Willem de Kooning Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معاصر و برش لبه آموزش

این ویلم د کونینگ آکادمی دوره هنر لبه معاصر و برش که مکمل در حال تغییر، عمل بین المللی. جهان خارج است که به دنبال دیگر برای هنرمند مستقل یا طراح گرافیک، بلکه برای افرادی که دارای بسیاری از استعدادها و مهارت های و که فراتر از مرزهای رشته اصلی خود را نگاه کنید. این "ایجاد پیشگامان هستند. سرعت و پیچیدگی تحولات فناورانه عمل حرفه ای معاصر و آینده شدت نفوذ. دانش آموزان ما هر دو در محلی و در سطح بین المللی با حرفه ای از رشته های مختلف در تنظیمات باز و مجازی کار خواهد کرد.

توسعه شخصی

ما در ایجاد تنظیمات که در آن شما می توانید توسعه و گسترش منافع خود را. شما می توانید روش های مختلف از کارگر، نوع انتساب است که مناسب سبک خود را از یادگیری و چگونه به توسعه استعداد خود را انتخاب کنید. فرایند یادگیری طیف ممکن است برای هر دانش آموز متفاوت است، اما درجه که به شما کسب درآمد برابر است. شما خواهید کلاس تئوری که به سطح خود را در زمان مناسب می حضور و شما خواهد بود بخشی از یک برنامه انتخابی. این مهم است که شما نه تنها یک برنامه مطالعه خاص را انتخاب کنید - اجازه دهید بگویم طراحی - و عمده - اجازه دهید بگویم تبلیغاتی - بلکه نقش حرفه ای و زمینه حرفه ای با کارآموزی مربوطه و یک برنامه جزئی.

شما همچنین می توانید یک برنامه افتخارات وارد کنید و / یا تکمیل تخصص فارغ التحصیلی خود را با انتخاب یک برنامه مبادله در آکادمی یا دانشگاه خارج از کشور. این به شما این فرصت برای انطباق برنامه آموزش آکادمی به تنظیمات خود را و به توسعه استعداد خود را.

مربیگری مطالعه

در حالی که یک دانش آموز در WdKA، یک مربی حرفه ای مطالعه پیشرفت شما را نظارت و کمک به شما انتخاب مطالعه شخصی خود را. مربی حرفه ای مطالعه شما کمک خواهد کرد که شما برای زندگی خود را به عنوان یک حرفه ای آماده کند. با هم شما انتخاب های خود و این دوره است که مطالعات خود را خواهد تصمیم بگیرد.

Rotterdams مدل Onderwijs (ROM)

این ویلم د کونینگ آکادمی یکی از 14 موسسه از دانشگاه روتردام علوم کاربردی است و با Onderwijs مدل Rotterdams (ROM - مدل آموزش روتردام) کار می کند. این مدل بین دانش محور، فعالیت های آموزشی دانش آموز محور عمل رانده و CQ متمایز میکند. اهداف و اهداف.

رشته و شیوه های

در بالای عمده خود را، اجازه دهید بگویم تبلیغات و یا هنرهای زیبا، مطالعه خود را نیز شامل افراد زیر سن قانونی انتخابی. شما ممکن است از طیف گسترده ای از موضوعات و مسائل معاصر را انتخاب نمایید. شیوه های مستقل، اعمال اجتماعی و شیوه های تجاری: آن را به شما به سه پروفایل فارغ التحصیلی معرفی. انتخاب افراد زیر سن قانونی در سال اول خود را محدود است، اما به عنوان پیشرفت شما آنها را بخش افزایش در رشته خود بازی کند.

بنابراین، شما هر دو در موضوع خود را و در شیوه های مطالعه. شما در تکالیف واقعی کار خواهد کرد و می توانید تجربه عملی در طول کارآموزی و تبادل به دست آورید.

در نهایت، شما بسته گسترده خود را از دانش، مهارت ها و تخصص های کامپایل. هنگامی که شما فارغ التحصیل، شما یک بدن منحصر به فرد از عملکرد حرفه ای است که شما را از ایستادن در بازار کار، در بخش خلاق و یا در دنیای هنر است.

درخواست و پذیرش

اگر شما در گرفتن لیسانس در علاقه مند زمینه هنر، طراحی، هنرهای زیبا و طراحی تربیت معلم و یا اوقات فراغت مدیریت در ویلم د کونینگ آکادمی، ثبت نام آنلاین قبل از مه 1 2018 برای روند پذیرش، و ثبت نام در Studielink. هر دو این برنامه و ثبت نام Studielink باید تا مه 1 مه 2018 تکمیل شود. برای دانش آموزان غیر اتحادیه اروپا، مهلت ثبت نام در 1 مارس 2018 است.

شما هستید …

  • با استعداد در هنرهای تجسمی؟
  • مستقل و مسئول؟
  • اختصاص داده شده و انگیزه؟
  • کارآفرینی؟

سپس از یکی از روزهای باز ما در تاریخ 11 نوامبر 2017 و 10 فوریه 2018 بازدید کنید و نمونه کارها را به دست آورید! - و برای پذیرش درخواست کنید

چک لیست نمونه کارها

چی

انتخاب 10/15 آثار که توسط یک فرآیند خلاق قبل شد

برای مثال: طرح ها، اشیاء، عکس ها، فیلم ها، بازی ها، انیمیشن ها، مد (لوازم جانبی)، مبلمان، مدل، مدل نقاشی، پوستر، مبارزات، نقاشی، آثار قابل استفاده و مجسمه. شما می توانید انتشار و ارائه همه این ها در یک پوشه نمونه کارها سنتی شسته و رفته، اما شما همچنین می توانید از روش های مختلف استفاده کنید: کار 3D را می توان در یک (مقوا) جعبه آورده، کار دیجیتال را می توان بر روی یک لپ تاپ یا تبلت معرفی شده اند.

لطفا توجه داشته باشید: جدا از این آثار، لطفا با ما برخی از چیزهای دیگر که شما ایجاد کرده نشان می دهد. یک انتخاب دقیق بین این دو. به این ترتیب، ما می توانیم تا چه حد شما یک بینش در کیفیت های خود و کار خود را ارزیابی کنند.

در روز ورود، ما را برای نگاه و ارزیابی: - توانایی رسا و خلاق خود را. - احساس خود را برای رنگ، فرم و مواد؛ - اصالت و نوآوری در محل کار شما.

نمونه کارها خود را، طرح ها و آثار دیگر که شما را، باید به ما این بینش را. پس لطفا بررسی کنید که آیا شما هر دو ظرفیت خود را کامل و بالقوه، و همچنین به عنوان شیفتگی شخصی و خاص برای عمده مورد نظر خود را و تنظیمات برای (برای مثال) مواد، تکنیک ها، تم ها و مفاهیم را نشان می دهد.

چگونگی

طرح، آزمایش، سعی کنید استراحتی و آزمایش را کتاب، مجموعه ای از ایده های، آلبوم، زیر لیوانی با اختراعات کشیده در پشت، آزمایش مواد، نمونه های اولیه در مقیاس مدل، چاپ آزمون و نسخه اول. همه این را می توان به 10-15 آثار ذکر شده در بالا مربوط می شود.

ما می خواهیم به دست آوردن بینش در طراحی خود و ایجاد روند. ما می خواهیم به ببینید که چگونه شما برای ایجاد یک نسخه نهایی و یا طراحی از طریق طراحی، تلاش، تست و آزمایش است. ما می خواهم برای دیدن است که شما قادر خود را به چالش و برای بررسی بیشتر برای اولین بار ایده های خود را. این مهم است که برای ما مراجعه کنید: - شما می توانید انتقادی در کار خود را منعکس و به چالش کشیدن خود؛ - ببینید و مشاهده جهان اطراف شما و در هر آنچه که شما متوجه واکنش نشان می دهند. - اگر و چگونه می توانید خود کارگردانی و خود یادگیری و قادر به انتخاب هستند. - اگر و در چه راه شما ایجاد بالقوه و می توانید از طریق تصاویر ارتباط برقرار کند.

چرا

پرسشنامه های آنلاین در مورد جاه طلبی و انگیزه خود را پس از درخواست شما، ما به شما یک کد برای ورود به یک پرسشنامه آنلاین ارسال. ما می خواهیم به دانستن بیشتر در مورد انتخاب خود را از بزرگ و چه فکر می کنید شما می توانید از ما انتظار می رود. چه کسی به شما الهام بخش؟ تمایل دارید چه از ما یاد بگیرند؟ لطفا نسخه قابل چاپ کردن پرسشنامه خود را و آن را با شما را در طول روز پذیرش است. ما با شما را در فرد به بحث در مورد پرسش ها و جاه طلبی های خود را.

مکان ها

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید