Swinburne University of Technology (Vietnam)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه صنعتی سوینبورن برای تحقیقات کیفی دارای اعتبار و بین المللی است که علم و فناوری را با تجارت و جامعه مرتبط می کند. رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2019 ، Swinburne را در بین 400 دانشگاه برتر جهان (رتبه 386) کسب کرد و ما را در سه درصد برتر دانشگاه های جهان قرار داد. این بیش از 100 سال تاسیس و توسعه یافته است و بیش از 20 سال برای ویتنامی ها شناخته شده است ، زیرا Swinburne از بدو تأسیس تاکنون از "راه قله المپیا" حمایت کرده و با کمک هزینه های بورس و کمک های دیگر به ارزش بیش از 1 میلیون دلار برای فراهم کردن فرصت ها برای برندگان

در سال 2019 ، Swinburne با افتخار در همکاری با FPT Education قرار دارد تا در ابتدا به ویتنام Swinburne در زمینه آموزش و تحقیقات جهانی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، تجارت و رسانه و ارتباطات با ایجاد Swinburne (ویتنام) وارد شود و میزان جذب آن در آگوست 2019 انجام شود. بعد از اتمام هر دو شریک مستندات.

کلیه برنامه های درسی ، برنامه درسی ، مطالب آموزشی و همچنین روش های آموزش و کنترل کیفیت در Swinburne (ویتنام) معادل برنامه های ارائه شده در Swinburne (ملبورن ، استرالیا) است . کادر آموزشی و دانشمندانی که در آموزش و مشاوره برای دانشجویان شرکت می کنند ، همه از معیارهای بین المللی Swinburne برخوردار هستند.

مدرک لیسانس که دانشجویان پس از اتمام تحصیل در Swinburne (ویتنام) دریافت می کنند ، در سطح جهان شناخته شده و معادل درجه ای است که به دانشجویان در Swinburne (ملبورن ، استرالیا) ارائه می شود .

139534_pexels-photo-3773837.jpeg

ماموریت ، چشم انداز و شعار ما

ما بر روی فن آوری های نوظهور ، تعامل صنعت و گزینه های یادگیری انعطاف پذیر تمرکز می کنیم. ما امروز و فردا با زمانهایی برای ارائه آموزش های مربوط به دانش آموزان خود سازگار و بهبود می یابیم.

مأموریت

ماموریت ما ایجاد رقابت بین المللی برای دانشجویان است.

چشم انداز

هدف ما این است که یک دانشگاه برتر رتبه بندی بین المللی در ویتنام باشیم.

شعار

پیشبرد نوآوری و کارآفرینی.

رتبه بندی و رتبه بندی

  • در سال 2019 ، Swinburne در رتبه 367 هفتم قرار دارد که از 19 2018 به 19 مکان رسیده است و Swinburne را در سه درصد برتر دانشگاه های جهان قرار می دهد و جایگاه خود را در 301-400 برتر بهترین دانشگاه های جهان در رتبه بندی علمی دانشگاه های جهانی قرار می دهد. (ARWU)
  • در سال 2019 ، Swinburne در رده 45 در لیست TOP 50 Under 50 قرار دارد ، شاخصی از برترین دانشگاه های جهان زیر 50 سال (رتبه بندی دانشگاه QS).
  • 2018، سوینبرن در دانشگاه رتبه بندی بار آموزش عالی جوان، که دانشگاه های برتر جهان در 50 سال به رسمیت می شناسد در میان 250 موسسه رتبه بندی شده است، با قرار دادن 65 هفتم.
  • در سال 2018 ، Swinburne استرالیا در سطح جهانی در دانشگاه های TOP 400 قرار گرفته است و با افزایش 34 مکان دیگر به 386 هفتم جایگاه خود را در رده بندی دانشگاه های جهانی QS ارتقا داده است.

مکان ها

هانوی

Address
Số 2 Dương Khuê, Cầu Giấy
هانوی, هانوی, ویتنام

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید