Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشکده علوم اجتماعی خوش آمدید

دانشکده علوم اجتماعی (FSW) خانه های چهار رشته های علمی با هر دیدگاه خاص خود را بر مردم و جامعه است. مرکزی در آموزش و پژوهش ما شعار ما است: کشف مردم است. جامعه کشف!

10 دلایل خوبی برای دانشگاه اراسموس را انتخاب کنید

مطالعه در دانشگاه

دانشگاه اراسموس روتردام ارائه می دهد همه چیز شما راست در محوطه دانشگاه نیاز دارند. در اینجا شما شرکت در سخنرانی و مطالعه در کتابخانه با دانشجویان خود را. در ناهار، شما می توانید در دادگاه مواد غذایی و یا اراسموس Paviljoen خوردن و اگر شما می خواهید به بازی های ورزشی، شما را به مرکز ورزشی است. دانشجویان بین المللی همچنین می توانید در محوطه دانشگاه زندگی می کنند. پردیس واقعا محل می شود!

آن را به رخ

آرزوی شما چیست؟ آیا شما می خواهید به ابداع مدل های جدید اقتصادی برای پیش بینی یک بحران بعدی؟ برای بهبود مراقبت های بهداشتی در آفریقا؟ این که آیا شما ایده های جدید برای صنایع خلاق و یا شما در تلاش برای راه اندازی شرکت خود را در کسب و کار قانونی: دانشگاه اراسموس کمک خواهد کرد که شما را به جاه طلبی های خود را به حقیقت می پیوندند. دانشگاه اراسموس روتردام: آن اتفاق می افتد.

یک دانشگاه واقعی بین المللی

دسیدریوس اراسموس یک بار گفت: «جهان خانه من است» و این چیزی است که دانشگاه اراسموس همیشه در ذهن نگه می دارد. در کلاس درس چند فرهنگی، شما شرکت در سخنرانی داده شده توسط استاد ایتالیایی و دانشجویان همکار خود را از کشورهایی مانند چین و برزیل آمده است. استادان سفر دور جهان را به پشت چشم انداز جهانی. شما بخشی از یک محیط بین المللی.

با کیفیت بالا و بالا رتبه

دانشگاه اراسموس دارای آموزش با کیفیت بالا و برنامه های تحقیقاتی. با کیفیت بالا، در واقع. رتبه بندی بین المللی نشان می دهد که دانشگاه اراسموس است در میان بازیکنان پایان بالا در جهان است. دانش آموزان قدردانی کیفیت از سخنرانی ها، تخصص کارکنان و آماده سازی برای یک کار موفق.

فرصت های شغلی خوب

سازمان ها و شرکت ها در سراسر جهان علاقه مند به فارغ التحصیلان Rotterdam در. گاهی اوقات آنها حتی پاسخ دانشگاه اراسموس "عرضه کننده اتاق هیئت مدیره ترجیح". در طی مطالعات خود را، به شما پرداخت مقدار زیادی از توجه به آماده سازی برای بازار کار، به عنوان مثال در طول اراسموس استخدام روز: بزرگترین رویداد استخدام دانش آموز در اروپا!

روتردام

نوآورانه و پر جنب و جوش بهترین کلمات برای توصیف Rotterdam در. ممکن است برخی از زمان برای رسیدن به شهرستان است، اما هنگامی که شما، این شهرستان بزرگ که در آن به صرف روز دانش آموز خود. در بسیاری از رستوران ها مرسوم، مد روز، کافه ها خوب و جشنواره ها در تابستان وجود دارد. برای دانش آموزان بیشتر حرفه رانده میان شما: بسیاری از شرکت های بین المللی در اینجا دفاتر خود را.

زندگی دانشجویی

نه تنها ما به شما پیشنهاد آموزش و پرورش کلاس بالا، دانشگاه اراسموس روتردام نیز فراهم می کند فعالیت های اوقات فراغت است. مطالعه و دانشجویی انجمن ها و بحث های StudiumGeneraleorganise، عملکرد و سخنرانی در طول هفته. بنابراین پس از یک روز از مطالعه سخت، شما مقدار زیادی از فرصت برای استراحت و لذت ببرید.

ورزش ها

فوتبال، رقص، بسکتبال، قایقرانی: اراسموس ورزشی ارائه می دهد تقریبا در هر نوع از ورزش. در محوطه دانشگاه، می زمین تنیس و یک مرکز تناسب اندام با نام تجاری جدید با تجهیزات مدرن وجود دارد. شما می توانید یک عملکرد خوب مطالعه ارائه می کنید اگر شما در حال مناسب نمی جنگند، می تواند شما؟

برنامه مقدمه

زمان شروع خود را در روتردام با Eurekaweek در اواسط اوت برای کشف این شهرستان، دوستان و آشنا به دانشگاه و دانشگاه. یک برنامه مقدماتی اجتماعی گسترده برای دانشجویان بین المللی وجود دارد، با سفر به دیدن برجسته از شهرستان و هلند. ما واقعا می خواهم به شما توصیه به شرکت: روتردام مانند خانه در هیچ زمان احساس می کنید!

مسکن

پیدا کردن محل اقامت خوب نیست باید یک مشکل به عنوان شهرستان ارائه می دهد انواع مسکن دانشجویی. شما می توانید مسکن از طریق SSH کوتاه اقامت، HousingAnywhere ترتیب و یا یک بار شما اینجا هستید، از طریق دیگر دانش آموزان است. آیا می دانید که دانشجویان بین المللی می توانید اتاق دانش آموز و یا استودیوهای راست در محوطه دانشگاه اجاره؟

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • هلندی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

BSC در مدیریت چالش های اجتماعی بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 هلند Rotterdam

شما مدیریت چالش های اجتماعی بین المللی تحصیل در دانشگاه اراسموس روتردام به دلیل: تنوع و طیف گسترده ای از افراد ما به آدرس؛ برتری در آموزش و پرورش و ارتباط اجتماعی؛ و غیره. [+]

کارشناسی در مدیریت چالش های اجتماعی بین المللی

کارشناسی (کارشناسی) در مدیریت چالش های اجتماعی بین المللی

چرا تحصیل کارشناسی در مدیریت چالش های اجتماعی بین المللی در روتردام؟

شما مدیریت چالش های اجتماعی بین المللی تحصیل در دانشگاه اراسموس روتردام به دلیل:

تنوع و طیف گسترده ای از افراد ما به آدرس؛ برتری در آموزش و پرورش و ارتباط اجتماعی؛ جلسات عمومی و ویژه، جلسات کوچک گروه (مبتنی بر مساله آموزش)، که شما را قادر به مطالعه بیشتر موثر؛ ترکیبی از تئوری و عمل، که شما آماده برای بازار کار است. ... [-]

International Bachelor in Psychology

Campus تمام وقت September 2019 هلند Rotterdam

O شما در تلاش برای درک این که چرا انسان رفتار راه انجام می دهند؟ پیدا کردن اگر کارشناسی بین المللی در روانشناسی در دانشگاه اراسموس روتردام انتخاب مناسب برای شما است. [+]

روانشناسی بین المللی کارشناسی

کارشناسی (کارشناسی) در رشته روانشناسی

آیا شما در تلاش برای درک این که چرا انسان رفتار راه انجام می دهند؟ پیدا کردن اگر کارشناسی بین المللی در روانشناسی در دانشگاه اراسموس روتردام انتخاب مناسب برای شما است.

چرا مطالعه بین المللی کارشناسی در رشته روانشناسی در روتردام؟ به دلیل رویکرد های نظری و عملی به طیف گسترده ای از افراد روانشناسی مانند شناخت، یادگیری، اعتیاد، انگیزه و غیره؛ دانش آموزان هلندی کارشناسی برنامه شماره یک در هلند برای یازده بار قرار گرفت. از روش یادگیری مبتنی بر مساله، که شما را قادر به مطالعه موثر تر. شما بخشی از یک گروه از بیش از 100 دانشجوی بین المللی هستند و شما را وادار به معاشرت با دانشجویان هلندی در کلاس. ... [-]

ویدئو ها

Why choose Erasmus University?

تماس

Erasmus University Rotterdam

آدرس Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam
Rotterdam, South Holland, هلند
وب سایت http://www.eur.nl/
تلفن +31 10 408 1111