Windesheim University of Applied Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه علوم کاربردی با بالاترین امتیاز
Windesheim یکی از دانشگاه های برتر علوم کاربردی هلند است که دارای بسیاری از برنامه های کارشناسی ارشد هستند. با بیش از 25،000 دانش آموز تمام وقت و نیمه وقت، Windesheim یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم کاربردی در هلند است.
Windesheim یک جامعه پویا است که مردم را برای تبادل دانش و تخصص به ارمغان می آورد. ما در جستجوی دانشجویانی هستیم که متخصصین کاملا واجد شرایط آماده ورود به بازار کار بین المللی هستند. برای این منظور، ما دائما در نوآوری آموزشی و توسعه دانش آموزان سرمایه گذاری می کنیم.


Windesheim جمعیت دانشجویی رو به رشد دارد و توسط دانشجویان، کارشناسان و کارفرمایان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دو تحقیق سالانه مستقل سالانه در مورد بخش آموزش عالی هلند، "Elsevier" و "راهنمای انتخاب انتخاب آموزش عالی"، ما را در سه سال اول خود به مدت چندین سال در رتبه بندی قرار می دهد. یکی از عوامل موفقیت ما رویکرد شخصی ما است: دانش آموزان در گروه های کوچک کار می کنند و شماری از استعداد ها. استادان فقط معلمان نیستند، بلکه مربیان نیز هستند. آنها به دانشجویان می پردازند تا منعکس کنند، انتقادی فکر کنند و از خودشان بهتر شوند. ما به آموزش شخصی متکی هستیم که مطابق با الزامات دانش آموزان ما، بازار کار و جامعه است. سنگهای پایه رویکرد ما عبارتند از یادگیری مبتنی بر شایستگی و برنامه توسعه شخصی برای هر دانش آموز.

رویکرد نوآورانه و کارآفرینی Windesheim و همکاری نزدیک ما با کسب و کار و موسسات دانش ما را بلافاصله قابل اجرا است. کسب تجربه عملی از طریق کارآموزی بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های مطالعه ما است.

امکانات دانشجویی
Windesheim یک جامعه یادگیری پر جنب و جوش است. در سراسر محوطه زوول، که در آن اکثر دانشجویان بین المللی اقامت دارند، زمینه هایی برای مطالعه خصوصی و کار گروهی وجود دارد. ما امکانات پیشرفته ای را برای دانش آموزانمان ارائه می دهیم، از جمله مشاوره دانشجویی، مرکز رسانه ای، اینترانت با اخبار و اطلاعات، محیط یادگیری مجازی، اتاق های کامپیوتر، مرکز صوتی و تصویری برای قرض گرفتن لپ تاپ و تجهیزات AV، فروشگاه کپی و مغازه فروش لوازم اداری، شیرینی و هدایا. دانش آموزان ما تحت تأثیر امکانات ورزشی ما در پردیس قرار گرفته اند: ما سالن های ورزشی، اتاق های تناسب اندام، دودویی برای کاراته و جودو، سالن های فضای باز داخلی، استخر شنا گرم و دیوار صعود داریم. در محوطه دانشگاه ما رستوران هایی برای غذا و نوشیدنی های تازه تهیه می کنیم. علاوه بر این، ما یک کافه ورزشی داریم و کافه بزرگ ما خود را با قهوه استارباکس بسیار قدردانی می کند. دوره زبان هلندی برای همه دانشجویان بین المللی ارائه شده است، بنابراین آنها می توانند در مورد زبان و عادت های معمول هلندی یاد بگیرند. و برای کسانی که واقعا با تجربه دوچرخه سواری برای تجربه هلند می روند، ما همچنین یک مغازه تعمیرگاه دوچرخه در محوطه دانشگاه داریم.


محل اقامت
Windesheim مسکن برای دانشجویان بین المللی در خوابگاه دانشجویان نزدیک محوطه دانشگاه و مرکز شهر فراهم می کند، جایی که دانش آموزان می توانند با هم زندگی و مطالعه کنند. ما با همکاری یک موسسه مسکن مستقل در مسکن دانشجویی کار می کنیم که اتاق های مناسب را با قیمت های مناسب می پذیرد.


درباره Zwolle

Windesheim در Zwolle، یک شهر پر جنب و جوش و استقرار متوسط ​​و تنها یک ساعت درایو از آمستردام، اوترخت و گرونینگن با قیمت مناسب برای هزینه های زندگی است. حدود 30،000 دانش آموز در زوول در یکی از چهار دانشگاه علوم کاربردی خود تحصیل می کنند. به علاوه یک مرکز تاریخی زیبایی، شهر دارای پارک های زیادی (که واقعا برای پیکنیک ها خوب است) و همچنین کافی شاپ های جوی و مکان هایی برای غذا خوردن است. Zwolle همچنین یک مکان عالی برای خرید است، با تمام فروشگاههای بزرگ و تعداد زیادی از بوتیک های مستقل. این نیز یک شهر امن است: هنگامی که شما آموخته اید که چگونه دوچرخه سواری کنید، آسان است که به اطراف بروید. زندگی دانشجویی Zwolle در مرکز و در اطراف مرکز شهر قرار دارد که با کافه ها و رستوران های جذاب بسته بندی می شود. Zwolle دارای بسیاری از فعالیت های فرهنگی است، از جمله موسیقی و جشنواره های فرهنگی، نمایش های تئاتر، فیلم ها و موزه ها. زوول همچنین معروف به جشنواره آزادی سالانه (دسترسی آزاد)، ریتم است

بورس تحصیلی
متاسفانه Windesheim بورس تحصیلی را ارائه نمی دهد.

مکان ها

زولل

Address
Windesheim University of Applied Sciences Campus 2
8017 CA زولل, Overijssel, هلند