموزش عمومی به عنوان یک دولت با کلاس هایی که در زبان انگلیسی است. اهداف علمی اولیه مهندسی، مدیریت کسب و کار، علم، علوم انسانی، علوم اجتماعی، تکنولوژی کشاورزی، و ارتباطات است. هر دو پردیس خواهد انگلیسی / اسپانیایی به عنوان یک برنامه زبان دوم حمایت می کنند.
  • A-دولت هیئت علمی قادر به آموزش، انجام تحقیقات و ارائه خدمات در ASUCQ برای تابستان و یا ترم شرایط خواهد بود. دانش آموزان این شانس را به تحصیل در دانشگاه به جای یکدیگر، ایجاد مهارت دو زبانه، و به دست آوردن تجربه با شرکت های بین المللی است.

مکان ها

سانتیاگو دو کوئراتارو

Address
Carretera Estatal #100 km. 17.5
Municipio de Colón 76270
Querétaro, México.

76270 سانتیاگو دو کوئراتارو, کرواتارو, مکزیک

جونسبورو

Address
Arkansas State University
Jonesboro

جونسبورو, آرکانزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید