Vatel Paraguay Ciudad del Este

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

یک مدرسه آموزش هتل بین المللی فرانسه

واتل در سال 2011 وارد پاراگوئه به عنوان تنها مدرسه ملی که دارای مدرک دوگانه است و مدرک دانشگاهی خود را دریافت می کند و مدرک دیپلم را که توسط کشور فرانسه ، کارشناسی دریافت کرده است ، دریافت می کند. موفقیت جهانی مدارس واتل به این دلیل است که ما یک مفهوم آموزش دوگانه را حفظ می کنیم ، جایی که 50٪ در کلاس و 50٪ باقیمانده در دوره های کارآموزی و کارآموزی در بهترین هتلهای کشور و جهان برگزار می شود. همیشه به فلسفه صادق است که "همه دانشهای نظری باید بلافاصله از طریق عمل تأیید شوند".

در Asuncion با فرضیه خیره‌کننده و شکوه هتلهای Wyndham کار خواهیم کرد.

دانشکده ما متشکل از متخصصان شناخته شده ای است که نه تنها دانش تئوری بلکه دانش عملی را از سالها تجربه حرفه ای منتقل می کنند که در این زمینه به معیار تبدیل شده اند.

در واتل ما نه تنها در آموزش های آکادمیک و حرفه ای بلکه در پیشرفت شناختی دانش آموزان ما کار می کنیم و در آنها اهمیت ارزش های اخلاقی سنتی احترام ، نظم و انضباط ، نگرش مثبت و پیشرو ، دانستن چگونگی و ارائه شخصی را به آنها القا می کنیم.

122463_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722f7fdc9748c75d_1280.jpgStockSnap / Pixabay

بین المللی سازی نکته اساسی در شکل گیری واتل است.

برنامه مارکو پولو ، بهترین نوآوری در یک برنامه علمی ، به دانشجویان واتل پاراگوئه اجازه می دهد تا سال تحصیلی خود را در یک مؤسسه دیگر واتل در جهان تحصیل کنند.

آنها همچنین بخشی از یک شبکه در حال رشد هستند ، در حال حاضر واتل به لطف پرتال VatelAlumni 9000 دانشجو و 35،000 فارغ التحصیل دارد.

واتل پاراگوئه با داشتن یک برنامه آکادمیک بسیار رقابتی و کنونی ، یک مدرک دوگانه پاراگوئه / فرانسه را ارائه می دهد که درج سریع حرفه ای را تضمین می کند:

  • مدرک مدیریت بین المللی هتل - MEC پاراگوئه
  • لیسانس مدیریت هتل بین المللی - فرانسه

حق الزحمه دانشگاهی

برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های دانشگاهی ، اینجا را کلیک کنید.

مکان ها

سیوداد دل استه

Address
Hotel Casino Acaray 11 de Septiembre y Luis María Argaña
7000 سیوداد دل استه, دپارتمان Alto Paraná, پاراگوئه