Kalinga University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Kalinga

Kalinga University ، یک موسسه تدریس و تحقیقاتی در کشور، تحت قانون خصوصیات دانشگاهی Chhattisgarh (تاسیس و عملیات) 2005 و تحت بخش 2 (f) قانون UGC 1956 تاسیس شده است.

مطالعات تحصیلی شما چالش برانگیز خواهد بود. ما بالاترین تجربه علمی آموزشی را ارائه می دهیم و از شما انتظار می رود تا با تمرکز بر اصالت، عالی عمل کنید. خدمات پشتیبانی برجسته و پاسخگو ما به طور فعال از زمان شروع انتقال به زندگی دانشگاه تا پایان دوره خود به طور فعال در دسترس شما خواهد بود.

استانداردهای دانشگاهی ما بالا است. محوطه دانشگاهی با شکوه ما که به طور مسلم، بی نظیر در کشور است، زمینه ای برای زندگی روزمره و تحصیل شما فراهم می کند. برنامه های دانشگاه بر روی ساختن عمق درک، ظرفیت یادگیری و تحقیق بین رشته ای و تحقیق، مهارت های تحلیلی، تفکر انتقادی و ارتباط در فضای آزادی و صداقت دانشگاهی تمرکز دارد.

مأموریت

هدف اصلی Kalinga University ارائه یک محیط یادگیری است که در آن اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان می توانند کشف، انتقادی، حفظ و انتقال دانش، عقل و ارزش هایی که بقای نسل های آینده را تضمین می کنند و کیفیت زندگی را برای همه بهبود بخشند . این دانشگاه به دنبال کمک به دانش آموزان برای درک و قدردانی از دنیای پیچیده فرهنگی و فیزیکی که در آن زندگی می کنند و به تحقق بخشیدن به بالاترین پتانسیل توسعه فکری، فیزیکی و انسانی خود می پردازند.

چشم انداز

Kalinga University قصد دارد یک موسسه عالی برای توسعه استعدادهای درخشان و ایجاد دانش برای یک جامعه پر جنب و جوش و فراگیر باشد.

چرا Kalinga University ؟

زیر ساخت

 • Sprawling 35 Acres wi-fi campus
 • فناوری اطلاعات، مهندسی، علم، آزمایشگاههای علوم رایانه به خوبی مجهز شده است
 • کتابخانه خوب ذخیره شده
 • اتاق کلاس چند رسانه ای
 • فضای پارکینگ بزرگ
 • خوابگاه
 • اتاق های مشترک برای دختران و پسران جداگانه

امکانات دانشجویی

 • سالن غذاخوری
 • در داخل و خارج از منزل بازی
 • وب و موبایل اطلاعات دانشگاهی را فراهم می کند
 • حمل و نقل دانشگاه128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

فراتر از کلاس درس

به سمت رشد کلی - رفتن به دانشگاه فقط در مورد گرفتن مدرک نیست. این در مورد تلاش چیزهای جدید و یادگیری مهارت های جدید نیز هست.

KU به رشد کلی دانش آموزانش معتقد است. این تسهیلات بی نظیر را فراهم می کند و سیستم های متنوعی را برای دانش آموزان برای یادگیری، تمرین، سرگرمی، لذت بردن، انجام، رقابت و بهره وری از زمان خود فراهم می کند. در Kalinga یادگیری یک گفتگو است، نه صرفا یک سخنرانی. تجربه دانشگاه شما خیلی بیشتر از درجه شماست.

ما فرصت های فراوانی برای توسعه مهارت ها و تجارب جدید و چالش های خارج از دوره خود داریم. دانش آموزان می توانند در گروه ها، جوامع و فعالیت های داوطلبانه شرکت کنند تا از آن لذت ببرند، به چیزی دست پیدا کنند و تغییر ایجاد کنند. مزایای دیگری نیز برای پیوستن به گروه ها و داوطلب شدن وجود دارد، که بسیاری از آنها می توانند رزومه شما را افزایش دهند. تجربیاتی که مکمل تحصیلات دانشگاهی شما هستند، به پیشرفت تحصیلی شما افزوده خواهد شد، فرصت شغلی شما را افزایش می دهد و مهارت هایی را که در طول زندگی شما مفید است، افزایش می دهد.

مزیت کالینگا

زندگي و يادگيري در كالينگو در هم آميخته اند. فعالیت های برنامه درسی، اجرای برنامه ها، کنفرانس ها، کارگاه ها، سمینارها، رویدادهای ورزشی بخشی از زندگی دانشجویان است. ما دانش آموزان را با آزادی بی نظیر برای متصل کردن مرزهای اداری و کشف احساسات فکری و شخصی ارائه می کنیم. تفکر خلاق، حل مسئله و تحقیق در برنامه های آموزشی آکادمیک هستند.

ما همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دانش آموز بهترین آموزش ممکن را داشته و ابتکارات مداوم و منابع فراهم آورده است که دانش آموزان را در کالینگا غنی سازی می کند، تنوع و آمادگی رهبران و موقعیت کالینگا را در خط مقدم نوآوری در آموزش دانشگاه ها تقویت می کند.

ما مرزهای دانش را فشار می دهیم

 • ما آینده را شکل می دهیم: ما فرصت های فراوانی برای توسعه مهارت ها و تجارب جدید و چالش های خارج از دوره خود داریم تا شما را برای صنعت آماده کنیم. شما یک تجربه یادگیری برجسته در اینجا دریافت خواهید کرد.
 • ما بهترین آموزش را ارائه می دهیم: سخنرانی ها جایی است که می توانید به کارشناسان دانش و اکتشافات خود را در راه های چالش انگیز و تحریک کننده گوش فرا دهید. به عنوان یک دانش آموز KU، شما بخشی از نخبگان علمی خواهید بود و از کارشناسان برجسته یاد خواهید گرفت. مطالعات شما چالش انگیز و الهام بخش خواهد بود. دانشکده های ما مطمئن شوید که یادگیری یک گفتگو است، نه صرفا یک سخنرانی.
 • ما فرصت هایی را برای بهترین ذهن ها ارائه می دهیم : ما از دانشجویان از طیف گسترده ای از زمینه های اجتماعی و فرهنگی خوشامد می گوییم و معتقدیم در ارتقای اندیشمندان اصلی، پرورش و تحریک ذهن های ذهنی برای ایجاد دانش آموزان با ایده ها، دیدگاه ها و رویکردهای نوآورانه است.

مکان ها

نایا ریپور

Address
Kalinga University Kotni Near Mantralaya
SLT Water Front First Floor 301-303
Naya Raipur– 492101 (CG) India

نایا ریپور, چاتیسگار, هندوستان