Indian Technical Institute - Management Educational Trainings (ITI MET) and Goa Swiss Institute of Hotel Management (GSIHM)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه هندی فنی - مدیریت آموزشی دوره های آمادگی (ITI MET) و موسسه سوئیس گوا مدیریت هتل (GSIHM) است که به ارائه فرصت های آموزشی و حرفه ای برای دانش آموزان هند و بین المللی در مدیریت بازرگانی، مدیریت هتل، یوگا و طبیعت درمانی، مد و طراحی برنامه های در گوا و بمبئی، هند.

از 6 ماه - گواهی, 1 یا 2 سال - دیپلم, کارشناسی، کارشناسی ارشد و به PG درجه، موسسه است همه چیز برای ارائه. چه موسسه ما از بقیه جدا که اهمیت ما به آموزش عملی همراه با حفظ استانداردهای دانشگاهی نظری را است. ما یک 20٪ -80٪ ​​تئوری به سیستم عملی، که در آن دانش آموزان در مطالعه نظری برای یک ترم و کارآموزی صنعتی در دیگر ثبت نام کرد. سیستم شامل همه و همه البته سال تحصیل است.

GSIHM است بیش از 40 سال تجربه در هند در زمینه دانش آموز و آموزش شرکت های بزرگ. مدیر موسسه، آقای ویجی Mandhyan است را به یک تغییر در نظام آموزشی با تاکید بر بیشتر بر دانش و تجربه عملی در آموزش شغلی. "عمل باعث می شود عادت، عادت باعث می شود رفتار.

برنامه ها و دوره های آموزشی

ما ارائه می دهیم گواهی (3 یا 6 ماه)، دیپلم (1 یا 2 سال) و دوره های درجه در:

مدیریت کسب و کار: منابع انسانی، امور مالی، فناوری اطلاعات، بازاریابی و فروش، عملیات بانکی، مدیریت خرده فروشی، مدیریت پروژه، مدیریت کیفیت جامع، تولید و مدیریت عملیات، کارآفرینی. مدیریت هتل: هتل، رویداد مدیریت کسب و کار و عملیات کیترینگ، رستوران مدیریت کسب و کار، گردشگری و سفر مدیریت کسب و کار، مدیریت کروز خط و حمل و نقل، مقابل دفتر، مواد غذایی و آشامیدنی، اسکان، خانه داری، اصول مدیریت. مد و طراحی داخلی: مد و اصول طراحی، عناصر و جوی پیشرفته علوم نساجی، توسعه طراحی و مفهوم رنگ، خرده فروشی بازاریابی و تجارت، طراحی جمع آوری و ارائه، چرخ خیاطی پردازش، ساخت و ساز، طراحی کامپیوتر. یوگا و طبیعت درمانی: آموزش جامع و سنتی از هند، سوترا یوگا، آسانا ها، Pranayamas، Kriyas یوگا، یوگا هاتا Pradipika، یوگا Vasistha، آیورودا، PANCHAKARMA، طبیعت درمانی، مشاوره، زبان عمومی، روش تدریس، تمرین و آموزش، آناتومی ضروری و فیزیولوژی و فلسفه.

ما دانش آموزان هر دو برای مقطع کارشناسی (لیسانس) و تحصیلات تکمیلی (PG، کارشناسی ارشد، MBA) سطح و برنامه خوش آمدید. ما با ارائه شناخته شده بین المللی و مجاز توسط دولت هند دیپلم از دولت دانشگاه را باز کنید.

دانش آموزان تجربه کار در تیم ها و چالش های ارتباطات چند فرهنگی بین المللی است. تیم حرفه ای معلمان هند و بین المللی برنامه دانشگاهی همراه با کارآموزی در هتل های پنج ستاره انجام می دهد.

موسسه در بمبئی و گوا، هند، یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی در جهان خود را بر اساس توضیح می دهد چگونه مربوطه ما به آنچه که ما آموزش می باشد. با افزایش جریان گردشگری بین المللی در گوا، موسسه طول می کشد تا ابتکار عمل را به گسترش آن در دسترس بودن البته به دانش آموزان بین المللی است.

پردیس گوا

کلاس ها در امکانات هتل پنج ستاره، خدمات و پشتیبانی تحصیلی فشرده شخصی هر دو از کارکنان هند و بین المللی است به حداکثر رساندن تجربه یادگیری است. هدف ما توجه شخصی به هر دانش آموز، به لطف یک رویکرد دوگانه indivi و کلاس های کوچک.

پردیس بمبئی

دانشگاه بمبئی ارائه می دهد فرصت های اهرمی و امکانات بزرگ مانند آشپزخانه مجهز، رستوران مدرن، کتابخانه خوبی مواجه نگردند، آزمایشگاه خانه داری، شیرینی و قنادی، آزمایشگاه کامپیوتر.

آنچه که ما به دانش آموزان خود ارائه دهد

آموزش و پرورش مقرون به صرفه، با هزینه کمتر از هر نقطه در جهان است که ارائه آموزش های مشابه است. یک محیط انگلیسی آموزش، و آن را به تحصیل در ایالات متحده یا بریتانیا قابل مقایسه است. یک مکان با یک بازار بسیار بزرگ گردشگری بین المللی، از این رو فرصت های اشتغال است. کارآموزی صنعتی در بالا هتل ها در برنامه درسی شامل هر سال است. یک تجربه در یک مکان عجیب و غریب است که باعث می شود مطالعه لذت بخش تر.

مکان ها

بمبئی

Goa Swiss Institute of Hotel Management

Address
RTO Road, Andheri West, Mumbai-400053
400053 بمبئی, ماهاراشترا, هندوستان
تلفن
(+91) 9881 888 291

پاناجی

Address
Velho Building, Opp. Municipal Garden, Panjim
پاناجی, گوا, هندوستان

سن پترزبورگ

Address
سن پترزبورگ, سانکت-پیتربورگ, روسیه

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: