محتوای تدریس ، معلمان و زیرساختها توسط متخصصان دانشگاه گرینویچ انگلستان تأیید و تأیید شده است.

دانشجویان فارغ التحصیل لیسانس لیسانس صادر شده توسط دانشگاه گرینویچ را دریافت می کنند که دارای اعتبار بین المللی است. با این مدرک تحصیلی ، دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری در بسیاری از کشورهای مختلف جهان ادامه دهند.

نیک موریسون / Unsplash

7 دلیل چرا باید دانشگاه گرینویچ ویتنام را انتخاب کنید

1. یادگیری در ویتنام - دریافت مدرک انگلستان
سیستم آموزشی انگلستان به دلیل استانداردهای سختگیرانه خود که برای اطمینان از حرفه ای بودن ، عملی بودن و کمک به دانشجویان در انطباق با نیازهای روزافزون و در حال تغییر بسیاری از حرفه ها امروزه مشهور است. در هنگام ثبت نام در دانشگاه گرینویچ ویتنام ، دانشجویان این فرصت را خواهند داشت که از آنچه سیستم آموزشی انگلستان ارائه می دهد ، بهترین استفاده را ببرند. و پس از فارغ التحصیلی ، آنها لیسانس لیسانس صادر شده توسط دانشگاه گرینویچ را دریافت می کنند.

2. برنامه کارآموزی ویژه OJT
OJT (در مورد آموزش شغلی) یک برنامه کارآموزی ویژه برای دانشجویان ارشد در مشاغل مختلف دانشگاه گرینویچ ویتنام است. این برنامه با هدف ارائه 4 ماه آموزش به دانشجویان ارائه شده است که به 2 مرحله تقسیم می شوند ، هدف OJT ارائه دانش عملی به دانشجویان است ، این فرصتی است برای کمک به دانشجویان برای تجربه کار در حرفه های مورد نظر خود ، جمع آوری تجربیات کاری واقعی که بعد از فارغ التحصیلی به مشاغل آینده خود کمک خواهد کرد.

3. فرصت های شغلی بعد از فارغ التحصیلی
دانشجویان فارغ التحصیل University of Greenwich in Vietnam با حضور 7 شرکت تابعه ، کارمندان نزدیک به 30،000 نفر و صدها نفر از شرکت های تجاری و شرکت های وابسته به ویتنام و خارجی ، از حضور در University of Greenwich in Vietnam FPT استقبال می شوند .

4- محیط یادگیری بین المللی
دانشگاه ویتنام گرینویچ همواره سعی می کند محیط آموزشی جامع و کاملی را در اختیار دانشجویان قرار دهد و همچنین ارزش های حرفه ای را به دانشجویان ارائه دهد. دانشجویان University of Greenwich in Vietnam به دلیل برنامه درسی بین المللی ، معلمان و دانشجویان بسیاری از کشورهای جهان در محیطی مشابه آنچه در خارج از کشور برگزار می شود ، فرا می گیرند.

5- شانس تحصیل در خارج از کشور
در طول تحصیل در University of Greenwich in Vietnam ، دانشجویان از طریق بسیاری از تبادلات دانشجویی ، کارآموزی ، برنامه های کنفرانس ، از جمله می توانند در محیط های مختلف تحصیلی خارج از ویتنام را تجربه کنند.

  • فرصتی برای تجربه تحصیل در رشته اصلی خود در دانشگاه گرینویچ انگلستان است
  • فرصتی برای تجربه زندگی و فرهنگ بومی کشورهای مختلف

6. شانس توسعه خود را با زنجیره ای از برنامه های توسعه شخصی (PDP)
در خارج از دانش آموخته شده در کلاس ها ، دانش آموزان با برنامه مهارت های زندگی و مهارت های اجتماعی ، که شامل کلاس هایی با تمرکز بر پیشرفت مهارت و بسیاری از فعالیتهای جالب است ، کاملاً گردآوری می شوند.

7. هزینه 1/10 با تحصیل در انگلستان مقایسه می شود
در صورت انتخاب University of Greenwich in Vietnam ، دانشجویان تنها در صورت انتخاب رشته تحصیلی در انگلستان برای همان مدرک لیسانس صادر شده توسط دانشگاه گرینویچ ، مجبور به پرداخت 1/10 از شهریه خود می شوند.