توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISAE Universidad در سال 1985 به عنوان موسسه اداره شرکت ها افتتاح شد و اولین نهاد آموزش و پرورش پس از رسانه ها بود که توسط وزارت آموزش و پرورش پاناما تأیید شد و در آن درجه سوم از آموزش عالی بود. موسسین آن دکتر پلوتارکو آررواچ و دکتر جیمارا د آرروا بوده است.

در هشت سال فعالیت به عنوان موسسه عالی اداره تجارت، فارغ التحصیل شد، به عنوان تکنسین، بیش از 600 پاناما در قالب های مختلف تحصیلی در بخش کسب و کار.

در سال 1994 توسط فرمان شماره 272 از تاریخ 27 می 1994، ایجاد این دانشگاه به دست آمد و آن را به نام ISAE Universidad نامید، و معنای حروف آن را با استفاده از اداره عالی اداری و آموزش و پرورش تغییر داد .school

ماموریت

  • برای آموزش حرفه ای، رقابتی، یکپارچه با ارزش های اخلاقی بالا، با چشم انداز انتقادی، اجتماعی و فرهنگی و جهانی، با تقویت مهارت های خود و کسب دانش از طریق پژوهش های علمی، طرح های اجتماعی و یک فرآیند مستقل مطالعه، نیمه حرفه ای، با پشتیبانی از ابزارهای تکنولوژیکی.
  • در یک فرایند یادگیری نظری عملی، که در آن شرکت کننده و تسهیل کننده، نقش مهمی را در فرایند یادگیری تدریجی یاد می گیرد، تمرکز کنید.

نظر

دسترسی به تحصیلات عالی را فراهم آورید و فرصتی وسیع از امکانات را برای مردم فراهم کنید که به دلیل کار، شرایط شخصی، اجتماعی، حاشیه ای و یا شرایط دیگر، نمی توانند از طریق روش های تحصیلی که نیاز به کمک فیزیکی دارند، روزانه یا با فرکانس کلاس

ما قصد داریم یک نهاد خط اول، با شناخت بین المللی و شخصیت نوپا دائمی، با توجه به مشارکت در تغییرات اجتماعی لازم برای ایجاد محیطی از رفاه، عدالت و فرهنگ صلح باشیم. موسسه ای که به طور حرفه ای متخصصان خود را آموزش می دهد تا وظایفی را با حس مسئولیت بالا در بخش های دولتی و خصوصی با نقش موفقیت آمیز در محیط اجتماعی و کار، با هدف تامین منابع انسانی واجد شرایط که کشور برای توسعه آن نیاز دارد، انجام دهد. ، از طریق آموزش حرفه ای های واجد شرایط، با تسلط بر فن آوری و ابزار مدرن و کارآمد، متناسب با پیچیدگی های جهان جهانی شده و؛ بنابراین، به یک بازار کار به طور فزاینده ای دشوار، خواستار و رقابتی.

ارزشهای ما

  • تعهد اجتماعی: سازمان ما به طور جدی به جامعه برای فرصت دادن به اعضای خود در دانش و دانش، متعهد است.
  • افتخار ارتباط OPEN: این یکی از قوانین حیاتی ارائه خدماتی است که ما ارائه می دهیم، زیرا تمام اطلاعات لازم برای دسترسی به همه کاربران ما است.
  • INTEGRITY: این نیروی اخلاقی ما را برای ارائه خود در برابر جامعه به عنوان یک جایگزین قابل اعتماد برای دستیابی به اهداف دانشگاهی و حرفه ای، فراهم می کند.
  • ارزیابی به نتایج: "کیفیت کنترل نمی شود، این اتفاق می افتد" یکی از ارزش های اصلی در کار دانشگاه ما است و سازمان ما روز به روز کار می کند تا این کار را انجام دهد.
  • TEAMWORK: پروژه های ما با موفقیت تضمین شده اند، زیرا آنها با کمک کل سازمان توسعه یافته اند، که این منجر به توسعه این ارزش به عنوان یک افسانه ای از کار روزانه شده است.
  • رضایت استفاده کنندگان ما: تمام تلاش های روزانه ما برای دستیابی به این ارزش است که ما به عنوان یک ابزار برای دستیابی به رشد سازمانی ما در نظر گرفته شده است "یک کاربر راضی است که بهترین تبلیغات"
  • مسئولیت: به عنوان یک سازمان آموزشی حرفه ای، ما در این ارزش داریم هنجاری است که ما را در برنامه های در حال توسعه، صدور مجوز و غیره اداره می کند. بنابراین ما خود را به عنوان یک نهاد قابل اعتماد به جامعه معرفی می کنیم.
  • حرفه ای با علم اخلاقی: اهداف به لحاظ اخلاقی و حرفه ای بالا، ارزش ها برای یک حق انتگرال منابع انسانی پیش بینی می شود.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی

ISAE Universidad

چشم انداز این حرفه گرا "در ارتقاء نوآوری های آموزشی، اعمال ارزش های اجتماعی مدنی بالا در روابط معلم و دانشجو و مدیران آموزش است" ... [+]

بررسی اجمالی نژاد

چشم انداز این حرفه گرا "در ارتقاء نوآوری های آموزشی، اعمال ارزش های اجتماعی مدنی بالا در روابط معلم و دانشجو و مدیران آموزش است"

در مأموریت مدرک لیسانس در آموزش ابتدایی ISAE Universidad است: "آموزش معلمان انسانی، علمی و تکنولوژیکی که به مدرنیزه شدن آموزش پاناما کمک خواهند کرد، به دنبال رقابت، انتقاد و برتری در عملکرد حرفه ای" .

داده هامودال: مخلوط - یک موضوع در هر ماهبرنامه کلاس: دوشنبه تا جمعه از ساعت 6 صبح تا 10:00 و یا شنبه ها: ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهرعنوان: درجه تحصیلات ابتداییمشخصات فارغ التحصیل... [-]
پاناما Panama City
March 2020
پاره وقت
44 
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ISAE Universidad

دانستن می داند استفاده موثر، ابزار و فن آوری برای تصمیم گیری صحیح، به مشکلات و شرایطی که نیاز به راه حل های خاص برای یک سازمان است. ... [+]

داده هامودال: مخلوط - یک موضوع در هر ماهبرنامه کلاس: دوشنبه تا جمعه از ساعت 6 صبح تا 10:00 و یا شنبه ها / ساعات 8:00 صبح تا 4:00 بعد از ظهرعنوان: مدرک مدیریت کسب و کارمشخصات فارغ التحصیل

دانستن

از موثر، ابزار و تکنولوژی برای تصمیم گیری صحیح، به مشکلات و موقعیت هایی که نیاز به یک راه حل خاص برای یک سازمان را دارند، استفاده کنید.همه مسائل اساسی برای تصمیم گیری، و همچنین تاریخ و مبانی مدیریت را می داند و درک می کند.برنامه کاربرد این ایده ها را به کار روزانه برنامه ریزی کنید.تجزیه و تحلیل روند آماده سازی و ارزیابی پروژه ها.مدل های ریاضی و آماری را برای حل مشکل در درمان خطرات اعمال کنید.با توجه به خطر، امکان حفاظت را مشخص کنید... [-]
پاناما Panama City
March 2020
پاره وقت
40 
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
ISAE Universidad

لیسانس در علوم آموزشی یک آموزش حرفه ای بین رشته ای است که زمینه های دانش را در زمینه های علمی، انسانی و تکنولوژیکی ادغام می کند. ... [+]

بررسی اجمالی نژاد

لیسانس در علوم آموزشی یک آموزش حرفه ای بین رشته ای است که زمینه های دانش را در زمینه های علمی، انسانی و تکنولوژیکی ادغام می کند.

در این حرفه، توجه بین رشته ای به مطالعه معرفت شناختی و ابزار شناختی متمرکز شده است که رویکرد موقعیت های مختلف تحصیلی در فارغ التحصیلان و همچنین حل مسائل را تسهیل می کند. علاوه بر این، دانش در مورد واقعیت های آموزشی ارائه شده به گونه ای است که انتقال دانش از طریق عمل حرفه ای و کاربرد عملی در موضوعات مختلف مطرح شده است.... [-]

پاناما Panama City
March 2020
پاره وقت
44 
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Vía Ricardo J. Alfaro
Panama City, Panama, PA
Social Media