Keiser University Latin American Campus

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه کایزر

دانشگاه کایزر که در سال 1977 تاسیس شد، دومین دانشگاه مستقل خصوصی و خصوصی در فلوریدا است که بیش از 20،000 دانشآموز را در بیش از 90 رشته کارشناسی به مدرک دکترا، مدرک کارشناسی، لیسانس و همکارانش میبرد.

این دانشگاه شامل 18 محوطه دانشگاهی فلوریدا، بخش بین المللی، دانشکده تحصیلات تکمیلی، دانشکده مدیریت گلف و ورزش، بخش آنلاین، پردیس خارج از سایت در شانگهای، چین، دانشگاه محله آمریکای لاتین و موسسه زبان در نیکاراگوئه است.

دانشگاه آمریكای لاتین

دانشگاه کایزر - پردیس آمریكای لاتین، مؤسسهی تحصیلات عالی است كه دارای امتیازات ایالات متحده در نیکاراگوئه و بیشتر منطقه است. دانشگاه مسکونی واقع در سن مارکوس، نیکاراگوئه، در تقویم دانشگاهی آمریکا فعالیت می کند و بیشترین آموزش را به زبان انگلیسی ارائه می دهد، هم در فرمت های ارائه شده سنتی و هم آنلاین.

دانشجویان فضای مجلل ما از سراسر جهان می توانند با استادان کلاس جهانی، در کلاس های کوچک، در یک محیط آرام، منظره و تاریخی رشد کنند. ما یک رشته از دانشکده های واجد شرایط با Ph.D. و درجه کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر در ایالات متحده و اروپا است.

ما در هر مرحله از برنامه، از طریق درخواست واریز و حتی درخواست ویزا دست به دست هم می دهیم.

همه چیز شما باید انجام شود، مطالعه و رسیدن به آن است. امروز آینده خود را برنامه ریزی کنید و چالش KU را بگیرید!

یک نامه از مجلس

دوستان عزیز، همکاران و بازدید کنندگان محترم،

از طرف خانواده کایزر، هیئت امنا، اعضای هیئت علمی ما، کارکنان و دانشجویان: از بزرگترین افتخار دانشگاه در کازور به خاطر آموزش و پرورش به ارمغان می آورد! وقتی خانواده ما اولین مدرسه ما را در Ft آغاز کردند. Lauderdale در سال 1977 - با یک دانش آموز و چندین کلاس درس - من هرگز نمی توانستم در آن زمان تصور کنم که 40 سال بعد، ما در سراسر ایالت فلوریدا در دانشگاه های دانشگاهی شرکت خواهیم کرد، موافقت نامه های همکاری با سیستم های دانشگاهی در چین و مولدووا، همراه با یک دانشگاه در نیکاراگوئه برای خدمت به دانشجویان بین المللی، تقریبا 3800 کارمند و حدود 20،000 دانش آموز با متخصص، کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های دکترا در چندین زمینه حرفه ای در زمینه تقاضا.

و با این حال، این دقیقا همان چیزی است که ما انجام داده ایم.

این رشد چشمگیر را می توان به طور مستقیم به تعهد اصلی ما نسبت به فلسفه ما که اولا دانش آموزان می آیند، ردیابی می کنند. به سادگی اظهار داشت، آنها دلیل ما هستند. مأموریت ما و تعهد ده ساله ما برای پاسخگویی به دانش آموزان ما، ارائه یک رویکرد نوآورانه و اثبات شده آموزشی با اندازه های کوچک کلاس، تدریس بسیار شخصی، تمرین عملی عملی و برنامه ریزی انعطاف پذیر برای دانشجویان ما است. و من کاملا افتخار می کنم که این مدل منجر به نرخ بالای فارغ التحصیلی و شغل در زمینه تحصیل دانشجویان ما می شود. علاوه بر این، ما همیشه اهمیت رهبری و خدمت به جوامعی که در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم، آموزش داده ایم. این تعهد فراتر از کلاس است، زیرا دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان ما به طور مداوم به دنبال فرصت های خود برای به اشتراک گذاشتن وقت و منابع خود در سازمان های خیریه هستند. ما می دانیم که این موضوع برای دانش آموزان ما اهمیت دارد، زیرا فارغ التحصیلان ما به طور مرتب به ما می گویند که این جنبه آموزش آنها نه تنها از کارشان سود می برد بلکه زندگی و خانواده های آنها را نیز افزایش می دهد.

من شخصا از شما دعوت میکنم تا به یک یا چند دانشگاهی از دانشگاه کیزر مراجعه کنید. من به شما اطمینان می دهم که شما یک محیط مراقبانه و دوستانه را تجربه خواهید کرد که به اعتقاد ما این امر برای یادگیری موفقیت آمیز است. این محیط، فرهنگ ما "دانش آموزان اول" و تعهد ما به کیفیت، دستورالعمل موفقیت ما است، و این امر به ما کمک می کند فارغ التحصیلان خود را با درجه بالایی از اعتماد به نفس شخصی و حرفه ای وارد کنید.

خالصانه،

آرتور کییزر، Ph.D.

صدراعظم

دانشگاه کایزر

مکان ها

سان ماركوس

Address
Gasolinera UNO 2c. al Sur
San Marcos, Carazo

سان ماركوس, بخش کارازو, نیکاراگوئه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید