University of Groningen - Campus Fryslan

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه گرونینگن برنامه های آموزشی با کیفیت بالا و بسیار رتبه بندی را برای دانشجویان کارشناسی، استاد و دکترا از سراسر جهان فراهم می کند. دانش آموزان دانشگاه گرونینگن به تحقیقات پیشگامانه و مرتبط با جامعه کمک می کنند. دانشجویان ما در خانه امن و پر جنب و جوش Groningen احساس راحتی می کنند.

برنامه ها

در حال جستجو برای یک فرصت تحصیلی تحصیلی در یک دانشگاه عالی در هلند؟ با بیش از 45 برنامه کارشناسی، برخی از آنها دارای چندین نوع (آهنگ) و بیش از 160 برنامه کارشناسی ارشد، دانشگاه Groningen جایی است که باید باشد. و نه فقط برای شما - دانش آموزان و دانشگاهیان از دانشگاه گرونینگن از سراسر جهان می آیند.

چرا گرونینگن را انتخاب کنید؟

ما 100 دانشگاه برتر هستیم
دانشگاه گرونینگن برنامه های آموزشی با کیفیت بالا را ارائه می دهد. ما انواع طیف گسترده ای از برنامه های جالب و درجه بندی درجه عالی را ارائه می دهیم که بین المللی را رتبه بندی می کنند. به عنوان دانشجوی ما، شما نظارت با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد و برنامه های بسیاری برای انتخاب وجود دارد. به عنوان یک دانش آموز فوق العاده انگیزه و با استعداد، می توانید به کالج افتخار ما برای چالش های اضافی بپیوندید.
تحقیق پیشگامانه ما
گرونینگن یکی از دانشگاه های برتر در اروپا است. دانشگاه تحقیقات زمینی و اجتماعی را انجام می دهد و پل های بین رشته ها را ایجاد می کند. تحقیق ما بر سه حوزه تمرکز اصلی - انرژی، سالمندی سالم و جامعه پایدار تمرکز دارد. با این تم ها، دانشگاه به دنبال شکاف بین علم و جامعه است. به عنوان دانشجوی ما، شما به تحقیق در سطح بالا ما کمک خواهد کرد.
هرگز یک لحظه خسته کننده نیست
Groningen شهر دانشجویی پر جنب و جوش است. جمعیت آن پایین ترین سن متوسط ​​در هلند است؛ یکی از چهار نفر ساکن یک دانش آموز است. دانش آموزان را می توان در همه جا مشاهده کرد: در پارک Noorderplantsoen، با بهره گیری از زندگی شبانه و کار مشاغل پاره وقت کار می کند. Groningen همچنین یک شهر امن و سبز برای زندگی است، با حومه آرام دوچرخه سواری کوتاه است. #NothingTopsGroningen
400 سال از شهرت
دانشگاه گرونینگن دارای تاریخ غنی و شهرت عالی است. بسیاری از افراد بسیار با استعداد در رشته های مختلف در 400 سال تحصیل در دانشگاه تحصیل کرده اند و یا در دانشگاه کار کرده اند، از جمله چهار برنده جایزه نوبل، اولین دانش آموز زن زن در هلند، اولین سخنران زن، اولین فضانورد هلندی و اولین رئیس بانک اروپایی.
این یک شهر فرهنگ است
Groningen میزبان جشنواره های منحصر به فرد، از جمله Noorderzon در پارک Noorderplantsoen و جشنواره موسیقی Eurosonic Noorderslag است. موزه های زیادی وجود دارند مانند موزه Groninger با نمایشگاه های معاصر خوب آن. Stadsschouwburg (تئاتر شهر) 133 ساله است و یکی از قدیمی ترین و بهترین نمایشگاه ها در هلند است. بسیاری از تئاتر ها، سینماها و محل های اجرای نمایش برای همه سلیقه ها صرف نظر از اینکه شما ترجیح می دهید تماشا کنید یا بخواهید در آن شرکت کنید!
"در طول دوره کارشناسی من فرصت های فرهنگی و زیستی را کشف کردم که فقط یک شهر با 25٪ دانشجوی جمعیت می تواند ارائه دهد"

جرمی دیلمان، کارشناسی دانشجوی روانشناسی

استعدادهای خود را توسعه دهید
گرونینگن و دانشگاه آن امکانات را برای توسعه و استعداد ارائه می دهند. به عنوان دانش آموز ما، شما قادر خواهید بود به طور کامل توانایی های خود را توسعه و کمک به پژوهش و جامعه است. اساتید و معلمان شما در آنجا خواهند بود تا هر مرحله از مسیر را هدایت کنند. همچنین می توانید برای مشاوره مراجعه کنید. Groningen محل پس از فارغ التحصیلی است؛ شما می توانید در دانشگاه یا در یکی از شرکت های بسیاری در شهر استعداد پیدا کنید!
جهانگردی
دانشگاه گرونینگن ارتباطات قوی بین المللی دارد، به این معنی که شما به راحتی می توانید بخشی از تحصیلات خود را در خارج از کشور بخرید. این دانشگاه همچنین با همکاری سایر دانشگاه های بزرگ اروپایی، چندین مدرک کارشناسی ارشد بین المللی ارائه می دهد. گرونینگن در مرکز اروپا با پاریس، لندن و کپنهاگ تنها چند ساعت فاصله دارد. سفرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید: #MyUGStory.
دوستان خود را از سراسر جهان بسازید
دانشگاه ما برای جامعه بین المللی بزرگ آن شناخته شده است. بیش از 4000 دانشجوی بین المللی در گرنینیگ سالانه از بیش از 120 کشور مطالعه می کنند. بیش از 180 درجه از ما به زبان انگلیسی تدریس می شود. زندگی در گرونینگن بدون صحبت کردن هلندی مشکل نیست شما قادر به سفارش غذا، خرید لباس و حتی کلاس های ورزشی به زبان انگلیسی خواهید بود. شبکه دانشجویی Erasmus ما (ESN) بزرگترین بخش های ESN اروپا است که همه دانش آموزان بین المللی را در Groningen تسهیل می کند. ESN حدود 150 فعالیت در سال را سازماندهی می کند، مانند دوره ی معرفی و دوچرخه سواری!
ورزش های جدید را امتحان کنید
مرکز ورزشی دانشگاه ما ACLO بزرگترین مرکز ورزشی دانشگاه در هلند است. این که آیا شما می خواهید یک تیم را امتحان کنید، به یک کلاس Zumba گاه به گاه و یا سعی کنید از سنگ صید بالا، ACLO جایی است که باشد. ACLO بیش از 85 ورزش متفاوت ارائه می دهد و 49 باشگاه ورزشی را پشتیبانی می کند. دانشگاه علاوه بر امکانات ورزشی ما، ترتیبات خاصی برای ورزشکاران برتر برای تطبیق برنامه تحصیلی خود با برنامه ورزشی خود ارائه می دهد.
#thecityisourcampus
Groningen یک شهر پر جنب و جوش و جوان با نقاط مختلف است. سه روز در هفته در "Vismarkt" در وسط شهر می توانید تازه، گوشت، و پنیر تازه دریافت کنید. برای دیدن یک ناهار سالم با دانشجویان دیگر، به "Kijk in 't Jatstraat" بروید و در کنار ساختمان Harmony ما باشید. مثل خرید؟ دیدن Zwanestraat: بهترین خیابان خرید در هلند. یا دوستان خود را در یکی از مغازه های گورنینگن، ملاقات کنید. شهر گرونینگن محوطه دانشگاه شماست!

مکان ها

گرونینگن

Address
University of Groningen
PO Box 72
AB Groningen

9700 گرونینگن, گرونینگن, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: