King's College of the Netherlands

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج کینگ هلند (KCN) به عنوان اسم این اسم ، یک مؤسسه آموزشی کوچک است که با هدف ارائه الهیات مسیحی و همچنین آموزش کسب و کار معاصر از طریق آموزش و تحقیق رانده می شود. هدف استراتژیک KCN آموزش و تجهیز دانش آموزان خود به دانش عمیق در کلام مسیحی است. علاوه بر این ، به همان اندازه تئوری های تجارت مدرن و کاربردهای عملی آنها را که برای حل مشکلات شغلی مهم و همچنین غلبه بر چالش های شغلی روزمره که مشاغل روزانه با آن روبرو هستند ، آموزش می دهد.

چرا KCN؟

آموزش به هر شکلی (رسمی یا غیر رسمی) که به آن داده می شود ، کلید پیشرفت انسان است. در نتیجه ، آموزش برای پیشرفت کلی مردم ضروری است. کتاب مقدس به صراحت در حسین 4: 6 می گوید که مردم من به دلیل عدم دانش هلاک می شوند. به عبارت دیگر ، بدون دانش ، تحول بشر محدود است. با این حال ، رویاهای بسیاری از افراد که مایل هستند و آرزو می کنند دانش خود را از طریق خود کسب کنند ، در بیشتر موارد به دلیل زیاد بودن هزینه های مالی که آموزش رسمی به دنبال دارد ، تحقق نیافته اند. KCN برای کمک به رفع مشکلات عظیم مالی که برای دانش آموزان پس از اتمام برنامه های دانشگاهی مربوطه به آنها تبدیل می شود ، پیشنهاد کرده است تا برنامه های دانشگاهی را از طریق آموزش از راه دور ، یادگیری آنلاین و تنظیمات مبتنی بر کلاس ارائه دهد. بنابراین ، KCN از هر دو روش مرسوم و غیر متعارف برای انتقال دانش به طور عمده با کمک و پشتیبانی از فناوری رایانه استفاده می کند.

KCN عقیده دارد كه تركیب این روشهای مختلف آموزش دانش آموزان ، انعطاف پذیری را تضمین كرده و فشارهایی را كه بسیاری از دانش آموزان در پی دنبال یك رشته تحصیلی انتخاب شده با آن روبرو می شوند ، به حداقل می رساند. علاوه بر این ، تجربه نشان داده است که بسیاری از افراد ترجیح می دهند مشاغل تمام وقت کار کنند و برنامه های آکادمیک پاره وقت را دنبال کنند و ترجیح آن است که KCN مخفف آن باشد. بنابراین ، در KCN ما متعهد به آموزش در محیط انعطاف پذیر و پویا هستیم. KCN دانش آموزان از همه کشورهای جهان و مردمان را از همه مناطق زندگی جذب می کند. کارمندان و دانشکده های ما توسط برخی از حوزه های علمیه معتبر و کالج های علمیه در ایالات متحده آموزش دیده اند. گذشته از آموزش کلامی با کیفیت ، اعضای هیئت علمی KCN به دست آورده اند ، اکثریت قابل توجهی از آنها در فرقه هایشان و رهبران کلیساها ، تجربیات عملی کسب کرده اند.

دانشکده گروه بازرگانی متشکل از استادان با درجه های با درجه عالی است که از بعضی از دانشگاه های معتبر اروپایی به دست آمده و به طور مساوی چندین سال از مهارت ها و تجربیات آموزشی در برخی از این دانشگاه ها به دست آمده است.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

عضویت و وابستگی

KCN عضو انجمن مدارس مسیحی بین المللی (ACSI) و شبکه آموزش از راه دور و الکترونیکی اروپا (EDEN) ، وابسته به حوزه علمیه انجیلی در سراسر جهان (WWES) نوا اسکوشیا کانادا و همچنین عضو آکادمی مدیریت انگلیس (BAM) است. .

کالج کینگ هلند (KCN) به عنوان اسم این اسم ، یک مؤسسه آموزشی است که با هدف ارائه الهیات مسیحی و همچنین آموزش کسب و کار معاصر از طریق تدریس و تحقیق هدایت می شود. هدف استراتژیک KCN آموزش و تجهیز دانش آموزان خود به دانش عمیق در کلام مسیحی است. علاوه بر این ، به همان اندازه تئوری های تجارت مدرن و کاربردهای عملی آنها را که برای حل مشکلات شغلی مهم و همچنین غلبه بر چالش های شغلی روزمره که مشاغل روزانه با آن روبرو هستند ، آموزش می دهد.

بیانیه ویژن KCN

برای ارائه آموزش عالی الهیات مسیحی با کیفیت بالا که در دسترس همه افراد سنی است که تمایل دارند آگاهی عمیق و صمیمی از الهیات مسیحی داشته باشند.

طبق الهیات ، KCN دارای مقادیر اصلی زیر است:

 1. برای آموزش و تجهیز مسیحیان برای رهبری در کلیساهای مربوطه خود را با دانش علمی معرفتی و تفاسیر کتاب مقدس.
 2. برای جذب مسیحیان برای به دست آوردن مهارت در اداره کلیسا
 3. به منظور تقویت رهبران کلیسا و مسیحیان، به طور کلی، موتورهای بشریت را از طریق دانش به دست آورد.
 4. KCN در جبهه کسب و کار ، آموزش و آماده سازی رهبران تجاری است که می توانند در شناسایی فرصتهای شغلی برای سوءاستفاده و همچنین تحت کنترل قرار دادن چالشهایی که در محیط غیرقابل پیش بینی تجارت ایجاد می شود ، کنترل کنند.

با توجه به آموزش تجارت ، KCN ارزش های اصلی زیر را مطرح می کند:

 1. KCN تلاش می کند تا از طریق اندازه کلاسهای کوچک که باعث ایجاد رابطه غنی و صمیمی بین اساتید و دانشجو می شود ، مهارت های فردی و مهارت های فردی را به حداکثر برساند.
 2. KCN یک رویکرد جامع را برای یادگیری در جایی که هم تئوری و هم عملی با جدیت دنبال می شوند ، ارزشیابی و تحسین می کند و بنابراین فعالیت و بورس تحصیلی را ارتقا می بخشد که ابزاری اساسی برای توسعه و جایگاه مؤثر رهبران تجاری فردا در محیط تجارت است.
 3. آموزش كسب و كار در دسترس و مقرون به صرفه برای همه افراد ، فرهنگ ها ، سنین ، جنس ها و همچنین سوابق متنوع اقتصادی-اجتماعی. احترام ، تحمل و پذیرش توسط همه و همه ارزشهای اصلی هستند که باعث تقویت یادگیری می شوند.

بیانیه ماموریت KCN

KCN یک موسسه عالی محلی با تمرکز جهانی است که فعالیتهای یادگیری باکیفیت را تضمین می کند که در نهایت دانش آموزان را برای رهبری آینده در زمینه انتخاب شده خود برای تحصیل آماده می کند. استعدادها و مهارتهای خود را از طریق آموزش و خدمت به بشریت کشف و توسعه دهید.

دانشکده تجارت

معرفی انعطاف پذیری در برنامه های آموزشی KCN باعث افزایش عمق تحصیلی و همچنین گسترش فکری می شود که در نهایت دانش کافی را در اختیار فرد قرار می دهد. برنامه های گواهی KCN بسته به ماهیت و محتوای دوره می توانند در یک دوره کوتاه 2 هفته تا 6 ماه انجام شوند. برنامه های دیپلم معمولاً 9 ماه تا 1 سال (حدود 2 دوره ترم) دارند. برنامه های لیسانس برای تکمیل حداکثر 3 سال طول می کشد. در شرایط نادر ، دانشجویان می توانند برنامه های خود را در 4 سال به پایان برسانند.

KCN برنامه های زیر را در Business ارائه می دهد

 • گواهی رسانه های اجتماعی
 • بازاریابی دیپلم
 • مديريت BS
 • مدیریت بازرگانی BS
 • حسابداری جی پی اس
 • BS Finance
 • روابط بین الملل ب
 • رسانه های ارتباطی BA

اعتبار حسابدار ACCA

ما دوره های حسابداری ACCA را ارائه می دهیم. به دست آوردن صلاحیت حسابداری ACCA ، شما را به یک حسابدار جهانی تبدیل می کند. هم اکنون ACCA دارای 503،000 دانشجو در 179 کشور جهان است. به عبارت دیگر ، ACCA مشهورترین و معتبرترین برنامه حسابداری حرفه ای در جهان است.

مدارک اولیه برای دنبال کردن ACCA دوره های حسابداری؛

 1. کسانی که بدون تجربه و مدارک لازم هستند می توانند با دوره های پایه شروع شوند (برای توضیح بیشتر با تماس با اداره ما)
 2. افراد دارای 3 درجه GCE و 2 A در 5 موضوع جداگانه شامل ریاضیات و انگلیسی یا معادل آنها. علاوه بر این ، 3 سال سابقه کار برای تکمیل 13 امتحان (در صورت عدم معافیت) لازم است که برای انجام آن می تواند 3 یا 4 سال طول بکشد.

فواید:

 1. یک عضو دانشجویی ACCA شوید
 2. انعطاف پذیری در مطالعه برنامه
 3. واجد شرایط در سطح جهانی شناخته شده است
 4. ACCA UK همیشه آماده ارائه پشتیبانی در صورت لزوم است
 5. پرداخت فقط برای امتحان ثبت شده است

برای اطلاعات بیشتر در مورد صلاحیت حسابداری ACCA ، با KCN تماس بگیرید.

برای اعمال اینجا کلیک کنید:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

مکان ها

لاهه

Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
لاهه, هلند جنوبی, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: