Utrecht University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اوترخت

دانشگاه ایترچث تاسیس شده در سال 1636، دانشگاه معتبر بین المللی محسوب می شود و به طور مداوم در هلند، 17 در اروپا قاره اروپا و 100 کشور برتر جهان رتبه بندی شده و عضو اتحادیه دانشگاه های برجسته در لیگ اروپا است.

یکی از دانش آموزان استاد بین المللی ما و فارغ التحصیل اخیر خواهد تجارب خود را از تحصیل و زندگی در اوترخت هلند و به طور کلی به اشتراک بگذارید. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به وب سایت مراجعه کنید. ما امیدواریم که شما را به زودی آنلاین ببینید!

نوآورانه و جامعه دانشگاهی بین المللی گرا

که رو به جلو کمتر از 12 برنده جایزه نوبل به ارمغان آورد - - درگیر در برش لبه ها و آموزش و پژوهش چند رشته پیوستن به دانشگاه اوترخت به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد به شما بخشی از یک جامعه دانشگاهی نوآورانه و بین المللی گرا است.

دانشمندان اوترخت را ساخته اند که سهم برجسته به جامعه عبارتند از برنده جایزه نوبل کریستین ایجکمن، یکی از کاشفان ویتامین؛ neuropharmacologist دیوید د Wied، که موفق به کسب تحسین ملی و بین المللی برای کشف خود را که نوروپپتید (پروتئین های کوچک) فعالیت مغز کنترل و رفتار؛ و آخرین برنده جایزه نوبل، جرارد تی Hooft، یک دانشمند برجسته در زمینه فیزیک نظری است. آنها همچنین شامل یوهانا Westerdijk (هلندی تنها)، اولین استاد زن در هلند.

آموزش شخصی و تعاملی

در دانشگاه اوترخت شما یک مدل از آموزش با کیفیت است که برای آموزش شخصی و تعاملی می ایستد بر اساس تفکر انتقادی و بحث، انعطاف پذیری و سطح انتخاب برای دانش آموزان، و همچنین توسعه حرفه ای دائمی برای استادان را تجربه کنند.

دانش آموزان و برنامه

دانشگاه اوترخت شمارش بیش از 30،000 دانشجو از 118 کشور جهان است. شما می توانید در بین بیش از 140 برنامه فارغ التحصیلی را انتخاب کنید، 90 (+) از آنها انگلیسی به آموزش، و 32 برنامه های آموزش معلم (هر دو هلندی و انگلیسی آموزش) - گسترده ترین محدوده برنامه های فارغ التحصیل انگلیسی در هلند است. برنامه ی کارشناسی ارشد در دانشگاه اوترخت یک برنامه ی یک یا دو ساله است که منجر به تحصیل در مقطع کارشناسی، مدرک کارشناسی یا مدرک لیسانس می شود. در بالای برنامه کارشناسی ارشد شما می توانید در برنامه نوآوران جوان دارد: یک انتخابی 15 ECTS افتخارات البته در سطح کارشناسی ارشد.

زمینه های حرفه ای

ارتباط با زمینه های حرفه ای به طور مداوم در برنامه های درسی برنامه UU کارشناسی ارشد تعبیه شده است. مرکز خدمات حرفه ای گذار شما به بازار کار کارشناسی ارشد هلندی یا بین المللی است.

صفحه 5 شادترین مکان برای زندگی

انگلیسی به طور گسترده در هلند سخن گفته است. اوترخت یک شهرستان قرون وسطی زیبا، مرکزی در هلند واقع شده است. آمستردام و به Schipol Airpoft کمتر از نیم ساعت به دور، و اتصال به قطار آسان در سراسر اروپا وجود دارد. این بی دلیل است که مسافرت بی بی سی "اوترخت" را در "شیک ترین مکان های جشنواره" قرار داده است.

چگونه اقدام کنم؟

روند درخواست ما این است که آنلاین انجام می شود. لطفا از وب سایت ما برای اطلاعات بیشتر در روند درخواست مراجعه کنید.

تماس با ما

اگر درمورد برنامه های کارشناسی ارشد ما سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. خدمات دانشجویی، (دوشنبه تا جمعه، 10 صبح تا 4 بعد از ظهر) تلفن: +31 30 253 7000 ایمیل: study@uu.nl آدرس بازدید کننده: UU برای U، خدمات دانشجویی، Heidelberglaan 6، de Uithof

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید Law LLM »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bachelor University College Utrecht

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

[+]

رتبه بندی و جوایز Keuzegids (راهنمای انتخاب هلند) UCU عنوان عنوان Top Rated برنامه سالانه از سال 2013 اعطا کرده است.

[-]

کارشناسی از دانشگاه کالج روزولت

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

UCR یک برنامه هنر آزاد و علوم است. در UCR، دانش آموزان با انگیزه و کنجکاو برنامه های فردی خود را در محوطه یک بین المللی ایجاد کنید. [+]

لیسانس کالج روزولت دانشگاه ساخت برنامه های خود را

فلسفه و یا فیزیک؟ پزشکی و یا ریاضیات؟ قانون یا یک زبان؟ یکی از ویژگی های متمایز این برنامه در UCR این است که شما لازم نیست که به انتخاب نمایید. لیبرال هنر و علوم مفهوم بر این ایده است که پیچیده ترین مشکلات امروز دیگر نمی تواند با یک رویکرد تک رشته ای حل شود است. دانش آموزان در دانشگاه کالج روزولت برنامه تحصیلی خود را ساخت، سفارشی به منافع فردی خود را. در انجام این کار، این برنامه شما را برای یک جهان که خواسته ها و چالش ها رشد پیچیده تر هر سال، در حالی که مطلوب شما آماده شدن برای برنامه کارشناسی ارشد یا کار از انتخاب شما.... [-]


کارشناسی(BA)

در فلسفه، سیاست و اقتصاد

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

[+]

برای کمک به حل بزرگترین چالش های جهان ما، ما نیاز به کارشناسانی داریم که از دیدگاه های مختلف می توانند به مسائل اجتماعی نگاه کنند. لیسانس جدید فلسفه، سیاست و اقتصاد (PPE) ما این نیاز را برآورده می کند. این برنامه آموزش های سطح بالا و فشرده برای دانش آموزانی که مشتاق پیدا کردن راه حل های مهم ترین مشکلات جهان هستند، فراهم می کند.

PPE plus History در اوترخت

... [-]


لیسانس در رسانه ها و فرهنگ

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

برنامه رسانه و فرهنگ انواع مختلف رسانه را در یک زمینه گسترده و در رابطه با یکدیگر بررسی می کند. شما در مورد تاریخ، تئوری و زمینه های اجتماعی بزرگتر که در آن رسانه های مختلف کار می کنند یاد می گیرید. [+]

نمایشنامه های تئاتر از فیلم و رسانه های جدید استفاده می کنند. تلویزیون به دنبال برقراری ارتباط با بینندگان خود از طریق رسانه های اجتماعی است. فیلم ها شامل تصاویر کامپیوتری است. این روندها نشان دهنده نیاز به مطالعه ارتباطات بین رسانه های مختلف است.

[-]

لیسانس در مطالعات ادبی

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

دانشجویانی که برنامه کارشناسی دانشگاه اوترخت را در مطالعات ادبی در نظر میگیرند، نگاهی مقطعی به ادبیات در تمام دوران، از دوران باستان تا زمان حال، با توجه به ادبیات در خود و ارتباط آن با دیگر اشکال هنر و انواع رسانهها، در نظر میگیرند. این برنامه همه چیز را از اشعار حماسی به رمان، و از رمان ها تا داستان های طرفداران می گیرد. [+]

برنامه مطالعات ادبی ما کرم محصول در نسخه 2017 راهنمای انتخاب دانشگاه ها (Keuzegids Universiteiten 2017) انتخاب شد. محتوا برنامه، استادان و حجم کار به طور خاص برای بسیاری از ستایش شد. از سوی دیگر، Elsevier نیز یک بار دیگر برنامه کارشناسی دانشگاه اوترخت در مطالعات ادبی بهترین در هلند را رأی داد.

از نکات مثبت به فن FICTION

[-]

لیسانس زبان و فرهنگ سلتیک

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

خدایان، قهرمانان و مقدسین؛ آیین های معمولی، افسانه های قدیمی و شاهکارهای ادبی: در این برنامه کارشناسی، شما هر جنبه ای از فرهنگ و ادبی سلتیک را در عمق مطالعه خواهید کرد. به طور طبیعی، شما نیز این فرصت را دارید که در جامعه سلتیک، از جمله تاریخ سیاسی آن، غوطه ور شوید. [+]

قبل از آغاز عصر مسیحی، مردم سلتیک، منطقه ای را پوشش می دادند که تقریبا تمام اروپا را پوشش می داد، همانطور که امروز آن را می دانیم و فرهنگ های غنی را ایجاد می کنیم. در قرون وسطی، این همان افراد در کشورهای و مناطق ساکن شهرت سلتیک به همین امروز - ایرلند، اسکاتلند، ولز، کورنوال و بریتانیایی زندگی می کردند. فرهنگ آنها هنوز در قرن بیست و یکم مطرح می شود. چگونه ایرلندی قدیمی را تلفظ می کنید؟ آرتور شاه یک شخص واقعی بود؟ کدام آثار سلت در جهان مدرن امروز مشهود است؟ با مطالعه زبان های سلتیک و فرهنگ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه پاسخ به تمام این سوالات را پیدا کنید و همچنین بین افسانه ها و واقعیت ها متمایز شوید.... [-]


کارشناسی در تاریخ

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

[+]

شما همچنین می توانید کارآموزی و یا خارج از کشور تحصیل. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه درسی. در طول برنامه استاد شما شما می توانید تعمیق دانش خود را به دست آمده در مسیر، به عنوان مثال در مطالعات جنگ، روابط بین الملل، تاریخ فرهنگی اروپا مدرن، تاریخ سیاست و جامعه یا کارشناسی ارشد تاریخ پژوهشی.

برای ذهن انعطاف پذیر

آیا شما یک طیف گسترده ای از منافع و شما نیز آماده حفاری عمیق؟ ... [-]


کارشناسی(BSc)

Bachelor in Economics and Business Economics

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

دیدگاه دنیای واقعی: اگر شما را انتخاب کنید به مطالعه و اقتصاد کسب و کار در اوترخت، به شما یک دید گسترده در مورد مسائل اقتصادی را انتخاب نمایید. نیازها و اهداف از افراد و سازمان در جامعه پیچیده ما چیست؟ چه انتخاب آنها در راستای تحقق نیازهای خود و رسیدن به اهداف خود را؟ برای پیدا کردن پاسخ درست به این پرسش ما مسائل اقتصادی با دیدگاه زمینه های دیگر مانند جغرافیا، حقوق و علوم اجتماعی تجزیه و تحلیل. [+]

چرا برخی از کشورهای ثروتمند دیگر فقیر هستند و؟ از مزایای یورو به عنوان ارز اصلی در اروپا چیست؟ چگونه می توانیم مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه؟ چرا مردم راه اندازی شرکت خود را؟

درجه: کارشناسی (لیسانس علوم)

[-]

Bachelor in Global Sustainability Science

Campus تمام وقت September 2019 هلند Utrecht

[+]

سوالات که امروز توسط محققان موسسه کوپرنیک توسعه پایدار، مهار تعریف آن در آینده پنجه نرم کند. شما آن را هیجان انگیز را به در مراحل اولیه با تم برجسته آینده نقش داشته باشد را پیدا کنید.

خلاصه

حالت مطالعه: تمام وقت زبان آموزش: انگلیسی مدت: 3 سال اعتبار: 180 شروع: سپتامبر هزینه تحصیل:

[-]

ویدئو ها

Master you future @ Utrecht University

تماس

Utrecht University

آدرس Utrecht University P.O Box 80125
3508 TC Utrecht, Utrecht, هلند
وب سایت http://www.uu.nl/masters/en
تلفن +31 30 253 3550