Vietnam National University, Hanoi - International School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پیشرو کشور

دانشگاه ملی ویتنام ، هانوی (VNU) اولین دانشگاه مدرن است که تاکنون در این کشور و یکی از دو دانشگاه ملی ویتنام تأسیس شده است. اولین بار که در سال 1906 به عنوان دانشگاه هندوچینا تاسیس شد ، VNU مراحل مختلف توسعه را پشت سر گذاشته است تا به بزرگترین مرکز آموزش عالی و تحقیقاتی عالی در ویتنام تبدیل شود. هر سال ، VNU بیش از 5،000 کارشناسی ، 2400 کارشناسی ارشد و 200 پزشک فارغ التحصیل از بیش از 110 برنامه کارشناسی ، 121 برنامه کارشناسی ارشد و 112 برنامه پزشک در علوم طبیعی ، فناوری ، اقتصاد ، علوم اجتماعی و علوم انسانی ، آموزش و مطالعات خارجی و غیره را تولید می کند.

براساس آیین نامه ویژه ای که توسط نخست وزیر ابلاغ شده است ، دانشگاه ملی ویتنام ، هانوی با استقلال بالای خود در سازمان دارای موقعیت ویژه ای در سیستم آموزش عالی ویتنام است.

124329_Rankings.jpg

یک مرکز بین المللی تحت VNU برای دانشجویان و محققان

در ژوئیه 2002 ، مدرسه بین المللی - دانشگاه ملی ویتنام تأسیس شد ، هانوی (VNU-IS) اولین موسسه آموزش عالی است که برنامه های آموزشی بین المللی مشترک را ارائه می دهد.

از زمان تأسیس ، VNU-IS پیشرفت قابل توجهی را در زمینه آموزش و هم در کیفیت ثبت کرده است. در حال حاضر مدرسه 8 برنامه کارشناسی تمام وقت (شامل 5 برنامه با مدرک اعطا شده توسط VNU و 3 برنامه با مدرک اعطا شده توسط دانشگاه های خارجی) و 5 برنامه بین المللی فارغ التحصیل بین المللی که به زبان انگلیسی انجام می شود ، برگزار می کند.

برنامه های دانشگاهی در VNU-IS برای دانشجویان طراحی شده است تا به تمام توان خود برسند و از این رو در دنیای واقعی موفق شوند. با داشتن همکاری با بیش از 40 دانشگاه در سراسر جهان ، VNU-IS تجربیات گسترده ای در میزبانی اساتید بین المللی بین المللی و دانشجویان خارج از کشور از اروپا ، آمریکا ، آفریقا و آسیا و همچنین در ساختن یک محیط بین المللی دارد. جامعه اساتید و دانشجویان ما ترکیبی غنی از فرهنگ ها را تشکیل می دهند. این تنوع باعث افزایش نشاط و عمق ، درک تازه و چشم انداز گسترده به محیط زیست ما می شود. کلاس های متوسط در VNUIS همچنین از یک فضای دوستانه و حمایت بسیار شخصی از دانش آموزان برخوردار هستند.

students, adult, asiasasint / Pixabay

چرا VNU را انتخاب کنید - IS است

آموزش با کیفیت بالا

در VNU - IS هدف ما این است که دانش آموزان جامع ترین آموزشی و همچنین تجربه دستی را برای گسترش دامنه توانایی ها و مهارت های خود داشته باشیم. علاوه بر این ، VNU-IS متعهد می شود فرصتی را به دانشجویان ارائه دهد تا بتوانند خود را در زمینه تحقیقات دانشگاهی کشف و اثبات کنند ، با حمایت سرپرستان خبره که آنها را با بهترین روش نزدیک شدن و توسعه آشنا می کنند تا بتوانند علمی ترین و متنوع ترین مطالعات را انجام دهند.

خدمات پشتیبانی عالی برای دانشجویان بین المللی

VNU-IS همیشه سعی می کند دانش آموزان بین المللی از بهترین تجارب یادگیری ممکن برخوردار باشد. خدمات قابل ارائه به دانشجویان بین المللی شامل درخواست ویزا ، ترتیب اقامت و همچنین راهنمایی های دقیق در مورد چگونگی سازگاری با یک محیط کاملاً جدید است. علاوه بر این ، خدمات مشاوره روانشناختی ، جهت گیری شغلی ، توسعه مهارت های نرم ، برنامه های تبادل بین المللی و تنوع فعالیت ها در انتظار شما هستند!

طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه و یک محیط دوستانه

در VNU-IS ، می توانید منافع شخصی خود را دنبال کنید ، یک دوستی مادام العمر برقرار کنید و از هیجان زندگی دانشگاه در چنین شهری هزار ساله پر سرعت که در آن ویتنام باستان و مدرن با آن روبرو می شوید ، لذت ببرید. VNU-IS در حال حاضر 10 کلوپ دانشجویی مختلف دارد ، بنابراین می توانید آزادانه به یکی از مناسب ترین ها بپیوندید در حالی که محیط انگلیسی صحبت در اینجا به شما کمک می کند مانند خانه باشید.

125583_image001.png

مکان ها

هانوی

Address
C & E Building,
Hacinco Student village,
no.79 Nguy Nhu Kon Tum street

هانوی, هانوی, ویتنام

هانوی

Address
G7 & G8 Building,
144 Xuan Thuy street

100000 هانوی, هانوی, ویتنام

هانوی

Address
Kieu Mai street,
Phuc Dien Ward

هانوی, هانوی, ویتنام