توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معاصر و برش لبه آموزش

این ویلم د کونینگ آکادمی دوره هنر لبه معاصر و برش که مکمل در حال تغییر، عمل بین المللی. جهان خارج است که به دنبال دیگر برای هنرمند مستقل یا طراح گرافیک، بلکه برای افرادی که دارای بسیاری از استعدادها و مهارت های و که فراتر از مرزهای رشته اصلی خود را نگاه کنید. این "ایجاد پیشگامان هستند. سرعت و پیچیدگی تحولات فناورانه عمل حرفه ای معاصر و آینده شدت نفوذ. دانش آموزان ما هر دو در محلی و در سطح بین المللی با حرفه ای از رشته های مختلف در تنظیمات باز و مجازی کار خواهد کرد.

توسعه شخصی

ما در ایجاد تنظیمات که در آن شما می توانید توسعه و گسترش منافع خود را. شما می توانید روش های مختلف از کارگر، نوع انتساب است که مناسب سبک خود را از یادگیری و چگونه به توسعه استعداد خود را انتخاب کنید. فرایند یادگیری طیف ممکن است برای هر دانش آموز متفاوت است، اما درجه که به شما کسب درآمد برابر است. شما خواهید کلاس تئوری که به سطح خود را در زمان مناسب می حضور و شما خواهد بود بخشی از یک برنامه انتخابی. این مهم است که شما نه تنها یک برنامه مطالعه خاص را انتخاب کنید - اجازه دهید بگویم طراحی - و عمده - اجازه دهید بگویم تبلیغاتی - بلکه نقش حرفه ای و زمینه حرفه ای با کارآموزی مربوطه و یک برنامه جزئی.

شما همچنین می توانید یک برنامه افتخارات وارد کنید و / یا تکمیل تخصص فارغ التحصیلی خود را با انتخاب یک برنامه مبادله در آکادمی یا دانشگاه خارج از کشور. این به شما این فرصت برای انطباق برنامه آموزش آکادمی به تنظیمات خود را و به توسعه استعداد خود را.

مربیگری مطالعه

در حالی که یک دانش آموز در WdKA، یک مربی حرفه ای مطالعه پیشرفت شما را نظارت و کمک به شما انتخاب مطالعه شخصی خود را. مربی حرفه ای مطالعه شما کمک خواهد کرد که شما برای زندگی خود را به عنوان یک حرفه ای آماده کند. با هم شما انتخاب های خود و این دوره است که مطالعات خود را خواهد تصمیم بگیرد.

Rotterdams مدل Onderwijs (ROM)

این ویلم د کونینگ آکادمی یکی از 14 موسسه از دانشگاه روتردام علوم کاربردی است و با Onderwijs مدل Rotterdams (ROM - مدل آموزش روتردام) کار می کند. این مدل بین دانش محور، فعالیت های آموزشی دانش آموز محور عمل رانده و CQ متمایز میکند. اهداف و اهداف.

رشته و شیوه های

در بالای عمده خود را، اجازه دهید بگویم تبلیغات و یا هنرهای زیبا، مطالعه خود را نیز شامل افراد زیر سن قانونی انتخابی. شما ممکن است از طیف گسترده ای از موضوعات و مسائل معاصر را انتخاب نمایید. شیوه های مستقل، اعمال اجتماعی و شیوه های تجاری: آن را به شما به سه پروفایل فارغ التحصیلی معرفی. انتخاب افراد زیر سن قانونی در سال اول خود را محدود است، اما به عنوان پیشرفت شما آنها را بخش افزایش در رشته خود بازی کند.

بنابراین، شما هر دو در موضوع خود را و در شیوه های مطالعه. شما در تکالیف واقعی کار خواهد کرد و می توانید تجربه عملی در طول کارآموزی و تبادل به دست آورید.

در نهایت، شما بسته گسترده خود را از دانش، مهارت ها و تخصص های کامپایل. هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما یک بدن منحصر به فرد از عملکرد حرفه ای است که شما را از ایستادن در بازار کار، در بخش خلاق و یا در دنیای هنر است.

درخواست و پذیرش

اگر شما در گرفتن لیسانس در علاقه مند زمینه هنر، طراحی، هنرهای زیبا و طراحی تربیت معلم و یا اوقات فراغت مدیریت در ویلم د کونینگ آکادمی، ثبت نام آنلاین قبل از مه 1 2018 برای روند پذیرش، و ثبت نام در Studielink. هر دو این برنامه و ثبت نام Studielink باید تا مه 1 مه 2018 تکمیل شود. برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا، مهلت ثبت نام در 1 مارس 2018 است.

شما هستید …

  • با استعداد در هنرهای تجسمی؟
  • مستقل و مسئول؟
  • اختصاص داده شده و انگیزه؟
  • کارآفرینی؟

سپس از یکی از روزهای باز ما در تاریخ 11 نوامبر 2017 و 10 فوریه 2018 بازدید کنید و نمونه کارها را به دست آورید! - و برای پذیرش درخواست کنید

چک لیست نمونه کارها

چی

انتخاب 10/15 آثار که توسط یک فرآیند خلاق قبل شد

برای مثال: طرح ها، اشیاء، عکس ها، فیلم ها، بازی ها، انیمیشن ها، مد (لوازم جانبی)، مبلمان، مدل، مدل نقاشی، پوستر، مبارزات، نقاشی، آثار قابل استفاده و مجسمه. شما می توانید انتشار و ارائه همه این ها در یک پوشه نمونه کارها سنتی شسته و رفته، اما شما همچنین می توانید از روش های مختلف استفاده کنید: کار 3D را می توان در یک (مقوا) جعبه آورده، کار دیجیتال را می توان بر روی یک لپ تاپ یا تبلت معرفی شده اند.

لطفا توجه داشته باشید: جدا از این آثار، لطفا با ما برخی از چیزهای دیگر که شما ایجاد کرده نشان می دهد. یک انتخاب دقیق بین این دو. به این ترتیب، ما می توانیم تا چه حد شما یک بینش در کیفیت های خود و کار خود را ارزیابی کنند.

در روز ورود، ما را برای نگاه و ارزیابی: - توانایی رسا و خلاق خود را. - احساس خود را برای رنگ، فرم و مواد؛ - اصالت و نوآوری در محل کار شما.

نمونه کارها خود را، طرح ها و آثار دیگر که شما را، باید به ما این بینش را. پس لطفا بررسی کنید که آیا شما هر دو ظرفیت خود را کامل و بالقوه، و همچنین به عنوان شیفتگی شخصی و خاص برای عمده مورد نظر خود را و تنظیمات برای (برای مثال) مواد، تکنیک ها، تم ها و مفاهیم را نشان می دهد.

چگونگی

طرح، آزمایش، سعی کنید استراحتی و آزمایش را کتاب، مجموعه ای از ایده های، آلبوم، زیر لیوانی با اختراعات کشیده در پشت، آزمایش مواد، نمونه های اولیه در مقیاس مدل، چاپ آزمون و نسخه اول. همه این را می توان به 10-15 آثار ذکر شده در بالا مربوط می شود.

ما می خواهیم به دست آوردن بینش در طراحی خود و ایجاد روند. ما می خواهیم به ببینید که چگونه شما برای ایجاد یک نسخه نهایی و یا طراحی از طریق طراحی، تلاش، تست و آزمایش است. ما می خواهم برای دیدن است که شما قادر خود را به چالش و برای بررسی بیشتر برای اولین بار ایده های خود را. این مهم است که برای ما مراجعه کنید: - شما می توانید انتقادی در کار خود را منعکس و به چالش کشیدن خود؛ - ببینید و مشاهده جهان اطراف شما و در هر آنچه که شما متوجه واکنش نشان می دهند. - اگر و چگونه می توانید خود کارگردانی و خود یادگیری و قادر به انتخاب هستند. - اگر و در چه راه شما ایجاد بالقوه و می توانید از طریق تصاویر ارتباط برقرار کند.

چرا

پرسشنامه های آنلاین در مورد جاه طلبی و انگیزه خود را پس از درخواست شما، ما به شما یک کد برای ورود به یک پرسشنامه آنلاین ارسال. ما می خواهیم به دانستن بیشتر در مورد انتخاب خود را از بزرگ و چه فکر می کنید شما می توانید از ما انتظار می رود. چه کسی به شما الهام بخش؟ تمایل دارید چه از ما یاد بگیرند؟ لطفا نسخه قابل چاپ کردن پرسشنامه خود را و آن را با شما را در طول روز پذیرش است. ما با شما را در فرد به بحث در مورد پرسش ها و جاه طلبی های خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

Willem de Kooning Academy

اصطلاح «انیمیشن" از کلمه لاتین 'حیو، که به معنی «روح» مشتق شده است. بنابراین، انیمیشن، به معنای واقعی کلمه به معنی "به تحریک، را به زندگی. آزادانه ترجمه، انیمیشن آوردن در ... [+]

گروه ما ANIMATION تمرکز به شدت در کاربرد و مفهوم توسعه، علاوه بر توسعه ساخت و مهارت های دانش آموز است.

انیمیشن در فیلم ها، سریال های تلویزیونی، بازی ها، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، تعاملی برنامه های کاربردی / نرم افزار، آگهی های بازرگانی، شبیه سازی و فیلم اطلاعاتی مواجه می شوند. همچنین طیف گسترده ای از فرمت های، از انیمیشن 2D سنتی و تکنیک های کامپیوتری 3D به توقف حرکت و انیمیشن برش دیجیتال وجود دارد. انیمیشن ترکیبی از فن آوری با روایت. انیمیشن های پیشرفت های فن آوری در طول قرن 20 19 و زود، زمانی که illusionists فیلمسازان شد ساخته شده است. فرم هنری همچنان به پیشرفت های تکنولوژیکی شکل گرفته است. انیمیشن همچنین دارای یک تاثیر عمیقی بر راه که در آن جوامع عملکرد و ارتباط برقرار کنند. انیماتور که از این تحولات تکاملی آگاه است می داند آینده حرفه و شاید مهمتر از آن، در هماهنگی با تحولات مربوطه در جامعه است.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

ویلم د کونینگ آکادمی تنها فرهنگستان هنر در هلند است که عمده در تبلیغات است. WdKA به شما آموزش می شود همه کاره با پیچ و تاب مفهومی قوی. شما خواهد بود که عنکبوت در وب، ارتب ... [+]

ویلم د کونینگ آکادمی تنها آکادمی هنر در هلند ارائه می دهد که عمده در تبلیغات است.

علاقه داشتن به یک حرفه ای در تبلیغات و تفکر خلاق؟ را انتخاب کنید ویلم د کونینگ آکادمی در روتردام! دانش آموزان ما، آموزگار و دانش آموختگان به طور منظم محل موردتوجه وتماشای عموم توسط برنده جایزه و نامزد بین المللی رسید. شما خواهید آموخت که برای تبدیل شدن به تبلیغات همه جانبه و یا مفهومی خلاق، رکن اصلی بین معماران و طراحان میان رشته ای و مشتریان. شما باید یک چشم انداز، اشتیاق قوی و رانندگی، و همیشه بر روی توپ با آخرین اخبار، هنر، علامت های تجاری، و روند. شما باید یک استعداد برای استراتژی های ارتباطی و رسانه و دانش از امکانات فنی خلاق است.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

شما را به یک طراح است که در ایجاد تصاویر کاربردی و تصاویری تخصصی توسعه. تصویر در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای در فرهنگ های ارتباطی ما به شدت بصری گرا قابل مشاهده است. ... [+]

ما باور داریم که با پذیرفتن تنوع، ما در یک موقعیت برای ایجاد یک محیط انعطاف پذیر که در آن دانش آموزان می توانند جهت خود را کشف می کنند.

دانش آموزان از وزارت تصویر در ویلم د کونینگ آکادمی (WdKA) یاد بگیرند به کار و مطالعه هم به عنوان یک جامعه است. در این جامعه، بخش به طور فعال از طیف گسترده ای از فرصت های یادگیری با مشارکت افراد از زمینه های مختلف و روش های مختلف به تصویر امکان پذیر شده تشویق می کند. ... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

شما توسعه استعداد های هنری خود را از طریق آموزش های چند facetted در تمام جنبه های حرفه ای: پژوهش هنری، توسعه مفهومی، مهارت های فنی، ارتباطات و ارائه و کارآفرینی در هنر اس ... [+]

نظریه ی هنری، تحقیق و آزمایش تمام نقش برجسته در برنامه مطالعه خود را بازی

هنر در درون یک شبکه ای از ارجاعات متقابل وجود دارد: هنرمند نشان دهنده بر جهان در بزرگ است. در برنامه مطالعه هنرهای زیبا، شما خواهد شد یادگیری به تعریف و بازتعریف آنچه هنر است - و یا می تواند - در رابطه با جامعه. از شما می خواهند در حال توسعه استعداد هنری خود را از طریق آموزش همه کاره در تمام جنبه های حرفه ای: پژوهش هنری، توسعه مفهوم اعمال می شود، نحوه ساخت مهارت ها، ارتباطات و ارائه کار خود را، و همچنین به عنوان مهارت های کارآفرینی به طور خاص مربوط به قلمرو هنرها . به این ترتیب شما را تبدیل به یک پیشگام ایجاد، کار بر روی پروژه های تحقیقاتی بصری خود به کارگردانی خود را.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

شیوه زندگی طول می کشد جایگاه مهمی در بازار تجاری مد و داخلی است، اما در بازار است بسیار متنوع تر. فرهنگ و هنر، تغذیه و سلامت، رسانه ها و سیاست بخشی از آن. ... [+]

طراحی شیوه زندگی تحول

ما در حال حاضر به یک دوره از تحولات بیشتر که عمیقا زندگی ما تاثیر خواهد در سطح شخصی، اجتماعی و اقتصادی عنوان.

سبک زندگی تحت تاثیر ماهیت پویا جوامع امروز چگونه است؟ تاثیر نوآوری در زندگی روزانه ما چیست؟ آیا ما می توانیم سبک زندگی تغییر به گونه ای که آنها بهتر می تواند با چالش های آینده با آن روبرو است؟

دانش آموزان شیوه زندگی طراحی باید نوآورانه، رویایی و تعیین می شود.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

رسانه های صوتی تصویری نقش عمده ای در ارائه اطلاعات، آموزش و سرگرمی را بازی کند. در گروه ما به شما خواهد آموخت به توسعه تصاویر و صدا. شما در مورد صدا و دوربین تکنیک ها، تک ... [+]

ابعاد عملیاتی و هنری دست به دست

رسانه صوتی و تصویری نقش کلیدی در ارائه اطلاعات، در آموزش و پرورش و در سرگرمی بازی کند. سفیر طراحی عمده به شما می آموزد برای طراحی با استفاده از تصویر و صدا. شما خواهد شد یادگیری صوتی و دوربین تکنیک ها، تکنیک های نرم افزار، روش های تولید و توسعه مفهوم.

آموزگار ما همه زمینه نظری و حرفه ای جامد: آنها محققان، سردبیران اسکریپت، طراحان صوتی و تصویری، حرکت طراحان گرافیک، طراحان تعاملی، هنرمندان تجسمی، سردبیران و دوربین و یا تکنسین صوتی می باشد.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

شهرستانها، ساختمان، فضای داخلی. این که تأثیرات عمده ای بر ما چگونه جهان ما را تجربه کنند. در طراحی فضایی، ما در محیط زیست شهری و در فضاهای داخلی و خارجی در مقیاس کوچک و ب ... [+]

طراحی فضایی رشته ای است که خلاقانه ترکیبی از آگاهی فرهنگی و هنری، تعامل اجتماعی، مسئولیت اقتصادی و بینش فنی است.

شهرستانها، ساختمان، فضای داخلی: همه این تاثیر بسیار زیادی بر ما چگونه دنیا را تجربه کنند. در طراحی فضایی، ما محیط زیست شهری و همچنین فضاهای داخلی و خارجی در مقیاس کوچک و بزرگ در نظر بگیرند. این رشته ای است که خلاقانه ترکیبی از آگاهی فرهنگی و هنری، تعامل اجتماعی، مسئولیت اقتصادی و بینش فنی است.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

طراحی محصول مورد به طور مداوم به بررسی ارتباط بین محصولات و کاربران خود. همه نوع محصولات وجود دارد و آنها همه جا هستند، از تابعی به کسانی که ایجاد یک بیانیه. ... [+]

استفاده گسترده از روش های جدید از توزیع و تولید در حال حاضر ارائه فرصت های عمده جدید برای طراحان محصول امروز است.

طراحی محصول است مورد به طور مداوم بررسی رابطه بین کاربر و محصول می باشد. همه نوع از محصولات وجود دارد و آنها همه جا هستند؛ از تابعی به کسانی که ایجاد یک بیانیه و یا یک داستان بگویید. استفاده گسترده از روش های جدید از توزیع و تولید در حال حاضر ارائه فرصت های عمده جدید برای طراحان محصول امروز است.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

در طراحی های خود، طراحان مد از یک چشم انداز خلاق و انتقادی از تحولات جاری در مد و جامعه کار می کنند. مد شده است در مورد ارتباط تصویری: چگونه می توانم طرح های خود را به شم ... [+]

تور بخش طراحی مد شما می آموزید که چگونه دانش و مهارت های خود را به منظور پیش بینی روند مد و پیش بینی کردن مرزها به کار ببرید.

طراحان مد از منظر یک چشم انداز خلاق و انتقادی از تحولات معاصر در مد و جامعه کار می کنند. به عنوان یک دانشجوی طراحی مد، شما برای یادگیری تعریف و کشف روند، و برای پاسخ به نیازهای بازار مصرف کنندگان است. شما خواهد شد در یک برنامه آموزشی مبتنی بر پروژه کار بر روی مقالات واقعی از لباس، مجموعه ها و سخنرانی های همه جانبه.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

طراحان گرافیک می خواهید ارتباط برقرار کند. آنها می خواهند به شکل دادن به اطلاعات در کلمات و تصاویر، و یک داستان به مخاطبان خاص را از طریق رسانه های مختلف است. آنها طراحی ... [+]

به عنوان یک طراح گرافیک، شما شیفتگی و مشاهدات خود را متصل به آن دسته از مشتریان شما، طراحان دیگر و مردم است.

طراحی گرافیک آموزش نسل جدیدی از طراحان که مشغول به کار هستند، انتقادی، کنجکاو و قادر به ارتباط با مردم و مشتریان در موقعیت هنری و مستقل است. با کاوش در مسئولیت و قدرت طراحی گرافیک - - قادر به ارتباط با مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، تجاری و فن آوری در جامعه معاصر ما گیرندگان که آموزش می دهند.... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Willem de Kooning Academy

شما را به یک متخصص تصویر که دچار - در فردی شما و سوال راه - با استفاده از عکاسی به عنوان یک ابزار به چهره جهان در راه است که می تفکر برانگیز و بصری به چالش کشیدن. ... [+]

شما به عنوان یک متخصص تصویر که با استفاده از عکاسی و رسانه های دیگر به منظور بصری بیان دیدگاه خود از واقعیت را در فکری و راه شخصی در حال توسعه.

بررسی عکاسی به معنای توسعه روش های جدید فکر و دیدن. شما را به دنیای ارتباط از طریق تصاویر (عکاسی)، و به عنوان یک عکاس حرفه ای شما باید بدانید که چگونه برای مقابله با این رسانه قدرتمند. دیدگاه های شخصی خود را در رابطه با عکاسی به عنوان یک رسانه و یک نوع هنر چیست؟... [-]

هلند روتردام
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!