Read the Official Description

به دانشکده علوم اجتماعی و رفتاری اراسموس (ESSB) خوش آمدید

ESSB به تنوع گسترده ای از برنامه های تحصیلی و رشته های علمی - اداری دولتی، علوم تربیتی، روانشناسی و جامعه شناسی پرداخته است. علاوه بر این، کالج دانشگاه اراسموس، IHS و دو موسسه تحقیقاتی RISBO و DRIFT با دانشکده ارتباط دارند. آموزش و پرورش ما در مقیاس کوچک و مبتنی بر آموزش مبتنی بر مشکالت (PBL) است. یکی دیگر از ویژگی های برنامه های مطالعه ما، اتصال به زمینه حرفه ای است.

دین

مسئولیت نهایی هیئت مدیره دانشکده و مدیریت دانشکده علوم اجتماعی و رفتاری اراسموس (ESSB) است. کارفرما از سوی کارکنان خود، متشکل از اعضای هیئت علمی، اعضای دانشجویی، مدیر دانشکده و مشاورین و مشاوران سیاست گذاری و تحقیقات و کنسولگری پشتیبانی می شود. از 1 سپتامبر 2015 این کارکنان به شرح زیر جمع آوری می شوند:

 • پروفسور VJJM Bekkers (dean)
 • Mw.dr. AMPh د جونگ (مدیر دانشکده)
 • Mw J. Dekkers-de Leeww MSc (مشاور سیاست مشاور)
 • DHR MGJM Adriaans MSc (سیاست مشاور آموزش)
 • DHR B. Looije (کنترل بازرگانی)
 • Mw نیکیا ون د لاژامات (عضو دانشجویی)

هیئت علمی

در مورد مسائل مهم استاد با دكتر شورای علمی مشورت كنید. شورای علمی نیز به عنوان یک هیئت تصمیم گیری در سطح دانشکده عمل می کند. شورای علمی 50 درصد دانش آموزان و 50 درصد از کارکنان ESSB تشکیل می دهند.

اجزای سازمانی

هیات علمی دارای گروه های ظرفیتی زیر است که در آن پرسنل دانشگاهی و کارمندان پشتیبانی و مدیریت قرار دارند:

 • گروه مدیریت عمومی و جامعه شناسی. رئیس: پروفسور RJ van der Veen
 • گروه روانشناسی، آموزش و پرورش
 • کالج دانشگاه اراسموس. دین: پروفسور MA Frens

مدیران آموزشی و تحقیقاتی

آموزش و تحقیقات در ادارات دولتی، روانشناسی، جامعه شناسی و علوم آموزشی در برنامه ها قرار دارد. مدیریت این برنامه ها بر عهده مدیران آموزش و پژوهش است. در حال حاضر، مدیران زیر در محل هستند:

اداره عمومی - جامعه شناسی

 • مدیر آموزش: prof.dr. M. Haverland
 • مدیر پژوهش: پروفسور PA Dykstra

روانشناسی - علوم آموزشی

 • مدیر آموزش: دکتر. AACM Smeets
 • مدیر پژوهش: پروفسور PJ Prinzie

دفتر کارشناسی

تمام کارمندان پشتیبانی و مدیریتی که به طور خاص در یک منطقه مبتنی بر علم کار نمی کنند، در دفتر هیات علمی قرار دارند. دفتر هیئت مدیره توسط مدیر دانشکده رهبری می شود: mw.dr. AMPh د جونگ

تصمیم گیری مشترک

تصمیم گیری مشترک به این معنی است که ذینفعان مختلف می توانند در بحث های مربوط به موضوعات مهم شرکت کنند. دانش آموزان ESSB، به صورت گروهی یا به صورت جداگانه، می توانند با دانش آموزان و کارکنان مدرسه علوم اجتماعی و رفتاری اراسموس به بحث و گفتگو بپردازند تا دانش آموزان و نظرات آنها را نمایندگی کنند. دانش آموزان در فرایندهای تصمیم گیری مشترک در سطوح مختلف فعالیت می کنند و بنابراین ایده ها و شکایات خود را به اشتراک می گذارند.

این قسمت از وب سایت اطلاعاتی در مورد فرصت های مختلف برای شرکت در تصمیم گیری مشترک در ESSB، چگونگی سازماندهی و جایی که باید در مورد شکایت در مورد آموزش و پرورش ارائه شود، ارائه می دهد.

انواع تصمیم گیری مشترک وجود دارد

 • کمیته های آموزشی
 • هیئت علمی
 • شورای دانشگاه
 • اعضای دانشجویی شوراهای هیئت مدیره
 • عضو دانشجویی تیم مدیریت

دانشکده مشاوره دانشجویی

موسسات و ذینفعان ذکر شده در واحد مشاوره دانشجویی دانشکده (اختصار در هلندی: FSO) نمایندگی می شود. در یک نشست ماهانه نمایندگان سازمان های تصمیم گیرنده مشترک ESSB برای بحث در مورد موضوعات مربوط به آموزش جمع آوری می شوند. آموزش رسمی انجمن دانشجویی Cedo Nulli رئیس این نشست است. او عضو هیئت مشورتی دانش آموز دانشکده است و تصمیم گیری مشترک را تحریک می کند.

در طول جلسه، مسائل مربوط به آموزش و پرورش می تواند مورد توجه دانشجویان قرار گیرد. همه ذینفعان در مورد امور کنونی، تبادل اطلاعات و تلاش برای یادگیری از یکدیگر هستند.

علاوه بر این، تمامی شکایات که Cedo Nulli جمع آوری می شود به سازمان تصمیم گیری مشترک فرستاده می شود که بیشتر به رسیدگی به شکایت خاصی می پردازد. برای اطلاعات بیشتر در مورد شکایت: لطفا در بخش «مقررات شکایات» در وب سایت مشورت کنید.

تاریخ

دانشکده علوم اجتماعی 1963 -

مهم است که تاریخ دانشکده علوم اجتماعی را ضبط کرده و بگویید. بنابراین وضعیت فعلی دانشکده میتواند درک شود و حافظه سازمان حفظ شود. از زمان تأسیس دانشکده در سال 1963، داستان دانشکده دو بار نوشته شده است. اولین بار زمانی بود که دانشکده 40 ساله خود را جشن گرفت. جشن پنجمین سالگرد اساتید دومین رویداد بود که داستان دانشکده منتشر شد.

* از تاریخ اول سپتامبر 2017، نام دانشکده مدرسه علوم و علوم رفتاری اراسموس است.

Programs taught in:
انگلیسی
هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

آیا می خواهید به سازمان ها و کارکنان آنها کمک کنید تا به صورت حرفه ای رشد کنند؟ آیا شما علاقه مند به نحوه کارکرد مغز و چگونگی ایجاد استعداد از طریق آموزش هستید؟ اگر چنین ... [+]

برنامه تحصیلی

آیا می خواهید به سازمان ها و کارکنان آنها کمک کنید تا به صورت حرفه ای رشد کنند؟ آیا شما علاقه مند به نحوه کارکرد مغز و چگونگی ایجاد استعداد از طریق آموزش هستید؟ اگر چنین است، این برنامه ممکن است یکی برای شما باشد. از طریق تئوری و عمل، شما خود را با موضوعات مختلف در روانشناسی آشنا خواهید کرد.

در برنامه روانشناسی ما، ما با استفاده از روش یادگیری مبتنی بر مسئله آموزش می آموزیم. در گروه های کوچک، با جستجوی اطلاعات در کتاب ها، نشریات و رسانه های دیجیتال، مشکلات بتن را تحلیل می کنید. بحث های کلاس باعث تقویت پیوند شما با دانش آموزان دیگر می شود و شما را تشویق می کند تا موفق شوید. شما همچنین مهارتهای روانشناختی را ایجاد خواهید کرد که هدف آن حداقل فاصله بین دانشگاه و محل کار است و شما را برای مسیر شغلی آماده می کند.... [-]

هلند Rotterdam
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

برنامه کارشناسی به هشت دوره متوالی 5 هفته تقسیم شده است. در هر دوره، شما یک دوره را تمرین می کنید که بر یک موضوع خاص متمرکز است. برای مثال، شما برای مثال، دوره هایی را تم ... [+]

برنامه تحصیلی

آیا شما علاقه مند به حل مسائل اجتماعی هستید که مرزهای ملی را فراتر گذاشته اند؟ در مورد برنامه مدیریت کارشناسی چالش های اجتماعی بین المللی در دانشگاه اراسموس روتردام بیشتر بدانید.

برنامه چگونه سازماندهی می شود؟

برنامه کارشناسی به هشت دوره متوالی 5 هفته تقسیم شده است. در هر دوره، شما یک دوره را تمرین می کنید که بر یک موضوع خاص متمرکز است. برای مثال، شما برای مثال، دوره هایی را تمرین می کنید که بر جهانی شدن، سیاست عمومی، رهبری و مدیریت منابع انسانی، مهاجرت بین المللی، مدیریت شبکه و مسائل مربوط به توسعه بین المللی متمرکز است. این دوره ها شما را قادر می سازد تا چالش های اجتماعی را از دیدگاه های مختلف تحلیل کنید و نقش ها، ادراک ها و منافع بازیگران مختلف را درک کنید. علاوه بر این، شما دوره های روش تحقیق را برای به دست آوردن مهارت ها و دانش هایی که برای انجام تحقیقات در مورد چالش های اجتماعی و مدیریت چالش های اجتماعی دنبال می کنید، خواهید آموخت. هر دوره با بررسی این دوره خاص به پایان می رسد. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا به طور کامل در یک دوره تمرکز کنید، نه اینکه توجه خود را بین دوره های مختلف تقسیم کنید.... [-]

هلند Rotterdam
Erasmus University Rotterdam
Address
Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam
Rotterdam, South Holland, هلند
وب سایت
تلفن
+31 10 408 1111