Breda University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در 1 سپتامبر 2018 ، نام ما به Breda University of Applied Sciences تغییر یافت. در این سال تحصیلی، ما نیز محل اقامت خود را در یک کلیسای زیبا و به طور کامل بازسازی در Mgr. Hopmansstraat در برده، که بخشی از دانشگاه جدید ما است.

Breda University of Applied Sciences یک مؤسسه آموزش عالی با متوسط بودجه دولتی است. بیش از 7،000 دانش آموز هلندی و بین المللی از حدود 100 کشور در موسسه ما در حال تحصیل هستند. ما برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در سطح حرفه ای ('hbo') و آکادمیک (wo) در حوزه های بازی ها، رسانه ها، هتل ها، تسهیلات، لجستیک، محیط ساخته شده، گردشگری و اوقات فراغت ارائه می کنیم.

سازمان

Breda University of Applied Sciences دارای روابط قوی با زمینه حرفه ای است و تمرکز بر فعالیت های کارآفرینی و تجاری است. در این فرایند، ما از نوآوری ها، چشم انداز بین المللی و تصمیم گیری های اجتماعی و مسئولیت پذیری برخوردار هستیم.

یک محیط الهام بخش

استراتژی ما در میان چیزهای دیگر، نشان می دهد که چگونه ما تمرکز بیشتری بر آموزش بین المللی، هم افزایی بین رشته های مختلف و همکاری با شرکای صنعت اختصاص می دهیم. دانش آموزان تشویق می شوند تا استعدادهای خود را پرورش دهند، بلکه همچنین به نوآوری و نوآوری خود ادامه دهند.

برنامه های تحصیلی هتل، تسهیلات و گردشگری در ابتدای سال تحصیلی 2018 تا 2019 به کانون سابق منتقل شد. محوطه جدید به تدریج به مکان ملاقات الهام بخش برای افراد با زمینه های مختلف تخصص و از زمینه های مختلف فرهنگی تبدیل شده است.

در این محیط الهام بخش، دانشجویان ما را برای حرفه های بین المللی آماده می کنیم. اکثر برنامه های دوره ای ما به زبان انگلیسی تدریس می شود، اما برنامه های آموزش هلندی نیز توجه زیادی به تجارت و همکاری بین المللی دارد.

نیم قرن تجربه

BUAS، قبلا NHTV، بزرگترین و پیشروترین موسسه آموزشی در جهان است که برنامه های آموزشی در گردشگری، اوقات فراغت و مهمان نوازی را ارائه می دهد. با بیش از نیم قرن تجربه در آموزش عالی و همکاری بین المللی مبتنی بر عمل، برنامه های تحصیلات کارشناسی ما در سال های اخیر به طور مرتب در رتبه بندی های "Keuzegids HBO" ثبت شده است.

مهر و موم

  • Elsvier بهترین متخصص دانشگاه علوم کاربردی 2018
  • Elsevier بهترین متخصص دانشگاه علوم کاربردی 2017-2018

لیسانس علوم گردشگری

Keuzegids Universiteiten برنامه با امتیاز بالا 2019

بازی ها

  • Keuzegids Hbo برنامه با امتیاز بالا از سال 2019
  • Keuzegids Hbo No.1 در رده خود 2019
امکانات

Keuzegids Hbo شماره 1 در رده خود 2019

Keuzegids Hbo برنامه با امتیاز بالا از سال 2019

هتل

Keuzegids Hbo برنامه با امتیاز بالا از سال 2019

رسانه ها

Keuzegids Hbo No.1 در رده خود 2019

تدارکات

Keuzegids Hbo Logistics Management: No.1 در رده خود 2019

Keuzegids Hbo Logistics Engineering: Top 3 در رده 2018 2018 خود

محیط ساخته شده

Keuzegids Hbo Top 3 در رده خود 2019

مکان ها

بردا

Address
Monseigneur Hopmansstraat,1
4817 JT بردا, شمال برابانت, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید