توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کلیما

بیانیه ماموریت

ماموریت دانشگاه کلیما، به عنوان یک اجتماعی، عمومی، و سازمان مستقل است، به منظور کمک به تحول جامعه از طریق آموزش و پرورش جامع از دانش آموزان دبیرستانی، حرفه ای، دانشمندان و سازندگان تعالی، و به طور فعال ترویج ایجاد ، نرم افزار، حفظ، و انتشار دانش علمی، توسعه فن آوری، و مظاهر هنرهای زیبا و فرهنگ، در یک چارچوب شفافیت سازمانی و پاسخگویی به موقع.

بیانیه چشم انداز به سمت 2030

در سال 2030، دانشگاه کلیما یک موسسه است که در سطح جهان به عنوان یکی از بهترین دانشگاه ها در کشور به عنوان یک نتیجه از کیفیت و ارتباط آن، که مسئولیت اجتماعی خود توسط سیستماتیک و خلاقانه کمک به برابر، دموکراتیک، و پایدار برآورده به رسمیت شناخته شده است توسعه دولت، ملت، و جهان است.

ارزشهای سازمانی

ارزش ها و اصول است که به معنی به زندگی نهادی ما آزادی، برابری، نگرش انتقادی و تعاونی، روح انسانی و دموکراتیک، تحمل، مسئولیت، احترام، صداقت، و اخلاق است.

تجربه بین المللی

دانشگاه Colima در 1940 تاسیس شد. این جمعیت دانشگاهی از 27، 005 نفر (13،814 دبیرستان، 12، 670 لیسانس و 521 کارشناسی ارشد) و 2186 اساتید (745 دبیرستان، 1، 441 کارشناسی و کارشناسی ارشد). این ارائه می دهد 66 رشته کارشناسی و 37 برنامه های تحصیلات تکمیلی. دبیرخانه آموزش و پرورش از دولت مکزیک، شناخته شده به عنوان سپتامبر، گواهی کیفیت بالا از برنامه های دانشگاه کلیما در سال است.

سیاست بین المللی

در حال حاضر، دانشگاه با طرح نهادی کیفیت کار می کند. سیاست بین المللی آن است که در حال به آماده سازی اساتید و دانشجویان آن متعهد به منظور درک، کار، کمک، و همزیستی موفقیت در جامعه از دانش، و همچنین در تنظیمات چند فرهنگی است.

دانشگاه عضو سازمان است که هدف اصلی همکاریهای علمی است و رشد توانمندی بین المللی، فرهنگی، و جهانی که به ما فرصت برای کمک به دانشجویان افزایش پروفایل حرفه ای خود را می دهد است.

به همین دلیل، دانشگاه کلیما عضو انجمن ملی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی (ANUIES)، انجمن مکزیکی برای آموزش بین المللی (AMPEI)، کنسرسیوم برای همکاری های آموزش عالی آمریکای شمالی (CONAHEC)، اینتر است سازمان دانشگاه آمریکایی (OUI)، انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، دانشگاه تحرک در آسیا و اقیانوسیه (UMAP)، اتحادیه دانشگاه های امریکا لاتین و کارائیب (UDUAL)، فضایی آموزش عالی مشترک (ECOES) ، انجمن دانشگاه Ibero آمریکایی برای تحصیلات تکمیلی (AUIP)، کنفرانس DES Recteurs همکاران پردازنده Principaux DES دانشگاههای کبک (CREPUQ)، شبکه ای از دانشگاه با کسب و کار سکتور امریکا لاتین، کارائیب و اروپا (REDUE-ALCUE).

موافقتنامه

ما 434 توافقات دانشگاهی و علمی-همکاری با موسسات مختلف آموزش عالی از کسانی که در ارتباط با همسالان سازمانی ما در شبکه های امضا کرده اند، کنار گذاشته است. موسسات همکار ما در 36 کشور: آرژانتین جمهوری، اتریش، بلغارستان، برزیل، کانادا، شیلی، جمهوری چک، دانمارک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، مالزی، نروژ، پاناما، جمهوری خلق چین، پرو، دولت چند ملیتی بولیوی، پورتوریکو، جمهوری کلمبیا، جمهوری کاستاریکا، جمهوری کوبا، جمهوری اکوادور، جمهوری السالوادور، جمهوری هند، جمهوری کره، رومانی، روسیه، اسپانیا، سوئد، تایوان، تایلند، ترکیه، پادشاهی متحده، ایالات متحده و اروگوئه.

برنامه های زبان خارجی

برنامه های زبان خارجی ما به دانش آموزان داخلی و خارجی که ممکن است در یک کلاس درس چند فرهنگی در همان راه آنها محیط زیست طبیعی خود در طول زندگی حرفه ای خود را پیدا کنید، یک بار آنها فارغ التحصیل درگیر باز است. برنامه به زبان ما اجازه می دهد تا دانش آموزان به تمرین، گوش دادن، صحبت کردن، و نوشتن در یک محیط دانش آموز است که شبیه به صحنه ای از یک مدرسه در خارج از کشور. دوره های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، چینی، ژاپنی، پرتغالی، ناهواتل، و کره ای.

محصولات همکاری های بین المللی

روش های تدریس

علمی-همکاری ما را قادر به نوآوری آموزش و پرورش، حداقل در زمینه های علم سلامت و معماری. آموزش از سال 1999، دانشگاه انتقال از آموزش و پرورش سنتی به سوی یک رویکرد دانش آموز محور با اجرای آغاز شده پروژه مبتنی بر، مشکل مبتنی بر یادگیری (PBL) و کوچک-گروه آموزش (SGL)، که همچنین در برخی از مناطق مورد مطالعه دیگر اجرا شده است در موسسه ما. این تلاش ها در توسعه یادگیری خود مختار، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهارت های حل مسئله، و همکاری از طریق کار گروهی، علاوه بر یادگیری زبان دوم حمایت کرده اند.

برنامه دو درجه

دانشگاه کلیما در حال حاضر ارائه می دهد 17 برنامه دو درجه، به عنوان گزینه های آموزش بین المللی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد. زمینه های این برنامه عبارتند از: اقتصاد، گردشگری، بازاریابی، بین المللی کسب و کار، تجارت خارجی، روابط عمومی، مهندسی اقیانوس، طراحی صنعتی، حقوق، روانشناسی، علوم کامپیوتر، و علوم شیمی با موسسات همکار هستند که در فرانسه، تایلند، آمریکا واقع شده است ایالات، پاناما، شیلی، کلمبیا، آلمان، اسپانیا، و ایتالیا.

شبکه های علمی و پروژه های مشترک بین المللی در همکاری

اعضای هیئت علمی انجام فعالیت های مشترک با شبکه های علمی و پروژه های همکاری بین المللی با همکاران خود در بیش از 126 موسسات مستقر در 46 کشور جهان است. ما 52 پروژه های تحقیقاتی همکاری بین المللی و در 64 شبکه های علمی بین المللی است. فرآیندها و نتایج حاصل از این تلاش به طور مشترک در مجلات بین المللی منتشر شده است.

دوره های زبان انگلیسی تدریس

درجه کارشناسی در بین المللی کسب و کار و یک مدرسه مقدماتی دو زبانه در حال حاضر دو گزینه برنامه انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی است. علاوه بر این، 69 دوره های دیگر زبان انگلیسی تدریس می شوند در عرض 10 برنامه های آکادمیک به طور منظم در زمینه های بازاریابی، زبان های خارجی، اقتصاد، گردشگری، علوم، و مکانیک و مهندسی برق ارائه شده است. نامزدها ممکن است در مورد این دوره قبل از ارسال فرم درخواست بپرسید.

دانشگاه کلیما در ایالت کلیما است، در ساحل غربی مکزیک، رو به اقیانوس آرام. نشانه مشخص ترین کلیما را آتشفشان آن عبارتند از: آتشفشان آتش و آتشفشان Nevado (از برف پوشیده)، که با حومه کلیما را هماهنگ است.

کلیما است همچنین نام شهرستان پایتخت است. سرمایه کلیما است خانه را به بزرگترین سهم از جمعیت کشور است، و آن را به خوبی برای آداب و رسوم آن، حفظ و در طول زمان تبدیل شناخته شده است. برخی از این آداب و رسوم تولید شیرینی های محلی و نوشیدنی معمولی، مانند توبا، tejuino، ponche و tepache.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • Spanish (Mexican)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

University Of Colima

معمار (الف) یک حرفه ای است که دارای دانش علمی و فنی است که به او اجازه می دهد برنامه ریزی، طراحی، سازگاری، ساخت و ارزیابی ساختمان ها و انواع محیط های معماری و شهری را در ... [+]

معمار (الف) یک حرفه ای است که دارای دانش علمی و فنی است که به او اجازه می دهد برنامه ریزی، طراحی، سازگاری، ساخت و ارزیابی ساختمان ها و انواع محیط های معماری و شهری را در اختیار داشته باشد؛ او مهارت ها و توانایی های عمومی برای طراحی معماری، ساخت نان و تولید نان و انتشار دانش معماری دارد. به همین ترتیب، او قادر به یافتن راه حل های خلاقانه و خلاقانه برای مشکلات زیستگاه، با یک نگرش انسان دوستانه و با ارزش هایی است که به او اجازه می دهد تا با روشی جامع و پایدار و با اخلاق حرفه ای مواجه شود.... [-]

مکزیک کولیما
درخواست اطلاعات
Spanish (Mexican)
تمام وقت
10 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of Colima

مهندس Telematics دارای وظایف عمومی و اختصاصی برای طراحی، مدیریت و ارزیابی خدمات شبکه و مخابرات در سازمان های ملی و بین المللی است. همچنین مهارت های لازم برای طراحی و توسع ... [+]

مهندس Telematics دارای وظایف عمومی و اختصاصی برای طراحی، مدیریت و ارزیابی خدمات شبکه و مخابرات در سازمان های ملی و بین المللی است. همچنین مهارت های لازم برای طراحی و توسعه نرم افزار ارتباطات و سیستم های توزیع شده، بهره برداری و نگهداری زیرساخت های فن آوری، نوآوری و تطبیق فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به فرایندهای تولید شرکت ها، پیاده سازی استانداردها و پروتکل ها امنیت در مطابقت با هنجارها و دستورالعمل های ایجاد شده و پروژه های توسعه تکنولوژیکی را برای حل مشکلات در یک شیوه انعطاف پذیر و خلاقانه انجام می دهد. اعمال اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی، انجام دادن با رهبری، روحیه انتقادی، کارآفرینی و نوآورانه.... [-]

مکزیک کولیما
درخواست اطلاعات
Spanish (Mexican)
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of Colima

مجرد در بین المللی کسب و کار از دانشگاه کلیما، با هدف ارائه دانش آموز با مجموعه ای از کسب و کار، نظریه های اقتصادی و اداری و مالی، و همچنین روش ها و تکنیک برای توسعه و گس ... [+]

مجرد در بین المللی کسب و کار از دانشگاه کلیما، با هدف ارائه دانش آموز با مجموعه ای از کسب و کار، نظریه های اقتصادی و اداری و مالی، و همچنین روش ها و تکنیک برای توسعه و گسترش کسب و کار در زمینه کسب و کار بین المللی و همچنین به عنوان یک زبان مفهومی در آموزش حرفه ای در این زمینه ضروری است.

میسیون:

آموزش و پرورش از حرفه ای با کیفیت در زمینه کسب و کار بین المللی با دانش گسترده در مدیریت معاملات بین المللی که در تصمیم گیری های کسب و کار ملی در دنیای جهانی شده تحت سلطه فناوری اطلاعات اجازه خواهد داد که حرفه ای در این طرح، توسعه و کمک. ... [-]

مکزیک کولیما
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of Colima

لیسانس مدیریت گردشگری دارای صلاحیت مدیریت و هدایت سازمان هایی است که برای فعالیت گردشگری با دامنه منطقه ای، ملی و بین المللی از طریق خدمات، برنامه ریزی موثر، رهبری و کار ... [+]

لیسانس مدیریت گردشگری دارای صلاحیت مدیریت و هدایت سازمان هایی است که برای فعالیت گردشگری با دامنه منطقه ای، ملی و بین المللی از طریق خدمات، برنامه ریزی موثر، رهبری و کار مشترک، و همچنین توانایی با شناسایی منابع طبیعی و فرهنگی، موثر و بالقوه که یک قلمرو دارد، پروژه های گردشگری سودآور را به شیوه ای پایدار ایجاد می کند؛ همه با تحقیق، استفاده از بازاریابی و فن آوری های به روز شده با حس مسئولیت اجتماعی حمایت می شوند.... [-]

مکزیک کولیما
درخواست اطلاعات
Spanish (Mexican)
تمام وقت
9 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University Of Colima

لیسانس در علوم زیست محیطی و مدیریت ریسک دارای دانش تئوری-عملی در طیف وسیعی از علوم زمین و علوم اجتماعی است که به شما امکان می دهد تا تاثیر محیطی هر سناریو را بررسی کنید و ... [+]

لیسانس در علوم زیست محیطی و مدیریت ریسک دارای دانش تئوری-عملی در طیف وسیعی از علوم زمین و علوم اجتماعی است که به شما امکان می دهد تا تاثیر محیطی هر سناریو را بررسی کنید و فرآیندهای درگیر در شرایط را درک کنید. عوامل خطر مانند عوامل زمين شناسي، هواشناسي، اجتماعي، اقتصادي، فن آوري، فرهنگي و سياسي. او همچنین توانایی شناخت مکانیزم های ارتباط بین فعالیت های انسانی و محیط را دارد، که به او اجازه می دهد تا با قضاوت انتقادی و تعهد اجتماعی، مسئولیت هایی را برای تجزیه و تحلیل فرآیندهای پدیده های طبیعی که در بلایای مداخله می کنند، تمرین کند. خلاق و انسانی، چهره ها و رویکردهای یکپارچه و با اخلاق حرفه ای، پروسه زیست محیطی، ریسک یا فاجعه، بهبود نسبت هزینه-سود نسبت به توسعه اجتماعی است.... [-]

مکزیک کولیما
درخواست اطلاعات
Spanish (Mexican)
تمام وقت
8 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی