Avans University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

131254_7696.jpg عکس از Avans University of Applied Sciences

تحصیل در Avans University of Applied Sciences به معنای کسب دانش مدرن است. اما این همه چیز نیست. همچنین می توانید نحوه استفاده از این دانش را در پروژه های تجاری واقعی یا حرفه ای بیاموزید. مطالعات ما کاملاً مطابق با الزامات سازمانها و شرکتهایی است که در سطح بین المللی فعالیت می کنند. این دانشگاه بار دیگر در سال 2020 با رتبه اول رهبر آموزش عالی "Keuzegids Hbo" برای ششمین بار متوالی در رده اول دانشگاه بزرگ علوم کاربردی هلند قرار گرفته است! Avans به مدت 9 سال در رده های برتر قرار گرفته است ، این نشان می دهد که ما نوار را زیاد قرار داده ایم ، همانطور که در نشانگر کیفیت خود ما نشان داده شده است.


راحت باش

و آنچه بیشتر است، ما اطمینان می دهیم که به عنوان یک دانش آموز خارجی، شما در خانه در هلند احساس می کنید. یکی از راه هایی که ما انجام می دهیم این است که مسکن با کیفیت بالا سازماندهی کنیم و به شما با پرونده های ویزا (اداره مهاجرت و اقامت هلندی) کمک کنیم. ما به شما یک گریم، مراقب و شخصی خوش آمدید. هنگامی که شما وارد می شوید، مقدمه گسترده ای را برای Avans و شهر دریافت خواهید کرد. شما با دیگر دانشجویان خارجی ملاقات خواهید کرد. ما همچنین هر فرصتی را برای زندگی با دانشجویان پر جنب و جوش ارائه می دهیم.

حمایت کردن

Avans یک تیم حرفه ای از مشاوران دانشجویی ارائه می دهد تا شما را با تمام سوالات مربوط به تحصیلات و زندگی دانشجویی شما پشتیبانی نماید. ما این کار را انجام می دهیم زیرا ما متقاعد شده ایم که اگر به راحتی در محيط خود احساس راحتی داشته باشيد، می توانيد از لحاظ تحصيلی به خوبی انجام دهيد.

شما در دست خوب هستی

دانشجویان فعلی و پیشین Avans University of Applied Sciences به عنوان بهترین دانشگاه از نوع خود در هلند می دانند. ما به شدت به این دستاورد افتخار می کنیم و تمام تلاش خود را برای اطمینان از ادامه این کار انجام خواهیم داد.

مکان ها

Hertogenbosch

Address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

5223 DE Hertogenbosch, شمال برابانت, هلند

بردا

Address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1


4818 CR بردا, شمال برابانت, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید