توضیحات رسمی را مطالعه کنید

SAE، 53 دانشگاه در 27 کشور، شده است تنظیم معیار جهانی برای آموزش و پرورش رسانه های خلاق از سال 1976. در نیوزیلند، ما با افتخار ارائه گواهی، دیپلم و مدرک کارشناسی در صوتی، و دیپلم در فیلم است.

SAE مربی پیشرو در جهان در صنایع رسانه خلاق است. در سال 1976 به عنوان مدرسه نظری و عملی برای اولین بار در ترکیب جهان از مهندسی صوتی تاسیس، ما در حال حاضر از اقصا نقاط جهان با 53 دانشگاه در 27 کشور، و محدوده ما از دوره های گسترش یافته است که شامل گواهی، دیپلم و درجه در:

  • ANIMATION
  • شنیداری
  • طراحی کردن
  • فیلم
  • بازی ها
  • وب و موبایل

در SAE ما غرور خودمان را در ارائه برنامه های استثنایی در امکانات در سطح جهانی. ما اطمینان حاصل شود دانش آموزان ما آموزش برجسته، مدارک شناخته شده بین المللی، و مهارت های صنعت مربوطه دریافت خواهید کرد.

فارغ التحصیلان ما واقعا باید لبه رقابتی می باشد.

تفاوت SAE

SAE شده است ارائه برجسته آموزش و پرورش و صنعت متمرکز از سال 1976. ما در بر معیار برای مدارک سطح سوم در رسانه های خلاق تعیین کرده اند چرا که ما این صنایع می دانم و ما می دانیم که چگونه برای آموزش فارغ التحصیلان صنعت آماده. ما عاشق چه کار می کنیم و ما متعهد به ارائه گزینه های آموزش و پرورش است که چالش، توسعه و الهام بخش هستند.

SAE مجهز ME برای موفقیت

ما مربی پیشرو در جهان در صنایع رسانه خلاق چون ما از نزدیک با شرکای صنعتی ما کار می کنند، ما معلمان متخصص و با تجربه در دنیای واقعی به کار، و ما ارائه آموزش شخصی در امکانات در سطح جهانی.

دوره های تخصصی ما در رسانه های خلاق پاسخگو به ماهیت پویا و در حال تحول از این صنایع می باشد. ما به شما کمک بالقوه خود را رسیدن و تحقق بخشیدن به رویاهای خود.

SAE به من می دهد جهان دسترسی

SAE 53 دانشگاه در 27 کشور جهان است. فرصت های آموزش و پرورش برجسته - دانش آموزان و معلمان ما یک جامعه منحصر به فرد، متنوع و خلاق که برای یک هدف جمعی گرد هم می آیند می باشد. تخصص ما در جهان به رسمیت شناخته شده و واقعا جهانی است.

دوره های SAE در سطح بین المللی شناخته شده است.

SAE ME در معرض به دنیای واقعی

در SAE ما می دانیم فارغ التحصیلان صنایع رسانه خلاق نیاز به آموزش عملی فردی است. ما این بازگشت به رسمیت شناخته شده در سال 1976 - به همین دلیل ما دست در ما پیشگام، صنعت متمرکز شده است، و شخصی برنامه درسی، در دولت از هنر و امکانات به شما تحویل داده.

ما نیز به شما خارج از کلاس درس و به دنیای واقعی، با فرصت های توسعه حرفه ای در برخی از جشنواره های برتر نیوزلند و حوادث.

SAE به برتری در آموزش و پرورش، و نتایج یادگیری خود را متعهد شده است.

SAE رها پتانسیل من

در SAE ما کمک خواهد کرد با سنگ تیز کردن مهارت ها و تخصص خود را با برنامه آموزشی دقیق ما بر اساس تجارب عملی و فنی، و مبتنی بر تئوری و تجزیه و تحلیل انتقادی.

SAE شده است، آموزش فارغ التحصیلان صنعت آماده از سال 1976. ما بزرگ در آنچه که ما انجام می - به همین دلیل ما رهبر صنعت در آموزش و پرورش رسانه های خلاق است.

محل

اوکلند بزرگترین شهرستان نیوزیلند است. منحصر به فرد بین دو بندر و جزایر متعدد در Hauraki خلیج باعث می شود آن یک محل عالی برای زندگی می کنند. اوکلند هنر و قلب فرهنگی از اقیانوس آرام است. شما جشنواره ها، گالری نمایشگاه ها، فصل تئاتر و extravaganzas موسیقی، به نام تنها تعداد کمی از تجربیات در ارائه را پیدا کنید.

هنر در شهرستان است به شدت توسط هویت منحصر به فرد خود را تحت تاثیر قرار بر اساس ته حوزه عملیاتی مائوری، ریشه اقیانوس آرام، میراث طبیعی و فرهنگی و تنوع فرهنگی است. این شهرستان همچنین دارای یک هنر پویا و صحنه های فرهنگی و خانه را به برخی از سازمان هنر پیشرو در کشور است. اوکلند بسیاری از نویسندگان با استعداد، کارگردانان و هنرمندان و همچنین در خدمت به عنوان قطب صنعتی چاپ و نشر و رسانه های خلاق تولید کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در اوکلند، بررسی کنید: SAE اوکلند در روستای پارنل واقع، فقط چند دقیقه از Auckland CBD راه رفتن.

ما شما را با آموزش عملی بالاترین کیفیت صنعت به رسمیت شناخته شده را فراهم خواهد کرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BA)

SAE Institute New Zealand

کارشناسی هنرهای ثبت فرصتی برای تعمیق درک خود را از لوازم صوتی و موسیقی، ترکیب توسعه مهارت های خلاق و روش های پژوهش لازم در محیط زیست در صنعت بسیار رقابتی امروز است. ... [+]

کارشناسی هنرهای ثبت فرصتی برای تعمیق درک خود را از لوازم صوتی و موسیقی، ترکیب توسعه مهارت های خلاق و روش های پژوهش لازم در محیط زیست در صنعت بسیار رقابتی امروز است.

به غیر از پیشبرد توسعه مهارت های تولید موسیقی مربوط به بازارهای موسیقی تجاری و غیر تجاری، این مرحله نیز درک درستی از جنبه های مربوط به مدیریت کسب و کار و مسائل حقوقی و همچنین مهارت های ارتباط و تحقیقات توسعه.

شما خواهید حرفه ای صنعت مشخصات بالا در کارگاه های کوچک و سمینارها که می تواند به شما بینشی دیدگاه های خود را برآورده نزدیک، و به اشتراک گذاری دانش و تجربه خود. این درجه است بر اساس تحقیقات، باز کردن راه به بالاترین سطح از آموزش دانشگاهی (کارشناسی ارشد و دکتری). SAE دارای تعداد زیادی از مسیر را به چند برنامه مطالعه در نیوزیلند و خارج از کشور.... [-]

نیوزیلند Auckland
مارس 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
SAE Institute New Zealand

کارشناسی هنر فیلم فرصتی برای تعمیق درک خود را از صنعت فیلم و تلویزیون، ترکیب توسعه مهارت های خلاق و روش های پژوهش لازم در محیط زیست در صنعت بسیار رقابتی امروز است. ... [+]

کارشناسی هنر فیلم فرصتی برای تعمیق درک خود را از صنعت فیلم و تلویزیون، ترکیب توسعه مهارت های خلاق و روش های پژوهش لازم در محیط زیست در صنعت بسیار رقابتی امروز است. در کنار پیشبرد مهارت های فنی خود، این درجه نیز درک درستی از جنبه های مربوط به مدیریت کسب و کار و مسائل حقوقی و همچنین مهارت های ارتباط و تحقیقات توسعه.

شما خواهید حرفه ای صنعت مشخصات بالا در کارگاه های کوچک و سمینارها که می تواند به شما بینشی دیدگاه های خود را برآورده نزدیک و شما تجربه کار کردن سایت در استودیوهای فیلم دنیای واقعی به دست آورید.... [-]

نیوزیلند Auckland
مارس 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی