Tio University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آیا علاقه دارید اطلاعات بیشتری درباره برنامه مورد علاقه خود کسب کنید؟ این روزهای باز آنلاین بعدی ما است:

 • مهمان نوازی و جهانگردی - نوزدهم نوامبر
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی - 10 دسامبر

شما می توانید اطلاعات بیشتری در href = "https://www.tio.nl/en/open-days/" پیدا کنید

هتل ، رویداد ، گردشگری و تجارت

به Tio University of Applied Sciences خوش آمدید. Tio تحصیلات شخصی ، شتاب و عالی را به شما ارائه می دهد و سالهاست که به عنوان یک موسسه آموزشی شناخته شده ، نامی ممتاز بوده است. برنامه های لیسانس تیو سالها در بین بهترین های هلند بوده و در رده بندی های مختلف در رده های اول قرار دارد. کدام برنامه مناسب شماست؟

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Tio و دوره های عالی آن را کشف کنید

مفهوم منحصر به فرد تيو، دانشجويان تيو، استادان و دوره هاي آموزش عالی را برآورده کنيد

خوش آمدید در Tio، دانشگاه علوم کاربردی که در آن شما در خانه احساس خواهید کرد. Tio یک فضای عالی، گزینه ای برای مطالعه سریع و مفهوم منحصر به فرد Tio ارائه می دهد. دانش آموزان آموزش و پرورش در مقیاس کوچک و شخصی Tio را دوست دارند.

Tio University of Applied Sciences ارائه می دهد دوره های کارشناسی در زمینه های:

 • مدیریت هتل
 • مدیریت رویداد
 • گردشگری
 • کسب و کار

Tio University of Applied Sciences کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) در زمینه:

 • مدیریت بین الملل
 • مهمان نوازی
 • مدیریت بازرگانی

تيو در سرب

Tio برای آموزش های شدید، در مقیاس کوچک و با کیفیت بالا است و شهرت خوبی به عنوان یک موسسه آموزشی مشهور برای سال های بسیاری داشته است.

بهترین برنامه های تحصیلی در هلند

همه مدارک تحصیلی و دوره های کارآموزی لیسانس تيو به عنوان بهترین در رشته های مربوطه توسط راهنمای آموزش عالی و راهنمای آموزش حرفه ای (Keuzegids Hbo en Mbo) انتخاب شده اند. "در وهله اول، Tio University of Applied Sciences خصوصی Tio University of Applied Sciences ، که در پنج شهر واقع شده است. دانش آموزان در مورد این مدرسه بسیار مثبت هستند. "

Tio دارای مدرک لیسانس زیر است:

 • بهترین مدرسه مهمانداری
 • بهترین مدرک کارشناسی
 • بهترین مدرک گردشگری

شماره 1 در مشاوره

این واقعیت که Tio به دانشجویان خود مشاوره عالی ارائه می دهد ، از این واقعیت مشخص است که سالهاست که Tio از نظر تسهیل تحصیل با معلولیت ، رتبه # 1 در لیست رتبه بندی را در اختیار داشته است. در همه مقولات ، Tio بالاتر از حد متوسط هلند است و همچنین به بالاترین نمره کل می رسد. علاوه بر این ، Tio به دانشجویانی که می خواهند بیش از حد کافی چالش برتری داشته باشند با یک برنامه افتخارات ویژه ارائه می دهد.

چرا دانش آموزان Tio را انتخاب می کنند؟

آیا می خواهید بدانید که چرا دانش آموزان Tio را انتخاب کردند؟ بیشتر درباره آنچه که Tio نامیده می شود بیشتر بخوانید و به همین دلیل دانشجویان Tio University of Applied Sciences و دوره های مختلف تحصیلی ارائه می دهند.

 1. مقیاس کوچک و شخصی
 2. بسیاری از راهنمایی ها
 3. تحریک تعالی
 4. مطالعه سریع
 5. دانش آموزان انگیزه
 6. فرصت های بین المللی
 7. آموزش خصوصی برای همه
 8. Tio رهبری راه
 9. استادان صنعت
 10. سازمان ملی

نمی توانید به یکی از روزهای باز ما در پردیس های Tio بیایند؟ مشکلی نیست! ما امکان حضور در یک روز آزاد آنلاین از صندلی تنبل خود را به شما پیشنهاد می دهیم. فقط بنشینید و استراحت کنید و همه چیز را در مورد io و امکانات آن برای شما خواهیم گفت!

شما می توانید روزهای باز روزانه ثبت شده را در اینجا پیدا کنید .

چرا یک دوره خصوصی مطالعه در Tio را انتخاب کنید؟

آیا شما کنجکاو هستید که چه موارد اضافی یک دوره تحصیل Tio را جدا از سایر برنامه های درسی می دانید؟ در زیر می توانید بخوانید که چرا دانش آموزان آموزش های کوچک ، شخصی و با کیفیت Tio را انتخاب می کنند و چگونه می توانید از رویکرد منحصر به فرد ما نیز بهره مند شوید.

Tio University of Applied Sciences شما گزینه ای را برای مطالعه سریع در محیط های دلپذیر و ایمن ارائه می دهد. شما توسط دانش آموزان انگیزه و استادان با تجربه عملی گسترده در حوزه مربوطه خود احاطه شده اند.

Tio University of Applied Sciences ارائه می دهد هر دو دوره های کارشناسی و دوره های آموزشی حرفه ای. این بدان معناست که شما در گروه های کوچک تحصیل می کنید - در حدود 11 دانشجو در هر سخنرانی به طور متوسط - و توجه زیادی را به خود جلب می کنید. در مقایسه با آموزش یارانه ای، Tio به دانش آموزان فرصتی برای تکمیل مطالعات خود را در زمان کمتری ارائه می دهد. در اینجا یک مرور کلی از مزایای مختلف آموزش خصوصی، در مقایسه با یک دولت یارانه ای است:

تحصیلات کوچک و شخصی

استادان گروه های کوچکی را آموزش می دهند و نام آنها را دانش آموزان می دانند. این باعث هدایت شخصی می شود.

نظارت گسترده

استادان شما را تحریک می کنند تا بهترین را در خود به ارمغان بیاورید. شما نظارت و هدایت مطلوب برای تسلط بر هر دو نظریه و عمل را دریافت می کنید.

مطالعه سریع

تيو مطالعات شتابزده را در سه يا چهار سال و دوره هاي آموزش حرفه اي در يك يا دو سال انجام مي دهد. بنابراین درجه خود را سریعتر میگیرید، که به شما امکان می دهد تا زودتر کار خود را آغاز کنید یا می توانید تحصیلات خود را برای مدرک کارشناسی ارشد ادامه دهید.

استادان صنعت

استادان از تجربه خود در صنعت برای ایجاد ارتباط بین دانش نظری که شما بدست می آورید و کاربرد عملی آن استفاده می کنند.

تعالی

هر دوره تحصیلی Tio توسط راهنمای آموزش عالی امتیازات برتر کسب کرده است. Tio به عنوان مثال بهترین مدرس school هتلینگ ، بهترین مباشرت ، گردشگری و کسب و کار و بهترین دوره تحصیلی اقتصاد بازرگانی را ارائه می دهد! تیو می خواهد همان دانش را به سمت تعالی در دانش آموزان خود القا کند. مهمتر از آن ، Tio برای دانشجویان با استعدادی که می خواهند برتری داشته باشند برنامه افتخاری دارد.

28816_Tio-Utrecht.jpg

انتخاب بین آموزش عالی یا دانشگاه تحقیقاتی؟

آیا هنوز بین مدرک لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی یا یکی از دانشگاه های تحقیقاتی تصمیم نگرفته اید؟ در زیر، ما تفاوت های مختلف بین مدرک لیسانس و مدرک دانشگاهی را توضیح خواهیم داد. انتخاب باشماست.

مدرک کارشناسی مدرک دانشگاهی
یادگیری یک حرفه یادگیری انجام تحقیقات
چشم انداز شغلی را پاک کنید چشم انداز نامشخص شغلی
بسیاری از ساعت تماس ساعات تماس کمتر و مطالعه مستقل تر
عمدتاً عملی و با تمرکز عملی عمدتا نظری است
دانش را به عمل می آورد کشف و به اشتراک گذاری دانش جدید
مهارت و نگرش به موقعیت / حرفه مهارت های تحقیق و دانش
موضوعات مختلف موضوعات کمتر ، رویکردی عمیق تر
محتوای دوره پخش شد محتوای دوره اغلب متمرکز و پر سرعت است
راهنمایی شخصی کمتر شخصی ، همه چیز را برای خود پیدا کنید
به عنوان بخشی از یک گروه بیاموزید بر یادگیری مستقل تمرکز کنید
سخنرانی در کلاسهای (کوچک) سخنرانی در سالن های بزرگ سخنرانی
چندین دوره کارآموزی و پایان نامه آخر کارآموزی اختیاری / پایان نامه نهایی
دانش آموزان برای یک موقعیت / حرفه ای آموزش می بینند دانش آموزان در یک زمینه تخصصی آموزش می بینند

انتخاب کیفیت

انتخاب یک دوره تحصیلی مهم برای آینده شماست. چگونه می توانید این تصمیم را بگیرید؟ ابزارهایی برای پیدا کردن اینکه آیا شما، به عنوان مثال، به دنبال درجه لیسانس با کیفیت بالا هستند وجود دارد. Studiekeuze123 یک وب سایت است که به شما امکان می دهد دوره های تحصیلی خود را مقایسه کنید و ببینید که چگونه دانشجویان فعلی دوره های مربوطه خود را درجه بندی می کنند. راهنمای تحصیلات عالی هر ساله یک مرور کلی از بهترین دوره های تحصیلی در هلند را منتشر می کند. هر دو ابزار می توانند به شما در تصمیم گیری درست برای آینده کمک کنند.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

بررسی بررسی انتخاب

اگر می خواهید مطمئن شوید که انتخاب درستی دارید، بررسی Tio Choice Study برای شما مناسب است. برای پیدا کردن اینکه آیا یک دوره تحصیلی برای شما مناسب است، می توانید برای بررسی غیر انتخابی انتخاب تحصیلی از Tio ثبت نام کنید. این بررسی بررسی انتخاب ممکن است از جمله در یک روز باز یا یک روز مطالعه محاکمه، همراه با یک دانشجوی Tio برای یک روز، برگزاری جلسات شخصی یا مشاوره مالی باشد. هنگامی که شما در Tio قبول شده اید، ممکن است برای یک جلسه غیرواقعی با مربی آینده خود برای بحث در مورد انتخاب تحصیلی خود دعوت شوید.

اگر تحصیلات قبلی شما کافی نیست با دوره تحصیلی که مایل به ثبت نام در آن هستید، یک مصاحبه ورود و ارزیابی به صورت برنامه ریزی انجام می شود. بر اساس نتیجه این مصاحبه و ارزیابی، بعد از همه شما می توانید در دوره تحصیلی پذیرفته شوید.

حتی بعد از 1 مه

بررسی انتخاب تایو در دسترس است حتی پس از مه 1. در طول دوره تعطیلات و در ماه های تابستان، Tio در هر روز کاری باز است. شما به این ترتیب از شما دعوت شده است تا متوقف شود و Tio را برای خودتان تجربه کنید.

مکان ها

آمستردام

Address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

1043 EA آمستردام, هلند شمالی, هلند

اوترخت

Address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

3513 ER اوترخت, اوترخت, هلند

روتردام

Address
Tio Rotterdam
Weena 457

3013 AL روتردام, هلند جنوبی, هلند

آیندهوون

Address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

5611 EL آیندهوون, شمال برابانت, هلند

هنژلو

Address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

7553 AB هنژلو, Overijssel, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید