Kwararafa University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Kwararafa Wukari، به عنوان Wukari جشن توسط کمیسیون ملی دانشگاه در سال 2005 مجوز گرفت. آن را در ماه مارس، سال 2006 صورت گرفت، 61 نفر به عنوان جامعه اولین و تنها دانشگاه در نیجریه، اولین دانشگاه در تاراربا دولت و دوم دانشگاه های خصوصی در منطقه شمال شرق ژئوپولیتیک نیجریه متعلق به.

دانش آموزان

چشم انداز

برای تبدیل شدن به یک نهاد کلاس اول در دستیابی به دانش و بورس تحصیلی از طریق آموزش، پژوهش و خدمات اجتماعی، به سمت تلقین دانش و مهارت های کارآفرینی برای دانش آموزان است که آنها را قادر خواهد به مولد و متکی به خود بشود.

ماموریت

  • برای ارائه یک محیط مساعد برای توسعه منابع انسانی و مادی بومی موثر و مردانه برای توسعه کشور است.
  • برای تولید فارغ التحصیلانی که به خوبی گرد در رشته خود و نیز با مهارت کارآفرینی لازم آغشته به کمک معنی به توسعه خود به طور خاص و جامعه به طور کلی.
  • به جای بیکاری و حرفه رکود از فارغ التحصیلان با نبوغ خلاق از طریق برنامه های خوبی بسته بندی شده و آموزش عملی.
  • برای ارائه آموزش های صوتی را به نیجریه بدون در نظر گرفتن وابستگی های مذهبی، قبایل، جنس و طبع سیاسی است.
  • برای ایجاد یک محیط پرورش و تحریک کننده که در آن دستیابی به تعالی، توسعه خود نظم و انضباط، تفکر خلاق و فردیت رشد خواهد کرد و همچنین به عنوان اجزای ضروری تعاونی دیده می شود.

دانشگاه رنگ

دانشگاه رسمی شرکت رنگ سبز و طلایی می باشد. سبز رنگ نشان دهنده کشاورزی، بهره وری، باروری، رشد و پیشرفت مداوم در حالی که طلا رنگ نشان دهنده میراث فرهنگی غنی مردم و وفور منابع طبیعی.

در آرم، رئیس نیزه "Atoshi" سلاح سنتی مردم Jukun (جامعه میزبان از دانشگاه) و ارتباط آن با باز کردن کتاب نیز در آرم که دانش به دست آمده از دانشگاه خواهد شد، نقش بسیار مهمی در بازی است نماد مدیریت / قطعنامه از بحران، و در مبارزه با جهل، فقر و بیماری است.

تاریخ ما

دانشگاه Kwararafa Wukari، به عنوان Wukari جشن توسط کمیسیون ملی دانشگاه در سال 2005 مجوز گرفت. آن را در ماه مارس، سال 2006 صورت گرفت، 61 نفر به عنوان جامعه اولین و تنها دانشگاه در نیجریه، اولین دانشگاه در تاراربا دولت و دوم دانشگاه های خصوصی در منطقه شمال شرق ژئوپولیتیک نیجریه متعلق به.

واقع در Wukari شهرستان باستانی است که در حالی که برای مقر تاریخی مشهور Kwararafa کنفدراسیون بود، دانشگاه رسما نام خود را از Wukari جشن به Kwararafa در فوریه 2012 که در اوج تغییر کند تا منعکس ریشه های فرهنگی و تاریخی کنفدراسیون آن قدرت در منطقه جغرافیای سیاسی مرکزی شمال به نیجر، فلات، کوگی، Nasarawa و بنه دولتهای مدرن و FCT توسعه یافته، ادو و رودخانه در منطقه جنوب و جنوب، کوگی کادونا، Kano و کاتسینا بیان در منطقه شمال غرب و بوچی ، ایالات گمب و آداماوا در منطقه شمال شرق.

دانشگاه Kwararafa برخوردار روابط دوستانه با جامعه میزبان خود و دانش آموزان از تاراربا و 22 کشور دیگر از فدراسیون جذب می کند.

دانشکده

تمرکز تحقیقات / ارتباط

دانشگاه در حال حاضر در حال توسعه برنامه های ارتباط با سایر نهادها و دانشگاه ها در سراسر جهان. تمرکز تحقیقات در مناطق باشد:

  • صلح و حل تعارض
  • علوم و صنایع غذایی
  • آموزش ریاضی
  • مطالعات میراث و محیط زیست گردشگری

تمرکز این تحقیقات از موقعیت منحصر به فرد از دانشگاه در دره بنه با فراوانی از گیاهان و جانوران و همچنین سنت های فرهنگی اجتماعی غنی از مردم منطقه که می تواند مورد توجه علمی به پژوهشگران مشتق شده باشد. پروژه جامعه ما آموزش ریاضی است.

ما معتقدیم که اگر ما با جامعه گسترده تر ما تعامل و استقرار تکنیک های مدرن برای آموزش ریاضیات ما خواهد شد پر کردن شکاف در آموزش ریاضیات در آموزش و پرورش خاص و علم به طور کلی.

خدمات پشتیبانی علمی

کتابخانه دانشگاه

کتابخانه دانشگاه با خوبی انتخاب کتاب های مربوطه، مجلات، مجلات و روزنامه ها مواجه نگردند. بسیاری از کتاب آخرین در دوره های مختلف تدریس در دانشگاه می باشد. کتابخانه مجازی دانشگاه دارای 50 سیستم های رومیزی با مانیتور 20 اینچی تمام شبکه و متصل به اینترنت. الکترونیکی کتابخانه بیش از 2 میلیون کتاب الکترونیکی بر روی سرور خود.

آزمایشگاه کامپیوتر

در عزم خود را برای مطابقت تئوری با عمل، دانشگاه Kwararafa دو آزمایشگاه کامپیوتر مجهز برای استفاده توسط دانش آموزان در علوم کامپیوتر از دانشگاه. آزمایشگاه کامپیوتر اصلی دارای 25 سیستم های شبکه به سرور. این شهر همچنین دارای یک پروژکتور و یک تخته سفید دیجیتال است. آزمایشگاه دوم است که اساسا برای آموزش سخت افزار. GIS و اقتصاد Laboraties دانشگاه دو آزمایشگاه برای سیستم های اطلاعات جغرافیایی و اقتصاد سنجی مجهز شده است. هر دو آزمایشگاه با دسکتاپ و لپ تاپ ها، امکانات چند رسانه ای و نرم افزار سفارشی مجهز به فعال کردن کارکنان و دانش آموزان انجام GIS اساسی و پیشرفته و پژوهش آماری.

درمانگاه

دانشگاه و آگاه از نیازهای بهداشتی دانش آموزان و کارکنان آن و برای این منظور است. دانشگاه بیمه خدمات درمانی برای همه دانش آموزان خود را فراهم می کند. این را قادر می سازد آنها را به زمانی که بیمار در بیمارستان های مهم در Wukari و در مکان خود اقامت در طول تعطیلات حضور داشتند.

ورزش

دانشگاه به طور فعال درگیر در ورزش و مسابقات مختلف با موسسات عالی همسایه ایفا کرده است. همچنین در بازی های دانشگاه خصوصی گذشته در JABU شرکت کردند. هماهنگ کننده ورزشی دانشگاه نظارت بر امور این واحد است.

مکان ها

ووکاری

Address
Kwararafa University, Wukari
P.M.B 1019
Wukari, Taraba State

ووکاری, ترابا, نیجریه