Vietnam National University, Hanoi - International School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه پیشرو کشور

دانشگاه ملی ویتنام ، هانوی (VNU) اولین دانشگاه مدرن است که تاکنون در این کشور و یکی از دو دانشگاه ملی ویتنام تأسیس شده است. اولین بار که در سال 1906 به عنوان دانشگاه هندوچینا تاسیس شد ، VNU مراحل مختلف توسعه را پشت سر گذاشته است تا به بزرگترین مرکز آموزش عالی و تحقیقاتی عالی در ویتنام تبدیل شود. هر سال ، VNU بیش از 5،000 کارشناسی ، 2400 کارشناسی ارشد و 200 پزشک فارغ التحصیل از بیش از 110 برنامه کارشناسی ، 121 برنامه کارشناسی ارشد و 112 برنامه پزشک در علوم طبیعی ، فناوری ، اقتصاد ، علوم اجتماعی و علوم انسانی ، آموزش و مطالعات خارجی و غیره را تولید می کند.

براساس آیین نامه ویژه ای که توسط نخست وزیر ابلاغ شده است ، دانشگاه ملی ویتنام ، هانوی با استقلال بالای خود در سازمان دارای موقعیت ویژه ای در سیستم آموزش عالی ویتنام است.

124329_Rankings.jpg

یک مرکز بین المللی تحت VNU برای دانشجویان و محققان

در ژوئیه 2002 ، مدرسه بین المللی - دانشگاه ملی ویتنام تأسیس شد ، هانوی (VNU-IS) اولین موسسه آموزش عالی است که برنامه های آموزشی بین المللی مشترک را ارائه می دهد.

از زمان تأسیس ، VNU-IS پیشرفت قابل توجهی را در زمینه آموزش و هم در کیفیت ثبت کرده است. در حال حاضر مدرسه 8 برنامه کارشناسی تمام وقت (شامل 5 برنامه با مدرک اعطا شده توسط VNU و 3 برنامه با مدرک اعطا شده توسط دانشگاه های خارجی) و 5 برنامه بین المللی فارغ التحصیل بین المللی که به زبان انگلیسی انجام می شود ، برگزار می کند.

برنامه های دانشگاهی در VNU-IS برای دانشجویان طراحی شده است تا به تمام توان خود برسند و از این رو در دنیای واقعی موفق شوند. با داشتن همکاری با بیش از 40 دانشگاه در سراسر جهان ، VNU-IS تجربیات گسترده ای در میزبانی اساتید بین المللی بین المللی و دانشجویان خارج از کشور از اروپا ، آمریکا ، آفریقا و آسیا و همچنین در ساختن یک محیط بین المللی دارد. جامعه اساتید و دانشجویان ما ترکیبی غنی از فرهنگ ها را تشکیل می دهند. این تنوع باعث افزایش نشاط و عمق ، درک تازه و چشم انداز گسترده به محیط زیست ما می شود. کلاس های متوسط در VNUIS همچنین از یک فضای دوستانه و حمایت بسیار شخصی از دانش آموزان برخوردار هستند.

students, adult, asiasasint / Pixabay

چرا VNU را انتخاب کنید - IS است

آموزش با کیفیت بالا

در VNU - IS هدف ما این است که دانش آموزان جامع ترین آموزشی و همچنین تجربه دستی را برای گسترش دامنه توانایی ها و مهارت های خود داشته باشیم. علاوه بر این ، VNU-IS متعهد می شود فرصتی را به دانشجویان ارائه دهد تا بتوانند خود را در زمینه تحقیقات دانشگاهی کشف و اثبات کنند ، با حمایت سرپرستان خبره که آنها را با بهترین روش نزدیک شدن و توسعه آشنا می کنند تا بتوانند علمی ترین و متنوع ترین مطالعات را انجام دهند.

خدمات پشتیبانی عالی برای دانشجویان بین المللی

VNU-IS همیشه سعی می کند دانش آموزان بین المللی از بهترین تجارب یادگیری ممکن برخوردار باشد. خدمات قابل ارائه به دانشجویان بین المللی شامل درخواست ویزا ، ترتیب اقامت و همچنین راهنمایی های دقیق در مورد چگونگی سازگاری با یک محیط کاملاً جدید است. علاوه بر این ، خدمات مشاوره روانشناختی ، جهت گیری شغلی ، توسعه مهارت های نرم ، برنامه های تبادل بین المللی و تنوع فعالیت ها در انتظار شما هستند!

طیف گسترده ای از فعالیت های فوق برنامه و یک محیط دوستانه

در VNU-IS ، می توانید منافع شخصی خود را دنبال کنید ، یک دوستی مادام العمر برقرار کنید و از هیجان زندگی دانشگاه در چنین شهری هزار ساله پر سرعت که در آن ویتنام باستان و مدرن با آن روبرو می شوید ، لذت ببرید. VNU-IS در حال حاضر 10 کلوپ دانشجویی مختلف دارد ، بنابراین می توانید آزادانه به یکی از مناسب ترین ها بپیوندید در حالی که محیط انگلیسی صحبت در اینجا به شما کمک می کند مانند خانه باشید.

125583_image001.png

مکان ها

هانوی

Address
C & E Building,
Hacinco Student village,
no.79 Nguy Nhu Kon Tum street

هانوی, هانوی, ویتنام

هانوی

Address
G7 & G8 Building,
144 Xuan Thuy street

100000 هانوی, هانوی, ویتنام

هانوی

Address
Kieu Mai street,
Phuc Dien Ward

هانوی, هانوی, ویتنام

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید