The Education University of Hong Kong

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره EdUHK

The Education University of Hong Kong یک موسسه عالی رتبه ای است که به منظور ارتقای تدریس و یادگیری از طریق برنامه های آموزشی و پژوهشی در زمینه آموزش معلمان و رشته های تکمیلی علوم اجتماعی و علوم انسانی اختصاص یافته است.

ما مربیان و رهبران اجتماعی را فعال می کنیم که از لحاظ فکری، اجتماعی و مراقبتی هستند و در سطح جهانی آگاه هستند و به عواملی از تغییر در جوامعی که خدمت می کنند، می افزایند. ما تاکید زیادی بر توانایی تحقیق می گذاریم - تحقیقات ما به پیشرفت دانش، بورس و نوآوری، با تاثیر پایدار بر پیشرفت اجتماعی و بهبود انسان کمک خواهد کرد.

EdUHK قصد دارد که دانشگاهی برجسته در زمینه آموزش و پرورش باشد، ایجاد تاثیر و تعریف چشم انداز آموزش و پرورش نه تنها برای هنگ کنگ بلکه منطقه آسیا و اقیانوسیه.

110738_110723_2.png

پیام خوش امد گویی

The Education University of Hong Kong (EdUHK) آموزش و یادگیری با کیفیت را در خط مقدم فعالیت های آن قرار می دهد. ما متعهد به پرورش مربیان و متخصصان برجسته و مراقبتی هستیم که به طور سازنده برای توسعه اجتماعی و اقتصادی پایدار در هنگ کنگ و فراتر از آن مشارکت دارند.

یافته های گزارش حسابرسی شورای کیفیت اطمینان در سال 2017 تعهد دانشگاه را به عنوان یک موسسه آموزش عالی و مکانیزمی که برای ایجاد یک فرهنگ با کیفیت ایجاد کرده است تایید کرد. گزارش مثبت، تعهد دانشگاه را برای تضمین کیفیت یادگیری و تدریس و غنی شدن تجربه یادگیری دانش آموزان تقویت می کند. دانشگاه بر اساس نتیجه مثبت، تلاش های خود را در زمینه های مختلف ادامه می دهد و برخی از نمونه ها عبارتند از:

  • حفظ کیفیت و استانداردهای علمی به عنوان واضح در اجرای موثر اقدامات تقویت بر نتایج برنامه در ارتباط با نتایج عمومی آموزش پیش بینی شده، ارزیابی نتایج برنامه و غیره؛
  • به منظور ارتقاء کیفیت یادگیری دانش آموزان از طریق بررسی جامع برنامه درسی دوره کارشناسی و حمایت از توسعه کل دانش آموزان با یک استراتژی یادگیری غیر رسمی جدید و ارائه اقدامات برای تسهیل دانش آموزان غیر محلی یادگیری برای ترویج بین المللی شدن؛ و
  • تلاش برای بهبود یادگیری و تدریس با افزایش استفاده از فناوری در ترویج یادگیری موثر مانند استفاده از نمونه کارها، ادامه تیز کردن سیاست و شیوه های یادگیری الکترونیکی و حمایت متفاوتی از غنی سازی حرفه ای کارکنان و به اشتراک گذاری شیوه های خوب .

همه اینها شاهد تلاش مستمر دانشگاه در ارتقاء، حمایت و حفظ یک فرهنگ با تمرکز بر یادگیری دانش آموزان است.

این وب سایت اطلاعات جامع در مورد یادگیری و تدریس در دانشگاه فراهم می کند. دانش آموزان تشویق می شوند تا فرصت های زیادی را که در هر دو درس رسمی و غیر رسمی در دسترس هستند، به دست آورند تا اهداف دانشگاهی و شخصی را به دست آورند. این وب سایت همچنین یک پلتفرم برای انجمن EdUHK ارائه می دهد تا ایده ها و استراتژی های یادگیری و تدریس را به اشتراک بگذارد. ما از نظرات، پیشنهادات و مشارکتهایمان که برای پیشرفت دانشگاه اهمیت دارد، استقبال می کنیم.

پروفسور جان لین چی کین
معاون رئیس جمهور (علمی) و رئیس کمیته کیفیت آموزش و تدریس

110739_110722_1.png

همکاری

The Education University of Hong Kong معتقد است که همکاری بین المللی و محلی، همراه با مشارکت و تبادل مدرسه، به طور قابل توجهی به رشد دانشگاه به عنوان یک مرکز آموزش عالی و آموزش معلم در هنگ کنگ و خارج از کشور اهمیت می دهد.

در پلت فرم بین المللی، تعامل دانشگاه با شبکه جهانی خود از شرکای همکار در کنفرانس ها و همکاری های مشترک، شاخص های بین المللی برای تعالی در آموزش معلمان را به ما می دهد. به نوبه خود، دانشگاه با به دست آوردن و به اشتراک گذاشتن تجارب خود با جامعه آموزش و پرورش در سراسر منطقه و مناطق دیگر، نقش رهبری را نشان می دهد. دانشگاه با پیوستن به مدارس و موسسات بین المللی و محلی، از طریق برنامه های تبادل دانشمندان و مراکز جهانی، این دانشگاه در پروژه های تحقیق و توسعه مشارکتی مشغول به فعالیت بوده است.

در عرصه آموزش و پرورش محلی، روابط پویا با مهد کودک و مدارس، دانشگاه را قادر می سازد تا فارغ التحصیلانی را کسب کند که تجربه کافی در زمینه کسب می کنند. کلاس های درس آموزگاران دانش آموزان را فرصتی برای تمرین آنچه که آموخته اند و مهارت های خود را توسعه می دهند. آنها همچنین به محققان فرصت رصد و توسعه استراتژی هایی را می دهند که محیط آموزشی در حال تغییر هنگ کنگ را مورد توجه قرار می دهند.

دانشگاه با انجام پروژه های همکاری و تقویت فعالیت های شغلی مدرسه

  • ایجاد محیط یادگیری تنوع فرهنگی و زبانی برای حمایت از توسعه دیدگاه های بین المللی؛
  • یک چارچوب برنامه درسی فراهم می کند که یادگیری را به عنوان پاسخ به افزایش جهانی شدن و ارتباطات فرهنگی شکل می دهد؛
  • تقویت ارتباط با شرکای منطقه ای و بین المللی و نقش رهبری در تحقیق و آموزش و پرورش؛ و
  • ترویج بین المللی شدن و تشویق ادغام دانش آموزان به جوامع چند فرهنگی محلی، منطقه ای و خارج از کشور.

مکان ها

هنگ کنگ

Address
10 Lo Ping Road, Tai Po, New Territories
هنگ کنگ, هنگ کنگ

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

کارشناسی