Vrije Universiteit Amsterdam

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی شناخته شده در سال 1880 است. این دانشگاه بیش از 150 برنامه آموزش انگلیسی در سطح کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به 23،000 دانش آموز از سراسر جهان ارائه می دهد. دانشجویان و کارکنان 130 ملیت، جامعه بین المللی دانشگاهی پویا را تشکیل می دهند.

این دانشگاه در شهر پر جنب و جوش آمستردام، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان قرار دارد و بزرگترین تمرکز دانشجویان در هلند و زبان انگلیسی دومین زبان است. محوطه دانشگاهی یکی از پرطرفدارترین و سریعترین مناطق کسب و کار در هلند است که بیش از 700 شرکت را اداره می کند.

دانشگاه با بیش از 24،000 دانشجو، از جمله 3300 دانشگاه بین المللی است، دانشگاه تحقیقات پیشرفته را به مشکلات اهمیت اجتماعی و علمی انجام می دهد. دانشگاه در تحقیقات و آموزش خود از طریق چهار موضوع بین رشته ای از جمله علوم انسانی و علوم زندگی، علوم برای پایداری، جهان متصل و حکومت برای جامعه متمایز می کند. به عنوان یک دانش آموز این امر به شما کمک خواهد کرد تا فراتر از مرزهای رشته های علمی نگاه کنید و به دنبال راه حل های ملموس برای یک جهان بهتر باشید. علاوه بر این Vrije Universiteit Amsterdam تنوع، چه در فرهنگ، اعتقاد، ملیت یا آموزش قبلی، به عنوان منبع نوآوری و پیشرفت، و از این رو به عنوان قدرت ویژه، در نظر گرفته است.

کیفیت آموزش

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) دارای شهرت استرلینگ برای کیفیت خوب آموزش است. شما در گروه های نسبتا کوچکی کار می کنید که در آن تمرکز و تمرکز شخصی روی یک رویکرد شخصی قرار دارد. تدریس به خوبی سازمان یافته است. برای مثال، در ساختار مشخص برنامه های مطالعه، به عنوان مثال، منعکس می شود.

پر جنب و جوش آمستردام

این دانشگاه در شهر پر جنب و جوش آمستردام، یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان قرار دارد و بزرگترین تمرکز دانشجویان در هلند و زبان انگلیسی دومین زبان است. به عنوان یک دانشجوی VU Amsterdam ، شما از مزایای ارائه شده توسط سرمایه بهره مند خواهید شد. در عرض پانزده دقیقه شما در مرکز پر جنب و جوش آمستردام هستید، جایی که مغازه ها، مکان های تفریحی، پارک ها و کافه های پیاده رو وجود دارد. آمستردام امن است و انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود.

نظارت شخصی

VU Amsterdam توجه قابل توجهی به مشاوره در مورد مطالعه شخصی دارد. درست در ابتدای دوره تحصیلی شما به مشاور مطالعه برنامه شما معرفی می شود. این فرد به شما در مورد هر گونه مشکلی که ممکن است با دوره تحصیلتان داشته باشد، به شما توصیه می کند و به سوالات در مورد بازار کار جواب می دهد.

هویت منحصر به فرد

VU Amsterdam اولین دانشگاهی در هلند بود که توسط یک فرد خصوصی تاسیس شد و هیچ دخالتی از کلیسا و دولت نداشت. این میراث هنوز بخش زیادی از ما است: VU مخفف Vrije Universiteit، که به معنای واقعی کلمه به عنوان "دانشگاه آزاد" ترجمه می شود. از همان ابتدا، دانشگاه زمینه های تحقیقاتی خود را تعیین کرده است، برنامه های خود را ایجاد کرده و روش های آموزشی خود را به کار گرفته است.

به راحتی در دسترس است

Vrije Universiteit Amsterdam به راحتی توسط حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. فرودگاه Schiphol فقط هشت دقیقه با قطار است. ایستگاه متروی زامبی آمستردام در نزدیکی دانشگاه VU دانشگاه آمستردام است. همچنین یک اتصال سریع ترامو با ایستگاه مرکزی آمستردام یا ایستگاه اسلاتردیجک آمستردام با زمان سفر فقط شانزده دقیقه وجود دارد. VU Amsterdam نیز آسان است به وسیله ماشین، نزدیک به بزرگراه مداری آمستردام.

محوطه دانشگاه

تقریبا تمام دانشجویان، کارکنان و برنامه های ما در محوطه دانشگاه قرار دارند: یک مجتمع واحد ساختمان در منطقه تجاری آمستردام. بر این اساس، در طول مطالعات خود، بسیار آسان است که خود را با سایر رشته ها آشنا کنید.

اعتباربخشی

Vrije Universiteit Amsterdam به طور کامل توسط وزارت آموزش هلندی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی شناخته شده است. تمام برنامه های تحصیلی در دانشگاه VU دانشگاه آمستردام یا معتبر توسط NVAO، سازمان اعتباربخشی هلند و فلاندر معتبر هستند. این بدن توسط معاهده بین المللی ایجاد شده و کیفیت تحصیلات عالی در هلند و بلندی بلژیک را از طریق تأیید برنامه های تحصیلی تضمین می کند.

انواع برنامه ها

VU Amsterdam ارائه می دهد چهار نوع برنامه:

  • برنامه های کارشناسی (به BA / LLB / BSc)
  • برنامه های کارشناسی ارشد (منجر به MA / LLM / MSc / MPhil)
  • برنامه های PhD / Doctor (که منجر به PhD / Doctorate)
  • برنامه های غیابی (مطالعه در خارج از کشور

بورس تحصیلی

با کمک بورس تحصیلی خود، برنامه دانشجویان VU (VUFP)، ما دانشجویان با انگیزه ای با انگیزه ای را ارائه می دهیم که نتایج عالی را در اختیار دانش آموزان منحصر به فرد قرار می دهد تا مدرک کارشناسی ارشد را با پشتیبانی مالی ارائه شده توسط دانشگاه دنبال کنند. کمک هزینه تحصیلی VUFP هزینه تحصیل در دانشگاه است. برنامه تحصیلی هلند (HSP) برای دانش آموزان خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA) است که میخواهند برنامه کارشناسی ارشد در هلند را دنبال کنند. VU Amsterdam تنوع را به عنوان غنی سازی برای تدریس، تحقیق و سهم ما در جامعه متکی می کند. این بورس تحصیلی مخصوصا برای دانش آموزان عالی است که به تنوع در محوطه دانشگاه کمک می کنند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی برنامه ریزی برای تحصیل در VU Amsterdam ، شما می توانید برای کمک های مختلف و کمک هزینه تحصیلی درخواست بدهید. اطلاعات دقیق در مورد بورس تحصیلی و مهلت می تواند در WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS یا WWW.GRANTFINDER.NL یافت شود.

برنامه دانشجویان VU

برنامه تحصیلی VU (VUFP) دانشجویان آینده نگر را با استعداد به دانشجویان فرصت منحصر به فرد برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه VU ارائه می دهد.

سازمان

VU Amsterdam یک دانشگاه سنتی هلندی است که توسط هیئت اجرایی (سه عضو) اداره می شود و دارای 10 دانشکده مستقل تحت هیأت اجرایی است. هر یک از اعضای هیات علمی یک یا چند دوره کارشناسی و برنامه های کارشناسی ارشد را ارائه می دهد و تحقیقات را انجام می دهد. همه آنها به طور متفاوتی سازماندهی شده اند، اما اغلب هیئت مدیره، یک کارمند مرکزی و چندین واحد و مدارس فارغ التحصیل می باشند. این دانشگاه همچنین دارای تعدادی از بخش های خدماتی است که دفتر بین المللی آن یکی است و تعدادی از موسسات تحقیقاتی بین رشته ای وجود دارد.

خصوصی یا عمومی؟

VU Amsterdam یکی از 14 دانشگاه عمومی است که توسط وزارت آموزش هلندی به رسمیت شناخته شده و به همین علت بخشی از بودجه دولت است. تحت نظام هلندی، دولت بر اساس تعداد دانشجویان خود دانشگاه های مورد تأیید را تأدیه می کند و همچنین محدودیت ها و دستورالعمل های مربوط به هزینه های تحصیلی را که این دانشگاه ها مجاز به اتهام هستند، تعیین می کند. این امر دسترسی به آموزش عالی عالی برای همه شهروندان هلندی، غنی و فقیر را تضمین می کند. VU Amsterdam متقاضیان از همه زمینه ها را می پذیرد.

خدمات دفتر بین المللی VU

  • ویزا / اجازه اقامت

در صورت نیاز به یک ویزا / مجوز اقامت و چگونگی تنظیم آن، پیدا کنید.

  • محل اقامت

اطلاعات در مورد محل اقامت در VU Amsterdam .

  • ثبت نام در شهرداری

وقتی وارد هلند شدید باید با شهرداری ثبت نام کنید. پیدا کردن آنچه شما باید انجام دهید.

  • فعالیت های مقدماتی

پس از ورود شما، فعالیت های مقدماتی متعددی در VU Amsterdam .

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید Health کارشناسی ارشد » بازدید کنید Health کارشناسی » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید Law LLM » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Bachelor in Philosophy, Politics and Economics (PPE)

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

[+]

VU آمستردام اولین دانشگاه در سرزمین اصلی اروپا به ارائه یک برنامه جامع PPE از این اندازه در سطح کارشناسی است. شما می توانید از فضای شخصی و تعامل ما با ما معلمان اختصاص داده شده و نوآورانه، که بسیاری از آنها تجربه قبلی سخنرانی در برنامه های PPE چند رشته در سراسر جهان بهره مند شوند. پیشنهاد ما یک برنامه به چالش کشیدن با دسترسی آسان به امکانات دانشگاه، در حالی که باقی مانده نزدیک به قلب پر جنب و جوش آمستردام.... [-]


Bachelor in Psychology

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

[+]

در سال دوم، تاکید بر تقویت دانش به دست آمده در سال اول است. به عنوان مثال این مقاله مقدمه ای برای روانشناسی عصبی است.

[-]

لیسانس حقوق در جامعه

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

قانون در جامعه کارشناسی در Vrije Universiteit Amsterdam منحصر به فرد است - شما قانون را به این طریق در هر جای دیگری پیدا نمی کنید. به جای رویکرد سنتی به قانون عمومی، خصوصی و کیفری، این برنامه با مشکلات واقعی اجتماعی شروع می شود و به چگونگی کاربرد دیدگاه های مختلف حقوقی می پردازد. [+]

در باره

چگونه قانون می تواند راهی برای یک آینده ی پایدار را فراهم کند؟ و چگونه قانون گاهی اوقات برای جلوگیری از آن استفاده می شود؟ آیا تروریسم موضوع قوانین بین المللی کیفری یا قانون امنیت بین المللی است یا هر دو؟ و در این موارد مسئولیت اخلاقی وکیل چیست؟

قانون در جامعه کارشناسی در Vrije Universiteit Amsterdam منحصر به فرد است - شما قانون را به این طریق در هر جای دیگری پیدا نمی کنید. به جای رویکرد سنتی به قانون عمومی، خصوصی و کیفری، این برنامه با مشکلات واقعی اجتماعی شروع می شود و به چگونگی کاربرد دیدگاه های مختلف حقوقی می پردازد. با استفاده از یک رویکرد چند رشته ای با یک مولفه قوی علوم اجتماعی و یک تاکید متقابل فرهنگی، شما در گروه ها برای انجام تحقیقات تجربی در زمینه های واقعی زندگی می کنید. و شما آماده برای کار در یک محیط بین المللی خواهید بود - فکر کنید که سازمان های غیر دولتی، وزارتخانه ها و شرکت های بزرگ حقوقی.... [-]


لیسانس در اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

تخصص اقتصاد سنجی و علوم داده به شما کمک خواهد کرد که یک چشم انداز یکپارچه را در تجزیه و تحلیل داده های آماری و مدل سازی اقتصادسنجی با هدف حمایت از سیاست و تصمیم گیری در اقتصاد، مالی و بازاریابی کمک کنید. [+]

MATHEMATICS، STATISTICS، ECONOMICS و علوم کامپیوتر یک برنامه واحد است!

آیا تفکر تحلیلی دارید؟ آیا شما چالشی هیجان انگیز برای ترجمه انتزاع ریاضیات و آمار به راه حل برای مشکلات واقعی است؟ آیا شما یک طبیعت عملی دارید و آیا می خواهید آن را برای حل مسائل بزرگ در جامعه استفاده کنید؟ اگر چنین است، برنامه کارشناسی اقتصاد سنجی و تحقیقات عملیاتی برای شما مناسب است. برنامه شامل حل مشکلات با استفاده از بینش از:

ریاضیاتآماراقتصادعلوم کامپیوتر... [-]

لیسانس در تاریخ: تاریخ و مطالعات بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

این برنامه تاریخچه: تاریخ و مطالعات بین المللی فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان می دهد که می خواهند بدانند که چگونه جوامع انسانی در طول تاریخ از زمان باستان تا زمان حاضر در ارتباط بوده اند. ارتباطات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را از منظر بین المللی و جهانی کشف می کنید. [+]

چرا تاریخچه و مطالعات بین المللی مطالعه می شود؟

این برنامه تاریخچه: تاریخ و مطالعات بین المللی فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان می دهد که می خواهند بدانند که چگونه جوامع انسانی در طول تاریخ از زمان باستان تا زمان حاضر در ارتباط بوده اند. ارتباطات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را از منظر بین المللی و جهانی کشف می کنید. معلمان شما متخصص هستند در طیف وسیعی از مناطق جغرافیایی و هدایت شدید در مطالعه خود را.... [-]


لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

تجزیه و تحلیل کسب و کار در VU Amsterdam علم است که با بهبود فرآیندهای کسب و کار از طریق استفاده گسترده از داده ها و روش ها در تقاطع ریاضیات و علوم کامپیوتر. [+]

داده های واقعی، راه حل های واقعی

در دنیای داده شده امروز، سازمانها به داوری متخصص و تجزیه و تحلیل دقیق نیاز دارند تا اطمینان حاصل کنند که تصمیمات درست را می گیرند. تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را قادر به استفاده از قدرت علوم داده ها، داده های بزرگ، آمار و یادگیری ماشین برای بهینه سازی نتایج و دستیابی به اهداف استراتژیک است.

توانایی شما برای ترکیب بینش از ریاضیات، علوم رایانه و اقتصاد با مهارت های کمی و کمیت و مهارت ارتباطی، شما را به موفقیت هر یک از سازمان ها تبدیل خواهد کرد. اتصالاتی که ایجاد می کنید و راه حل هایی که ایجاد می کنید به شما امکان می دهد تا بیشتر از دارایی های داده در دنیای کسب و کار و فراتر از آن استفاده کنید.... [-]


لیسانس در علوم ارتباطات و اطلاعات (CIS): آموزش زبان و آموزش زبان

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

این برنامه بین شکلی که زبان شناسان در مورد یادگیری زبان ها می دانند و معلمان زبان در زندگی روزمره را می دانند، فاصله می گیرد. [+]

یکی از مهارت های کلیدی متخصصان ارتباطات در این روز، شناخت و موفقیت در ارتباط بین استفاده از رسانه ها و فرآیندهای ارتباطی است. برنامه ما شما را به فاکتورهایی می دهد که در زمینه های حرفه ای، تاثیر متقابل رسانه ها، فرآیندهای ارتباطی و زبان در جهان جهانی را تحت تاثیر قرار می دهد. در دوره های ما پدیده های جدیدی را در زمینه استفاده از رسانه ها و ارتباطات بین المللی مطالعه خواهیم کرد و درک کلی نظری درباره ارتباطات را توسعه خواهیم داد.رسانه های قدیمی و جدید در یک دنیای جهانی... [-]

لیسانس در علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

علوم کامپیوتری در VU آمستردام همه چیز در مورد تعامل ما با اطلاعات است. این اطلاعات می توانند از زمانبندی های راه آهن به داده های شخصی مراقبت های بهداشتی یا هیجان انگیز بازی های مجازی جدید را شامل شوند. [+]

تعامل اطلاعات

علوم کامپیوتر همه چیز در مورد تعامل ما با اطلاعات است. این اطلاعات می توانند از زمانبندی های راه آهن به داده های شخصی مراقبت های بهداشتی یا هیجان انگیز بازی های مجازی جدید را شامل شوند. تکنولوژی کامپیوتر به ما فرصت های فراوانی داده است، اما متاسفانه این نیز خطرات جدی ایجاد کرده است. لیسانس علوم رایانه در VU Amsterdam در هر دو جنبه با دو موضوع عمده در این برنامه با شبکه ها و امنیت تمرکز دارد.... [-]


لیسانس در مدیریت بازرگانی بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

برنامه IBA در VU آمستردام به شما دانش نظری لازم برای موفقیت در بازار را به شما معرفی می کند و شما را به کاربرد عملی رشته ها می پردازد: استراتژی، بازاریابی، مالی، حسابداری، سازمان، مدیریت منابع انسانی، لجستیک و فناوری. [+]

چشم انداز یکپارچه را توسعه دهید

ما یک رویکرد واقعا یکپارچه را در بازار جهانی امروز می گیریم. IBA ترکیبی از یک مطالعه جامع از تمام رشته های کسب و کار ضروری در یک زمینه واقعا بین المللی با تمرکز قوی بر مردم است. شما یاد خواهید گرفت که چالش های بین فرهنگی را در مرحله کسب و کار جهانی درک کنید و آنها را مدیریت کنید. علاوه بر درک کامل از نظریه و عمل حرفه ای، شما مهارت های علمی و تحقیقاتی قوی و همچنین ویژگی های شخصی مورد نیاز یک شهروند جهانی مدرن را توسعه خواهید داد.... [-]


لیسانس علوم ارتباطات

Campus September 2019 هلند Amsterdam

خبرنگاران چطور اخبار دروغین را اداره می کنند؟ چرا مراقبت از وب برای کسب و کار بسیار مهم است؟ آیا رسانه های اجتماعی یک اعتیاد جدی هستند، و پدربزرگ و مادربزرگ ما برای بسیاری از مراقبت های سالمندان خود با روبات ها صحبت می کنند؟ با دانش ارتباطات در VU Amsterdam ، شما آخرین دانش در مورد مسائل مربوط به ارتباطات مربوطه را بدست خواهید آورد و شما یاد خواهید گرفت که اطلاعات جدید جمع آوری و تحقیق کنید و راه حل های خلاقانه برای حل این مسائل پیدا کنید. [+]

تحصیل در علوم ارتباطی؟

خبر خوبی است اگر همه با یک Vlog فکر می کنند که یک روزنامه نگار هستند؟ آیا دوستانتان واقعا شاد هستند زیرا در حساب کاربری Instagram خود ظاهر می شوند؟ رسانه های اجتماعی چه تاثیری بر تصمیم گیری سیاسی دارند؟ در طول برنامه کارشناسی علوم ارتباطات در VU Amsterdam ، شما مطالعه خواهید کرد که چگونه تحولات اخیر چشم انداز رسانه ها را روی سر خود قرار داده است.

در VU Amsterdam ، شما مستقل از تحقیقات زیادی انجام خواهید داد. شما مشکلات واقعی را با سازمان های واقعی روبرو خواهید کرد و به دنبال راه حلی مناسب خواهید بود. در نتیجه، نه تنها دانش ارتباطات را به دست خواهید گرفت، بلکه مهارتهای مهمی مانند نحوه تنظیم یک آزمایش و تجزیه و تحلیل داده ها را خواهید آموخت. به عنوان یک دانش آموز از این برنامه کارشناسی شما بخشی از یک کلاس بین المللی با دانش آموزان و معلمان از زمینه های مختلف (ملی) است. همه دوره ها به زبان انگليسي آموزش داده شده و از منظر بين المللي طراحي شده اند.... [-]


لیسانس علوم ارتباطات و اطلاعات (CIS): زبان و رسانه

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

یکی از توانایی های کلیدی متخصصان ارتباطات در این روز، شناخت و موفقیت رابطه بین استفاده از رسانه ها و فرآیندهای ارتباطی است. زبان و رسانه تخصصی زبان CIS است برنامه ای است که دانش آموزان را درک می کند به عواملی که در زمینه های حرفه ای تاثیر متقابل رسانه ها، فرآیندهای ارتباطی و زبان را تحت تاثیر قرار می دهند. [+]

رسانه های قدیمی و جدید در یک دنیای جهانی

امروزه رسانه های اجتماعی دیگر تنها برای اهداف اصلی خود، ارتباطات شخصی، بلکه برای کسب و کارهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند. سازمانها از توییتر برای مراقبت از وب، اسکایپ یا Facetime برای جلسات و Whatsapp برای مکالمه استفاده می کنند. فیس بوک همچنین برای ایجاد جوامع تجاری استفاده می شود. در زبان و رسانه های تخصصی BA CIS شما خواهید آموخت که چگونه و چرا سازمان ها رسانه های جدید (و قدیمی) را در تعامل کسب و کار و کسب و کار به مصرف کنندگان اعمال می کنند. شما همچنین کشف کنید که چگونه برنامه های کاربردی رسانه های جدید تاثیر می گذارند، شکل و یا حتی محتوا و ویژگی های زبانی یا تصویری پیام های مبادله شده را تعریف می کنند. به عنوان مثال، تویت ها دارای حد مجاز 140 کاراکتر هستند که بر زبان مورد استفاده تاثیر می گذارد. به همین ترتیب، مکالمه چهره به چهره از یک مکالمه WhatsApp، به عنوان یک نتیجه از رسانه مورد استفاده متفاوت است. اما همچنین راه دیگری هم دارد: ویژگی های متون، تصاویر یا گفتگوها ممکن است خودشان نیز بر انتخاب یک محیط خاص تأثیر بگذارند. برنامه ما به شما مهارت هایی را برای تجزیه و تحلیل جنبه های مختلف طراحی رسانه ها و بررسی اثربخشی انتخاب های خاص ارائه می دهد. هر دو رسانه جدید و قدیمی در جهان به طور فزاینده جهانی شدن مورد استفاده قرار می گیرند، و ارتباطات بیشتر و بیشتر در یک زمینه بین المللی... [-]


لیسانس علوم اطلاعاتی

Campus September 2019 هلند Amsterdam

هر کس آنلاین است در نتیجه، سازمانها فرصت بیشتری برای تولید و استفاده از داده ها دارند، که دقیقا همان چیزی است که شما در بخش اطلاعات علوم (که قبلا به نام اطلاعات، چندرسانه ای و مدیریت) در VU Amsterdam آموخته اید یاد خواهید گرفت. به عنوان مثال، این می تواند شامل ایجاد و پیاده سازی یک موتور جستجو یا وب سایت موزه ای باشد که می تواند پیش بینی کند که بازدید کننده علاقه مند است. به عنوان یک دانش آموز علوم اطلاعاتی، شما برنامه های کاربردی جدید و بازارهای را مطالعه و راه حل های نوآورانه و کاربر پسند را خواهید آموخت. [+]

در باره

هر کس آنلاین است در نتیجه، سازمانها فرصت بیشتری برای تولید و استفاده از داده ها دارند، که دقیقا همان چیزی است که شما در بخش اطلاعات علوم (که قبلا به نام اطلاعات، چندرسانه ای و مدیریت) در VU Amsterdam آموخته اید یاد خواهید گرفت. به عنوان مثال، این می تواند شامل ایجاد و پیاده سازی یک موتور جستجو یا وب سایت موزه ای باشد که می تواند پیش بینی کند که بازدید کننده علاقه مند است. به عنوان یک دانش آموز علوم اطلاعاتی، شما برنامه های کاربردی جدید و بازارهای را مطالعه و راه حل های نوآورانه و کاربر پسند را خواهید آموخت. با دانشآموزان و همکارانتان ارتباط زیادی برقرار خواهد شد، زیرا شما با هم در یک مجموعه از کارهای عملی کار خواهید کرد. همه استادان تجربه کار قابل توجهی در بخش های عمومی و تجاری دارند، هر دو در سطح ملی و بین المللی. علوم اطلاعاتی یک برنامه پویا با تمرکز بر پیشرفت های اخیر است. شما هر دو مهارت ارتباطی و مهارت های فنی را یاد خواهید گرفت و - به ویژه در سال سوم - شما یک رویکرد عملی تر، تکمیل یک وظیفه جدی برای یک سازمان نمایندگی خواهید کرد.... [-]


لیسانس علوم انسان شناسی فرهنگی و جامعه شناسی توسعه

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

برنامه کارشناسی در انسان شناسی فرهنگی و جامعه شناسی توسعه در VU بهترین در هلند است. شما دنیاهای آشنا و ناآشنا را کشف خواهید کرد، دور و نزدیک به خانه. شما موضوعاتی مانند جهانی شدن، مهاجرت، رهایی و نابرابری جهانی و محلی را مطالعه خواهید کرد و تفاوت ها و شباهت های بین گروه ها و جوامع را کشف خواهد کرد. [+]

بهترین برنامه امتیازدهی در رشته خود را در هلند در Keuzegids دانشگاه 2018. Keuzegids یک نشریه مستقل است که مقایسه و نرخ تمام برنامه های تحصیلی در هلند در بیش از بیست سال است.

تغییر در جهان امروز و فردا

چه چیزی رای دهندگان هلندی را به پوپولیسم جذب می کند؟ چگونه مردم بنگلادش با تأثیرات تغییرات آب و هوایی مواجه می شوند؟ هویت قومی یا جنسیتی در سراسر جهان چگونه ساخته می شود و در معرض معنا قرار می گیرد؟... [-]


لیسانس علوم سیاسی: سیاست جهانی

Campus September 2019 هلند Amsterdam

سياست جهانی به سرعت در حال تغيير است، زيرا جهانی شدن موجب می شود كه دولت ها و مردم بیشتر متصل شوند، اما تقسیم های جدید نیز ایجاد می شود. ترامپ "آمریکا را اولین" قرار می دهد، با خروج از معاهدات و تهدید جنگ های تجاری، در حالی که چین همچنان افزایش می یابد. اروپا، با مواجه شدن با موج خود از سیاست های پوپولیستی، در حال تلاش برای تعریف موقعیت خود در این اختلال جدید جهانی است. با سیاست جهانی، شما این چالش ها و مشکلات را مطالعه خواهید کرد، تحولات حرکتی اساسی را تحلیل می کنید و در مورد راه حل های احتمالی بازتاب می کنید. [+]

چرا علم سیاست شناسی: سیاست جهانی؟

سياست جهانی به سرعت در حال تغيير است، زيرا جهانی شدن موجب می شود كه دولت ها و مردم بیشتر متصل شوند، اما تقسیم های جدید نیز ایجاد می شود. ترامپ "آمریکا را اولین" قرار می دهد، با خروج از معاهدات و تهدید جنگ های تجاری، در حالی که چین همچنان افزایش می یابد. اروپا، با مواجه شدن با موج خود از سیاست های پوپولیستی، در حال تلاش برای تعریف موقعیت خود در این اختلال جدید جهانی است. با سیاست جهانی، شما این چالش ها و مشکلات را مطالعه خواهید کرد، تحولات حرکتی اساسی را تحلیل می کنید و در مورد راه حل های احتمالی بازتاب می کنید.... [-]


لیسانس هوش مصنوعی

Campus September 2019 هلند Amsterdam

برنامه کارشناسی در هوش مصنوعی در VU Amsterdam دارای دو آهنگ است: سیستم های هوشمند و محاسبات اجتماعی آگاه. شما تصمیم می گیرید کدام گزینه مناسب شما باشد. سال اول برای هر دو آهنگ مشابه است، سال دوم 40٪ از برنامه های خود را. این به این معنی است که شما می توانید به راحتی تغییر دهید! [+]

در باره

هوش مصنوعی (AI) در همه جا در حال حاضر است و اهمیت آن فقط رشد می کند. رسانه ها پر از آن هستند: AlphaGo، ربات ها، اتومبیل های بدون راننده و غیره. ما هر روز از تکنولوژی AI استفاده می کنیم. جستجو با گوگل، پیشنهادات در Netflix و آمازون، تشخیص زبان با Siri، ترجمه ماشین، فیلترهای اسپم؛ همه این ها بخشی از زندگی روزمره ما هستند. امروزه علم و مراقبت های بهداشتی بدون هوش مصنوعی غیر قابل تصور خواهد بود. به رسمیت شناختن تصویر، ابزارهای تشخیصی، مدل های پیش بینی شده و دیگر نوآوری هایی که توسط هوش مصنوعی ارائه می شود، در همه حوزه های جامعه بسیار مهم است. هوش مصنوعی به عنوان یک رشته تحصیلی، آینده را حفظ می کند و می تواند شغل آینده خود را شکل دهد. آموختن AI در Vrije Universiteit Amsterdam مسیر موفقیت شماست. برنامه کارشناسی در هوش مصنوعی در VU Amsterdam دارای دو آهنگ است: سیستم های هوشمند و محاسبات اجتماعی آگاه. شما تصمیم می گیرید کدام گزینه مناسب شما باشد. سال اول برای هر دو آهنگ مشابه است، سال دوم 40٪ از برنامه های خود را. این به این معنی است که شما می توانید به راحتی تغییر دهید!... [-]


کارشناسی در ادبیات و جامعه: انگلیسی

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

تمرکز این برنامه در VU آمستردام است بر تعامل بین ادبیات و جامعه، و ادبیات و فرهنگ بصری ... [+]

تعامل بین ادبیات و جامعه

تمرکز برنامه ما در تعامل بین ادبیات و جامعه، و ادبیات و فرهنگ بصری است. شما خواهید آثار متعارف بریتانیا به عنوان خوانده شده، و همچنین رمان های معاصر از کشورهای مختلف انگلیسی زبان را کشف کند. در یک فرهنگ بصری ادبیات انگلیسی در جهان در حال تغییر، و ادبیات انگلیسی: در دوره ما، شما این متون را از دو دیدگاه برش لبه تجزیه و تحلیل.

چگونه ادبیات واکنش به تغییرات عمده در جامعه؟ فکر می کنم از حمله به برج های دوقلو و رمان فوقالعاده بلند و بیش از حد نزدیک. در دوره های آموزشی ما شما کشف خواهید کرد که چگونه ادبیات همچنین می توانید تغییر اجتماعی شود. یک مثال معروف کلبه عمو تام، که نقش مهمی در لغو برده داری بازی است. ادبیات دارای قدرت به تغییر روش خواننده از نگاه کردن به جهان است. این رمان 1984 نگرانی های بیش از نظارت دولت از شهروندان خود را مطرح کرد. به عبارت دیگر، ادبیات در یک حذف از جامعه قرار نیست، اما در مرکز آن است. تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی به همین دلیل نیز مستلزم مطالعه تحولات اجتماعی عمده در کشورهای مختلف انگلیسی زبان است. ... [-]


کارشناسی در ریاضیات

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

این برنامه به دلیل همبستگی قوی بین ریاضیات نظر سنجی و کاربردی در هلند منحصر به فرد است. دانش کامل ریاضیات اساسی برای هر دو تئوری ریاضی جدیدی که ما توسعه می دهیم و برای کاربرد پیشرفته آن نیاز داریم. [+]

چرا ماتریس مطالعه؟ این برنامه به دلیل همبستگی قوی بین ریاضیات نظر سنجی و کاربردی در هلند منحصر به فرد است. دانش کامل ریاضیات اساسی برای هر دو تئوری ریاضی جدیدی که ما توسعه می دهیم و برای کاربرد پیشرفته آن نیاز داریم. بر این اساس، ما شما را با پایه بسیار قوی در ریاضیات نظری تجهیز می کنیم. علاوه بر این، خواهید دید که در بسیاری از موارد در عمل کاربرد دارد. VU آمستردام نیز مسیری را در ریاضیات زیست پزشکی ارائه می دهد. در این رشته شما موضوعاتی را در زمینه ریاضیات و همچنین زیست شناسی، علوم زیست پزشکی و دیگر علوم زندگی خواهید گرفت. ساختار برنامه در برنامه ریاضی شما در مورد همه زیرمجموعه های مهم در ریاضیات، مانند تجزیه و تحلیل، جبر، هندسه و نظریه احتمالات یاد خواهید گرفت. شما تفکر انتزاعی و همچنین کشف نحوه استفاده از ریاضیات اساسی در شرایط عملی، به عنوان مثال در موضوعات مدل سازی، برنامه نویسی و آمار، خواهید آموخت. قبل از مطالعه دوره 2 سال اول، شما تصمیم می گیرید که آیا می خواهید مسیر عمومی یا مسیر زیست پزشکی را دنبال کنید. در نیمه دوم برنامه کارشناسی شما یک موضوع را برای تخصص انتخاب خواهید کرد. شما همچنین می توانید یک مؤلف را در یک رشته تحصیلی دیگر برای یک ترم انتخاب کنید. آینده کاری شما بیسوادی در میان ریاضیدانان نادر است: آنها مشاغل را در شرکت های فن آوری، بانک ها، وزارتخانه ها، بیمارستان ها، مشاوره، فناوری اطلاعات، تحقیقات علمی و آموزش و پرورش پیدا می کنند.... [-]

کارشناسی در علوم انسانی و علوم (آمستردام دانشگاه کالج)

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

به عنوان دانشجوی کالج دانشگاه آمستردام (AUC)، به شما خواهد آموخت به تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده از دیدگاه های مختلف با کشیدن بر روی رشته های دانشگاهی مختلف دانش ... [+]

هنر آزاد و علوم: تحلیل مسائل پیچیده

به عنوان دانشجوی کالج دانشگاه آمستردام (AUC)، به شما خواهد آموخت به تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده از دیدگاه های مختلف با کشیدن بر روی رشته های دانشگاهی مختلف دانش. بحث با "پرسش های بزرگ در علم و جامعه و منجر به مطالعه عمیق در طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی شروع می شود. برنامه درسی ویژگی های شش تم های میان رشته ای: انرژی، آب و هوا و توسعه پایدار؛ زندگی، تکامل و عالم؛ بهداشت و رفاه؛ اطلاعات، ارتباطات، شناخت؛ سیستم های اجتماعی؛ و شهرها و فرهنگ. این تم شما را با یک جهت گیری جامد به عنوان شما را در عمده خود را در علوم، علوم اجتماعی یا علوم انسانی تصمیم گیری فراهم می کند. ... [-]


کارشناسی در فلسفه

Campus تمام وقت September 2019 هلند Amsterdam

لیسانس VU در فلسفه به شما یک برنامه کامل سه ساله در فلسفه ارائه می دهد. این برنامه زمینه های تاریخ فلسفه، فلسفه تئوری، اخلاق و فلسفه سیاسی را پوشش می دهد. [+]

چرا فلاسفه را مطالعه میکنید؟ لیسانس VU در فلسفه به شما یک برنامه کامل سه ساله در فلسفه ارائه می دهد. این برنامه زمینه های تاریخ فلسفه، فلسفه تئوری، اخلاق و فلسفه سیاسی را پوشش می دهد. این دوره ها شامل دوره هایی از قبیل اخلاق، معرفت شناسی، فلسفه باستان، فلسفه قرون وسطی، فلسفه مدرن و معاصر، فلسفه علم، منطق، فلسفه ذهن، فلسفه عربی، فلسفه سیاسی، فلسفه فرهنگی، و دوره های متنی در کلاسیک فلسفی است. دانشجویان کارشناسی را به عنوان یک برنامه عالی ارزیابی کرده اند. ساختار برنامه این برنامه شامل یکی از بزرگترین بیست دوره در فلسفه (120 EC) است؛ یک جزئی از پنج دوره (30 EC) در زمینه دیگری از مطالعات، و یا اقامت در خارج از کشور؛ و یک برنامه تخصصی (30 EC)، با توجه به انتخاب دانش آموز، که مربوط به یک نمایه خاص است. پروفایل ها عبارتند از: 1) مبانی فلسفه؛ 2) فلسفه، بهداشت و علوم؛ و 3) فلسفه و اقتصاد. پایان نامه کارشناسی بخشی از برنامه نمایه است. آینده کاری شما اکثر دانشجویان ما با یکی از برنامه های استادانه دوساله ما در فلسفه و یا یک استاد تحقیق در فلسفه مطالعات خود را ادامه می دهند. اطلاعات در مورد استادان ما در فلسفه می تواند در اینجا بدست آورده شود. الزامات خاص اطلاعات دقیق در مورد شرایط پذیرش برای لیسانس در فلسفه را می توان از طریق دفاتر بین المللی دریافت کرد. [-]

تماس

VU University Amsterdam

آدرس Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, هلند
وب سایت http://www.vu.nl/en/programmes/index.asp
تلفن +31 20 598 9898