توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

کالج کتاب مقدس و کسب و کار پادشاهان (KBBC) به عنوان نام مستعار، یک موسسه آموزشی کوچک است که با هدف ارائه الهیات مسیحی و همچنین آموزش تجارت معاصر از طریق آموزش و تحقیق هدایت می شود. هدف استراتژیک KBBC، آموزش و تدریس دانش آموزان با دانش عمیق در الهیات مسیحی است. علاوه بر این، به همان اندازه، نظریه های تجاری مدرن و کاربرد عملی آنها را که مربوط به حل مشکلات مشکوک کسب و کار هستند و همچنین از دست دادن چالش های کسب و کار چالش های که کسب و کار روزانه برآورده می شود، تعلیم می دهد.

چرا KBBC؟

آموزش و پرورش هر گونه (رسمی یا غیر رسمی) داده شده است، کلید توسعه انسانی است. در نتیجه، آموزش و پرورش ضروری برای توسعه کلی مردم است. کتاب مقدس به صراحت در Hosea 4: 6 بیان می کند که مردم من به دلیل کمبود دانش از بین می روند. به عبارت دیگر، بدون دانش، توسعه انسانی محدود است. با این حال، رویاهای بسیاری از افرادی که آرزو می کنند و می خواهند دانش خود را برای توسعه خود به دست آورند، در اغلب موارد به دلیل شدت هزینه های مالی که تحصیلات رسمی دربرگیرنده آن است، صورت نگرفته است. KBBC برای کمک به کاهش مشکلات مالی بزرگ که برای دانشجویان به تکمیل برنامه های مربوط به تحصیلات خود تبدیل شده است، برنامه های آموزشی را از طریق آموزش از راه دور، یادگیری آنلاین و تنظیمات مبتنی بر کلاس درس انتخاب کرده است. بنابراین، KBBC از روش های معمول و غیر متعارف برای انتقال دانش به طور عمده با کمک و حمایت از تکنولوژی کامپیوتر استفاده می کند.

KBBC معتقد است که ترکیب این روش های مختلف آموزش دانشجویان تضمین می کند و اجازه می دهد انعطاف پذیری و به حداقل رساندن فشار که بسیاری از دانش آموزان در مطابقت با یک زمینه انتخاب شده را تجربه کنید. علاوه بر این، تجربه نشان داده است که بسیاری از مردم ترجیح می دهند که مشغول به کار در تمام وقت باشند و برنامه های آکادمیک را بخوانند و ترجیح می دهند که KBBC نامیده می شود. بنابراین، در KBBC ما متعهد به آموزش در یک محیط انعطاف پذیر و پویا می باشیم. KBBC دانشجویان را از همه کشورهای جهان و مردم از همه ی جنبه های زندگی جذب می کند. کارکنان و اعضای هیات علمی ما توسط برخی از سمینارهای معتبر و کالج های دینی در ایالات متحده آموخته شده است. برخلاف کیفیت آموزش الهیات، اعضای هیئت علمی KBBC به دست آورده اند، اکثریت قابل توجه از آنها تجربه های عملی را به عنوان کشیشان و رهبران کلیسای در حوزه های خود به دست آورده اند.

دانشکده گروه بازرگانی متشکل از استادان با درجه های با درجه عالی است که از بعضی از دانشگاه های معتبر اروپایی به دست آمده و به طور مساوی چندین سال از مهارت ها و تجربیات آموزشی در برخی از این دانشگاه ها به دست آمده است.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

عضویت و وابستگی

KBBC عضو انجمن مدرسه های مسیحی بین المللی (ACSI) و شبکه اروپایی فاصله و یادگیری الکترونیکی (EDEN) است، وابسته به معبد جهانی انجیلی (WWES) نوا اسکوشیا کانادا و همچنین عضو آکادمی مدیریت بریتانیا (BAM) .

کالج کتاب مقدس و کسب و کار پادشاهان (KBBC) به عنوان نام مستعار، یک موسسه آموزشی است که با هدف ارائه الهیات مسیحی و همچنین آموزش تجارت معاصر از طریق آموزش و تحقیق هدایت می شود. هدف استراتژیک KBBC، آموزش و تدریس دانش آموزان با دانش عمیق در الهیات مسیحی است. علاوه بر این، به همان اندازه، نظریه های تجاری مدرن و کاربرد عملی آنها را که مربوط به حل مشکلات مشکوک کسب و کار هستند و همچنین از دست دادن چالش های کسب و کار چالش های که کسب و کار روزانه برآورده می شود، تعلیم می دهد.

بیانیه KBBC چشم انداز

برای ارائه آموزش عالی الهیات مسیحی با کیفیت بالا که در دسترس همه افراد سنی است که تمایل دارند آگاهی عمیق و صمیمی از الهیات مسیحی داشته باشند.

تحت الهیات، KBBC دارای ارزش های اصلی زیر است:

 1. برای آموزش و تجهیز مسیحیان برای رهبری در کلیساهای مربوطه خود را با دانش علمی معرفتی و تفاسیر کتاب مقدس.
 2. برای جذب مسیحیان برای به دست آوردن مهارت در اداره کلیسا
 3. به منظور تقویت رهبران کلیسا و مسیحیان، به طور کلی، موتورهای بشریت را از طریق دانش به دست آورد.
 4. در چارچوب کسب و کار، KBBC آموزش و رهبری رهبران کسب و کار است که در شناسایی فرصت های تجاری برای بهره برداری و همچنین کنترل چالش هایی که در محیط کسب و کار غیر قابل پیش بینی رخ می دهد، مناسب است.

با توجه به آموزش کسب و کار، KBBC ارزش های اصلی زیر را به ارمغان می آورد:

 1. KBBC تلاش می کند تا حداکثر توسعه مهارت های کسب و کار فردی و آگاهی را از طریق اندازه های کوچک طبقه ای که باعث تقویت روابط بین دانش آموزان و دانش آموزان ثروتمند و صمیمی
 2. KBBC ارزش ها و گرایش به یک رویکرد جامع برای یادگیری که در آن هر دو تئوری و عمل به شدت دنبال شده و در نتیجه ترویج فعالیت و بورس تحصیلی است که ابزار ضروری برای ایجاد موثر و قرار دادن رهبران کسب و کار فردا در محیط کسب و کار
 3. ارائه آموزش و پرورش کسب و کار قابل دسترسی و مناسب برای همه مردم، فرهنگ ها، سنین، جنسیت و همچنین با زمینه های مختلف اجتماعی و اقتصادی. احترام، تحمل و پذیرش توسط و برای همه ارزش های کلیدی است که باعث ارتقا یادگیری می شود.

مأموریت KBBC

KBBC یک موسسه عالی محلی است که تمرکز جهانی را برای فعالیت های یادگیری با کیفیت بالا فراهم می کند که در نهایت قالب گیری و آماده سازی زبان آموزان برای رهبری آینده در زمینه تحصیل علمی خود را برگزار می کند. کشف و توسعه استعداد و مهارت های خود را از طریق آموزش و پرورش و برای خدمت به بشریت.

دانشکده تجارت

معرفی انعطاف پذیری در برنامه های آموزشی KBBC، باعث افزایش غرورآمیز تحصیلی و همچنین افزایش گستره فکری می شود که در نهایت فرد را با دانش کافی فراهم می کند. برنامه های صدور گواهینامه KBBC را می توان در مدت کوتاهی از 2 هفته تا 6 ماه بسته به ماهیت و محتوای درس دانست. برنامه های دیپلم معمولا مدت 9 ماه تا 1 سال (حدود 2 دوره ترم) هستند. برنامه های تحصیلات تکمیلی به پایان رسیده است. در شرایط نادر، دانش آموزان می توانند برنامه های خود را در 4 سال کامل کنند.

KBBC برنامه های زیر را در کسب و کار ارائه می دهد

 • گواهی رسانه های اجتماعی
 • بازاریابی دیپلم
 • مديريت BS
 • مدیریت بازرگانی BS
 • حسابداری جی پی اس
 • BS Finance
 • روابط بین الملل ب
 • رسانه های ارتباطی BA

اعتبار حسابدار ACCA

ما دوره های حسابداری ACCA را ارائه می دهیم. کسب مدرک حسابداری ACCA شما را حسابدار جهانی می کند. در حال حاضر، ACCA دارای 503،000 دانش آموز در 179 کشور جهان است. به عبارت دیگر، ACCA برنامه حسابداری حرفه ای ترین و شناخته شده ترین و معتبر دنیا است.

مدارک اولیه برای دنبال کردن ACCA دوره های حسابداری؛

 1. کسانی که بدون تجربه و مدارک لازم هستند می توانند با دوره های پایه شروع شوند (برای توضیح بیشتر با تماس با اداره ما)
 2. کسانی که دارای 3 GCEs و 2 A سطح در 5 موضوع جداگانه از جمله ریاضیات و انگلیسی و یا معادل آن است. علاوه بر این، 3 سال تجربه کاری برای تکمیل 13 امتحان (اگر هیچ معافیتی داده نشده) مورد نیاز است که می تواند تا 3 یا 4 سال طول بکشد تا انجام شود.

فواید:

 1. یک عضو دانشجویی ACCA شوید
 2. انعطاف پذیری در مطالعه برنامه
 3. واجد شرایط در سطح جهانی شناخته شده است
 4. ACCA UK همیشه آماده ارائه پشتیبانی در صورت لزوم است
 5. پرداخت فقط برای امتحان ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر درباره حسابرسی ACCA، با KBBC تماس بگیرید.

برای درخواست اینجا کلیک کنید:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Kings Bible Business College

این برنامه بر اساس برنامه دیپلم است، اضافه کردن دوره هایی که دانش آموز را به جهت حرفه ای تر حرکت می کند. با یک مربی محلی مناسب، یک دانش آموز می تواند برای موقعیت کشیش هما ... [+]

بررسی اجمالی

این برنامه بر اساس برنامه دیپلم است، اضافه کردن دوره هایی که دانش آموز را به جهت حرفه ای تر حرکت می کند. با یک مربی محلی مناسب، یک دانش آموز می تواند برای موقعیت کشیش هماهنگ شود.

دوره های اضافه شده به برنامه های دیپلم به شرح زیر استBI-4103 کتاب مقدس به عنوان تاریخ، 3crBI-4203- الهیات کتاب مقدس، 3crCH-4002 تاریخچه کلیسای، 2crST-4102 Primer به Apologetics و اخلاق، 2crمأموریت MI-4002 و وزارت، 2 کرونMI-4102 آموزش و موعظه در کلیسا، 2crرهبری کلیسای MI-5002، 2crMI-4010 Internship III-Teaching and Preaching، 10crNN-X00X انتخابی، 16 کرون. (یا به عنوان مورد نیاز)... [-]
هلند The Hague
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
The Hague, South Holland, هلند